Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:49:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декември-последния месец на годината пълен с изненади  (Прочетена 124955 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: декември 07, 2017, 15:49:22 »

Миме, ако не си гледала "Ема" по Джейн Остин с Гуинет Полтроу, препоръчвам ти го. Наскоро го гледах , много ми е любим.

Наскоро изгледах два пъти един след друг и игралния Красавицата и звяра, но не помня дали харесваш мюзикъли smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: декември 07, 2017, 16:04:20 »

Еми, гледах и в Косара. Има не лоши неща. Ще гледам пак.  smile

Панди, дай линк на този Ема, че откривам някакъв стар. От коя година е? Ааа, явно е точно този от 1996г.
Мюзикъли не обичам, но това е Красавицата и звяра, мога и да се прежаля.  Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: декември 07, 2017, 16:24:43 »

и тук има хубави: https://www.chochkobochko.com/koleda

И Миме, гледай  The tiger and the snow  и Maggie's plan. Има ги в замунда.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #138 -: декември 07, 2017, 17:47:24 »

Бонжур

Аз съм на Париж, ама на Кючук Париж хахах. Ще спя тук тази вечер и ще водим клиенто на вечеря в Хемингуей

Маги, КивитУ еНо парче шаранче нали ми запазихте? Че аз вчера поръчвах Джиков че хладилника ми е като нов...

И аз гледах Красавицата и Звяра на скоро, хубав е
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: декември 07, 2017, 21:44:50 »

Посрещнахме бебето на Миленка днес  heart heart heart heart heart

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,36620.msg727576/topicseen.html#msg727576
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: декември 08, 2017, 09:00:02 »

Добро утро на всички!Как сте?Ние се излюпихме доста трудно, не ми се ходи ни на работа ни никъде!

Киви, няма смисъл да идвате сега в клинча към Плевен.Едно че неделя го дават ужасно времето, второ, че не се знае каква навалица ще е.На пролет, като стане слънчево и топло, заповядайте, ще отидем заедно и към Кайлъка да потичат дечурлигата!

Аз търся за Моника рокля и за коледна фотосесия и за РД, нешо 2 в 1, хахаха.Не хаерсвам типично коледните десени и съм в търсене.Ще измисля нещо де smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: декември 08, 2017, 09:24:26 »

Добро утро!
Да е жива и здрава принцесата на Миленити!
Тони, чакаме следващата декемврийска радост  Wink
Маги, кога ви е сесията? Дано намериш точно каквото си представяш!
Аз си получих коледните снимки, точно на 6тиб за празника. Много са хубави, и имам бонус + 7 кадъра.  yahoo
Днеска гкедам пак грее слънце, а тела ми казва, ме е -3, дано до 11 се постопли, ама и да не се ще се излиза.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #142 -: декември 08, 2017, 09:26:20 »

Морген!
Днес ми е едно натоварено...като за петък хич не ми е кеф, ма тва е  pardon
Супре предложения за филми, Панде и Еми give_rose
Довечера сме при нашите, утре пак сме на преглед с ушатката. Рат, добре е...уж, не я виждам много водяа да пие, ма се надявам да е сезонно  huhhuh.gif Иначе зараства раната, тя пак си почна с пакостите, та считам че е добре пу пу smile
Аз май няма да купувам коледни рокли, щото миналата година имахме 5+ и ми дойдоха малко в повече  angry За тази има една много сладка червена блузка с еленче, взех червен чорапогащник и еда блинки блинки пола има, купила съм рогца еленски, като на блузата и тва е  pardon
Мда, грее слънце, ма яко щипе  angry
Целувкен засега  heart
« Последна редакция: декември 08, 2017, 09:29:18 от Feribotka » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: декември 08, 2017, 09:35:58 »

Фотосесията ни е след нова година.Чак януари месец, аз винаги тогава я правя.После изваждам снимки на бабите, а за нас правя албум и проследявам колко е пораснало детето.И поради тази причина искам нещо комплексно.Харесват ми снимките с бебета в коледни костюми, ама тя ще прави 4 и ми идва малко вече в повече да я обличам като джудже smile А и скоро има РД и гледам да осъвместявам.

Фери
, дано е добре зайка.При нас настъпи зимния сезон.Всички котки са решили да спят при нас, върху нас и под одеалата.И през нощта усещаш как нещо космато ти се намърдва я при краката, я върху теб.Ама не се оплаквам, все се сещам за Скай и нейния сладур.Е такова ако легне върху мен ще погина smile

Рат, дават го да е хубаво, така че излизайте.И да покажеш снимките.

Аз снощи бях на поредното събиране за тоя месец.Направо програмата е плътна не ми плътна.В събота съм на банкет от танците другата седмица сме на банкет от камарата.ВЪобще, банкети....
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: декември 08, 2017, 09:44:24 »

Здравейте smile

Аз днес чакам ММ да се завърне от командировка. Да видим дали ще имам обици lol lol

Нашите пък отиват на Боровец с колегите им университета да празнуват 8 декември.

Днес тук е много слънчево smile Хубав ден
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #145 -: декември 08, 2017, 10:00:23 »

Забравих да се разпиша за Лидъла вчера...
Ходихме след работа и си мислех, че няма да има нищо...но в този в Ринг Мол имаше всичко, само малки ръкавички не бяха останали. Та взехме гащеризон, яке и шапка, ботуши си има от свекървата, и вече е напълно оборудвана  Wink Малко големички идват като че ли, но щом може да се движи с тях, всичко е наред lol Много ми харесват, разбирам защо всички се бутат за тях  pardon
Панде, съмнявам се, че Пандьо точно обеци ще ти донесе  blum ИСкаш да кажеш, че родителите ти още празнуват 8 декември  Oh my ... Евала!
Маги, зиме-лете, все при нас кърти Мая, но хич не се и оплаквам де, основно в мойте крака спи, щото при ММ и Мис е война със завивката всяка нощ  girl_impossible
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: декември 08, 2017, 10:13:54 »

Добро утро!

Моя дивчо още спи. Върна се към бебешкия си режим, когато спеше до обяд. Вечер 12 и половина не ни мърда.  tease Прибиванее tease

Снощи ходихме до Лидл и ние сме +1 космонавт. Още не съм го пробвала, но следващият номер ми идва много голям. Те са и уголемени, де.
Панди, вие какъв цвят взехте? От номера ни беше останал сив и взех такъв. Ботите изглеждаха добре, но и от тях само големи номера.
Панди, ти така и не ми отговори до кога сте тук? ТМ ли ще ви взима?

Маги, и аз все избягвам тези костюмчета на дядо Коледа, пък нищо, че Алекс е по-малък. Онзи ден му взех един комплект с еленче на блузката, много сладък, но му е голям. Блузата му е като рокля, а гащите като торба. Мисля да ги връщам, жената каза, че може. Когато му станат, няма да е много подходящо с тези коледни мотиви. Вчера обиколих поне 5 детски магазина и никъде нищо няма. Чак не мога да повярвам. Ето, защо предпочитам онлайн да поръчвам или в София. Ние и затова все от там пазаруваме. Тук нищо не харесвам.
Сега се засилих от Косара да поръчвам, но ще меря първо, че ми омръзна с тия уголемени или умалени дрехи.

И ние ще излизаме утре с отбора по футбол на ММ. Днес трябва малко да се вкарам в ред, но ще видя как ще стане. Не съм измислила какво ще обличам още..

Кажете какво ще готвите днес? Трябва да измисля преди да излезем, за да напазарувам.

Едит: Аа Фери, и вие сте се разписали в Лидл. Хубави са им много нещата.  good
Другата седмица пак ще има и набелязах някои неща.

Забравих да питам някой не се ли е обзавел с лъскавите роклета дето са пуснали? На мен ми харесват, ама са ми дискотечни и не мисля, че ще ги облека скоро.
« Последна редакция: декември 08, 2017, 10:19:44 от always_and_forever » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: декември 08, 2017, 10:40:20 »

Аз ще готвя огретен с тиква.
И аз взех сивия космонавт, защото с два ципа ми е по-лесно за обличане smile
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #148 -: декември 08, 2017, 11:03:32 »

 Привет!

 Аз изкарах кошмарна нощ. Имах нещо като болки накъдето и да се обърна и направо полудях.Странното е, че такива болки ми се появяват само нощем, веднъж в седмицата.Не мога да разбера от наемателя ли е, от храна ли... Ходих преди 2 седмици да ме гледа, нямаше нищо притеснително, та гледам да не се втрещявам.Тъкмо съм заспала и явно съм си захапала бузата, събудих се от адска болка... Бе, въобще, егати кошмара. NO

 Тия рокли в Лидл много ми харесват, ама нямам къде да я слагам, нямам и представа другата НГ какво ще представлявам като размер и не ми се ще да купувам.Мисля да вляза в HM да разгледам блузки, че вече нося само 2 и ми омръзнаха.Wink

 Днес мисля да се разходя, че вчера голяма борба падна в опаковането и нищо не разбрах от хубавото време. Добре, че ми потрябва нещо от книжарницата да разбера, че е топло навън. Та се стягам и изхвърчам. Хубав и слънчев ден на всички!  heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #149 -: декември 08, 2017, 11:06:33 »

Миме, една приятелка вчера ми каза, че мъжът ѝ ѝ взел от тия рокли и са хубави. На мен ми идва малко ту мъч де, ма тя каза, че като я облечеш много добре седи и не е толкова натрапчива Wink
Аз снощи готвих шкембе чорба, че ММ си поръча  pardon Иначе за мен съм си направила доматена крем супа и ориз със зеленчуци, за него има мусака и пилешка каша. Мис е на спанак с ориз/макарони с доматен сос и кайма/супа топчета/доматена крем супа/киноа с тикчивки и сирене/картофи със заешко.
Огретен с тиква не съм правила...не става ли много сладко  huhhuh.gif
Рони sad Капризно ще да е тоа човече, не си показва и пола...
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines