Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 14:46:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декември-последния месец на годината пълен с изненади  (Прочетена 125019 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #180 -: декември 11, 2017, 13:10:40 »

Много обичам да се ровя във втора употреба, ама много! Изобщо не ми пречи да си купувам от там дрехи, 100 пъти съм казвала, че за мен дрехите в зара например също голям процент са втора употреба, заради политиката за връщане...непрекъснато връщаха дрехи и то в много по-лошо състояние от дрехи втора употреба  pardon Имам страшни попадения от там (като малка чанта, реплика на хермес биркинс, която иначе струва майка си и баща си) и си ги нося с кеф, особено като знам колко пари съм дала за тях  Wink
Панде, тук сте си вече  heart Дано успеем да се видим.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #181 -: декември 11, 2017, 13:20:08 »

Ами казвайте ги тези неща, къде, как, пък вземете дИвойката с вас, ограмотете я, какви приятели сте lol lol lol
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #182 -: декември 11, 2017, 13:32:18 »

 Лоли, писалката я видях от моята приятелка, дето ми прави декорацията на сватбата. Тя си купи по-миналата година такава и аз реших, че всичката кьопавост се оправя с тази джаджа. Мернах я някъде миналата година и я купих. Да, ама то трябва и акъл, защото аз реших, че ще я пълня като пош, а системата била друга и така и миналата година не съм я пробвала.

Ето така изглежда иначе: http://cookibooki.bg/image/cache/data/products/oem/CH0139-228x228.png

 Мерими, както в София нямам приятелки-фенки на 2рата само свиркаш и се развихряме. Wink
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #183 -: декември 11, 2017, 13:40:11 »

Рони, 28-ми и 29-ти съм си в София и не съм на работа. Твоя съм  blush blush blush
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: декември 11, 2017, 13:53:44 »

Така, понеже ми е трудно да намеря Коледната тема, да кажа че си взех подаръчето от Еми. heart Имам си подаръци и за добитъка, те ще са много щастливи heart heart heart give_rose
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: декември 11, 2017, 14:05:14 »

Добър ден!
Свекс, заби ме в земята с тази задача. Аз няма да казвам как тълкувах сърчицето и усмивката, че за смях ще стана  blush , ама големи простотии в тия учебници бе!
Мери ми, много хубав тоалет, ама дай да те видим в него де  blum
Фани, стискам палци за презентацията и те чакаме да разказваш.
Лоли, какво стана с гадния ви комшия и кученцето?
Аз още не мога да се престраша с тия магазини секонд хенд, моя приятелка купува уникални неща и за нея и за детето от там, води ме няколко пъти, аз нищо не намирам, всичко което тя после вземе ми харесва  nea .
Мм събота беше на коледно парти и едва се прибрал заради снега- нямало таксита, завъртяни и наблъскани коли по улиците. На сутринта ме изненада със снега.
« Последна редакция: декември 11, 2017, 14:08:01 от ratatui » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #186 -: декември 11, 2017, 14:58:19 »

Добър ден!

Аз днес съм си вкъщи, че онова малкото след рекорд поставен 1 месец на ясла без прекъсване  е отново със сУполи, има и ечемик за разкош. Та сутринта се "емнах" както казва Аличка, обиколих цяла София... Първо на очен, после в дкк-то... Прибрахме се с една торба лекарства, кое за нос, кое за очи, разкош

Днес ме ударихте в десятката, от 2 седмици съм мега зарибена по ремикс, няма ровене, няма нищо. Миналата седмица ударих тотото, 5 рокли + 1 риза, сега чакам обувки, палто, пола и пуловер. Полата ми е голямо попадение, 25 лв , нова на Desigual, обувките също, новички струват 80 евро а аз ги лапнах за 30лв. То се оказа там голяма зарибявка, пускат по 11 000 нови продукта на ден, в 10:00 и в 20:00, играта е да ги хванеш точно когато ги пускат и да си бърз да ги нацъкаш в кошницата, така се резервират за теб и не може никой да ги купи, имаш около 14 мин да решиш. Отделно имат промоции уикенда, този уикенд всички дрехи с 5 звезди ( което означава че или са нови или без забележки) бяха между 30 и 50% намалени, та спестих 90 лв само от това. Можеш да следиш дрехи и да ги добавяш в любими, всеки ден в 16:00 цената пада с 5%, максимума на който падат дрехите е 60%, ако никой не ги купи ги рециклират.Та тъй, хванах му схемата, ама съм си обещала само уикенда да гледам че иначе мм ще припадне...
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: декември 11, 2017, 15:04:17 »

Булче, егати сложното пазаруване lol lol lol По-скоро ще седна да шия. Твоето ми звучи нещо средно между лотария и компютърна игра.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #188 -: декември 11, 2017, 15:10:39 »

Обаче има страшна тръпка хахах. Вчера намерих чисто нов сутчър на Накетано за мм, беше 40лв с отсъпка, на официялния им сайт е 79 евро, обаче някой го беше добавил в кошницата и точно 1 минута преди да изтече времето го купи, щях да се пукна от яд  GROAN
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: декември 11, 2017, 16:21:14 »

Преди и аз не ги харесвах тези магазини за дрехи втора употреба. Чудех се на мои приятелки как намират нещо читаво от там. Ама вече и аз ги уважавам. Имам дрехи от там, като нови са. Някои даже и с етикети. Понякога има супер попадения, наистина. Трябва си ровене обаче. pardon

На този Ремикс попаднах на една тема в Бг мама, ама нещо сложно ми се стори и не съм се занимавала повече.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #190 -: декември 11, 2017, 16:23:34 »

Ремикса го разглеждам от 1 г и все се отказвах че не ми беше ясно, но сега най-накрая му хванах цаката  Yes
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: декември 11, 2017, 17:04:29 »

Привет!!!И аз си купувам дрехи втора употреба,за децата също съм купувала.Попадала съм на уникални неща.Материите са страхотни.Сестра ми успява да се докопа до дрехи на световни дизайнери.Дразни ме,че често тези дрехи са от дарения ,а някой си прави печалба с  тях,но какво да се прави БТВ"Такъв е животът"
Фани,как мина представянето.Подаръка за моята рибуна пътува.Вече съм на коледна вълна тотално.
Рони,тази писалка е яка ще си търся и аз .ММ е купил коледна къщичка и сега някоп вечер с Мити ще я сглобим.Полити даде поръчките за Р.Д. и само торта трябва да си избере.
Хубава вечер на всички ви.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: декември 11, 2017, 17:07:44 »

Така, понеже ми е трудно да намеря Коледната тема, да кажа че си взех подаръчето от Еми. heart Имам си подаръци и за добитъка, те ще са много щастливи heart heart heart give_rose
Ето тук е: http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,37795.30.html
Радвам се че си получила нещата smile  heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: декември 11, 2017, 17:15:45 »

Мери ми, тоалетът е супер, обожавам Феде.
Аз втора ръка дрехи си имам специално отношение ( недобро ) и не мога да го променя засега. Твърде комплексно е отношението ми към темата за да го нищя надълго.  pleasantry pardon

Лоли, завиждам за Пандората, тази година няма да имам шанса,  най-вероятно. Харесах си обици и колие оттам.

Пандич, много ти отиват свежи роклета, жертвай се чат пат да си взимаш.

Темата за коледните подаръци никой не влиза в нея, май ще си пишем двама трима вътре един на друг, като чат. biggrin nea
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #194 -: декември 11, 2017, 17:48:01 »

Нямахте си работа да ме отваряте на пазарски трикове, баш когато НОИ ще ме пускат на майчинство-light... 

По този повод реших, че цяла година мързел стига и е време да почна да се стягам за по интензивно ежедневие, което включва и работа. За сега съм на сухи тренировки, измислям си разни занимавки. Да видим, за първи път живея за мига, по течението и нямам никакви планове и очаквания.
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines