Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:51:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декември-последния месец на годината пълен с изненади  (Прочетена 124957 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: декември 15, 2017, 17:03:39 »

Ей, не е моята Коледа тази. Сутринта станахме, оправихме се и в ИКЕА. Там коледно, няма хора, чак купихме повече подаръци от предвидените. После бяхме в Декатлон и тръгнахме да се прибираме. Ама малко преди къщата мина една черна котка пред колата. И аз викам, май нещо ще ни развали коледния дух и след 2 Мин осъзнах, че съм си забравила раницата в Декатлон.  Върнахме се и си я взех от информация, та се разминах с нова лична карта за Коледа. Девата беше много ядосан, ама явно осъзна, че и аз много съм се притеснила и сега не остави да си почина и гледа дребното. Пък и е на коледно парти и ще се измъкне малко по-късно.
И така пак сме си Гринч и чичо Скрудж lol lol
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: декември 15, 2017, 17:13:13 »

Върнахме се и си я взех от информация, та се разминах с нова лична карта за Коледа.

Що? Остана без портфейл ли?
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #302 -: декември 15, 2017, 17:19:19 »

Обратното. Ще си е със старата хахах браво и на тях, че не е отишла при някой любопитко!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #303 -: декември 15, 2017, 17:30:46 »

Панде, Пандееее не мислех, че си от суеверните, ама добре те е подсетила черната котка lol Май си в някаква дупка...Служебното момиче ли ти липсва  give_rose
Всичко  е добре, когато свършва добре, много хубаво, че са я намерили и пробрали smile
Наде, забртавям да ти пиша на теб, аз със сигурност бих го приела като знак  give_rose Но каквото и да е, явно си имала нужда от него в момента smile
Али, радвам се, че Мария вече е добре и Симеон поне се е разминал Wink Дано ТМ не се разочарова от реакцията на свекърите, пък кой знае...може само така да си говорят, но понякога е много полезно да си излезеш от зоната на комфорт Wink
Айде стига съм работила тази седмица, отлитам  heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: декември 15, 2017, 23:11:39 »

Хаха, да със старата лична карта си оставам.

Опитвам се да не съм суеверна, ама ето

Със сигурност ми липсва служебното момиче. Доста седим в стаята и с Бамбук.

И да си седиш вкъщи понякога не е лесно.
Не се оплаквам, но да кажем, че взех да "виждам", нови неща, за които са ме предупреждавали и тук Wink
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: декември 16, 2017, 01:14:46 »

Аз преди няколко седмици си бях забравила портмонето в кварталния хипермаркет, по обяд и чак късно вечерта осъзнах, че го няма. А вътре ми бяха дебитната, кредитната, шофьорската и личната карта. Та отидох да пробвам да си го потърся и някой го беше предал на охраната. Всичко си беше вътре.  yahoo

А иначе влязох да ви запитам и споделя, че до преди малко, не бях чувала за rainbow baby, гугълствах да видя що е то. Само аз ли съм го пропуснала в навалицата с нови термини?
« Последна редакция: декември 16, 2017, 01:36:40 от Cerise » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #306 -: декември 16, 2017, 09:34:12 »

Панди, на всеки се случва, важното е да не те хване Девата Wink И аз така един път си забравих портмонето с все карти и малко пари в църквата. Обаче Родният е по- известен там, щото е адаш на един от свещениците, пък и спазва разни годишнини на роднини до 9- то коляно за помени и изобщо е на "ти" с църковните работи, та взели, че се обадили на него по телефона. И ела да видиш що приказки, що чудо беше, главно защото трябвало да си деактивирам дебитната карта /със 300 лв. вътре/ diablo Казвала съм, че по канон аз се водя Лазаровица, нямам лично име, не съм човек laugh, придатък негов безмозъчен се водя, та затова повече се ядосах и почти не го слушах какво ми каканиже. Ама и не бях забелязала липсата, та да се притесня, което пък е второ смъртно престъпление Wink
Чери, чукнах и аз да видя, но отворих снимки. Първо реших, че са от шведското течение да са безполови, докато се самоопределят и затова са с цветовете на дъгата, като хомосексуалните blush После прочетох за какво иде реч и си спомних, че съм го чувала и сме го обсъждали. По този повод казвах, че тук сега малко се говори, но преди, когато хората са живеели по- задружно и всеки е знаел какво се случва със съсед и роднина, на тези деца са се давали имена Стоян, Запрян, Живко и подобни, целящи запазването им на този свят.  smile Традиции, къде добри, къде не особено приемливи.....
Просто всички хора, по всяко време са имали, имат и ще имат еднакви дертове. Хехе, Панди, в този ред на мисли, много гадно е като вземат да тръгват наборчетата на детето по ясли, а майките на работа и си загубиш обкръжението. Аз бях вътрешно убедена, че трябва да им спестя ясла и да ги гледам до 3, всичките ми сметки бяха така направени, но към втората им годинка имах чувството, че изтрещявам напълно вкъщи angry.
Какво купихте от Икеа? Ние като си нямаме тук и само по Юзк ми са очите.
Али, доста странен подарък за свекърите blush. Нали на вилата сте заедно, къде и на море ще ги мъкнете? По- добре ваучер, нека те избират кога и къде. Що не ми го дадеш тоя мой визуален син, малко да го обработя на тема родители и подаръци Wink Едноименният мой вече съгласува всичко, първо с мен и после с брат си, още му държи влага от миналата Коледа.  Wink
Миме, да подарък ще имаме, аз май казах. Поръчали са ни дехидратор, аз ползвах с колежка, но урташка работа, не е работа. smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: декември 16, 2017, 09:52:11 »

Свекърва, точно! А даже не са тръгнали наборчетата на ясла. Просто всеки си е вързан в къщи с детето, режимите им са различни и така.

От икеа купих ме столчета и маса за Бамбук (от баби и дядовци), една лампа за сестра ми (те си я поискаха), сметало за Бамбук (от нас. Много им се забавлява, но си счупи пластмасовото, това е дървено и изглежда здраво. Дано не го тества на главата ми). Диспенсери за течен сапун за нашите (майка ми все се чуди дали да си купи), кана за чай (за нас, от който пита какво сме си купили). От Декатлон суитчър за братовчедка ми и топка от дунапрен за Бамбук. Това май.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: декември 16, 2017, 10:15:29 »

Панди, разбирам за какво говориш и за какво не говориш хаха.
Аз имам същите проблеми като говорите за вещи, с козирога у нас. съчувствам.
не видях да сте зели подарък лично за теб?
за наборчетата не ми дреме. Имам две приятелки с деца- когат се видим- тогава. Няма да му стане нищо да се социализира после чак в детската. Дотогава е на игрални срещи с други деца, когато са здрави. smile

Али, наистина странен подарък. Предполагам че би ми докарал уртикария, на твое място, така че определено не бих отишла на море с тях. Освен ако е второ море и вече съм си починала, но пак не вярвам. tease
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: декември 16, 2017, 10:20:06 »

Добро утро! smile

Имам си нови чаши за кафе, по тоя повод си пия кафето "във форума" girl_haha

За тези термини(относно децата) ми е много интересно да гледам как интерпретират темата в "Откраднат живот". Там много хубаво показват как кой чул, кой какво разбрал...как родителите се "образоват" от социалните мрежи и до какво води това.... Лично аз съм резервирана и приемам нещо подобно, само ако е споделено от специалист в областта.
Но Свекърва е права, някои проблеми са непреходни.

Дървени масичка със столчета от Икеа имаме и ние вкъщи, много са сполучливи, нашите са от натурално дърво, само се наложи да сложим едно фолио на една част от повърхността, защото така се почистват по-добре бои, лепила и прочие. Но определено смятам, че децата имат нужда от такова място за творчество.

Аз веднъж, доста бременна тичах назад в магазина за ключовете си за вкъщи. Имах ключодържател с жетон за количка и никога не ми се беше случвало, но веднъж(защото имаме разправия със Симеон в тоя момент) съм оставила количката без да извадя жетона и така да си висят ключовете, при това в събота(неделя не работи магазина), в края на работният ден, а и количките стоят отвън. Разбрах, че това е станало чак като се прибрах(на 2 км). Не усетих кога се върнах. Гледам количките, няма ключове, всички навързани..., влизам в магазина питам, гледам едно табло(там слагат забравените вещи), нищо. По едно време гледам едно бабе странно обикаля наоколо и ме гледа, аз вече в паника пълна( ключовете са си ключове, но ако не ги бях намерила трябваше до 22ч да стоя отвън с детето..., това беше големият проблем). По едно време това бабе се доближава и ме пита дали търся нещо, аз ѝ казвам,че ключовете и тя казва аз намерих едни, но супер странно се държеше, не ми ги показва, в чантата си ги прибрала. Взе да ми говори разни неща, че била решила да стои до края на работното време, ако някой се появи(а можеше просто да ги предаде в магазина) и аз вече взех да си мисля, че ще ми иска пари за тая работа. По едно време като спря с лекциите ми извади ключовете и на мен ми олекна, че са те, но тя продължи да ми бърбори разни неща, които даже и не слушах, ей, нямаше край тази работа. Накрая ми ги даде, но ми се стори, ми цяла вечност.
Оттогава вече нямам такива ключодържатели girl_haha
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #310 -: декември 16, 2017, 14:05:21 »

Днес е топло, слънчево и се възползвахме да сме навън. От вчера положението сама с две деца е повече от поносимо. Не смея да се похваля, че да не ги урочасам girl_haha
Фери, това истинско ли е или градска легенда smile Тези дни се усмихнах, когато видях един много възрастен дядо да купува комплект от шал, шапка и ръкавици на Супермен. Явно искаше да зарадва (пра)внуче. Личеше с колко желание и любов бе избран подаръкът.
На мен ми е супер странна тази тенденция да се носят всякакъв род карти в портмонето. Документите ми са отделно и затова много трудно си намирам портмоне - малко, без излишни джобове за глупости. Прави ми впечатление, че все повече хора правят всичко възможно да върнат изгубено портмоне и то не толкова заради пари, а именно заради разправията около ваденето на нови документи.
Относно морето идеята е да сме в комплект с двете двойки родители. girl_haha Ние сме били на почивка много пъти с нашите и няколко пъти със свекърите - единият път на море. Както съм казвала, близки роднини на ММ имат имот близо до морето и там се ходи. Аз съм свикнала на море вечер да сложиш приличен кат дрехи и да се прави хубава разходка преди/след вечеря, да обиколиш, да се разсеяш. Тогава обаче само една вечер имаше такова нещо. През другото време след плаж се стоеше на двора по анцузи и се правеше скара pardon
Вилата не е моето място. Лятото на сянка е студено, а на слънце те изгаря. Просто е високо в планината. Не намирам удоволствие в навличането с дрехи, особено вечер. Отделно там все се работи и ремонтира нещо, а аз се ядосвам, че основно ММ помага. Брат му ходи на готово. Не знам... ММ се запали, аз съм скептична все още за подобни мероприятия. Пък и ако наистина ин-лоу е бременна до последно нищо никой няма да прави като планове.
Едноименният мой вече съгласува всичко, първо с мен и после с брат си, още му държи влага от миналата Коледа.  Wink
funnytooth
В неделя ще украсяваме елхата. Имате ли идея как да скрия грозното стъбло на изкуствената елха?
Чери, чакаме те да пуснеш пак някоя красива снимка на коледна тематика Wink
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #311 -: декември 17, 2017, 23:41:56 »

Не се оплаквам, но да кажем, че взех да "виждам", нови неща, за които са ме предупреждавали и тук Wink

Като какво?

Никой ли няма новини от Тони?
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: декември 18, 2017, 08:28:58 »

Ина, свекърва го е написала - бях убедена,че Бамбук, че ще си седя вкъщи с Бамбук, докато стане на 3г, но нещо взех да изтрещявам. Лятото беше прекрасно, но зимата е много тегаво. Не че ще тръгне ей сега на ясла, просто констатирам, че е по-трудно, отколкото си мислех и твърдях тук.

Тони гледам са я изписали с черно-бялата рокля.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #313 -: декември 18, 2017, 09:31:36 »

Морген!
Събота и неделя попълвахме подаръци...и пак имам да докупувам  nea Поне сглобих на колегата (днес ще си разменяме подаръци) подаръка, откраднах идеята на Скай и му направих чаши за топъл шоколад...разбира се доста по-аматьорски и далеч не толкова украсени, ама се надявам да се изкефи  pardon
Ето ви и снимка, извинява се за безпорядъка на заден фон  blush



Али не знам, надявам се да е истина smile Няма ли да ви е лудница с две двойки баба и дядо  pardon
Панде, ми идвайте ни на гости по-често като сте в Симеоново, за да не изтрещявате  pardon Вчера ни беше много приятно (Мис вече си има панда подарък от семейство Панди  blum ), макар и за малко и с щъкащи деца (най-вече Бамбук)  heart
Мари, обикновено фолио ли сложихте на масичката, за да я предпазите? Може ли да ми покажеш кой точно модел взехте, че ние още се чудим, сигурно утре ще ходим. Данке!
Бтв и на мен много ми харесват темите, които засягат в Откраднат живот, много актуални и социално значими  good
Айде дуи дуи и целувкен  heart

ЕДИТ: Може ли някой да промени името на темата, че последниЯТ не е членувано правилно и след годината трябва да има запетайка...поправете ме ако греша (сега ми се наби   blush )
« Последна редакция: декември 18, 2017, 09:34:22 от Feribotka » Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: декември 18, 2017, 09:43:08 »

Хихи, Панди, направо ме усмихна, че не съм някакъв темерут. Понякога ме е срам да си призная, че се радвам когато съм сама за 2-3-4 часа  give_rose Когато малкия беше на 6 месеца, бях готова за N2, сега се чудя как изобщо хората се навиват за второ дете  pardon Най-много ми липсва малко време прекарано само с ММ. Надявах се Иван да е здрав и във вторник с ММ да прекараме деня само двамата, ей така без нищо специално да правим, но бацилко отново кашля и подсмърча и е толкова крив .... и днес пропуска коледно парти и Дядо Коледа.

Добро утро smile

Готови ли сте с подаръците?
Ние всичко сме взели, но въобще не ми се занимава с опаковане, оправяне на разни идеи по подаръците и най-важното мисля да не украсявам. Ако бацилко оздравее, тази седмица отиваме при нашите и там да се радва на елхата и разните му там коледни неща. Няма да ви заливам с моята анти Коледа енергия и анти всичко енергия, нещо съм яхнала елхата от минала седмица  badgirl

Тони, изглежда много свежо на снимките. Миленка нищо не е писала, дано всичко е наред. Сега остана и Йо да се разпише  heart

Фери, много готин подарък  Bravo
« Последна редакция: декември 18, 2017, 09:46:10 от ma6ka_ » Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines