Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:46:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декември-последния месец на годината пълен с изненади  (Прочетена 124971 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: декември 14, 2017, 09:56:02 »

Радвам се, че го приемаш с усмивки.Няма смисъл да се ядосваш за такива неща.

Опаковането на подаръци е голям кеф, ама много голям.Аз снощи опаковах за поредния рожден ден smile  а имам още да опаковам smile

Фери, прави нещата както се чувстваш добре.А за на майка ти епилатора, да си гледат програмите, поръчките  и т.н. И аз се чувствам на моменти кофти, ама мен кой ме мисли!А и ти си направила максимума.Звъняла си, говорила си, какво повече?
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #241 -: декември 14, 2017, 10:08:25 »

 Добро утро!

 Ох, като се сетя за миналата година по това време и моята работа... Направо Скай браво, че намираш сили да се смееш и стискам палци за още по-добри дни. Миленка, и ти не се косИ (както казваше македонската баба), нещата ще се наредят, ама нервите няма кой да върне.  give_rose

 Фери, мозъкът ми не работи на пълни обороти, ама честно казано едва ли и да го бях разредила щеше да стане.Пък и в момента гледам да си пестя нерви и усилия и ако нещо не ме кефи от раз не си правя труда да го преправям. От опит пък и знам, че преправеното не е като направеното и да се клепам цял ден и да чистя за нещо, дето не става реших да си го спестя. Днес ще си започна начисто и спокойно, утре ще ги украся и толкоз. С майка и без това другата седмица ще е цялата подготовки за Бъдни вечер и Коледа, че за първи път зетя ще е и на двете в Пловдив и ще е едно старание Wink

  Хайде хубав и слънчев ден!  heart
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: декември 14, 2017, 10:15:56 »

Двайсет минути от нас, до следваща спирка на авобуса...която е на 60 метра,  от тази, на която се качих. Брутално заледено е и задръстванията са ужасни. Добре,  че съм на работа "от колкото отида".  
Снощи търчах да купувам подаръци за колегите,  щото забравих, че част от тях приключват днес.  
И на път за магазина, ме осени идеята,  че Тони е родила. Та по никое врме влизах да ровя във форума и се оказах права  yahoo heart
Не съм украсявала още,  този уикенд трябва ама може и да не стигна. Трябва да подготвя колет за мойта приятелка,  която ще ражда януари и сега съм на бежешко пазаруване, че на нея до вчера буквално и се струваше рано и снощи,  решила че вече е закъсняла  crazy
Фери, според мен това ти е било перфектното развитие на ситуацията,  хем чиста съвест,  хем безплатен продукт.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #243 -: декември 14, 2017, 10:17:12 »

Да, ма все пак празници идват...не искам някой да е ощетен (косвено по моя вина), както и да е smile
Оооо мойте подаръци още ги сглобявам, другата седмица ще опаковам, но верно е голям кеф  heart Заредила съм се с хартия и съм ги натрупала в един шкаф подаръците и тръпна в очакване  Girl_hide А сега се сетих, че днес излиза от печат книгата на ММ, и ще чакам да ми я пратят, заедно с другите  danceg Остава само Костенурки Ниджа яки да намеря и е готов  Wink
Чудя се на Мис дали изобщо да ги опаковам, като няма да отрази хартията, а ще се размрънка, че не може да ги отвори  huhhuh.gif Може просто в торбичка да ги сложа, така или иначе май няма да са под елхата, че е барикадирана  pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: декември 14, 2017, 10:30:52 »

Фери, коя е тази книга за твоя мъж?
Аз бих ги сложила в торбичкии- моят ги обича. smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: декември 14, 2017, 10:33:51 »

Аз опаковах всичко за Моника и като малка.После и показах как да къса обвивката на подаръците и така накъса на всичките подаръци.Голям кеф и беше smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #246 -: декември 14, 2017, 10:34:24 »

Еми, сега се е зарибил по поредицата Assassin's creed, та последните две книги съм му поръчала smile
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: декември 14, 2017, 11:43:18 »

Здравейте!
Мерими, сънувах те аз, как дефилираш със сватбени рокли  tease Пожелавам всичко да мине гладко, непритеснително и най-вече и ти да усетиш и запомниш с хубаво събитието!

Скай, всеки път се каня да кажа, не знам как издържаш това отношение на работа! Герой си, ама може би в един момент е хубаво да ти писне  Wink

Черешке, стопи ли ви се снега?

Фери, и на мен би ми било съвестно, но само ако не съм направила нищо, за да изясня недоразумението. А в твоя случай никак не носиш вина и най-вероятно и никой друг няма да пострада, не го мисли smile

Аз съм готова с подаръците за моето момче, взех този радиоуправляем танк, който ви показах и съм доволна - наистина не прилича на играчка, голям е и тежък сигурно поне 7-8 кг. Сега ми остават почти всички останали от семейството. Вчера напазарувах някакви дребни неща - кутии за сладки (остава и сладки да направя...) и сега ще излизам да търся основни подаръци на над 15 човека... Ама, подаръци да има!
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: декември 14, 2017, 13:39:52 »

Айде пишете де. Умирам от скука. Прехвърлиха ми пак половината работа дето някой си не я е свършил, а мен ме мързииии...2 дни опаковам подаръци до 1.30, а снощи и ДДС правих.

Преди малко поръчах вече последние подаръци. Поне така планирам. Ама наистина силно се надявам pardon Ако ме знае някой колко пари съм похарчила... badgirl ама с кеф ги давах всеки път хахаха, да сме живи и здрави да рабоим girl_wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #249 -: декември 14, 2017, 14:07:45 »

Здравейте!
Четох до някъде и после ще изчета.
Тези дни се изгубих. Уж тоя щял да помогне, онзи нам си какво, накрая Неволята ми дойде на гости. Два дни се размазах от чистене star По цял ден затворена вкъщи - голямото дете избесня вече, малкото и то реве, че не е свикнало на такъв затвор. Такива нерви събрах, а няма кой една тъпа манджа да сготви и да донесе, че да имат какво да ядат домашните. Аз мога и на фотосинтеза. Доказано е! Вчера ми избиха чевиите и се наревах стабилно (от безсилие за друго)! angry Предстоят почивни дни без ММ и ще съм 24 часа сама с деца girl_impossible
Днес вече излязохме сред хора. Утре пък сме на преглед, за да взема бележка и кокона да е на градина от понеделник. Смазва ме нейното поведение - ти му приказваш, то ти говори sad Днес и тя се разсея и е друго дете Sunshine
Свекърва, много е идейна украсата! С какво направи топките в крайна сметка? Подаръкът за стена е един път Bravo
Гледам за втора употреба дрехи говорихте. Да ви разкажа - кумецът ходил с брат си в такъв магазин за работни дрехи. Кумицата и тя била с тях. Тя изпитва страшна погнуса от подобни магазини (също като мен). От няма какво да прави взела да разглежда. Избухнала! Купила сака, рокли, поли... Кумецът си навзел тениски Пуми, Найк... Повечето неща били с етикет. И като бяхме в тях си говорихме. На другия ден ни заведоха. Аз имам сако от H&М, а ММ се уреди с 3-4 пуловера. Всички бяха нови. shok Намерихме например уникален пуловер на Томи Хилдфиджър - два размера, но ММ се оказа, че е точно по средата, та не нацели 10-ката. С кумците говорихме, че от не малко неща имаше размери. Според нас са крадени. Къде ти иначе дарения от един и същ артикул nea Е, имаше и супер много боклуци... Магазинът беше към Западен парк някъде по моя ориентация из София. Кумицата много се подиграва - На Илиан МОЛа funnytooth Иначе носени дрехи бих взела, но от конкретни хора. Като знам какви претенции имат някои, а очите не си мият сутрин... Камо ли дрехите им да нося Wink
Мери ми, най-мразя такива издънки в последния момент. То е ясно, че не може всичко да е по сценарий, но все пак. Да, в София има варианти. Танцьорът на моминското парти на кумицата беше студент в НСА. Момчето е намерило начин да печели пари. Танцуваше страхотно, изнесе шоу и не остана по парфюм, за да се прави на интересен.
Тоалетът ти е в стил черния лебед Wink heart

Ударих голяма греда с едни от подаръците ми sad Сега се юрвам да търся и после ще ви питам специално за идеи, че нямам много време. Нужна ми е форумската помощ blush
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: декември 14, 2017, 14:23:15 »

Аз пък излизах да оправям поредните документи.Вече ми писна.Обаче успях да си пратя документите до Фонда, че ги размотавам седмица вече.
Тук времето е разкошно за разходки.Едно топличко и слънчево.Абе не е декември в никакъв случай.

Скай и аз обичам да давам пари за подаръци.Голям кеф ми е.Но тази година са малко и за определени хора.Такъв е живота.Догодина ще наваксвам smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: декември 14, 2017, 14:30:35 »

Здравейте smile

Скай, чудя се дали да пиша, все съм на въпреки на всички lol lol

Още не съм украсила и грам нямам желание. Подаръци не ми се купуват за никой. И не защото не ми се дават пари. Всички си имат всичко. Не искам и аз подаръци - за да влезе нещо у нас, друго трябва да излезе.
И все пак утре ще обиколим малко магазини.

Въобще не ми се занимава с коледни сладкиши - времето за приготвяне е по-дълго от времето за изяждане.

Не знам какво ми е тази година, но направо се чудя какво съм и харесвала на Коледата преди.

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: декември 14, 2017, 14:47:56 »

Добър ден!
Тука от 2 дена времето е страхотно и всичко живо е навън, искам пак да става студ и да сме сами по площадките  diablo
Маги, айде дано скоро да оползотворите заповедта!
Скай, кефиш ме! И аз обичам да давам пари за подаръци, ама мм още малко и ще ми прибере и картите и ще смени паролите на лап топа. А аз чакам само още няколко пратки  blush за сега!
Фери, не си го слагай на сърце, опитала си, то пък бива бива, ти си ом казала ,те не са си взели парите.
Панди, ама ти верно се превръщаш в Гринч. Поне за Бачбук украси, да се радва /да изпочупи/ елхата.
Идвам да се оплача, на мм и двете баби вече са в болница. Едната си е ясно, там нещата никак не са добри, открили са й кофти неща и няма много надежда, дано жената да има дни и да поживее. Другата вчера я закарали в болница с високо кръвно, понеже си трае и няколко дни била зле. Та големи празници се очертават, дано поне ги пуснат и да са си по домовете за Коледа и дано не са им последните. Много песимисъм внесох, извинявам се!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #253 -: декември 14, 2017, 14:53:20 »

Смазва ме нейното поведение - ти му приказваш, то ти говори sad Днес и тя се разсея и е друго дете Sunshine
Свекърва, много е идейна украсата! С какво направи топките в крайна сметка? Подаръкът за стена е един път Bravo
Казвах ви аз, че като почнат да говорят е по- зле Wink funnytooth
В топките има точно топки - едни с Мики Маус, леко прозрачни. Ама ги бяха прибрали вече из магазините, та намерих само 6. Хубаво, че сте вие, никой друг дума не обели от възрастните... Децата били впечатлени от "закачалката" и с мое съгласие им подарихме висулките smile Платовете в действителност са още по- хубави и ярки, отколкото на снимката.
В този ред на мисли, Лоли, супермаркет се украсява много трудно - на цялата шарения от опаковки на продукти нищо не върви. Ние на нашите магазини само на входната врата слагахме нещо, иначе става кич.
Панде, на мен ми е същото... Сигурно защото ми наближава и годишнината от сватбата и си се чудя на нервата, как съм издържала 40 години само с един мъж, пък и въобще де blush
Рат, силно гуш. heart
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: декември 14, 2017, 15:02:53 »

Рат има такива моменти от живота.Всичко е кръговрат.Аз поне се опитвам така да разсъждавам, не че ми се получава!

Свеки
и на теб бая ти се струпа последните месеци.Разбирам защо не ви е празнично.

Аз след някои лични и здравословни проблеми в семейството, се радвам на всеки празник на който сме заедно.Давам всичко от себе си и прави безброй безсмислени неща, само да са щастливи хората покрай мен.Не знам дали съм права, но искам миговете ни заедно да са хубави!
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines