Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 04:41:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декември-последния месец на годината пълен с изненади  (Прочетена 124650 пъти)
 
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #90 -: декември 05, 2017, 22:38:56 »

Али, стискам палци да мине леко. Лошо е, ама и като мен на 27 без ни една карана шарка не е по-хубаво. Та поне да си мине от реда.  heart

 Аз се включвам толкова късно, защото мисля, че тук се е споменавало за приказките с илюстрациите на Либико Марайа. Сега видях по случайност, че ще ги преиздават. Аз понеже не знам къде се намира моят оригинал, та много се зарадвах. Ще я издава изд. Миранда и след 10ти ще е в книжарниците и понеже знам, че тук ще се оцени бързам да споделя, че ще забравя до утре. Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: декември 05, 2017, 23:41:05 »

Рони, пусни ми като ги издадат от къде ще поръчваш/купуваш, да не забравя... Идеален подарък ще ми е за мен  heart Благодаря, предварително  give_rose

Али, да минава бързо и без много трудни моменти шарката sad
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: декември 06, 2017, 00:57:48 »

Още съм на нож  diablo  цял ден обикалям с рогата пред къщата.Кутрето е живо,извадил го е на терасата за доказателство,едва мърда от раните милото,дано оцелее.Идва кварталният с едно хвърчащо листче да съм писала жалба,лелеее тръшнах му вратата и му казах,че ще напиша жалба за ненаписаната жалба и  хвърчащото листче.Ясно ми е ,че никой нищо няма да направи,но ми се искаше поне да го стреснат малко и да остави животинката.От яд си отмених и часовете и цял ден обикалям улицата като часови,гледам лошо,псувам и съм си сложила ушанки даже Wink за респект ( и понеже нямах прическа за шапка).От цялата ситуация най-доволни са малката и големия звяр (кучо),понеже заедно с моите нерви цял ден и тях разхождах по улицата.На два пъти правих сборен пункт със съседите и всички само цъкат с език да не съм се занимавала с тоя,не ги разбирам хората?.! ОК,ясно ми е,че закони няма,но ако всички му се опълчат и види,че няма да мине тоя път,ще е друго,,,,но сме си рая ,това е.
 От толкова бездействие по улиците,взех че украсих къщата,входната врата,прозореца,даже и парапета.Много съм доволна,редих еленчета върху венец  на прозореца и стана много коледно,само едни лампички допълнително ще пльосна утре и сме коледни цялата къща.
  Днес сме на фотосесия с джуджана,три тоалета са готови и нито един чифт обувки няма  blush  ако утре Еконт не ме изненадат приятно,ще сме боси Wink
  Скай,завид многооо на твойта рибка,като ти знам златните ръце,си представям направо heart
Аз напролет (живот и здраве) ще правя агенция за украса (съвсем сериозно) и само си мечтая за едни такива ръчички близо до нас,,,ама на...На София си ми чак,пък и работеща,,, не е една беля.
  Киви,аз обожавам синьо  и сиво,въпреки че и доста розАво си имаме.Но лятото носихме  многооо всички нюанси на синьото.
  Да са живи и здрави всички именници и много чудеса да им се сбъдват.
  Аз още имам шанс да позная раждането  на Софи Wink  heart heart heart heart heart
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: декември 06, 2017, 08:44:37 »

Добро утро.Лоли дано си си проветрила главата.Хората сме смотани, без извинение.Всеки гледа да се сниши, да не е в полезрението на по-силния.Не си дават сметка, че утре може да ги застигне нещо лошо от тоя.

Киви, аз много обичам сини дрехи на Моника, тя е светла и и отива.От розово ми се повръща, макар тя да не носи само розово.НО всичко зависи от майката, как облича детето в ежедневието.Ти я познаваш.

Скай, и аз бих се чувствала така.Мисля че им даваш много шансове и много изискват от теб.Намерили са свестен и съвестен човек и го цедят до макс.

Али, бързо да минава варицелата.И Моника я изкара по Коледа миналата година, беше веселба.Имаше малко пъпки, ниска температура и много дивя.

Аз днес ще готвя шаран за първи път и мисля рецептата на Булче да ползвам, хареса ми.Хубав и успешен ден дами!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: декември 06, 2017, 09:01:10 »

Добро утро smile

Честит празник на всички празнуващи smile

Днес ще ходя на лекция, после ще се мотая и мисля да си купя 1 лаврак да си приготвя на фурна, шаран мразя.. пък и само за мен, не бих си го причинила..  nea Трябва да сготвя и за Илиян друго.. дълга и широка  pardon

РозАво аз харесвам, но ме дразни всичко да е розово.. Илиян така иска.. аз предпочитам сивите/тъмносини и т.н нюанси smile  heart

Успешен ден Wink
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #95 -: декември 06, 2017, 09:25:00 »

Морген!
Леле Али, да минават бързо пъпките и да не ги чеша  smile Ще пазиш ли малкият...изобщо има ли вариант да го изкара и той  huhhuh.gif
И аз харесвам розАво и то много, но имаме всякакви дрешки и я обличам във всички цветове smile Нали е на мама гарджето, всичко ѝ отива  Girl_hide
Шаран и двамата с ММ не ядем, повдига ми се само от миризмата му  nea Обикновено на Никулден сме при нашите, но тази година с това работно време на ММ ще сме си вкъщи...не ядем особено риба, но съм го командировала да отиде до фантастико да вземе готова за обяд, просто няма шанс да хвана да готвя  pardon
Лоли...много тъжно, ма супер много се смях как си обикаляла като хрътка  blush
Скай...що не ходиш някъде, където повече ще те оценят  give_rose Ти си толкова работлива, пък ти се качват на главата  angry
Айде, отивам да ям бонбони, че имаме именници! Целувкен и дуи дуи  heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #96 -: декември 06, 2017, 09:34:10 »

Сори за втория пост, ма да честитя имен ден на малкият бузан на Рат! Да ви е жив и здрав да си носи с гордост хубавото име  give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #97 -: декември 06, 2017, 10:05:57 »

Хайде честит празник и от мен good Да ви се множат парите като люспите на шарана, да сте живи и здрави и вятърът да ви духа платната в правилната посока smile heart
Ние ще празнуваме по стар стил, тогава си идва именникът.
Котката временно е на изчакване. Бучката не расте, препоръчително е да се оперира обаче.
Нашият вет си разраства практиката и като човешки лекар работи на пет места и е взел да го кара през пръсти diablo. Имал /по думи на един кучкар съсед/ заможни пациенти с маркови коне и предимно там киснел.
Лоли, предполагам съседът ви не е съвсем с всичкия си и не си пие лекарствата blush По- скоро е за лечебно заведение, ама там нещата са още по- зле. Вчера бях при джипката и сварих един бивш колега, някъде към 70г. е сега. Има си доказани отклонения, но когато се лекува, всичко е наред. Загубил си документите за лекарствата по каса и явно от няколко месеца никой не го е наблюдавал какви ги върши. Беше затиснал вратата отвътре и изнасяше лекции на висок глас за пророчества и извънземни... Вънка 50 души чакат, но ни с добро, ни с лошо става. Моето не беше спешно и си пропуснах часа nea
Али, леко да изкарате!
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: декември 06, 2017, 10:27:37 »

Днес ще ходя на лекция, после ще се мотая и мисля да си купя 1 лаврак да си приготвя на фурна, шаран мразя..
Да запазиш за котарака Румен funnytooth

За още незапознатите... https://www.facebook.com/kotarakutrumen/
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: декември 06, 2017, 10:33:50 »

Честит празник на всички именници, да са живи и здрави!

Аз не спах почти цялата нощ. Направо цялата, защото заспах сутринта. Първо не ми се спеше, после дребното става да пие вода, после искаше да спи върху краката ми. Направо взех да се ядосвам, че не взехме кошарата. Сутринта станахме в 8 и нещо, защото се опитвам да ставаме и да си лягаме в по-нормални часове, но след закуска заспахме. Аз се събудих, той спи още и се чудя сега да не е болен нещо. Дано само му се мързелува.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: декември 06, 2017, 10:36:25 »

Днес ми е ден да се разделям виртуално с пари.И то не по мое желание.Харесаната от мен блуза взе да изглежда все по-имагинерна.Имам да получавам документи, за чиято изработка се плаща сума, отделно ще минавам спешно да пускам хормони, че нещо трябва да се провери, и един гофретник ще ми пристигне(това го поръчах заради Моника) и платих английския в градината и самата градина имам да плащам.Ох ще погина.Много важни неща ще вземат да се случат последния месец от годината, а дано да са хубави и да я изпратим с усмивка тая година, че нещо взе да ми тежи!

Ох тоя котарак разтапящ smile Моите две дебелани само гледат да се намърдат при нас в леглото.

Свекс, дано се окаже някаква глупост това с котката като при нас.Бая ни бяха изплашили, мислеха за рак, но се оттърва хайванчето.От тогава е като залепена за мен.А ме види седнала, а се е курдисала върху мен.Даже дава на Моника да я пипа, а преди бягаше още щом я надуши в стаята.

Рат, честити ти именник!Много да ви радва!
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #101 -: декември 06, 2017, 11:09:28 »

 Привет и честит празник! Да са живи и здрави синовете на Рат и Свекърва  give_rose

 Аз днес ще допълвам подаръка и имам излизане. Довечера в мола до нас ще откриват заведение за по-гурме бургери и ММ иска да се бута за безплатни. Шамар да е, на аванта да е. Ще ида с него, ама едва ли ще ям, че от недопечено месо се плаша. Снощи нямаше кьорава риба в Лидл. Остава днес Метро. Каквото има там, ако не ще сляза до Била за някоя готова.

 Маги, стискам палци наистина да финиширате годината много щастливи.  heart

 За психично болни не ми се говори. Въобще психичното здраве в България е забутано в дъното. Условията не са щадящи психиката, държавата не подкрепя и бе регулира дейността на професионалистите, не се и работи срещу предразсъдъци, въобще всякакви пречки, та всякакви агресии са напълно логични. Лоли, мен би ме било страх от този, а ти цял ден си трамбовало. Браво за смелостта! Дано има начин да си получи заслуженото този индивид.

 Аз се чудя дали другата седмица да започна коледните сладки или да си ги спестя тая година. Не знам дали мога да ги украсявам с роял айсинг или май ще търся пастьоризирани белтъци или готова смес да съм сигурна.

 Хайде хубав ден на всички и вкусни риби smile

 
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: декември 06, 2017, 11:33:42 »

addicted,какво те притеснява в роял айсинга?Лесен е за работа .Аз от две -три години го използвам без проблем.Дори миналата година имах помощник Мити беше мастър шеф.Поиска да му дам неговите бои отделих му по малко от всеки цвят подредих му сладките на поднос и стой та гледай кеф.И тази година иска да ми помага.Другото,което е алтернатива има едни заливки на др.Йоткер и с тях става
Да са живи и здрави имениците на Рат и Свекърва.И аз си имам  мама,сестра ми и племеницата.
« Последна редакция: декември 06, 2017, 11:35:47 от cvete_78 » Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #103 -: декември 06, 2017, 11:39:11 »

Цвете, притесняват ме суровите белтъци в момента. Иначе предишни години правех, не ми е особено лесен за работа, ама аз не съм и особено сръчна в рисуването. Наклепах ги, де, ама сега сурови яйца не ми се ще да ползвам. Сигурно ще взема пастьоризирани белтъци от някой супермаркет. Пак има драма с боите за оцветяване. Всяка година зелено и червено изчезват навсякъде. Та такива сладкарски драми. Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #104 -: декември 06, 2017, 12:09:20 »

Скай, със сълзи се разхилих на котарака Румен. Откакто изчезна Мецо Пуг, трудно си намирам кой да го замести.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines