Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:02:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декември-последния месец на годината пълен с изненади  (Прочетена 124967 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: декември 06, 2017, 14:14:49 »

Добър ден! Макар за нас да не е от най-добрите.
Сутринта на мм бабата паднала и си счупила нещо /не знам какво точно/, сега я оперират. Според свека /ковто обича да послъгва за пари/ ще струва 3000лв, май става сменят. Знам, че съм ужасен човек, обаче ме дразни че сега ще си дадем всичките спестявания, а ние като сме имали нужда тя 1лв не ни е дала, даже му беше пооткраднала парите за един изпит, ама здраве да е. Да сме живи и здрави пак ще съберем.
У нас кипи усилена подготовка, което ме изнервя и напряга. Поне баницата ми се получи страхотна и даже малкия именик я уважи. Него пък го мъчат зъби и реве като никога до сега, буди се и 5846 пъти, та съвсем съм в кондиция за празник.
Оплаках се, отегчих който е изчел фермана- съжалявам!
Свекърва, още веднъж да ти е жив и здрав именика!
Честит празник и на всички! По-хубаво пожелание от това на свекърва не мога да измисля, та ще си замълча.
Лоли, както имам нужда да изпусна парата освен да дойда да го смачкаме от бой тоя изрод гаден!?
За котарака Румен не знам, обаче котката Ивелина ми е лпбимка.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: декември 06, 2017, 14:19:19 »

Рат, а къде е свекърва ти в посрещането на този разход? няма ли да участва?
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: декември 06, 2017, 14:30:51 »

Съжалявам, Р. Предполагам и девет ти ще се направят на разсеяни.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #108 -: декември 06, 2017, 14:31:22 »

Честит ви празник!

Бебето спи, а аз отивам да видя мойтУ мУж каква риба е хванал. И ибщо взето ще става екшън в кухнята... почти като с снощния ми епизод от сериала - затворничките разфасоваха един надзирател smile
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #109 -: декември 06, 2017, 14:34:01 »

Рат, ако е смяна на ставата е доста скъпо. Баба ми е със сменена става вече повече от 10 години и тогава беше маса пари. Помня, че баба нямаше в момента и майка тегли заем, който после баба изплати с нейните си пари, че нашите изплащаха апартамент, а на мен ми предстоеше кандидатстване. То махни паричната част, но много трудно се случва на качествена става и добър специалист. Имаше няколко жени в квартала, които вече 2ри път сменят ставите, пък не им е добра походката, а самото възстановяване е доста дълго и трудоемко. Та, дано парите са най-малкият проблем.  give_rose 

Kiwi, какъв тоз` сериал страшен?  Oh my ...
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: декември 06, 2017, 14:45:48 »

Панди, моля ти се, та те /девера/ имат бебе и са много затруднени /а не е колосална разликата в приходите ни, особено сега като взимам  340лв/. Ама на тях нали винаги им се помага ,понеже имат нужда, а ние "все ще се оправим".
Ооо, свека ще трябва да се включи, нямаме чак такива спестявания. А и след като вече няколко пъти искаме пари уж на заем от нашите, заради нея и тя и 1лв не ни е върнала, не мисля да ги моля пак. А странното е, че уж взима голяма заплата /повече от мм, а сигурно и от двама ни взети заедно/, живее сама с чайка си и пак не й стигат парите.
Рони, дано се оправи, че тя и без друго имаше доста проблеми с крака и едва ходеше напоследък. За възстановяването и грижите си нямам идея какво ще измислят. Ще се чуе, дано операцията сега чине добре!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: декември 06, 2017, 14:55:20 »

не знам вашите как го търпят това, ако знаят че е заради нея де, парите назаем. най -малкото не е редно.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #112 -: декември 06, 2017, 14:58:26 »

Здравейте!
Рат, твоят ферман не важи пред моя в темата ни blum
Да са ви живи и здрави именниците на всички! Да си носят името с гордост! give_rose
Кофти работа е това със ставите. Жените сме си предразположени към проблеми в тази област, а да не говорим за поколението отпреди години, когато са ги стягали с каиши, за да са с pleasantry прави крака nea Напълно те разбирам за лъжите. Има хора из родата, които като кажат "Добър ден" и аз гледам в небето за звезди pardon Успокоявам се, че не аз съм скептик, а те така си постлаха в годините.
Татко днес беше до Лидл - шаран на празнична цена и... ни шаран има, нито се знае празничната цена поне. Ходил към 10 ч. до Билла - Ами приключиха, господине. А той - Ами то и аз приключих с вас funnytooth Уникален е в такива моменти! Накрая от Метро уловил един рибок и сега го разфасова в тях, за да може майка да го напълни довечера. smile
Каква е тази котка? Много важна личност щом и ФБ профил има Wink
Нашият котак тези дни търпи страшни интервенции. Не стига, че е с прическа като от рекламата на Фанта - тук таме подстриган, ама и има още дни с капане на капки в ушите. За целта всяка вечер свекърва ми го вкарва в платнена чанта с цип, а свекърът го обработва. Котакът само като видел торбата и гледал да се скрие. Добре, че е дебел и не са много местата, за да се мушне Wink
Чери, страхотно коледно настроение има в лентичката ти Christmas tree
Имах мерак за сладки по празниците pardon Може това да ни е заниманието с кокона. Най-после ще извадя и прожекционния апарат с диапозитивите. Имаме много приказки и е по-добър вариант от таблета smile
Да ви кажа - като е подарено нещо с мерак... Нали се похвалих, че орхидеята от кумците ще цъфти по Коледа. Е, орхидеята от свекър ми (по някакъв повод беше) вече почти е цъфнала. Днес гледах да направя една баня на китките, за да се разтоваря психически, а кой да види, че има ей такава пръчка пусната shok yahoo
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: декември 06, 2017, 15:29:56 »

Честит празник! Преживях го тоя ден! (не съм ви чела, извинявайте, ама с това учене...) Взех изпита за докторантурата и то даже с пълно 6! Камък ми падна от плещите, сърцето и каквото там още облекчение. А до вчера даже мислех да се откажа и да не ходя.
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: декември 06, 2017, 15:58:39 »

Бубе,честито.Как така ще се отказваш,толкоз четене.Али.чудесно занимание като за празнични дни.Рони тогава мисли друг вариант с шоколад също може да се рисува доколкото знам.Рат,самата смяна на става не поглъща толкоз пари колкото после рехабилитацията .Мама е с две сменени стави.
Моята племеница вчера ме уведоми,че трябва да науча виц за да ми даде подарък като дойде на Коледа.
На Митко в градината вчера са ходили от едното училище в града и са им занесли специални пликове с писма за добрия старец да ги допопълним  и послания за семействата на бъдещите първолаци.На 12.12 ще ходим на тържество за запалването на коледните светлини в училището и ще си пуснем писмото.Аз минлата седмица изпратих едно писмо да лети за Финландия,ако получим отговор ще се изкефя максимално.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: декември 06, 2017, 16:15:12 »

Честит празник на Рат и Свекърва! Да са ви живи и здрави именниците!  smile


Снощи украсихме елхата, с идеята, че ще си търсим друга. Ден първи - украсата все още е на мястото си. Алекс само я обикаля и дебне да дръпне някоя играчка. Яде лампичките... pardon

Разменихме си и писмата с ММ. Аз ревах три пъти, докато четох неговото, а беше толкова шеговито написано... blush

Снощи търсихме изчистен шаран в Лидл, но беше свършил и в крайна сметка взехме (уж) пъстърва. Днес отварям да я правя и гледам скумрия. Явно доста са били разбутали, а на мен изобщо не ми е направило впечатление.  ММ иска в 5 часа да водя Алекс на запалването на елхата в центъра, но не знам дали ще се оправим. Зависи кога се събуди.

Али, дано Мария изкара леко шарката.

Скай, тези май нещо са те взели за мезе. Май само си търсят някакви поводи. nea

Панди, Томи е айляк при баба си. Дано наистина му няма нищо. smile

Рат, да се оправя бързо бабата.

Бубе, честито!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #116 -: декември 06, 2017, 16:22:24 »

За съжаление, когато е причинено от счупване, смяната на става в напреднала възраст рядко е успешна sad Моят свекър почина така на 20-тия ден... Лекарите много добре знаят рисковете, дано са постъпили човешки в случая. Парите са толкова, зависи и от материалите. Изобщо, трудното тепърва предстои. Дано като се е случило на такъв свят ден, да има помощ от Св. Николай good
Благодаря за пожеланията, много е хубаво да си имаш син Николай heart
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: декември 06, 2017, 16:30:45 »

Еее свекитУУУ не така. Бабата на Жоро се потроши, сменяхме тазобедрена става. 5 000 беше. Там даже няма и кой да ни ги върне pardon Ама поживя жената години след това. Почина това лято, но на 80 години и се беше много залежала - от лиготии малко nea ама не можем да я върнем вече де.

Зависи какво е счупила - баба му още на следващият ден след операцията я вдигаха да почва да се раздвижва pardon

Кот Румен е просто котка, ама стопанката му видяла, че яко пуска снимки негови в нейният профил и решила да му направи страница. Яко е вървежен, защото са простотийки, малко да се посмееш и така tease Има си серия лоши картички с надписи като пОкни, бяс и тения затеп, омряла пиперодка затеп и ей такива глупости. Правописа е като цитираният.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: декември 06, 2017, 16:36:02 »

Честито, Бубе smile Желая ти още успехи!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #119 -: декември 06, 2017, 18:02:54 »

Честито, Бубе! Ти си ни поредната академична гордост! heart good
Скай, то голяма работа бил Румен. Изобщо, в Бургас интересни хора творят.
http://m.btvnovinite.bg/article/bulgaria/kotarakat-rumen-stana-blogar-na-godinata.html
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines