Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 04:37:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 54   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Януари 2018- нова година, ново начало!  (Прочетена 171931 пъти)
 
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #645 -: януари 24, 2018, 15:53:08 »

Привет!

 Аз тия дни съм тотален парцал, само се местя от едно легло на друго и вече съм се отнесла в сънищата. Сега пих едно следобедно кафе с много мляко и сметана, та малко ми просветна, даже и домакинска работа свърших.

 Мари, направо ме нацели с този сайт и без това съм се развихрила на тема wish листи и трупам ли, трупам... 

 И аз си имах в Пловдив една жена, която вкарваше стока от Турция и само от нея си пазарувах. Магазинът й беше на центъра и й бях редовна клиентка. Само щом влезех знаеше какво да ми предложи, кой размер и цвят обичам. Подарявала ми е и дребни подаръци- блузки, коланчета и т.н. Сега двете и дъщери поеха бизнеса и нещата, които вкарваха не ми допадаха. Не знам и дали съществуват още двата им магазина, на майката отдавна го няма. Имам си и магазин за бельо, но и от там моите продавачки са ги махнали, а пазарувам буквално откакто нося сутиен, бельото и за бала, и за сватбата ми са от там. Сега ходих за чорапогащник за бременността, ама ги нямаше и не беше същото. В София рядко нещо си харесвам - основно Страдивариус и Резервд, HM сега ги поднових покрай бремеността, но между тях и Уайкикито, по-добре ми стоят вторите въпреки че са един размер. Така че сега с доставките от Англия предпочитам чужбински стоки след като се убедих в качеството на якето за бременни. Wink

 Рат, кумовете бяха ходили на Сурвата в Перник, но много отдавна, когато големият е бил на 3-4, а сега е на 7-8. Май той се беше стреснал и не му беше допаднало. Дано на вас ви хареса и да ви е забавно.

 Аз си чета за Помпей и ми е интересно, самата книга е преливане от времето на изригване и сегашна гледна точка и е много увлекателна (ако не си с бременен заспиващ мозък). Колкото и да беше мръсен Неапол, така като чета пак ми се приходи smile

 Фери, наистина я няма. Дано всичко е наред при тях! good

 Къванч нещо въобще вече снима ли, че не съм попадала на него скоро? Харесвах го най-много в Север-Юг, ама не го и догледах, както повечето турски сериали напоследък. Сега ми допада главният от Сезонът на черешите, но самият сюжет ми е блудкав и малко хлапашки, та и него спрях да гледам. Иначе не харесвам тъмни мъже, ама като ги дават по сериалите все те ми допадат.  smile И последно за сериалите, снощи без да искам попаднах на Убийството на Версаче и ми стана любопитно, още повече, че нали все ме интересуват подбудите на психопатския и социопатския мозък и поведение, та се надявам да остана концентрирана и да го догледам до края. Wink

 Хайде хубав следобед от мен smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #646 -: януари 24, 2018, 16:23:02 »

трябва да се разровя за къванч и съмнителната бременна - да видя има ли нещо в процес на заснемане или наистина са в почивка. nea
следващият сериал който си заплюх е  Maral: En guzel Hikayem (Maral My Most Beautiful Story )
с двамата ми любими актьори.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #647 -: януари 24, 2018, 17:26:42 »

Опиках се от смях тука...:
http://www.maikomila.bg/как-една-майка-да-оцелее-въпреки-други/

В ролята на "БившаМамаВечеБаба" - Свекьрва  lol

Аз сьм между НАчетена (все по-рядко) и СлучайноМинаваща.

Вие кои сте?
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #648 -: януари 24, 2018, 17:30:33 »

И на мен ми беше забавно smile
Аз съм непокистка мама и изтрещяла мама (поства снимка на мъж по бельо) lol
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #649 -: януари 24, 2018, 17:39:17 »


 "БившаМамаВечеБаба" - Свекьрва  lol

Да бе, само с една реплика, и то, че виното и кафето са най- добрите приятелки на майката pardon
Ни съм тая... По ми подхождат Съпричастната /съвсем скоро сравнявах баби, кучета и бебета/, комбинирана с Непукистката /щото се предполага да съм позабравила доста неща и наистина да не ми пука/ Wink
« Последна редакция: януари 24, 2018, 17:53:25 от svekarva » Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #650 -: януари 24, 2018, 17:55:52 »

Аз съм НачетенаМама-СъпричастнаМама-МамаНа2деца и донякъде НедоспалаМама tease

И аз се посмях lol


П.П Пиша във форумът, докато Сами крещи (той напоследък за всичко е така, явно е синдром на второто дете) "искам да ям, искам да ям", а аз не оставям компютъра, докато не допиша. Според вас коя мама съм? blush
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #651 -: януари 24, 2018, 18:05:41 »

Явно на мен само не ми е смешна статията, нито диалога- изтъркан им е до откат. pardon pleasantry
И все пак- непукистка мама, пандич ми е компания явно хаха.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #652 -: януари 24, 2018, 18:07:54 »

Ако трябва да сме честни, идеята им отново е крадена. Много отдавна имаше публикация на една майка българка в Канада, която правеше бръз преглед на фейсбук групите, даже и тук го коментирахме и се хилихме на действителни простотии като "децки", "НОЙ", суполи и много още Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #653 -: януари 24, 2018, 18:11:28 »

точно затова много ме е яд и не ги чета, защото ставам част от цялата им крадена идея за известност. smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #654 -: януари 24, 2018, 19:33:37 »

Аз съм напукистка мама - оставям да реве и спи 3 дни, хаххаха
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #655 -: януари 25, 2018, 08:27:41 »

Добро утро, това за което говорите не съм го чела, не ми е попадало  huhhuh.gif

Абе къде изчезнаха Киви, Фери и Булче.Дано са добре те и децата!Скай, да мине да даде отчет за празника как мина smile Въобще яко оредяхме!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #656 -: януари 25, 2018, 08:32:56 »

Фери и Булче борят вируси, надявам се днес да са по-добре smile
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #657 -: януари 25, 2018, 09:54:54 »

Добро утро!

Тъй , тъй, борим вируси с всички оръжия.... Аз изгорях отново от температура и този път не се разминах с антибиотик. Ужасно червено гърло. Малкия също е болен, да , отново, нов вирус. Не е истина какво ни застигна.

Отделно изживях пълен крах на работа, не съм на себе си от 3 дни и не мога да го преживея, но веднага направих план за действие който се надявам скоро да има ефект за да мога да излезна от дълбоката яма в която пропаднах. Малко съм като за отдушник, но като ми просветне ще го излея  heart
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #658 -: януари 25, 2018, 10:00:46 »

Булче, кураж! Дано всичко се нареди.Вие в ужасна серия влязохте с тия болести.Просто не знам какъв съвет да ти дам!
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #659 -: януари 25, 2018, 11:01:07 »

Ей ма на, рождените дни ги изкарахме съвсем лежерно, двамата с мЪжо, а на моя ходих да се видя с 2 другарки, да си поприказваме и да пием по едно кафе.

ТолкУ. Днес в офиса ми купили подарък хората, една голяма кошница цветя и един пирограф (за дърво), та много му се изкефих, щото много искам да си имам Girl_hide pardon

Нищо за Фалене няма, цепи ме тиквата щото снощи дойдоха гостите от Червен бряг и се чудя дали да не заходя към къщи, че не моА просто...

В къщи сме си вече всичкото добитък, без мъжо. На малката и мина разгонването, та сега са си и двете "деца" вече у нас heart
Активен
Страници: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 54   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines