Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 09:14:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 54   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Януари 2018- нова година, ново начало!  (Прочетена 171652 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #690 -: януари 26, 2018, 15:42:36 »

Панди, сега като писа се сетих какво щях да казвам вчера. Учуди ме като спомена, че обичаш да четеш леки, любовни книжки.  blush Представях си, че харесваш нещо от тежката артилерия. Не, че е толкова важно, де, ама така се сетих. И аз съм на моменти. Понякога искам много драма да има, а друг път нещо по-леко, не толкова тежко. Иначе задължително любов да има.

Като малка сама съм изявявала желание да ходя на спортове - таекуондо, модерен балет, после се записах в училище по изкуствата с профил хореография (това завърших). Отделно ходих на народни танци (тука вече си беше не задължително, но препоръчително от класната). Ходила съм и на аеробика. Нашите никога не са държали да се занимавам с нещо от тези неща, явно за тях не е било важно да спортувам. nea
Иначе в училище по физическо винаги ми е било трудно да покривам нормативните и мразех този час.

Тежка тема, ама случаят от Нови Искър разкрит ли е? Не знам много подробности и вчера се разрових в една тема в един друг форум и после не можах да заспя от страх. На такива неща се начетох, че  huhhuh.gif
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #691 -: януари 26, 2018, 16:08:50 »

Хихи, Мими, аз тежки, депресиращи с убийства и изнасилвания не чета (в една друга група има много почитателки на разни тежки книги за тормоз над жени в Близкия Изток, затова уточнявам). Аз съм по чиклит и любовни романи. И от време на време някоя класика, защото обичам истории от миналото smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #692 -: януари 26, 2018, 16:10:48 »

И аз тежки не мога да чета, направо ме депресират, а от както имам дете, абсурд!Това е някакво мъчение, мазохизъм ли , не знам.

Пууу, че бавно минава тоя ден.Аз днес успешно пуснах документите за детските, не забравих нищо вече!
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #693 -: януари 26, 2018, 17:18:25 »

Из нета:

"По случай Истанбулската конвенция пускат нови мартенички с Пижо, Пенда и Дженда."

"Китайските производители очаквано увеличиха цените на мартениците, не само поради добавянето на новата трета мартеница (Дженда), но и поради завишения разход на материали за самата мартеница над производствения разчет. По непотвърдени източници за 100 стандартни мартеници Пижо и Пенда са необходими 1 кг бели и 1 кг червени конци, а за новата мартеница освен 1 кг конци в цвят синьо-лилаво, с времето избледбяващи до жълто-зеленикаво, ще са необходими и 2 средни и 2 малки кълбенца прежда - средните за гърди, а малките за топки на новата мартеница", пише потребител на социалната мрежа."
Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #694 -: януари 26, 2018, 18:29:00 »

Здравейте момичета и Честита Нова 2018 година, с малко закъснение, желая ви здраве, и много приятни, незабравими емоции, мир хармония, любов и сбъднати мечти.  smile

Толкова се радвам че открих тази тема. Миналата година направо ми мина като миг със всички организации и бях развълнувана като открих форума, но не съм поглеждала много другите раздели покрай сватбата. Сега имах възмогност да прочета по голямата част от тази темичка и се развълнувах колко много неща си обсъждате и много ми допадна. Надявам се да има място за още един член на групичката  give_rose blum

Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #695 -: януари 26, 2018, 19:12:44 »

Здравейте момичета и Честита Нова 2018 година, с малко закъснение, желая ви здраве, и много приятни, незабравими емоции, мир хармония, любов и сбъднати мечти.  smile

Толкова се радвам че открих тази тема. Миналата година направо ми мина като миг със всички организации и бях развълнувана като открих форума, но не съм поглеждала много другите раздели покрай сватбата. Сега имах възмогност да прочета по голямата част от тази темичка и се развълнувах колко много неща си обсъждате и много ми допадна. Надявам се да има място за още един член на групичката  give_rose blum



Добре дошла!

Адиктед Кардашиян не са афроамериканки, а арменки, типични, ниски, набити и в задника развити, и не нямат импланти, даже Ким си прави рентен да го докаже, единствено Кортни Кардашиян има гърди сложени и Кайли филър в устните. За мен техните задници са революция, те промениха наистина какво е норма и какво не, и че това че не си 90 60 90 не означава че не си красив. Те всичките са склонни към напълняване и тренират усилено ежедневно за да не излезнат от форма. Клои и Ким имат страшни проблеми здравословни, Ким беше и с преклампсия по време на бременността им, а брат им напълня с над 100 кг и разви диабет. Та не е всичкодо пари

Аз не спортувам, моята сродна душа е Пандата, сериалче, филмче и да полежа. Хич не е добре за мен, ама съм ужасно уморена от работа и предпочитам да си почивам.

В училище бях същата мърда, нищо не съм спортувала, бях 41кг и ежедневно се тъпчех със сандвичи за да кача кг че дънките не ми стояха залепени, всички ядохме това, и в основното и в средното

Тъй, весел уикенд, мисля по далеч от магазина да не стигам ххаха
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #696 -: януари 26, 2018, 20:41:58 »

Теди, това е мястото на всички пенсионирани булки, добре си дошла good heart
Скай, отдавна не бях чувала хубав виц Bravo funnytooth Само си мисля, че ще е по- добре да са Пижо, Пенда и Джендър, иначе Дженда звучи преобладаващо женско smile Ако пък наистина не взема да спретна такава мартеница, та на Wink
Миме, то много стара работа това в Нови Искър pardon. Убиецът уж е ясен, намерен е мъртъв, но продължават да се правят разни експертизи и становище ще има по- късно. Тогава се навързаха много събития - семейството в Америка, дето си държи затворени децата, убийството на бизнесмена и това масово. Избягвам да ровя по мрежата, там рядко има достоверни факти. Единствен уважаван от нашето семейство източник на новини е националното радио.
Вчера ходих да се подстригвам и случайно хванах да се записват вече часове за абитуриентските балове. Видях и роклите на девойчето - една черна дантела на розов фон за 1200лв. и една пудра солей за 800лв. Майката и сестричката /на 14 г. / си правеха пробни прически. Oh my ... Не се и обели дума какво ще прави след това абитуриентката, иначе вече се знае броя на гостите, дрес кода, ДЖ, фотограф, кола, заведение, декорация... Направо сватба. А, момата е на диета и ходи на фитнес  blush
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #697 -: януари 26, 2018, 20:59:05 »

Че кфа марка е таз пудра солей за 800лв?? От либопитство питам.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #698 -: януари 26, 2018, 21:51:04 »

Че кфа марка е таз пудра солей за 800лв?? От либопитство питам.
[/quote

Цвят пудра бре и на солей е роклата insane lol
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #699 -: януари 27, 2018, 00:47:24 »

 funnytooth funnytooth funnytooth
Дъа!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #700 -: януари 27, 2018, 09:56:06 »

Добро утро!

Снощи все пак излязохме с приятели. Много добре си изкарахме. Наприказвахме се, защото отдавна не се бяхме виждали.
Като стане Дребния ще излезем малко на разходка.


Аааа, Панде, аз нямах предвид чак толкова тежки с убийства, а стара класика. То и аз не чата такива. Ама разбрах те иначе, де.  smile

Свекърва, знам че е старо това вече. Последно четох за някакъв, който го издирвали от години и него обвиниха, той се самоубива, но по спомен се говореше, че може и да не е той, после пък, че може да са били повече хора и т.н.

Другата седмица щяло да бъде пролетно. Супер!

Хубав ден!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #701 -: януари 27, 2018, 10:03:34 »

Миме, я кажи кой е тоя форум? Аз обичам кричинални и други подобни. Ние предимно и такива сериали и филми гледаме. За това убийство разбрах след 5 дни от разните чатове /нали съм задръстена/ и се разчетох, ами много скълъпена ми се видя тая история. Тия трябва да са седяли мирно докато фи разтрелва наред  nea
Булче, то и аз вече съм по лежането и филмите, като малки всички сме ядяли боклуци и сме били слаби без усилие /метаболизъм на растящото тяло/, но пък ми беше интересно какво мога, да науча някой друг спорт.
Кардашиян не бих казала, че са красиви или поне Ким. Не мисля, че променят стериотипа за красота или поне за мен не го променят. Специално вкезнах да видя и снимките, ит които тръгна разговора, ами споделям мнението на един от коментарите под тях / Боже прибери си грозния варел/ нещо такова беше.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #702 -: януари 27, 2018, 11:05:01 »

 Добро утро!

 Булче, да Кардашиян не са, но с тези структури са ми точно като афроамериканки. Моята класна беше арменка и то беше млада като ни пое, въпреки че имаше деца колкото нас почти и беше много готина. Момчетата преди да разберат, че е с толкова големи деца й бяха хвърлили око. Ким и сестрите ги знам предимно от ревютата на грим колекциите на разни ютубърки и като обобщено впечатление е, че са необосновано скъпи за количеството и качеството, та съвсем да ми се затвърди мнението, че цялата им работа е много шум за нищо. Wink Иначе от друга страна погледнато щом имат толкова здравословни проблеми и дупетата им не са импланти е ясно колко е полезен начина им на живот, но пък браво, че са успели да си превърнат дефекта в ефект, че и да си развиват бизнес на тази база. Лошото е, че им подръжават личности на такива години, в които не оценяват критично кое е реално и кое не, та съвсем се замотавам в поговорката за баницата и лудия Wink

 Аз пък откровено си гледам и чета истински криминални случаи, разследвания и психопрофили. Нали това исках и да работя преди да завърша магистратурата, която уж е същата, но така са уредени нещата законово, че да не мога всъщност. И в служба пробация бях на преддипломна практика и помагах за изпълнението там на превъзпитателните им програми и ми беше мнооого интересно, после ходихме на един много интересен процес за отвличането на три момичета в зората на демокрацията и склоняването им към проституция  (човекът е сравнително известна личност) и нямаше такава тръпка,  но съм си малко чалната явно. Редовно си гледам ID екстра. Рат,имаше един сайт, едно лято го бях изчела от-до с разни известни и не толкова известни български и световни криминални деяния и разследвания, ако се сетя как беше, ще ти пиша на лични. ММ чак го хваща страх, че имам познания за криминални деяния и прикриване на следи, но мен по-скоро ме интересува каква е личността на извършителя, кои събития са го формирали и кои са подтикнали да извърши даденото нещо, роден ли е такъв или е станал такъв... Иначе,Миме, в България няма случай дето да не е всяко чудо за 3 дни. Някой знае ли какво се случва със зловещата акушерка, какво стана със случая около Коледа на убитото момиченце в Кърджали...По 3 дни се въртят журналистите като лешояди, изкопчват де що клюки и конспирации има, но сериозно журналистическо проследяване почти не съм виждала. То и общественото внимание трае по толкова, де. smile  Хич несъботна тема поех... та се спирам.

 Аз си нахраних мъжа и го изпратих да пренася плочки. Сега ще чета за Помпей. Много е интересна книгата, някак усещам как си обогатявам общата култура с нея- нещо, което отдавна не ми се е случвало, четейки книга.После го чакам да ходим за материали за наши леки ремонти.

 Хайде хубав уикенд, има слънце и щом ще се стопля много се радвам smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #703 -: януари 27, 2018, 11:46:16 »

Ахаххаха.... Яко ! Таман запонах да си сьбирам пари  funnytooth lol
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #704 -: януари 27, 2018, 13:19:45 »

Какъв е тоя цвят пудра пък ся... и какво е Солей?
Активен
Страници: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 54   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines