Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:10:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декември-последния месец на годината пълен с изненади  (Прочетена 124959 пъти)
 
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: декември 08, 2017, 11:17:25 »

Добро утро!!!При мен е слънчево и топло  и зад стъклата на офиса е направо лято и навън не е зле .Тази сутрин се събудих с гадна болка в едната китка без никаква причина,мама ме подплаши и ще тhttps://www.facebook.com/photo.php?fbid=1958698937503732&set=a.189814274392216.46378.100000909331258&type=3
И да изчезна вече ,че задръстих ефира .Хубав ден на всички. heart heart heart
Внимание -3 нови отговора бяха публикувани докато ти пишеше
« Последна редакция: декември 08, 2017, 11:53:33 от cvete_78 » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #151 -: декември 08, 2017, 12:33:50 »

Привет!
По закона на Всемирната гадост, пипнах нещо стомашно, баш след като вчера сменихме санитарния фаянс вкъщи diablo
Добре поне, че успях да завърша украсата на залата. Ето неофициални снимки на разхвърляно още. Втората  закачалка е на четвъртата стена, в близост до нея са и втората тройка платнени топки. Смятах днес да отида и да снимам подредено, ама... Доволна съм, добре се получи. Ще има 4-5 маси с бели покривки и малки карета от остатъка от платовете на картините и хем не е претрупано, хем не е и голо. Ако някой може да се справи с по- малък бюджет, здраве му кажи Wink. Изработката не я калкулирам, тя си е дар дарена от мен Wink.


Снощи пуснах малоумните от Биг Брадър, то ужас било diablo
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: декември 08, 2017, 12:48:10 »

Привет! Днес ми е едно такова щастливо, имаме нещо като годишнина с любимия, 9 години откакто за пръв път започнахме да си говорим/сприятеляваме. Кой щеше да предположи тогава, че ще се омъжа за първата си любов!

Леле, Фери, колко много наготвено имате! Браво! И всичко звучи много вкусно  smile

Свекърва, много добре ти се е получило, много коледно и изпипано. Мога да си представя колко труд ти е коствало!

Много се радвам за Миленка!

Цвете, на колко години е твоето момченце? Добре че в крайна сметка сте го забаламосали и не му се е развалила изненадата  Wink
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: декември 08, 2017, 12:52:49 »

Бубе,почти на 7 след 3 месеца ще ги навърши.
Севкърва,много хубаво ти се е получило.А ББ верно беше пълен идиотизъм.Аз повече слушах всъщност защото си творя .
« Последна редакция: декември 08, 2017, 13:03:32 от cvete_78 » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: декември 08, 2017, 14:10:08 »

Свекс, златни ти рЪце ! Особено ми допада подаръка pleasantry за стена.

Киви,аз бих избрала за девойка лилаво, за да няма лагери на синьо и розово хахах.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: декември 08, 2017, 14:17:05 »

Ние бяхме досега навън с Мимето и Алекс  heart Големи са сладури, Бамбук им е голям фен, само ги гушкаше. Сега вече спи и мисля и аз да дремна.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: декември 08, 2017, 14:24:22 »

Аз дръпнах една разкошна разходка по центъра.Купих герлянди за входа, получих си документите за фонда, звънях и на газовата и най-накрая в понеделник ще дойдат да включат газта на нашите.Отделно и работя smile Нещо ми идват в повече задачките и нямам сили вечер.

Свеки
, много е красиво всичко.

Забравих кой какво е писал  blush

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: декември 08, 2017, 14:47:09 »

Свекърва,   shok   Oh my ...  shok ти си толкова креативна и сръчна. Разкошно е всичко!
Маги, като чуя колко задачи изпълняваш и си представям, че си едно торнадо вършеещо из Плевен.
Бубе, честита годишнина, още много по 9 да отпразнувате!
Ние се порадвахме на слънцето, страхотно време е, дано се задържи още малко поне. Братовчедка ми изчезва към Смолян и слава богу, че е сополива и цял ден не смея да изляза от спалнята.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: декември 08, 2017, 15:40:20 »

Проблема е там, че само аз съм си в Плевен от разбиращите от технически неща от семейството.Тая газ ми излезе на пъпа.Мисля че от юни месец стартирах търсенето на изпълнител, ходенето по банки и т.н.Луднах!Отделно, че всички са изключително бавни и ако не им звъниш през ден край, забрави да си свършат работата.Е и днес звънях аз на газовата компания за включването, и те ми казаха о още в понеделник ще ви включим.Е защо трябва аз да звъня, това е тяхна работа. Поне започнах да правя на децата календарите и почти са ми готови рамките.Мисля утре след обед да ги довърша в къщи на спокойствие.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: декември 08, 2017, 15:44:09 »

Панди, героите за уморени,  blum Много бързо е заспал моят приятел. Алекс заспа в 3ч. Винаги ми е много хубаво, когато се виждаме.  heart
И аз бих легнала с удоволствие, но трябва да готвя, мислех и плЬочки в кухнята да чистя. А и трябваше да си оправя маникюра, но за него време май сега няма да остане. А и шкафа в банята трябва да подреждам. Ехее...е завиждам тогава. pardon

Фери, ти богато меню имаш. Кога успя да ги сготвиш тия неща?

Свекърва, супер е украсата за пореден път.  Girl_hide
ББ не съм гледала, само във фейса ми излизат новини и като гледам голям сеир е.  nea

Бубе, честита ви годишнина!

Рат, много си ми забавна как дебнеш бацилите от всякъде.  blum
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #160 -: декември 08, 2017, 17:19:35 »

Хайййй...новини от мен искате ли? От януари съм на борсатааа! Продължават схемите по моето тотално откачане. Ще си почиваме със свеки по диваните и това е хахааха Но на нея поне ръцете й златни - супер украса!!!!!
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #161 -: декември 08, 2017, 17:30:32 »

Наде, що така нали навсякъде реват, че психолози във всяко училище искат да вкарват Oh my ... Пък толкова вече развит кадър защо го изпускат? Ей, ядосах се, в тая държава нашата професия няма оправия, ни регулация... Дано изскочи нещо още по-вълнуващо и приятно за теб, че като виждам как си гориш в нещата заслужаваш много give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #162 -: декември 08, 2017, 18:00:45 »

Наде, ще ходим при Лоли, в новата фирма, да примамваме и омайваме клиенти. Ти за по- младите, аз - за бабите Wink. Пък и нали щяхме да търсим деца да си разговаряме с тях на български, гладни няма да останем. И допълнително ще точим правомерно НОИ с обезщетения и пенсия, може да вземем и породисти кучета и котки да въдим по диваните...
Ако пък се преквалифицираш за възрастни хора, аз може да им мисля занимания по домовете. Това е да знаеш златна ниша, куцо и сакато се юрнало по деца и семейства, за старите не се сещат да им оправят настройките blum Хващаме риститути и такива, дето децата им са по чужбина и пей сърце.  Wink Няма да ни търсят успеваемост, само дето ще трябва по един високоговорител да си купим и да повтаряме по- често blum
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #163 -: декември 08, 2017, 18:42:31 »

А, лека вечер от мен. Напоследък съм ей така  tease tease tease tease

Честито на всички именници на патерица. Да са живи и здрави  heart

Вчера моето момче стана с една година по-щастлив или както ме избъзикаха останала му е една година щастие по-малко lol Днес моята маймуна мармозетка (брат ми) става на 20 години  Bravo Bravo heart Едно ми е носталгично, голямо ми е вече детето Girl_hide А съм го гледала от пеленаче, даже цяла година съм го водила и взимала от градина, само аз, а вече е голям  heart heart

Кралицата майка ни е на гости по случай РД на принца lol

На работа е  GROAN GROAN GROAN GROAN GROAN GROAN И вече съм официално  tease tease tease tease tease

Лека вечер до по-добри дни  heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #164 -: декември 09, 2017, 08:36:44 »

Мери-ми, като си проста херцогиня, така е laugh Кралицата ти навлиза в територията, работиш, фризьор нямаш, рокля търсиш, пък и принцът взел, та рожден ден си измислил blush Да са живи и здрави той и брат ти, да ти запълват времето, щото иначе и любовник трябва да си търсиш  Wink heart good
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines