Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 14:11:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декември-последния месец на годината пълен с изненади  (Прочетена 125016 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: декември 20, 2017, 13:13:56 »

Мен пък не ми допада играта на повечето актьори в Откраднат живот.  pardon
Ина, аз пък те схванах правилно,защото цитира марка, инак щях да се объркам.
Супер че ти е превел пари, това е най-хубавият подарък за мен хахах. Покажи шала ръкавиците и прочие .

Мари, шокирай ни, интересно ми е.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #391 -: декември 20, 2017, 13:21:33 »

Добри дан!

Гледам за харчене си говорите, аз изкарвам, даже доста над средното, но нямам време да ги харча, ама никакво, а и честно нямам и желание...

Ина ти не си показала Поло, а Томчо Хилфингеров, аз също много ги харесвам, мм носи доста от тях. Иначе аз му поръчах на мм шарени чорапи, много се кефи той като види шефовете с официални обувки и шарени чорапи
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: декември 20, 2017, 13:26:46 »

И аз разбрах, че Ина говори за Polo shirt, а не за turtleneck (което за мен е приемлива дреха само за деца, които не искат шал, убихте ме с това да е облечен мъж).

Иначе и ММ ходи често с Polo shirts.

Ина, а ти на кое казваш грейка, че това, за което аз си мисля, не си го представям официално.

Сега осъзнах, че девер ми ще идва у нас днес. Брои ли се, мм, който е излязъл от нас и ще се прибере преди да дойде девер ми. Иначе ни чака едно бавна, бавна година...



Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #393 -: декември 20, 2017, 13:30:30 »

Прибрах се... На бегом почти Xixixi Ходих по работа по центъра. Дядо и внуче се гледаха вкъщи. Много чаках в банката, много! Чак взех да се притеснявам, защото дребният не беше хубаво ял сутринта и очаквах да нададе вой. Е, имаше мляко в хладилника и във фризера, имаше сварени зеленчуци, които трябваше само да се пасират... Ама все пак pardon
Имах мерак да надникна в 2-3-4-5 магазина, обаче направих само едно посещение. От студ ме заболя главата girl_impossible Шапки имам, ама не обичам да нося, особено ако трябва да вляза от студено на топло и да я сваля. Тогава косата ми е като обливана с олио. angry Специално ще си направя разходката, ама без да се налага да препускам така.
Много ми хареса Мимето, която е решила да подари на мъжа си няколко рокли smile
funnytooth funnytooth funnytooth Аз не го разбрах така, но тази версия много ми хареса!
Ина, и аз съм за дълъг ръкав good Ааа, сега видях последния ти пост. Да, малко сме изгубени в превода girl_haha Тези блузи и аз по- ги приемам с къс ръкав. ММ не носи от този тип. Ползва си тениски и по възможност на повода с шантави щампи/надписи.
Ние с ММ обичаме да се глезим. Ако той си купи нещо, съм не по-малко щастлива и аз. Даже често го ръчкам. Преди ходеше с 1-2 чифта маратонки и обувките от бала за официално. После почнах много да го тормозя на тази (болна) тема. Понеже номерата са кът - намерим ли му нещо и купуваме. С удоволствие и аз ровя и тършувам из магазините Wink Той ми е купувал и дрехи, и бижута, и козметика. Някак сме придобили навик да гледаме и отсяваме мисловно стоката за всички вкъщи.
Свекърва, ти имаш синове. Те едва ли ще тръгнат да говорят на подобни теми, но не си мисли, че не им прави впечатление дали е чисто, подредено, сготвено, изпрано и подготвено всичко специално за тях. good Аз винаги ще помня, когато сме ходели в Русе. Някой ни чакаше на гарата (ако сме с влак), а всички останали ни чакаха по терасите. Буквално! Под апартамента на баба живее сестра й. Роднини много, но никой не си позволяваше да легне или да продължи да спи, ако ние пристигаме. Всички оставаха до късно или пък ставаха рано, за да ни посрещнат. Винаги леглата бяха оправени, подготвени, освободено беше място за нас па макар и за два дни да се отива. Влизаш и се чувстваш вкъщи heart И до ден днешен е така.
Чери, много мило, че го пишеш heart
Мери ми, ще чакам снимки тук Wink Такава въртележка в дните винаги ме изморява в края, но след време има чувството на удовлетворение.
Булче, пиши повече тук, за да те разсейваме, пък току виж с малко положителни мисли от нас Зверчето да си е вкъщи по празниците LOVING
Ще ходя да гледам Откраднат живот, че съм назад Wink Да, добре играят всички. Интересно ми е кой ще е следващият дразнител и интригант. Очаквах и повече сблъсък между Банков и Захариев във времето.

А, само допълвам, че сте активни и стана чаршаф като за кингсайз бед tease Панде, не се брои освен ако не си изгонила ТМ от вкъщи тази сутрин girl_wink У нас по Игнажден винаги идваше моят близък приятел и съсед. Сега е в Бирмингам и чака второ бебе, та снощи прати поздрави.
Хайде, стига толкоз от мен.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: декември 20, 2017, 13:45:30 »

И аз разбрах, че Ина говори за Polo shirt, а не за turtleneck (което за мен е приемлива дреха само за деца, които не искат шал, убихте ме с това да е облечен мъж).

Иначе и ММ ходи често с Polo shirts.

Ина, а ти на кое казваш грейка, че това, за което аз си мисля, не си го представям официално.

Сега осъзнах, че девер ми ще идва у нас днес. Брои ли се, мм, който е излязъл от нас и ще се прибере преди да дойде девер ми. Иначе ни чака едно бавна, бавна година...


Не съ брои,прецакана си  pardon
Аз поне, под грейка разбрах пухенка без ръкави. pleasantry
а дете под 6-7 как ще облека в поло, не знам. сега се замислям, като споменахте .  lol ДОри чорапи не мога да му обуя без да ритне 500 пъти в мен.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #395 -: декември 20, 2017, 14:16:00 »

ДОри чорапи не мога да му обуя без да ритне 500 пъти в мен.
funnytooth
Да, и аз години наред разбирах грейката като пухенка без ръкави/ шушлеков подплатен елек. Сега по-клоня към по-дълго яке.Само топ не мога да си го вкарам в речника.
Кокона последно време ми се кара, ако кажа блуза или туника, а то е поло (с такава яка). Бъркала съм понятията Oh my ...
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: декември 20, 2017, 14:32:53 »

Аз пък грейка си представям - космонафт, ама за големи. Така им казваха у наше село /баба ми/ на ски екипите.
Поло, първо се сещам за марката, после за вида дреха- от години не съм вуждала никой да носи такив вид яка.
Панди, ако плана ми не се промени ще скоча до люлин, ама надали искаш хипохондрична година nea
У нас пък сутринта се домъкна стринка ми- очаква ни много тъпа година, ама дано поне и на пътувания ни върви.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #397 -: декември 20, 2017, 14:36:57 »

У нас пък сутринта се домъкна стринка ми- очаква ни много тъпа година, ама дано поне и на пътувания ни върви.
И на неочаквани гости ли? funnytooth funnytooth funnytooth
Днес ще ме съсипете, честно. Много се хиля с вас.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: декември 20, 2017, 14:42:51 »

Поло, първо се сещам за марката, после за вида дреха- от години не съм вуждала никой да носи такив вид яка.

АмчИ начи не си ме виждала менЯ - аз си имам 2 любими поло блузи и си ги нося. pardon Е, не са такива по тялото съвсем, едната е плетена, но си ме радват pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #399 -: декември 20, 2017, 15:30:11 »

Най- прецакани по игнажденски сме ние - идваха от БТК-то да ни сменят рутера. Едно, че дошлите бяха дребни, стари и заядливи, второ, че взеха стария, а оставиха нов, та сега връзката е още по- лоша. НИ1 отиде да работи от заведение в Капана pardon
Намерих при украсата в мазето кутия, пълна с  дискове коледна музика. Нямам къде да ги пъхна, освен в лаптопа и сега чукам по клавишите в такт. Много ми е трудно, защото и краката ми мърдат laugh Освен това искам да чуя и текста, а не мога, мисълта ми също тече на подскоци blush Тцтцтцт, много ме е яд, ако правя нещо, мога само него да правя smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #400 -: декември 20, 2017, 15:58:39 »

То и ММ нещо измънка, че влязла първо майка днес вкъщи, но му предложих алтернатива - Фанката за таксите за входа girl_haha Съгласи се, че тъщата е по-добрият избор.
Свекърва, ти що не им каза онзи оттрениран отговор от юбилея на майка ти? Как точно беше - И на вас да се връща Wink
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #401 -: декември 20, 2017, 19:20:20 »

Е точно това ми е грейката, тази тук:



Вьрнах се от магазините хич не добре, налегната от мисли и носталгия. Ще ги споделя после, като мога да пиша.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: декември 20, 2017, 19:23:28 »



Ина ти не си показала Поло, а Томчо Хилфингеров

Моделът се нарича Поло, започнат е да се носи първо от поло играчите, за да не им обръща вятъра яките.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: декември 20, 2017, 19:49:31 »

Е точно това ми е грейката, тази тук:



Вьрнах се от магазините хич не добре, налегната от мисли и носталгия. Ще ги споделя после, като мога да пиша.

аз на туй му викам пухенка blum
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #404 -: декември 21, 2017, 00:27:37 »

С тези поло понятия ме разбивате... понеже приспивам вече три часа 32 на почивки, ви чета отгоре отгоре и си представям тоА снажен момък Фабио с поло ( turtleneck) с къс ръкав... и малко се зачудвам дали да не питам таз пък наш'та Ина де го намери такъв елегантен ( В Париж сигурно всякакви има де...) и дочитам баш на време...
Айде... до скоро ... малък змей се катери върху мен, а аз си повтарям онзи виц - Децата на анестезиолога заспиват точно в 10... crazy
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines