Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:53:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декември-последния месец на годината пълен с изненади  (Прочетена 124966 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: декември 12, 2017, 08:51:42 »

Добро утро на всички.Вчера бях пълна с енергия и много работна, днес съм в другата крайност.За пореден ден имаме проблем с газифицирането на нашите и само мога да кажа живеем в абсурдна държава!Всичко е монополно тук, няма към кого другиго да се обърнеш.Абсурд, след абсурд.Просто нямам думи!Губя време и нерви да се разправям с идиоти ми и пари им давам!Вчера пуснаха газта най-накрая и половината апартамент е студен.Не е обезвъздушена системата.Не сложили обезвъздушители на най-високите места, а по проект ги има.Въобще съм ......


Къде е Тони???
« Последна редакция: декември 12, 2017, 09:02:02 от магито » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: декември 12, 2017, 09:09:38 »

Добро утро smile

Вчера влязох прочетох, започнах да пиша и не съм публикувала.. Тъпа работа.  nea

Моя приятелка работи в Ремикс, отговаря точно за отделя им, който качва новите оферти на сайта.. Никога пък не съм я питала, какво и как.. Във Варна пазарувах от една много хубава втора употреба, но в София като вляза и ми става гнусно.. Не мога да харесам нищо  sad

Мери ми, Феде ги харесвам, даже се колебаех дали да не ми правят булчинската рокля, много красиви неща имат.. Не разбрах коя от двете или и двете рокли си взела?

Днес е интересна дата, моята приятелка, която лекарите бяха тотално отписали и насочили към задължително ин витро, защото спермограмата им беше трагична.. а забременяхме в един и същи месец малко след като си ги споделяхме тези неща... Днес има секцио и ще осъществи първата среща с дългочакания младеж  heart Нямам търпение да пише, защото се колебаеше до последно с каква упойка да е, тя има сериозни операции от преди, защото след катастрофа, буквално са я сглобили наново.. и искаше пълна, да видим успели ли са да я разубедят..  heart

Днес чакам "Дивите лебеди и други приказки", благодаря много на Рони, че ми алармира, кога излиза  give_rose

Успешен вторник smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: декември 12, 2017, 09:37:12 »

Добро утро!
Маги, тия са за бой вече  beating дано бързо оптавят нещата този път!
Фани май още я държи от вчера и не идва да каже как е минало.
Тони, да минава всичко по вода за приятелката ти. Днес и на мм готината баба има рожден ден /трябва да го подсетя, че все забравя кой кога/.
Аз още се излежавам, шефа ме събуди и заспа пак  pardon . Днеска вече мислим с мм да стигнем до басейна, че отдавна не сме ходили.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #198 -: декември 12, 2017, 09:38:29 »

 Добро утро!

 Тони, аз хубаво те алармирах, ама моята книга я няма и нямам ни вест, ни кост. huhhuh.gif Надявам се да не са си забатачили поръчките Wink

 И аз в Пловдив си имам няколко магазина, от които си пазарувам. То и нормални магазини в Пловдив повече харесвам от София - имам си 2 за бельо, 1-2 за дрехи и си знам, че ида ли ще съм доволна. Но като цяло е въпрос на настроение търсенето във втора, пък и тези, които са маниаци знаят къде и какво се гледа, за да прецениш здрава и неносена ли е дрехата, ръбчета, копчета. На майка ми шефката винаги намира супер яки неща, аз един път от три пъти.  blum Има и няколко магазина във фейсбук, които в определен ден пускат неща, но повечето се купуват на мига и не съм се дореждала. Ремикс на мен ми се струват скъпи. Аз за 30 лв съм излизала с 3 рокли и клина от такъв физически магазин, а когато и да съм погледнала под 30 няма нищо при тях.
 
 Маги, така е в нашата мила държава. Баба ми е в капана саниране. Може ли цяло лято да ги мотаят и сега решиха, че ще им правят изолация... Махнаха на цял блок климатиците, след 1 седмица решиха, че няма да правят сега изолация и им ги сложиха. Познайте на баба ми климатика работи ли? А да не говорим ММ като им видя материалите колко беше "очарован" и със сигурност по проект са други. Ти поне разбираш и ще се бориш, ама колко ли хорица са ужилени без да разберат?!

 Оп, и аз ще чакам Лебедите докато пишех ми съобщиха.
Хайде хубав ден и от мен. Дано се стопли, че имам чувството, че синоптиците напоследък говорят небивалици. Wink

 
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #199 -: декември 12, 2017, 09:41:54 »

Гутен Морген!

Аз днес пак съм яхнала метлата и действам по задачки.
Искам вече вкъщи с ММ и Мис да си слушаме коледни песни, да се тъпчем със сладки  и ад пием греяно вино (за Мис - компот) pardon Бтв нз дали ви казах, че ММ тази година се ентусиазира и е сложил вино в мазето...малко киселее ма е ОК като за първи опит, но се е надъхал да си подобрява технологията догодина  Wink
Аз от Ремикс не съм купувала, само съм разглеждала (щото ми се виждат малко скъпи за втора), ма Булче хубаво ме светна за врътките  good Да се оправя Зверчето бързо  heart
Иначе най-често се ровя в Манията при нашите, която е огромна и има различни зали/отдели, както и отделени дрехи, които са с етикет. Последният път се обзаведох с палто на Орсей за 12 лв + дънки на дизел за 7  pardon Ма е въпрос на късмет де...
Оф Маги, ужасно е това  nea Дано се нормализират скоро нещата  smile
Ние откакто сме в къщата се борим с едни дървета да се махнат, едно вече падна и беше задръстило реката, та пак по наш сигнал идваха да го махат, но за другите нямали сключен договор общината с фирма да дойдат да ги резнат, а ние не можем да ги махнем...да не говорим че има едни, които са се заплели в кабелите за тока и е въпрос на време да останат съседите без ток (нашият от друго място го прекарахме)...та така, въртим си се в омагьосан кръг  nea Иначе яко ги тормозим през контактния център, сега сме ги погнали за пешеходна пътека да сложат, че сме на завой, а летят като идиоти и редовно се трескат  angry Лятото бяха блъснали и една жена на другата пешеходна sad
Да мине гладко раждането на бебчо  heart
Аз пък чакам в четвъртък последната книга от поредицата дето ММ чете и да ми ги пращат да се кефи  blum

2 нови отовора...
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #200 -: декември 12, 2017, 09:42:08 »

Здравейте. Аз вчера бях в София на доктор. Чудесно се справям - расте и запълва дупките чисто нова кост. Аз мислех, че вече ще е зарастнало, но доктора каза, че са нужни за тия кости от 90 до 120 дни, аз съм минала само 60, но се справям супер. И с упражненията съм добра, които доктора нарича физиотерапия и се чудя дали си представя, че ходя на физиотерапевт.... Ако е така, значи съм върха сама. Сега имам нови задачи за другия месец, дано пак се справя супер с тях!
Днес ще тичам в училище да търсим нови деца, та белким си запазим работата.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: декември 12, 2017, 10:06:40 »

Наде, браво на теб, все така да се справяш!
Тони, аз имам старото издание на Дивите, страхотна книга е!
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: декември 12, 2017, 10:23:57 »

Ехо, дайте линк за дивите лебеди мооооляяявииииисеееееееееее
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: декември 12, 2017, 10:24:33 »

Здравейте smile

Аз чакам братовчедка ми да си поиграе с Бамбук.

Еми, благодаря ти. Много обичам рокли, но наистина няма къде да ги нося за момента.

Дивите лебеди и аз ги имам. Ама приказките на Андерсен са особени
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #204 -: декември 12, 2017, 10:32:42 »

Скай, ето ги Лебедите : http://miranda.bg/shop/приказки/дивите-лебеди-и-други-приказки/
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: декември 12, 2017, 10:41:46 »

Ехо, дайте линк за дивите лебеди мооооляяявииииисеееееееееее

https://www.ozone.bg/product/divite-lebedi-i-drugi-prikazki-miranda/

тук са по евтини в момента с левче близо smile
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: декември 12, 2017, 10:44:22 »

Намерих ги, благодаря. Ама един тъп вАпрос...оригиналните не са ли с твърди корици???
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: декември 12, 2017, 10:45:28 »

Намерих ги, благодаря. Ама един тъп вАпрос...оригиналните не са ли с твърди корици???
да,ето ги.
https://knizhen-pazar.net/index.php?option=add_book&id=1275654&title=%D0%94%D0%B8%D0%B2%D0%B8%D1%82%D0%B5%20%D0%BB%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D0%B4%D0%B8%20%D0%B8%20%D0%B4%D1%80%D1%83%D0%B3%D0%B8%20%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%BA%D0%B8

аз по-скоро бих взела старите, ако ми се налагаше.
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: декември 12, 2017, 11:11:30 »

Здравейте момичета!Аз имам книжка с илюстрации на Марайа и са рядко красиви,моята е за Пинокио.
Рони,ти ме зариби с тази писалка за декорация и си поръчах да видим дали ще успея.Я сподели на коя фирма е сухата смес за айсинг.
Фери,браво на ТМ за виното какво е,бяло,червено и като сортове.Аз съм фен на бялото,червено пия рядко веднъж в годината,любимото ми е Трастена малини с мерло.Това си е пипкава работа и наистина изисква познание.Виното може да киселее ако гроздето не е достатъчно узряло или е брано в мрачно време,от самия съд,от появата на лошички гъби.
Наде,верно си отличник.Пожелавам ти успех с учениците ММ е учител и ми е ясно какво да се бориш буквално за всяко дете.
А роклите ,които сподели Панди са много хубави,но аз няма къде да се кипря с подобни  пък и не са подходящи за моите пропорции.
Тони,готова си нали.Аз давам Прогноза 18.12
Оставям ви ,прекрасници.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: декември 12, 2017, 11:15:16 »

аз по-скоро бих взела старите, ако ми се налагаше.

Да де, и аз това имам предвид. Просто на описанието на новите пише - в оригиналният вид...та за това се зачидих. Аз специално за детски книжки винаги предпочитам с твърди корици, дори и да ги купувам за себе си...
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines