Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 14:16:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декември-последния месец на годината пълен с изненади  (Прочетена 125017 пъти)
 
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #360 -: декември 19, 2017, 15:24:07 »

Привет на всички прекрасни дами във форума  Sunshine Привет и на всички тайно четящи мъжленца lol lol

Не мога да стигна до вас, животът ми е на един дъх от месец насам  angry

Ще карам по диагонал каквото съм запомнила blush

Маги, Честито  heart Дано Коледното чудо ви се случи на семейството heart heart
ФаниBravo Покажи на тия хора как се прави lol Да не кажа как се мяташ  lol (препращам към една песен с Мария Илиева)  tease
Булче, много силно ви пожелавам да се оправите бързо, на теб сили и спокойствие heart

Много се радвам, че Мари и Ина се завръщат да пишат  heart heart heart

Киви, благодаря за оценката  blush Само казваш и тръгваме по шопинг Bravo
 
Ще се опитам да разкажа с няколко реда за РД. Най-важното МИНА... Много голям екип работи по този проект, с голям бюджет и се получи повече от прекрасно blush Имахме атракции за гостите - Веселите бармани, които правиха различни коктейли, ледени фигури, бяхме заледили якета и логото на бранда, за да се снимат с тях гостите. За изпълнители бяхме поканили Албена Танева (дъщерята на Иво Танев) с музиканти на живо, Стефан Вълдобрев и обичайните заподозрени имаха концерт. Имаше и представяне на новата ни колекция от танцьори, бяха повече от прекрасни, особено децата  heart Мога да препоръчам Event Manager, с който работихме. Този човек живя с цялото събитие, повече от страхотен heart Човек, който да си обича толкова работата, рядко срещам. Жалко, че не го познавах по-рано и не прави сватби, иначе определено това е моят човек. Имаше огромен екшън и това с балета беше най-малкият проблем. В деня на самото събитие ни звъни от летището основният гост, заради който събитието беше на тази дата. И ни съобщава, че има снежна буря и не може да излети shok shok Започва се едно лудо издирване на полети и така с няколко прикачания през различни държави успя да пристигне към 9 директно в залата. С което успяхме да си вземем въздух (емотикон, който си бърше потта от челото).

В събота заминахме ранно за откриването на ски сезона в Банско по бизнес с въпросния гост. Отлетя ми целия ден, в неделя ходихме за подаръци, а вечерта правих меломакарона  danceg danceg много добре ми се получиха, задобрявам Yes

Вчера денят ми се въртя около ВИП клиенти, а днес вече съм официално  tease tease Искам само да доживея Бъдни вечер  pardon

За деня на събитието закъснях за фризьор и гримьор, трябваше да съм там в 5 и да си тръгна в 6:30. Отидох в 5:30 и освен да изкажа огромна признателност към Надя и Ники няма какво друго да направя. Буквално за 1 час от салона излезна друг човек blush Няма да съм скромна, хубава бях  blum Дъщеричката на Надя е ангелче, не спря да се гушка в мен и да ме гали, толкова ме разнежи това котенце. Надя каза, че не иска да стой в никой и беше впечатлена. Явно наистина им действам магнетично на децата  blush

Има много хубави снимки от събитието, надявам се по празниците да мога да кача в някаква галерия за гледане smile Давайте идеи за такива.

Това за сега от мен, дуй дуй и целувкен специално за Фери  girl_wink
« Последна редакция: декември 19, 2017, 15:53:29 от marry_me » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #361 -: декември 19, 2017, 16:26:54 »

Миленка, наистина изглеждаше прекрасно good Не мисля, че се дължи толкова на гримьор и фризьор, ти си си природно хубава, ама хайде да кажа добра дума и за тях smile Честно, като каза, че очилата ти са четирицифрена сума, реших, че се вманиачаваш, обаче няма как да не призная, че са адски секси и че направо са като бижу heart Феде не харесвам като изработка и дизайн, но щом са си твой стил, браво и за дрехите good Приятни преживявания са това, колкото и напрегнати да са, оставят незабравими спомени за цял живот. heart
Как ми се иска пак да преживея един инфарктен служебен прием, ама... няма вече. Така и трябва, минало ми е времето и сега критериите, по които ме оценяват /ако изобщо ме забелязват/ са предимно слугински.  blush  Единствено ме крепи мисълта на Ина, че е тежко човек да си няма вкъщи от миналото. Едно време, като се прибирах за ваканции от Бургас, майка ми казваше: Дръж си дрехите в куфара, да не се смесват с нашите! Ей това не искам да чуват децата, нека колкото може по- дълго усещат подкрепата и на стените в бащиния дом, макар да живеем тук от 98- ма. Поне вещите са с минало. Хаха, на НИ1 му стана мъчно за тоалетната дъска с биде, дето я мъкнем с нас навсякъде от 88- ма, а сега, при ремонта, я изхвърлихме.
И още нещо гледам - когато ходехме нагости при свекърва ми, тя и свекърът вечно бяха на работа и заети, нямаше сготвено, не беше разчистено, не ни чакаха. Хаха, аз все едно санитарна инспекция чакам Wink То всичко се променя и сега те хукват да мерят пътища, вместо да си стоят на топло, ама аз си мисля, че държат на същите неща като мен smile
НИ2 още вчера си замина и днес по горните слоеве въздухът не се вихри, НИ1 няма намерение да си оправя часовото време, защото работи от дистанция по нощите, а през деня спи. Родният се уреди пак да е на работа и на мен ми се налага да кротувам и да мисля. Пък аз мразя да мисля и става много криво, като задълбая я на тема подаръци, я на празници, я на семейни и финансови отношения Wink pardon Ама най- гадни са сериите на Откраднат живот, напомнят ми за моите близки, отишли си по същия начин като Виолета cray Просто съм скапана от истински важните неща. nea Казал си го е човекът Шекспир: "Останалото е мълчание!"
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #362 -: декември 19, 2017, 16:29:29 »

Много си ми скьпа. Прегрьщам те!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: декември 19, 2017, 16:57:39 »

Здравейте!
Малко през ред ви четох, ама ми мръзнеха ръцете докато шефа спа навън, в количка  shok за 3ти път последните 5 дни и аз се чудя кой ми е сменил детето.
Свекърва, много е хубаво така-пълна къща, жалко е само като свърши и се върнем в ежедневието.
Булче, дано има подобрение вече!
Инче, пак да станеш активна!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: декември 19, 2017, 17:01:01 »

Булчето да вземе да драсне два реда, че я мисля как са с малък звяр.

Свекърва
, благодаря че пишеш.Интересно е да чета и другата гледна точка.

Рат малко по-малка беше от твоя Ники, Моника когато спеше така с часове на вън в студа.Аз умирах от студ трамбовах като луда площада и града, а тя спеше по 3 часа блажено в количката.Това същото в къщи беше невъзможно!

Ина
, много коледно звучиш.Пусни снимки на украсата.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #365 -: декември 19, 2017, 17:51:22 »

Ин

Трудно се качват и ме мьрзи. Трябва си време.

И аз я грижа Булката.

Току що свьрших с опаковането на подарьците. Заболя ме гьрба чак. Самата опаковка е през прьсти, но хартиите ми са красиви и децата никак няма да забележат, че не е хубаво сгьнато тук и там, и че тиксото се вижда.

Чудех се как да бележа кой на кой е и направих картички с буквите (и те са през прьсти, не мислете, че са като на Скай рьчните). Та смятам да групирам по хора и отгоре на всеки куп по една картичка. Това ще маскира и факта, че тази година не сьм сложила панделки.

С една микро-буквичка сьм белязала до сгьвката на невидимо кое на кой е, че сьм тотално изкукала. Днес например два часа тьрсих подарьците и не си спомням кьде какво сьм скрила (преди два дни)  crazy Нали е кофти кьщата откьм място за подреждане и на хиляда места сьм сложила по малко, ходи ги намери. Надявам се да не сьм пропуснала нещо.
Софето има повече подарьци в крайна сметка, но евтинджоски и без стойност. Марта - 4 от нас, ама все скьпи  girl_impossible

За Фабио нищо не сьм взела. Ужас !!! Идеи?? Иначе той си е самоподарил някакво незнамкакво за комп-игри и това му стигало. Опаковах го и него.

За майка ми дадохда идея, ама не сьм го купила  sad Вьобще...
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: декември 19, 2017, 17:56:01 »

Инке, децата са обезпечени, нИ бой сЯ. На мъж ти...някоя фенси рамка за очила?
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #367 -: декември 19, 2017, 18:57:19 »

Не се разписвм че нещата не отиват на по добро, а ту на по лошо, ту към статус кво... Та малко ми е сдухано и вече започнах да се примирявам че ще си изкараме тук Коледа.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: декември 19, 2017, 18:59:26 »

Свекърва, почти ми стана съвестно, че не ходим никъде по празниците, но ще се успокоя с това, че лятото много обикаляхме.

Аз на ММ ще му подаря боксерки smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: декември 19, 2017, 19:01:35 »

Книга, шал, бельо ?
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #370 -: декември 19, 2017, 19:08:34 »

Булче, много силички и гуш  heart heart heart

Ако имаш нужда от жокери (връзки), свиркай, ще търсим някой да помага girl_wink Имаме жокери и в тези среди.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #371 -: декември 19, 2017, 20:12:43 »

Бе аз бях решила, ама сьм забравила, че сьм решила и по сьщия логичен пьт, днес пак се сетих сьщото хахахха  funnytooth
МНОГО сьм зле  girl_impossible  lol

Чакай да си запиша тук, пьк беки се сетя кьде сьм записала: поло на Т. Хилфигер ще му взимам, че той носи много поло, а неговите са овехтели вече. Само се чудя кьс или дьльг рькав.

Иначе мерсаж за помощта  give_rose
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #372 -: декември 19, 2017, 20:44:14 »

Ина, хубав подарък, но във връзка с поста за подаръците, като взимаш на него хубава дреха, купи и на теб. Много ми хареса Мимето, която е решила да подари на мъжа си няколко рокли smile
Тъй де, жените трябва да сме хубави... smile smile smile
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: декември 19, 2017, 22:49:04 »

Божееее, влезах да ровя декемврийската тема от минаталата година, да видя дали съм си снимала украсата, че нещо не можах да я догодя и се чудя как беше миналата година, че всичко ми стигаше  pardon
Та по това време съм честитила (то нали все последна разбирам) на Аличка и на Мари за бебоците  heart.

Подаръци - днес най-накрая ми пристигна едно нещо, дето не беше замислено за коледен подарък, ама толкова се забави, че ще си го опаковам. Иначе всичко останало ще си купувам другата седмица.
Никога не съм лъгала как са ми се появили неща в гардероба или за цена. Моя мъж не ми прави проблем за това, обаче аз не мога да стърпя като си купя нещо да не се похваля или да не го облека веднага. А напоследък започнах да изкарвам повече от него в някои седмиции и се глезя и аз. Ама...мойте пари са за мен и за храна, неговите са семеен бюджет  DANCE За това пък никога до сега не ми е купувал подарък изненада  pardon
А пък той не е фен на марките и не мога да му купя общо взето нищо среден клас. Примерно или би облякъл нещо брандово (без инициали по него и лого) или от Праймарк. Чантичка му взех на Келвин Клайн и така и не я сложи нито веднъж. “Да бе като цитаганин да ходя с Келвин Клайн“  funnytooth За сега съм намерила 2-3 магазина с доста качествента стока, спортни са повечето им неща и съм доволна. Не ходи гол.
Утре ми е последен напън на работа, до обед ще работя с клиенти, следобед ще архивирам и така чаааак до 02,01.
Тук започнаха намаленията на коледна украса, той народа украси октомври още, та сега за без пари си накупих доста неща. Подготвям колет за Бг, свекър ми и брат ми пак ми бяха трънче в петата. Ама са готови всички вече. След малко ще опаковам и надписвам картички - 56 броя таман. То колеги, то клиенти, направо са луди с тия картички.  crazy
Опитвам се да си замажа очите, че ще сме сами на Коледа. Наистина по това време на годината ми е най-криво, че не сме си с близките и приятелите, ама .... тази година според всички е най-правилно да си седя на трибуквието и да си движа нещата. Ай стига ви излияния. stop

Малееее, какво изписах.... Ша ма прощавате  shok

« Последна редакция: декември 19, 2017, 23:09:11 от Cerise » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: декември 20, 2017, 08:50:07 »

Добро утро от една разболяваща се Магдалена.Нещо не ми е в кондиция днес.Тялото ми подсказва настинка, а аз имам работа.Все едно света ще свърши без мен ама някаква гузна съвест ме ръчка постоянно.Ужас!

Чери, нагоди ли украсата?

Хубав ден, макар и студен на всички пожелавам.
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines