Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 10:56:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 54   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Януари 2018- нова година, ново начало!  (Прочетена 171659 пъти)
 
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #675 -: януари 26, 2018, 11:11:30 »

Аз пък така се нагласих сутринта да стана да пиша рано, докато си пия смутито. (ударила съм го на смутита в последно време) Пък то нито компа, нито телефона ми се свързват с wi-fi???? И точно вече се чудех какво да правя и от самосебе си се свързаха и двете. А проблема ми е от вчера... crazy

Иначе не, че имам какво да ви пиша толкова, ама вчера на летището чак ми стана мъчно като изпращахме свеки. Луда си е, ама точно ми пасва, мога всичко да и кажа (на въпреки имам предвид) и никога няма да се обиди или да ми се сопне. Просто в някои отношения ми е леко да общувам с нея.

Ходене по задачи и аз имам днес.

За Мария Илиева нямам много мнение, ама да им е живо и здраво момченцето  give_rose
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #676 -: януари 26, 2018, 11:51:08 »

 Привет! И аз нямам какво много да пиша, ама пак да отчета дейност smile

 Честито да й е бебчето на Мария Илиева. Мисля, че като разбрахме, че е бременна пак я обсъдихме. Харесваше ми в началото, най-вече като пееше Нищо и един дует с Любо. Според мен това, че е малък пазарът и се въртят едни и същи муцуни прави така че на хората да им стават крайно досадни и изтъркани. Мариана Попова пък никога не съм я харесвала като излъчване и въобще като поведение. Има един хубав дует с Орлин Горанов и до там. Най-неприятни са ми тези, които ходят и обясняват как като тяхната любов няма, те са просто един човек и след година-две се разсича човекът и с друг пак са един човек. На всеки може да се случи раздяла, та такива преувеличения и клишета са ми дори смешни, особено ако занимаваш "целокупния български народ" с тях smile

 Като съм тръгнала на клюки... вчера гледах новите  папарашки снимки на Ким Кардашиян както майка я е родила. Е, че светът затлъстява, затлъстява, ама се чудя как може това тяло да се представя като едва ли не модна икона... Не съм запозната естествено ли е така или се помпа с нещо, но е меко казано отвратително... И другото дето ме вълнуваше като новина е за заплащането на Елън Помпео (главната от Анатомията на Грей), има доста интересно и еманципирано, да не кажа феминистко, че дори и сексистко интервю по повод заплащането на труда на жените. То хубаво равно заплащане и всичко, ама скоро мъжете ще трябва да се еманципират от нас, направо някои започнаха да ги натискат с токчетата на ботуша... чудя се кога ли ще дойде тази мода и при нас. Wink

 Али, като знам аз каква бях на годините на Мария и не давах да ме решат, което за една майка- дева не знам какъв потрес е било, се чудя как ли и аз ще спра да страдам от ниско кръвно след някоя друга година  yahoo Иначе бяха извадили един хороскоп какви ще са децата, родени в годината на Кучето и звучеше доста сходно с моя характер, та да видим... Твоят мъж много помага на баща си, ама аз от сега си искам съботата и неделята за мен и за тумбака. И без това през другото време е ядене, гледане на нещо и спане, та поне уикенда да си кажем 5 приказки. Утре ще помагат с кума на третия приятел, дето чака дете през април, но съм отпуснала максимум 2 часа. Все пак и ние дете чакаме и аз имам нужда от мъжа си и си имаме организационни въпроси. Wink

 Оф, това слънце само мами и нищо не топи, а аз съвсем се превърнах в Маугли у нас. Добре, че е петък... Нещо съвсем зациклих откъм хранене, яде ми се нещо, дето да не съм яла досега и да подменя малко обичайното меню, ама се чудя и аз какво да е  tease

 Хайде хубав петъчен ден smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #677 -: януари 26, 2018, 11:57:03 »

Адиктет, импалнти си слагат в задника.Така се харесват на афроамериканците.Сега това е нова мода.Ако погледнеш Ники Минаж и Изи Азалия, са със същите задници.

Просто се правят грозни за моя вкус, защото това е заднище, не задник!
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #678 -: януари 26, 2018, 12:03:55 »

Абе те хубаво, имат си афроамерикански корени, произход и т.н. и по принцип са си по-мощни, но защо налагат модата и сред другите, които не са с такива... Тука около нас са две от най-елитните гимназии в София и честно казано рядко виждам фино момиче, всички заформят начален етап на подобни задни части и явно е гордост, защото гледат да се подчертаят. Не че съм толкова стара, ама по наше време всички се стремяхме да сме слаби, а сега имам чувството, че е някаква гордост да си с такъв "дирник" (както би казала баба ми). Направо съм потресена как си нагаждаме нездравословния начин на живот и хранене към естетските норми, ама може аз да съм сбъркана и прекалено ограничена знам ли crazy
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #679 -: януари 26, 2018, 12:16:09 »

За хлапетата не знам дали имитират Кимката, мисля че тук е по-широко разпространен типа на слабата жена, но начина ни на живот е ужасен!Децата са ужасно обездвижени, ужасно.И много претоварени в училище.Аз за това искам да запиша Моника на някакъв спорт, да я науча да има физическа култура.За съжаление гена и е такъв, че ще напълнява бързо и то точно в задника и корема, но с малко повече спорт и внимаване какво се яде всичко се контролира.
А имам съседка, още е в средното, леле като я видя и ми става лошо, задник огромен, ама огромен.Но тя не ходи пеша, яде пици и полуфабрикати и я мързи да гледа.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #680 -: януари 26, 2018, 12:28:27 »

За провокацията просто: защо пьк идеальт за слаба жена трябва да е отгоре? За да са на диета млади още неоформени момичета, да умират от глад и да си сьсипват здравето?
Както не всеки е пьлен по рождение, така и не всеки е слаб...

В идеалния свят може би не би имало идеал за красота, а всеки би бил какьвто е, изкарвайки максималното от това, което природата му е дала.

Ние пьк като нямаме кола, навсякьде ходим пеша и Марта ходи откакто се е родила. За нея 40мин ходене е като леко раздвижване преди закуска. 10км не са й проблем, предполагам и повече. И никога не сьм я чула да се оплаква, че е уморена и не ще да ходи. Но тя си е и спортна натура де, винаги е била пьлна с енергия. По този повод да се похваля, че е единствената от начинаещите, която е била повишена вьв втора група в ирландските танци. Смайва ни колко хубаво играе.

Маги ти как успяваш да й определиш структурата толкова малка? Аз като ги гледам и двете моите момичета сега са много пропорционални. Не мога хич да предвидя как ще се променят за в бьдеще.

Аз сьм по-скоро пьлна (даже доста бях напьлняла след второто раждане и обездвижването от университета), но явно имам добьр метаболизьм и не е супер трудно да вляза вьв форма. Тялото ми е добро (не като форма, а като вьзможности). Малко режим, малко спорт и се оправям. Пьк ак повече режим и повече спорт, мога да стана и идеалната жена, но за какво ми е... И сега сьм добре, а Фабио непрекьснато го е страх да не стана твьрде слаба (далече сьм оттам, да не си помислите)

Италианците имат лаф:
Прегрешенията на пльтта се правят с пльт, не с кокали."
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #681 -: януари 26, 2018, 12:57:04 »

Привет smile

от няколко дни само ви чета, ама при нас само сополи и няма какво да разказвам smile
Чакам малкия да се наспи и да излезем. Още не съм измислила къде ще ходим, но тази сутрин не сме излизали и вече не ме свърта.

Верно, че по наше време в училище идеалът беше анорексично слаб и всеки извън този стандарт беше дебел. Сега не съм обърнала внимание какво е положението при децата, нямаме училище наблизо, но затлъстялото дупе е доста различно от това, което е модерно. Модерните щръкналите дупета са плод на много работа във фитнеса и кухнята. То си има даже специални програми, за да изваят тези дупета.

Иначе и аз съм съгласна, че с правилно отношение към храната и добро физическо движение, генът се моделира.

На мен вече започна да ми омръзва да тренирам вкъщи и все по-често ми се ходи на фитнес, дори не на групови тренировки. Може би просто ми липсва контакт с хора  pleasantry

Мария Илиева и на мен ми е досадна и не я харесвам, но се радвам за бебчето. На всяка жена трябва да й се случи да е бременна и да има дете  heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #682 -: януари 26, 2018, 12:59:40 »

Мен па ме кефят свръхзадниците им, не знам кои са от импланти и кои  истински, ма не ме интригува. Повече ме дразни манията по перфектните снимки и лица. Щото реално, на живо, всеки си има бръчки и кусури, освен ако не е пълен с ботокс до козирката. Никол Кидман ако се усмихне, ше й се отпори лицето. crazy

А за вечния спор, трябва ли слабото да е идеалът- времената се менят, нравите също. Ще поживеем и ще видим както ни чака като мода. Преди ми се смееха че съм много слаба в ученическите години, сега всите се опитват да станат като мен ( младите поколения ). Гледам и се смея- толкова ли не можеш да имаш уважение към себе си и собствената си фигура и нейните възможности ( без да я изсилваш, а със спорт и хубаво хранене ). Ма не ми е работа и само си гледам, като пенсиите и коментирам наум smile .
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #683 -: януари 26, 2018, 13:58:16 »

Ина, мания аз не следвам, а анорексичната мода ми е далеч от красиво.Важното е всяка жена да се научи да обича себе си такава каквато е.Но и не харесва занемарени тела, за съжаление има много покрай мен.Аз също не съм прекрасна 70 кила съм с коремче и паласки, но се старая и мисля че за жена на моята възраст с Хашимото и определена костна структура съм ОК.Ей такава искам да е Моника.И както ти сама каза преди време спорта дава много на тялото, хубаво е да се правят някакви тренировки.
За Моника за сега виждам, че е висока, с голяма глава, дълги крака и толкова.Но като гледам структурите на хората от двете страни няма да е слаба, защото няма такива smile Ще видя как ще и нарасне таза и дали ще стане като моя, но като цяло всички сме с широк таз  pardon 
Ние също ходим много пеша, тя е свикнала да ходи по много и всички са изключително учудени, как не ходя с кола до центъра или където и да е или че не я нося!
За съжаление, като гледам децата и ми става мъчно.На техните години макар и с широк таз бях доста по-слаба от тях, защото обикаляхме много пеша, пазехме си джобните за кафе на центъра Wink и всички бяхме в някакъв отбор по нещо.Аз играех баскетбол и редовно оставах след училище да тичаме по игрището.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #684 -: януари 26, 2018, 14:11:07 »

Съгласна съм, че анорексичната слабост е повече от вредна. Аз лично бях тръгнала по тая плоскост в най-податливите на подобни мисли години. Обаче разликата е, че при нашето поколение имаше амбиция за спорт (не за часовете по физическо - те се избягваха като цяло). Кой ходеше на фитнес, кой на аеробика, кой на нещо си изкилифещено.
Сега спортът е до дюнерджийницата pardon Едва ли има училище без близко капанче за бърза храна тип дюнер или пица на парче. Просто не им пука! shok Много малко млади момичета виждам да се амбицират нещо да правят. Близо до нас има достатъчно паркове, за да наблюдавам кой ходи там и с каква цел.
И на мен ми е трудно да определя структурата на децата. Нямам идея чий ген там ще надделее. За мен е важно подвижността на децата, затова се възползвам и от допълнителни занимания в градината. За съжаление в това хубаво време в градините не ги извеждат. Само в петък, преди да ги вземат родителите се случва. Причината е, че ще има много родители, които ще се противят, защото е студено shok Тук през деня отрицателни температури да сме имали 2-3 дни тази зима. Ама не! По-добре е вътре, на топло (най-добре в някой спарен МОЛ), с няколко ватирани клина и 3 ката горнища. Свекърва ми нали е в ясла, а там що за извращения разказва... girl_impossible Каляване - нулево! Та ни храната, ни спорта, ни разходките на въздух са като по учебник.
Мъжо се прибра рано от университета. Както ми трепереха още краката от упражненията (нали в петък е най-натоварващата тренировка), ме юрна да ходим да пазаруваме. Сега нещо се сбърках crazy Сложих да се готви свинско с грах. (написах граф първо girl_haha). После пак ще се възползвам от слънцето навън smile
За кокона - аз я изпращам на вратата, майка я взима и води до градината. Види ли ни двете на едно място и пробва с лиготиите. ММ сега излиза доста по-рано, че лекциите му са все от 8 и ако трябва да я води, всички ще спим с поне 15-20 минути по-малко. nea
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #685 -: януари 26, 2018, 14:36:58 »

Ина, много хубаво ни провокира  good

  И моето мнение се припокрива с това на Маги. Аз не съм спазвала диети, нито пък някоя от моите приятелки в тийн годините, просто сме се хранили нормално.(изключвам 2 близки приятелки, които имаха проблеми в семействата и анорексията беше вид протест и изобщо не започна с идеята да са слаби). Не сме и имали кой знае какъв достъп до модели на подражание, Спайс Гърлс, Виктория Бекъм, Бритни Спиърс и Кристина Агилера са единствените, които ми идват на акъла да сме гледали. Но освен по обложки на касетки и някоя снимка, препечатана по 100 пъти във всички издания, не сме били заливани с това всяка как е облечена и гримирана ежедневно. Чалгаджийките  тогава също още не бяха разбрали за операциите и естетическите козметични процедури. След училище не сме бързали да се прибираме, за да седим на компютри. Имало е случаи да седнем на пейка да си измислим игра и да се заблеем по 2-3 часа преди да се приберем. Ваканциите задължително се излизаше навън, помня как седяхме по пейки да си говорим, разхождахме кучетата на тези, които имаха. Просто търсехме повод да излезем и да обикаляме. В гимназията задължително всеки петък бяхме по центъра, но не помня да сме седели по кафенета, просто обикаляхме. Други са били времената просто... blum

 Точно това ми прави впечатление, че сега дори да ядат същите неща като нас тогава, децата дебелеят, което не е тяхна вина. Това, което не ми харесва, е точно заседналостта, липсата на движение и нагласянето на нормите за красиво към нещо, което всъщност е нездравословно, защото Ким може да си е сложила имплант, ама на 15-16 момичетата не са си.  Това какво ти е дадено е едно нещо, но съвсем друго е до какво си стигнал с мързел и ядене на боклуци, а накрая да си намериш и оправдание, че така е модерно и да се гордееш с него ми е съвсем неприемливо. Другото е, че снимките на Ким са папарашки, тя няма да си ги качи такива сама, а също ще ги замаже, резне и т.н., но пак  ще подчертае "изваяните" си форми, срещу които нямам против, но пак казвам те са типични за афроамериканци, не за европеидната раса. То е все едно да искаме да имаме тесните кръстове на японките, защото така е модерно, което за мен е безумно. Просто за мен това е като масовата мода с дрехите, носенето на ширпотреба и некачествени дрехи, за което скоро говорихме. smile

 Али, права си масово децата не се изкарват навън и около нас познатите и ин-лоу си ги държат вътре и са като малки маймунки, ако видят малко повече пространство и хора. Да не говорим, че точно най-пазените в къщи са най-болнавите. Ама пак разни хора, разни идеали...
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #686 -: януари 26, 2018, 14:41:01 »

Хелоууу!
Да е живо и здраво бебето на Мария Илиева. На мен ми е по-скоро симпатична, ама до там.
Маги и аз искам истинска зима, като миналата година. Това време тези 2 дни ми харесва много /слънце, но е -5 някъде/, ама да имаше и повече сняг....
Тия дупета са ми много грозни, ама какво ли може да се очаква от някви фльорци/ако така се пише тая дума/ известни с това, че са известни  crazy . Жалко е, че младите момичета им се кефят и подражават. Това с болно слабите също ми е крайно, но повече харесвам слаби жени от тия с дупетата по 2кв.м.
Али, Мария май има личен стилист, като слушам какви причвски поръчва.
Аз след като отклпчих Хашимотото така напълнях и няма сваляне- диети, спорт ТЦЪ! Свикнах вечеб явно няма да съм като ученичка. За Ники сме решили да ходи на спортове колкото и каквито иска, аз имах много жела ие като малка и нашите на всичко ме запусваха/освен на фигурно пързаляне, ама в Смолян нямаше, а в София вече не ми беше толкова мерак/. Аз държа малкия да ходи на футбол, ама надали ще ме пита  crazy Xixixi
Това с неизвеждането ми е много странно. Времето тук е перфектно, на слънце на обяд е рай буквално и на пмощадката сме сами или с още едно дете. Днеска ми ах покрай парка с площадка и там празно... В детските според мен и на лемките не им се занимава да обличат толкова деца и за това, освен шашавите родители де.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #687 -: януари 26, 2018, 14:58:29 »

Добър ден!

Излязохме за малко. Пече, но си е студено. На телефона ми показваше -8, а в колата -1.  nea
Карат ни довечера да излизаме, но всеки се разбира според режимите на неговите си деца и искат чак към 9ч да се видим.  crazy Това ще рече да излезем за един час и после да се прибираме да си оправяме нашето дете.

Честито на Мария Илиева! Скоро я обсъждахме пак.

Хич не харесвам да видя някое дете (момиче) чорлаво (несресано).  blush

Пак и темата за килата сте подхванали. Аз винаги съм била слаба. Надявам се Алекс да не вземе моя ген, че не искам да е кльощав мъж. ММ е имал един период, в който е бил по-дундав, някъде в 9 клас, но след едно ходене на село лятото се е върнал перфектен, чак не са можели да го познаят.  pardon Всеки ми се чуди, като кажа, че искам да кача кг, но особено сега, след като родих, наистина го искам. Алекс ми изпива силиците, а и кърменето си оказва влияние според мен. heart Майка ми е напълнява след ражданията, при мен засега не се наблюдава такова нещо, но не се знае. Надявам се това да не ми е последното раждане. ММ и вчера ме кара да се запиша на нещо - народни танци, зумба или нещо такова, но честно казано засега нямам желание. Наистина е много важно човек да се чувства добре в кожата си, да харесва това, което е или да се опитва да промени, това което не харесва в себе си, ако е възможно. И двете крайности не са добре.

Рат, точно, на обяд е много приятно като напече. Иначе най-близката ни площадка е в сняг и не стигаме до там.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #688 -: януари 26, 2018, 15:24:11 »

Здравейте smile

Аз не харесвам големите дупета, защото ако това се смята за красиво, аз ще съм от грозните lol lol такава ми е структурата, без дупе, само мъфин топ.

Нека все пак не величаем нашето поколение чак толкова. Аз никога не съм била по спортовете. То и базите бяха едни за чудо и приказ, пък от малка съм примадона. Нашите се пробваха с плуване (казах, че съм малка), лека атлетика (казах, че е скучно толкова тичане) и волейбол (временно имаше успех, но само спорт и училище ми беше тъпо). Кумата ми беше професионална волейболистка, започнахме заедно. Но аз исках да имам времето да си гледам филми и MTV и се отказах. Останалите ми приятелки също не спортуваха нищо.
Но пък нашите нищо не са спортували, а баща и спортуваше. Мисля, че примерът от родителите е много важен.
Ама пък сестра ми и тя не спортуваше и ядеше като мен и беше клечка, ми не беше честно lol lol


Преди 3 години бях 50 кг и не изглеждах чак толкова добре, колкото си мислех като тийнейджърка.

Та и преди не всички бяхме по спорта. Сега спортът ми е йога и Руми (не едновременно, на периоди).
Ама то ММ е много спортна натура, ама не изглежда като Крис Хемсуърт, та не си давам чак толкова зор lol lol

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #689 -: януари 26, 2018, 15:34:28 »


Ама то ММ е много спортна натура, ама не изглежда като Крис Хемсуърт, та не си давам чак толкова зор lol lol

 funnytooth LAUGHTER LAUGHTER LAUGHTER LAUGHTER LAUGHTER
Активен
Страници: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 54   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines