Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:53:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декември-последния месец на годината пълен с изненади  (Прочетена 124962 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: декември 12, 2017, 11:23:38 »

явно са имали предвид само илюстративната част от книгата. angry
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: декември 12, 2017, 11:59:04 »

Привет, привет!

Да ви се похваля, вчера ми мина и изпита по английски и вече официално ме приеха докторантура по астрофизика!  yahoo Чувствам облекчение, поне до края на годината съм почивка. А пък после, хайде дано вече ми е по-лесно, интересно и да се заобичаме още повече с тая наука!

От магазини втора употреба никога не съм пазарувала, просто защото не знам как, не съм от тези дето имат набито око - дали е нова дрехата, дали е качествена. Нося си конфекция, ама напоследък, като съм малко по-закръглена, е много съм недоволна, дрехите за мен са много малко, повечето пъти е компромис и трябва да се примирявам с това!

Вече мога да се отдам на коледно настроение, вчера с милото правихме списък за подаръците на роднините, ама ми се иска първо да изляза на живо да разгледам и така ще ми дойдат повече идеи. И рибката ме чака, ама за там вече имам план Wink

Мерими, сигурна съм, че ще си трепач в тези дрехи, на мен обаче още изначално Феде съм ми твърде екстравагантни. Ще чакаме да се покажеш smile

Маги, не ти е лесно...

Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: декември 12, 2017, 12:48:56 »

Бубе,много ти се радвам.Да разбирам,че ще си на Ти със звездите danceg danceg danceg.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #213 -: декември 12, 2017, 12:50:54 »

Пфу Цвете убий ме, ма не помня какъв сорт грозде купи  angry Полезна информация, ма като го клупува от мургавите братя мна борсата, де да знам как, колко и къде е зряло  huhhuh.gif Ще караме на късмет  pardon Иначе е червено, и аз харесвам повече бяло, но него си го купувам за по-сигурно, че няма да има разочаровани  Girl_hide
Наде, супер си  heart
Такива книжки май има няколко при баба, с такива илюстрации де, но да и аз обичам твърди корици за детски книжки и тази новата не ми харесва особено  NO
Бубе, еха! Много хубаво, ще ставаш докторче Wink Успех  good
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #214 -: декември 12, 2017, 14:10:54 »

За книгите от Книжен базар, ако не познаваш търговеца, има огромен риск да платиш пари на вятъра. Кориците са твърди, но често са копирани на цветен принтер и качеството е кофти. Същото е и за листовете вътре. Два пъти съм се парила, та сега винаги гледам дали има опция за връщане. Къде са 44лв., къде 14 blush
Ще чакам получилите да кажат какво е качеството на това издание и тогава може и аз да поръчам за подарък, макар момчетата рядко да се впечатляват от красиви илюстрации и приказки.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #215 -: декември 12, 2017, 16:55:35 »

 Аз си получих книгата, да не е с твърда корица, но пък е на гланцирана хартия. Не бих дала повече пари, тъй като имам спомен, че я имам, но не знам къде е. Чудя се дали илюстрациите са ползвани и в една любима колекция от приказки - Енциклопедия на златните приказки на изд. Гема. Бяха ми любими и много ги пазех, обожавах да ги чета и разглеждам. За щастие тях ги знам къде са и се надявам децата ни да имат същия интерес като мен и ММ, който пък е бил по научните енциклопедии, и да ги предадем на тях smile

 ММ също е поръчал книга и сега я получих, много е интересна и много илюстрована с кратки текстове би била интересна според мен за малко по-големи деца и възрастни. Казва се Българите забравените постижения. Ахнах още от първото постижение.  Oh my ...

 Цвете, http://sladkatakushta.com/shokoladi-i-glazuri/glazuri/aising/smes-za-rojal-ajsing-1-kilogram-fun-cakes.html ето такава е моята. Днес не съм доволна от тестото, което сътворих и утре сигурно ще има хвърляне и повторение, че да стигна до украсата вече. Wink
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #216 -: декември 12, 2017, 18:30:29 »

Няма да стигна до четене днес, но след триумфа с рецептата за шаран да си изпрося и за меденки. Коледни меденки smile
« Последна редакция: декември 12, 2017, 18:42:20 от Kiwi » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #217 -: декември 12, 2017, 19:51:44 »

Няма да стигна до четене днес, но след триумфа с рецептата за шаран да си изпрося и за меденки. Коледни меденки smile

Булче ту дъ рескю!

http://www.supichka.com/рецепта/161/джинджифилови-бисквити
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: декември 12, 2017, 20:18:53 »

Свекс, аз винаги поръчвам с опция преглед. Връщам ако не ми хареса, плащам само доставката така.
Булче, ти си рецептурник бре  tease
ходихме до Лидл, има наистина страхотни играчки, дрешки, коледни вкусотии. Взехме намалени панталони за малкия, играчка влакче, три енциклопедии, за мъжа намален пуловер за без пари. И марципан, много марципан- обожаваме гооо yahoo yahoo yahoo
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #219 -: декември 12, 2017, 20:53:37 »

Аз правих ето тези:

http://www.kulinarno-joana.com/2012/12/gingifilovi-chovecheta/

Идеални ми се получиха. Това е най-добрата рецепта, която сьм пробвала досега. Айсингьт ми е абсолютно сьщия като горнопоказания (купуван от Франция). Накрайникьт ми се оказа малко широк. При случай ще си купя нов, по-тесен.

Не станаха абсолютно перфектни като на Пинтерест, но изглеждаха достатьчно добре, за да впечатляват неопитно око  good
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: декември 13, 2017, 08:28:56 »

Здравейте

Моята книга Дивите лебеди, която е около 1990г купувана, нито е с твърди корици, нито гланцирана.
 

Аз също от Супичка правя, меденки обаче.

Но предпочитам коледните меденки от Лидл.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: декември 13, 2017, 08:58:16 »

Добро утро, как сте?

Коледни сладки, мммм.Аз правя тези дето Ина е показала, но ако заместите меда и меласата сместта става твърда и трябва да се добавя вода.Малко но се добавя.Аз правя пак от на Йоанна едни маслени с квасена сметана, великденски са ама кой го знае, правя ги за всякакви поводи.Други любими са ми на Танита шоколадовите топчета.Ако искате ще пусна линк, много лесни и вкусни.Народа се избива за тях smile

Има топло в нашите, всички са доволни най-вече аз!

Днес съм малко по-добре smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #222 -: декември 13, 2017, 09:37:28 »

Ехееее браво за топлото! Добре е, средата на декември, ма поне празниците ще сте на топло  pardon
На Булче не работи линка (как е Звяр бтв?), ма ще ги издиря аз Wink Събирам и аз всякакви рецепти за коледни сладки  smile
Гутен морген между другото Wink
Снощи Мис заспа рано (към 22:30), без драми, та днес съм свежарка  blum
Еми, май и вие ходите в лидл в Ринг мол...на нас ни е любим! Винаги има какво да купиш от там, намалено при това  pardon
Аз пък вчера се бутнах в мола преди да се прибера и напазаруъвах клинчета и тениски на Мис по 2 лв  shok  които даже са от хубав памук и качествени, купувала съм и друг път от тази марка (мисля че марката е някакъв подбранд на Индитекс за детски дрешки - Lefties) и си ги относи и сега като ги видях на 2 лв айдеееее юруш lol Магазинът е Boss Fashion, -1 level, Paradise center Wink Имаше и момчешки блузи, взех за гаджето  pardon
Аз за рецепти ползвам почти винаги супичка или Бон апети smile
Айде целувкен, изхвърчам  heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: декември 13, 2017, 09:39:53 »

Фери, ползвам един до Дм в младост. Но в ринга също ми е любим, но ми е трудно достъпен.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #224 -: декември 13, 2017, 09:48:08 »

Добро утро!

Ферка копирай линка целия ще ти се отвори  good, мен с ми вкусни и лесни за правене тези, от супичка всичко ми става идеално

Звяр буха цяла вечер, аз също, аз сега съм вкъщи с температура, той е в другата стая с леля Жени, направо ще се гръмна, толкова срещи и работа имам, a и събота ни е коледното парти, дано поне до петък ми мине...

Днес бебе дали ще имаме а? Кой заложи днес а?
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines