Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 20:52:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декември-последния месец на годината пълен с изненади  (Прочетена 126194 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: декември 21, 2017, 15:45:23 »

Много на апокалипсис го обърнахте. Такова време ни се е паднало, не е чак толкова страшно. Аз пък щях да съм много нещастна по времето на Джейн Остин. Щях да има три рокли и трите да ми стоят много зле. Сега поне модата е за всеки тип фигура.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #436 -: декември 21, 2017, 15:52:33 »

За мен 70те-80те години са най-яки - чувство на вьзход и надежда след втората световна. Учеха ни, че има вечен мир и аз го вярвах. И да обичаме родината. И вьв Валентина над вратата имаше черно-бял портрет на Валентина Терешкова.

Както и да е...

Не мисля, че в границите на нашия живот ще настьпи края на света, но безсмислието на тия работи ме отвращава.

Ти не си ли с хубава фигура? С такова впечатление сьм останала като сьм те виждала. Защо да не ти стои хубаво рокля? И с това деколте...

Днес беше коледния спектакьл на Марта и тя беше прекрасна. Толкова усмихнато и жизнерадостно дете, пьлно с енергия, което с висок глас и апломб си каза репликите, всеки, който срещнах после ме поздрави и й направи комплимент. Ужасно сьм горда с нея и хем я обожавам, хем й се вьзищавам !  (в тая секунда си мисля за Кари и Фани)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: декември 21, 2017, 16:28:18 »

то и тук естествените материи не са по моловете. а по малки сбутани магазинчета. или дет вика скай- плат и шиеш. А кога ще умре планетата не знам. Ако не си гледала Денят в който земята спря да се върти,свали си го
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: декември 21, 2017, 16:31:55 »

Много на апокалипсис го обърнахте. Такова време ни се е паднало, не е чак толкова страшно. Аз пък щях да съм много нещастна по времето на Джейн Остин. Щях да има три рокли и трите да ми стоят много зле. Сега поне модата е за всеки тип фигура.

да, точно щех да кажа да не трагедизираме. Квото и да дойде, ще е урок и интересно. на мен нямаше ептен да ми стоят, щях да се губя вътре кат в пещера.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: декември 21, 2017, 16:49:42 »

Заклевам Съ най- тържествено - искам такива рокли. Не знам защо, ма съм Флюбена в кърди, фусти, панделки и тЯм подобни crazy crazy crazy

...за туй Одя само с кецове и маратонки хахаха
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: декември 21, 2017, 16:59:57 »

Кво ше кажете за роклята на Меган от официалните им коледни снимки?
тя самата е красива, но тази прозрачна горна част... не ми иде на място, особено като начало, спрямо позицията й в обществото оттук нататък.Хич не съм моралист, ама нейната работа е специфична и би тр да се съобразява занапред. И Кейт е носила прозрачно, но някак по-загаднато.

Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #441 -: декември 21, 2017, 17:10:46 »

Е тя не е гола отдолу, или?
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: декември 21, 2017, 17:11:57 »

Хубаво й стои! Еми, тя като избранницата на брата бунтар е съвсем намясто в тази рокля. Те не са като Уилям и Кейт. Хари едва ли някога ще стане крал, та с него и Меган. Обществото не е чак толкова критично към тях.  И ще прозвучи като злорадство ама тая снимка ми епо-коледна от тази на Уилямови. Извинявай ама така мирно ни снимаха в училище. И с нормални - неколедни тоалети. Надявам се Меган да не прекалява с изисканите тоалети и шапките. Кейт понякога ми е преждевременно състарена заради тях. Иначе ми харесва.  Хубава е.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: декември 21, 2017, 17:14:55 »

Е тя не е гола отдолу, или?

нз дали е гола реално. но ми дава усещането за голи гърди, които ще им видим зърната след малко. pardon
но па сте прави че не е престолонаследник. Wink и е по-либерално към тях...
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #444 -: декември 21, 2017, 17:18:33 »

Четох наскоро,че не било приемливо кралските особи и наследници да показват привързаност и да се държат за ръце или да се млящят...та за туй така може би. Иначе и на мен ми е тъпа тяхната снимка. Даже на Камила и Чарлзчо е по- коледна
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: декември 21, 2017, 17:29:49 »

Хубава, лоша, трудно ми е да определя каква ми е фигурата. Но висока талия ме прави по-едра. Еми, на теб точно ще ти отива. Ти си willowy smile

Роклята на Меган и на мен ми се стори странен избор. Но пък мисля, че ще имат много красиви деца smile
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: декември 21, 2017, 17:50:18 »

Тук пък изобщо не забелязвам такава тенденция, на изчезване на естествените материи, напротив, има ги в изобилие. Но и аз съм изненадана от цените на изкуствените материи....колкото и луксозни марки да са...кройката е ок, но тялото си усеща разликата.

Роклята на Меган не ме шокира, напротив много е детайлна, а асоциациите с гола гръд се натрапват от всичко, което сме видели по разни светски събития, главно американски, където главните героини се надпреварват коя да си покаже повече от анатомията.

А, че битието ни е обградено от стоки за еднократна употреба, то не е от днес и е на всички нива. Възпитават ни като консуматорско общество, за да се стимулират икономиките(нашите, в същото време има хора, които живеят в доста примитивни условия). Щом тази тенденция се забелязва в сектори като автомобилостроенето....Половинката е фен на автомобилите от 70-те и 80-те....
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #447 -: декември 21, 2017, 18:38:20 »

Видях модела на подиум, прозрачна си е като модел. Затова на цялата фотосесия, ръцете им(ѝ) са все пред гърдите й.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #448 -: декември 21, 2017, 18:44:04 »

Аз въпреки че не харесвам Мегън, роклята макър и по разкриваща ми харесва, много е елегантна.

Аз пък цял ден се вълнувам че Клои Кардашиян обяви официално че е бременна heart
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #449 -: декември 21, 2017, 18:48:12 »

Някой да ме светне само с едно изречение тия Кардашиян дето цял свят говори за тях, като какви се явяват?
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines