Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:11:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декември-последния месец на годината пълен с изненади  (Прочетена 124970 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #495 -: декември 22, 2017, 17:25:02 »

Како, сега ти виждам косата колко хубаво е направена good Язък, ми то най- хубавото зад телефона Wink Само с късо да ходиш, много си секси heart
Ако Кари не е с оранжевата пола, та на blush Ама може и да бъркам, погледът ми е прикован само в отличителните полови белези на учителката shok Wink Леле....
Има и едно момиченце с дълги крачета на първата редица в клипа  на строителните работници, може и тя да е. Хаха, веднага се познава, че са с руски хореограф Bravo
Кивич, да те питам, как успяха пък да те ядосат с коментар? Познат човек ли ти е или просто хейт?
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #496 -: декември 22, 2017, 18:35:32 »

Ей ме на и мен за похлупак lol

Как не ви е срам да коментирате чорапи и да ми развалите част от коледния подарък. Сърдя ви се  blum blum blum

Ей това къде Ина го е зачекнала и коментирате за дрехите е това, където се опитах и аз да споделя. Болно ми е, отказвам да харесвам и нося такива дрехи, но и другото ми излиза през носа  crazy crazy

Свекърва, за съжаление от няколко години ми е трудно да нося лещи и гледам очилата ми да са хубави, защото са ми на лицето постоянно blush Много ми стана мило за хубавата ти оценка за мен, знам, че не се познаваме, но ми е приятно blush blush blush

Да дам малко мрън, аз още съм в офиса, нали се похвалих, че ще почивам 28/29, да ама НЕ! Рони, извинявай, но не би  cray Събирам си мислите. Днес се събрахме да отпразнуваме Коледа нашето фирмено семейство и ми стана много мило от всички неща, които колегите ми казаха и направиха за мен. Тези хора ме обичат много и така ме стоплиха heart heart heart Просто не мога да се включа по другите теми, главата ми се върти от всички емоции crazy crazy

В сватбената ми тема качвам краткия клип от РД на фирмата, снимки по-късно.

Ако не се засечем, весели празници на всички, обичайте се и аз ви обичам, мили съфорумки  heart heart heart
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #497 -: декември 22, 2017, 20:49:59 »

Супер яки са тия чорапи  Bravo Bravo Bravo

Приличат на моите, дето преди време ви ги бях показвала. Фабио не носи такива. Брат му - да и аз сьщо.

Аз като четох Киви, тайно се надеях да не сьм била аз. Видях, че е тактична, не посочва имена. Ако сьм, моля за прошка, смирено като тази дето я обсьждате.

Фани - прекрасна си  heart heart heart
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #498 -: декември 22, 2017, 21:51:50 »

Олеее, голям смут с моите мрънканици smile Извинете ме, става въпрос за човек извън форума. Няма значение, аз измъкнах чавето в големия студ и си проветрих тиквата. Правя си самокритика да редуцирам волното мрънкане.
Пък навън какво видях пеещи групички ученици smile Шушана и някакво нецензурно копие  на Джингъл Белс Wink
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #499 -: декември 22, 2017, 22:38:33 »

Така по-интересно бе - дава трьпка мистерия  good

Пьк форума е затова - да си мрьнкаме на воля  danceg
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #500 -: декември 23, 2017, 00:36:06 »

Преди няколко дни Маги беше писала коментар за неочаквани подаръци, днес разбрах какво има предвид smile

Аз съм учудена, че повечето казвате, че не обичате клюки. Аз тази тема във форума си я приемам като клюкарник малко.

Али, Сам в къщи си го гледам с кеф smile аз и Умирай трудно гледах. Ама ми е странно как се заглежда в тези филми, а други отрича. Той не е гледал Карибски пирати, Властелинът на пръстите, Междузвездни войни.

Аз също чакам Олимпийските игри. Обичам зимни спортове по телевизията smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #501 -: декември 23, 2017, 00:48:55 »

Преди няколко дни Маги беше писала коментар за неочаквани подаръци, днес разбрах какво има предвид smile

Аз съм учудена, че повечето казвате, че не обичате клюки. Аз тази тема във форума си я приемам като клюкарник малко.

Али, Сам в къщи си го гледам с кеф smile аз и Умирай трудно гледах. Ама ми е странно как се заглежда в тези филми, а други отрича. Той не е гледал Карибски пирати, Властелинът на пръстите, Междузвездни войни.

И нищо не  е изпуснал.  pleasantry Шегувам се. Това си е мое мнение. Просто не харесвам такива филми.

Форумът е клюкарник, ама да си клюкарстваме личния живот.

Офф, нещо съм се ококорила и не ми се спи. Покрай мен всички спят, а аз си броя манджите за Бъдни вечер.  tease
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #502 -: декември 23, 2017, 00:57:58 »

Аз не сьм казвала, че не обичам клюки. Интересни са ми (ама не тия, за които вие говорите). Проблемьт ми е, че не ме бива особено да ги разпространявам, защото кьдето ги чуя, там забравям. Ужас просто. Никога не си спомням кой кьде ми е казал, че работи или какво или каквото там било, за каквото сме си говорили.

Аз пьк гледам "Имало едно време" трети сезон вече и явно така ме ужасява този филм, че от две седмици започнах да сьнувам кошмари.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #503 -: декември 23, 2017, 10:01:07 »

форумът е клюкарник за всичко-няма ограничения дали за личен или звезден живот. smile
Панди, аз не толерирам и секунда нито един от трите филма. blum
Ина, ужасии не гледам, нямам психика за такива.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #504 -: декември 23, 2017, 10:12:43 »

По-рано като споменах Джейн Остин исках да кажа, че тази мода от началото на 19в на много малко хора им седи добре според мен smile Иначе книгите на Джейн Остин и въобще книги за този период много харесвам smile

Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #505 -: декември 23, 2017, 12:21:49 »

Ми то не е планувано като ужас, даже напротив- дават го за сьвсем малка публика, ама явно не сьм достатьчно калена - нали нямаме телевизор. Абе страшничьк си е - по-скоро в развитието, отколкото в сцените.

Ох, чак сега се излюпих. Едва гледам. Предстои ни великото коледно пазаруване, та май няма да мога да си изигря гимнастиката. Вече трета седмица сьм назад с един ден седмично, по различни причини...

Вие на самата Коледа какво ще ядете?
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #506 -: декември 23, 2017, 14:59:43 »

Е, сега, не съм казала, че не може да се клюкарства за звезден живот на някой си. Всеки да си пише, каквото го вълнува.  smile

За коледната трапеза ние ще решаваме днес, чакам ММ да се прибере. Ама предполагам някакво месо ще печем, салати, мезета, питка, ядки, плодове, меденки. По-конкретно ще знам по-късно. Предполагам ММ ще иска да правя и палачинкова торта. Аз нямам против, защото всички я обичаме. И някаква салата с картофи и домати си е заръчал, но не разбрах за Коледа или за Бъдни вечер. Разчитам и майка ми да направи торта или нещо друго сладичко.  smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #507 -: декември 23, 2017, 17:53:53 »

Ние сме на печена малка пуйка с портокал и гарнитура от сладки картофи, моркови, пащърнак и гъби. Ще направя и яхния със сушени сини сливи, върви на пуйката. Ама и сме само ние тримата с НИ2 и майка ми. Вероятно ще има останали и зелеви сърми и разни постни неща от Бъдни вечер за доизяждане. Няма да правя нищо друго сладко, освен баклава и малко курабии с джинджифил. За 26- ти десертът ще е крем с тиква, без карамел обаче, че никой не го обича.
Като си говорехме за цени, нали ще имаме агнешка кайма за 26- ти, да кажа , че чиста струва 40лв./кг.  Oh my ... Ина, нали и вие сте на агнешко, как върви там?
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #508 -: декември 23, 2017, 18:08:31 »

Аз по миналата година правих ей тази пуйка на Манчев, стана уникално вкусна http://www.kulinarno.bg/recepta/пуйка-на-фурна-с-кисело-зеле-по-български-ала-шеф-манчев-10310

Днес направих джинджифилови бисквитки, много добре се получиха, и с айсинга се справих, хептен съм доволна.

За утре имам да правя содена питка, миналата година много хубава ми се получи, дано и тази е така, че да не се излагам пред свекинцето, че тя всяка година се излагаше с нейната.

Чудя се за Коледа дали да не завъртя една пита, много хубава става, ей тази, пък е и много лесна за правене. https://youtu.be/VdlcKHWIA90

Пълна съм със запазени рецепти, ама пък се намират в полза  good

Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #509 -: декември 23, 2017, 20:33:59 »

Ние сме на агнешко на Коледа, при нас е 56франка/кг,без значение от коя част на агнето е,австралийско или от Нова Зеландия.

Аз утре ще имам печено кисело зеле,тази рецепта с пуйка много ми допада,но тук няма шанс да взема цяла пуйка,огромни са,около 100 франка излизат и няма кой да ги яде толкова големи.


Яхния от сушени сини сливи?

Хайде към другата тема да разкажеш по- подробно:)

Аз се чудя тиквеник ли да направя или само печена тиква...,май тиквеник повече ми се хапва,правя го със стафиди и орехи и е много вкусен. Ще правя и баклава.
Активен
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines