Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 12:33:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декември-последния месец на годината пълен с изненади  (Прочетена 125008 пъти)
 
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: декември 14, 2017, 19:14:51 »

На мен като ми се случи по-гъста сместа я пълня в една обикновена найлонова торбичка, правя разрез на торбичката(като пош, ако съм достатъчно прецизна с отвора, мога директно да работя с торбичката) и шприцвам съдържанието в писалката. Но си е мацаница, признавам.

За геройството не знам, за медал ли е или за освидетелстване тази работа. Ако трябва да съм честна, между едно и две деца, има разлика, но някак с времето се претопява, докато между две и три...разликата е огромна.
А момчетата вече се състезават за вниманието на девойката(то само това оставаше и без друго за всичко се конкурират).

Между другото да си знаеш, че готови смеси-айсинг също не са много добър вариант за теб. Сигурно много по-добре от суровите белтъци, но все пак...

Аз на твое място бих си купила термометър и бих си правила сама пастьоризацията на белтъците. Тъкмо ще подхванеш и някоя рецепта за френски макарони(Йоана има доста успешни).
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: декември 14, 2017, 19:19:02 »

Аз изпуснах нишката с айсинга. Айсинг с какво съдържание не е ок за бременни?
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #272 -: декември 14, 2017, 21:23:26 »

Еми, роял айсингът  не се препоръчва заради суровия белтък. Мари, а защо смесите мислиш, че също са вредни? Аз сметнах, че белтъка на прах е преминал някаква обработка, за да стигне до това си състояние и го счетох за обезвреден, ама може да съм в грешка Wink

 Али, а защо не пробваш в някое фото да ти направят топка със снимка и надпис, а може и друга висулка да ти предложат. Или може да намериш прозрачна пластмасова топка и ти да си сложиш снимка от едната страна и надпис от другата

 
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: декември 14, 2017, 21:32:37 »

Мари, а защо смесите мислиш, че също са вредни? Аз сметнах, че белтъка на прах е преминал някаква обработка, за да стигне до това си състояние и го счетох за обезвреден, ама може да съм в грешка Wink

 

Той не конкретно за бременните, а по принцип, заради консервантите и оцветителите, които конкретно съдържа.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: декември 14, 2017, 22:54:23 »

аз за смесите питах good.
Лично аз не съм се вкарвала в  чак такива пазения, малко прекалено ми идеше на база отвратителната бременност, пълна и без това с наложителни лишения откъм удоволствия и  пътуване. Първите три месеца дори дезодорант не ползвах, бях адски зле. Но последните два си хапвах картофени мечета и шоколадови бисквити. smile
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: декември 14, 2017, 22:56:54 »

Рони,Мари,моля обяснете ми как се пълни тази писалка .Моята днес пристигна и нямам търпение.Между другото аз също си помислих ,че този айсинг на прах е бъкан с Е-та.
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: декември 14, 2017, 23:55:54 »

Свекърва,пак ме изумяваш как помниш всичко  shok
С толкова снахи не ти е лесно хич Wink
 40 години с един мъж  shok да вземе да те заведе на някое топло местенце родния ,че такава жена и след 400 години няма да намери.Аз ще гледам котката Wink само кралицата не знам къде ще я изпратим.
 Като казахте за оплаквания от Емаг,та взех и аз ми драснах гневен мейл.Мислих,че в мен е грешката и аз не съм направила поръчката както трябва,въпреки,че съм поръчвала милион пъти от тях.Явно имат проблеми,че и на съседката не и са отразили изобщо поръчката,сега и тук казвате,че има грешки.Ще я видим тази работа,дано не си остана пак без пасатор.
 Като говорите за коледни сладки,ще взема и аз да метна едни,не знам дали има месала ( или масала,не знам даже какво е това) в Лидл,че само там има вариант да намеря нещо различно от брашно,захар и боб.Рони ме отказа от писалката,ще се върна към любимия пош.Исках да поръчам от картинките за ядене,но май навсякъде са свършили,хората от рано се подготвят.
 Иначе украсата на магазина стана ок,от тавана пуснах снежинки и сребърни топки.Над витрините с храна ( на стената) венци със сребро и панделки. Вратите с венци и големи панделки и над касите пак малко украса.Тъпо ми беше да ми се пречкат хора в краката и да ме питат по милион пъти какво правя,но ще трябва да свикна май.
 Скай,браво за подаръците.И аз тази година много подаръци имах и още имам.Всеки ден съм в Еконт,до Коледа още колко има, лошо ми става.Отиде ми женския фонд ,до шушка.Но здраве да е,готино ми е.Нямам търпение да ги раздавам.Остана ми само лакомства за коледарите да опаковам и за американците и англичаните да довърша подаръците.За племенника само персонализирана книжка взех,че снахата каза НИКАКВИ ПОДАРЪЦИ НЕ ИСКАМЕ,НИТО ДРЕХИ,НИТО ИГРАЧКИ,НИТО КОЛЕДНИ НЕЩА,ама нищо не каза за книжки Wink Те пък на малката изпратили два кашона дрехи,естествено супер скъпи и малкииииииии (отново)...Всичко е размер 12 месеца,,,вече съм сигурна,че нарочно го прави,въпреки,че многооо обича Кари,просто си е куку явно.   diablo само два комплекта на Найк и станаха,другото заминава за подаръци на едно съседско детенце и за нероденото близначе,дано да е момиче  blush едното вече е ясно,че е момче,но за другото не се знае Wink има надежда още.
  Офффф,пак се сетих за рачела на Цвети  blush  ще взема да си сипя едно вино,да не го мисля.Понеделник и Вторник сме в София,ако видите някъде руса,УбаВиЦа,следродилова,ма лачена,да знаете аз съм Wink не ме жалете
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: декември 15, 2017, 00:08:30 »

Аз нали съм на въпреки - много красиви изглеждат такива шарени албуми,ама не виждам смисъл от тях. Нали в албума се гледат снимките, а не шаренийки отстрани?

Иначе, Свекърва, поздравявам те за старанието smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #278 -: декември 15, 2017, 07:50:31 »

Панди, абсолютно съгласна съм good Не съм видяла нито един албум с налепени снимки и надписани тагчета, явно хората ги държат само за красота Wink, а те са красиви празни.  blum Розавото беше учебен албум, със задачки за фоторафката с розов фотоапарат, подарък от баба и, за снимките има пликове в оформени джобчета. На шареното може да се пише или да се ползва като рамка за по- семпла снимка. Освен показаните листове има и още, едноцветни, с бледа и ненатрапваща се шарения.
На Амели- то е същата работа- шарен лист и пликове със същата шарка в джоб. Нея не я водят по фотосесии, където се очакват супер пъстри фонове и ярки, нагласени дрехи, та по- натрупана рамка често освежава строгия и изчистен немски пейзаж.  pardon Някак се подреждат спомени от един период или място, само това му е предимството на албума.
Хехе, ние нали сме били в безцифровата технолоична ера, от филмите копирахме само най- хубавите и сполучливи кадри,
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #279 -: декември 15, 2017, 08:52:52 »

Падна ми батерията на лаптопа и личната памет ми се затри, та няма да довършвам горното Wink
Очаква се слънчев ден, да ни е спорен денят и весело на душата smile heart
Лоли, под "някъде на топло" нямаш предвид "в затвора", нали? funnytooth Wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: декември 15, 2017, 09:18:23 »

Добро утро!

Снощи от Емаг най-после ми изпратиха известие по пощата, че пратката ми е предадена на куриер. Е, пак са разтегнали срока за доставка във времето, но има светлина в тунела. Може пък да не е било напълно безсмислено обаждането ми вчера.

Свекърва, ооо шапката. heart  Вярно, бях забравила за нея. Аз и за това казвам някога в бъдещето и въобще не е задължително.  give_rose
Как ще отпразнувате 40г съвместен живот?

Панди, от срещите ни не съм останала с впечатление, че си такъв хейтър.  funnytooth

Мари, ти ако все пак решиш да снимаш украсата, насреща сме.  Wink Ако имаш възможност драсни и два реда за децата.  smile

Али, аз се доредих до тези топки за снимки от Лидл. Остава само да извадя снимките и да видя как ще ги направя. Във фейсбук често ми попадат такива обяви за топки, но наистина са от 7-8 лв нагоре цените.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: декември 15, 2017, 09:34:45 »

Хаха Миме, понякога съм голям хейтър, но не през цялото време. А с теб се виждаме все като съм на курорт и съм се кротнала.

Снощи ММ каза, че не бил чичо Скрудж. Днес ще ходим по магазините, да видим Wink



Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: декември 15, 2017, 09:37:59 »

Добър ви ден.Докато се добера до тук и то станало никое време.Как сте дами?

Свекърва
бях забравила за това чудо, как помниш  shok Подариха и на МОника такова за миналия рожден ден, сега всички фиби и диадеми са нацвъкани там и всяка сутрин си избира някоя smile

Миме, дано дойде това което искаш.Тая година с емаг големи проблеми.А като се сетя, че на първия им черен петък си взехме съдомиална и фотоапарат.Леле сега не бих.

Лоли, снимай, снимай smile

Хахахаха Панди да кажеш колко се е отпуснал.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #283 -: декември 15, 2017, 09:57:21 »

Мимка, надявам се да не празнуваме, ама съвсем честно smile НИ1 си идва и за Вълшебната Коледа и Бъдни вечер традиционно е в София, НИ2 ще е тук с една съученичка и един съученик от чужбините, дето им ходи по гости, че на 23-ти имат годишнина от завършването на гимназия и ще останат да спят и обядват на 24-ти. После ще ги върне до летището в София и ще си е тук чак по късните часове, колкото да завъртим питката с парата. Аз ще слугувам, Родният ще се върти на пета да изпълнява команди, котката ще се завре от страх заради външните хора в някоя дупка по гардероба, надявам се майка ми да си кротува и да не ми дрънка често с швейцарския хлопатар smile. Инструктирала съм всички, че изненади не искам, в какъвто и вид да са diablo. Искам спокойствие и духовна съпричастност Wink Живот и здраве, направих ранно записване за началото на май за екскурзия в Португалия и накарах Родния да я плати, това ще е разнообразието ни идната година. Пък и приятелите ни сега са при децата си в чужбина, няма как да са с нас. Много ми се иска някой да каже, че 40-годишнина не е редно да се празнува, като лоша цифра funnytooth Спокойно и с радост ще си чакам 45- тата и то някой да ми я организира за подарък Wink Не че вярвам, де smile
Маги, значи друго трябва да и мисля на момата Моника heart
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #284 -: декември 15, 2017, 10:51:42 »

Гутен сабахлем!

Споделям хейтърския дух на Пандата,ама от други побуди, чета ви тея дни в полусъзнание, горяща от температура и болки в ставите, та и мини ми пипна същото, та уби в мен всичко празнично и следпразнично. Днес най-накрая ми просветна, а зверче е само с 37 за сега, ама е безобразно кисел. Аз не съм яла от вторник, той от сряда... Егаси чудото, не бях вдигала температура от 2013та...

Та тъй, намрънках ви се, стискайте палци скоро да се приключва тази драма
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines