Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 17:29:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декември-последния месец на годината пълен с изненади  (Прочетена 125033 пъти)
 
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #525 -: декември 25, 2017, 18:33:05 »

Честита Коледа! Пожелавам ви душевно равновесие, на мен това ми се падна от питката.

Свекърва, честита годишнина! Голямо нещо са 40 години, нека имате още много, все в разбирателство и уважение  smile

Наде, стягай твоя мъж, поне да има яснота. Човек е щастлив, когато си е казал от какво има нужда, ако отсрещната страна не го предлага, трябва да се търси друго решение или компромис.

Киви, бързо да му минава на детето и да усетите с хубаво празниците smile

Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #526 -: декември 25, 2017, 19:14:18 »

Честита Коледа и от мен !!!

Много прегрьдки и целувки  heart
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #527 -: декември 25, 2017, 20:57:12 »

Честита Коледа,  момичета!  Бъдете живи и здрави и благословени вие и семействата ви!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #528 -: декември 26, 2017, 08:13:23 »

Весела Коледа!

Свекс честита годишнина на патерици!

Киви дано З1 да е по-добре!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #529 -: декември 26, 2017, 19:04:32 »

Привет! 31 е закрепен, 32 също се отчете снощи във
висините, но еднократно. Надявам се това да е и да почваме да празнуваме вече!

Целувки! И много споделени мигове и щастие ви желая!
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #530 -: декември 27, 2017, 02:12:18 »

Наде,дръж фронта,,,не се давай без пръстен...Ама ха,,,какво гости на Бъдни вечер,при чужди хора ???? Да му дърпам ушите на Митьо.Ма до Юни ще го стегнем,да знаеш.Виж да ми се яви някъде ,докато глася булката,ще го наглася аз хубаво него.Мискинин  blum
 Свекърва,честити ви 40-годинки,още два пъти поне,по толкова ,да се разбирате и уважавате.Видях едната снаха,че е дошла на гости Wink чакам отзиви кралицата дали я е наредила този път.НИ2 все повече ми заприличва на ММ.Особено на последните снимки.
  При нас парата е при малката,всички бяха много щастливи,аз се мръщих,че имаше голямо парче за  снахата и добре,че не се падна там,че татко щеше да го отнесе.Мамината златна по случай Коледа си купила часовник,колкото струва моята нова кола,ма бил от 'нейните'пари де,,,сиреч от картата на брат ми.А уж пести за колежа.... diablo Лоша съм,знам.... ма като го видя братчето как работи по 12 часа и мисли още една работа да почне ( не знам кога само) ми идва да я удуша.И на всичко отгоре я скъсали на единия изпит....А освен да учи,друго задължение няма...И детето и гледат,чистят и,готвят...Както казва кралицата: Ей,блазе ти най-хубавия мъж взе"  ма нашия е и глупав на всичко отгоре.
  Честит празник на всички именници и весела последна седмица от тази година.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #531 -: декември 27, 2017, 08:24:11 »

О, благодаря, благодаря give_rose Смятам на 9-ти април да увековечим събитието 40- годишнина и хич да не се свеня тогава да искам рубин, даже два smile За хиляден път стигам до извод, че никаква файда няма човек да се яде с половинката си открито, вместо да и вади душата с памук. Първо, тя /половинката/ така и не се смята за виновна и си прави каквото си знае, второ, като съм сърдита и не говоря, не мога и заповеди да раздавам, трето, мисля само за простотии и се самонавивам, и четвърто, и пето... все в мой ущърб smile
Много болни софиянци. Едната М. така и не можа да дойде, другата през цялото време бухаше жестоко и още от София беше заразила НИ2, та двамата го караха на чайове и джинджифил, кротки и отчаяни от проклетия вирус pardon
Нямаме изненадващи подаръци, много сме доволни всички heart Аз получих формичка за яйца, които да стават като котка, различни видове спиртен извлек ванилия и общо дехидратор, точно каквото исках. Е, исках и други неща, ама едно по едно, да има и за поводи smile. Децата имат по една дребна изненада, другото те да си го изберат smile
Минаха и тези празници и вече стягам багаж за който, откъдето cray
Честито на днешните именници и семействата им! Хубав и ползотворен ден на всички ни heart
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #532 -: декември 27, 2017, 09:40:41 »

Честита Коледа и от мен! Ние по заръка на бъдещата свекърва бяхме на Коледа всичките с червени гащи като символ годината да е много успешна. Голям смях с тия гащи.
Парата при нас е у баба. Разплака се милата как такаа парата у нея. Много сладко.
Свекърва, честити 40 години! Още 40 желая в много топли отношения, смях и разбирателство.
Миме, ти кой филм търсиш? Май няма втори. А книгата започна ли? Аз я прочетох. Бива я, но вече без Уил е друго. Иначе пак така леко се чете.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #533 -: декември 27, 2017, 13:50:10 »

Честита Коледа! Да сме здрави и много щастливи всички!

Много бързо се изнизаха празниците.. искам още  cray heart

Подаръкът го получихме на 13.12.. Всичко след това е нищо.. дори за първи път си отворих подаръка към 16ч на 25.12...  heart heart heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #534 -: декември 28, 2017, 14:29:22 »

Светли празници на всички! Пожелавам да сте здрави, да се заредите с усмивки и да се насладите на спокойни дни с най-любимите ви хора give_rose
Свекърва, честита годишнина! Пожелавам да сте добрият пример за децата ви!
Тази година го карах по-лежерно и май това е рецептата Wink Дано утре успеем да се снимаме с ММ и с децата, да отидем по центъра, а после да чакаме кумците за Нова година. Имам мерак да правим и меденки с кокона. ММ почива тази година повече дни и сме пълна шумна къща smile
Мъглата, която ни подтисна два дни, се раздига и ще излезем на разходка danceg
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #535 -: декември 28, 2017, 18:17:33 »

Весела Коледа, момичета kiss2 Нека има здраве и усмивки в семействата ви, а на всяка от вас пожелавам една прекрасна година give_rose

Свекърва, Честит Юбилей  Bravo Да сте живи и здрави още мноооого години, да Илядите heart Пък на всички форумски семейства пожелавам да стигнем свекърва и родния по стаж girl_wink
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #536 -: декември 28, 2017, 23:01:28 »

Честити празници и от мен! Да сме здрави, да сме умни и да сме късметлии, друго хич не ни трябва.

Ей тука на чаша вино ви навестявам.  drinkz

Моя мъж тази година ме изненада с подарък, за първи път откакто сме заедно.  heart Вкъщи сме, разхождаме си кучето, ядем и спим. Това е планът за тези дни.

Свекърва и от мен честит Рубин, бъдете здрави и за да сте заедно още много, много години.  give_rose

Баница с късмети ще правя на НГ. На Коледа стана голямо парти в нас, уж щяхме да сме сами, по обед започнаха да се обаждат един по един да питат : “Какво ще правите“ и ние да им отговоряме: “Вкъщи сме, минете ако искате“. Та така завършихме 15 човека, песни, танци.... Много добре.
Няква..никва година изпращам, а всъщност много добра. Ама чисто по човешки и неблагодарно, не я усещам като такава. Гледам с нетърпение към новата, да ви е успешна на вас и да си я посрещнете подобаващо.  gcrst
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #537 -: декември 29, 2017, 07:15:05 »

С наступающим и с Рождеством, дорогие девушки!!!
Нека бъде светлина в мислите, мечтите, плановете, умовете и душите!!!  heart heart heart heart heart И разбира се - World Peace  tease
Нямах време от банкети да ви посетя. Минаха благополучно. Децата са доволни.
Както не знаехме какво да подарим на Кари - прочетохме писмото до Дед Мороз. Никога няма да познаете!!! Иска 45 топки с кукли ЛОЛ, да няма грешка - това било цялата серия  shok в резултат ще получи само 5.
Ето това са:



Чудя се дали да не й напиша и извинително писмо от Дед Мороз, че не може да донесе толкова много неща на 1 дете, защото трябва да занесе на всички. Или някакво такова  huhhuh.gif nea
Свекс, Честит Рубин!!! Дано да стигнете до Злато, Диамант и другото, което следва за 80-90 годишнина  heart heart heart heart heart
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #538 -: декември 29, 2017, 14:28:20 »

Честита Коледа /с голямо закъснение/ бъдете живи, здрави, много щастливи и обичани!
Свекърва, добре си обощила семейните разпри, ама остава и да успееш да го спазваш Wink
Фани, тия лукли за пръв път ги виждам. Изглеждат като от шоколадово яйце.
Киви, дано двата змея вече да са здрави и да се наслаждавате на празниците!
Нашите празници започнаха страхотно, докато не се наложи спешно да се прибираме в София и мм остана без една баба. В същия момент девера е решил, че иска да се разделя с жена си и дойде да ни уведомява, та голям купон около нас.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #539 -: декември 29, 2017, 14:38:38 »

Рат, съболезнования cray Бабата, която оперираха ли почина? Ако има някаква утеха, то това е, че уж по такива дни се отивало направо в Рая. pardon Да почива в мир, а за вас лошото да остане в старата година.
Деверът намерил и той кога да ви съобщава новини, дано размисли diablo
Силни прегръдки heart
Активен
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines