Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:05:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декември-последния месец на годината пълен с изненади  (Прочетена 124944 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: декември 04, 2017, 10:27:59 »

Привет и от мен.Днес съм последен ден в къщи с дребната и от утре е на градина.Станали сме рано, ходихме да я прегледат и ей така.Сега ми е обед по часовника с това ставане с нея smile

Свекс, добер завърнала се към вътрешното ти аз.Труден период ти беше, ужасен!

Аз днес ще използвам последния ден в мързел.Очертава ми се готвене на шаран за Никулден  huhhuh.gif Това никога не съм го готвила, не обичам шаран, ям го но не ми е кеф.Та ще дерзая.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #46 -: декември 04, 2017, 10:30:14 »

 Добро утро!
 
 Свекс, то смешно, ама и ние сме така за второто сме постигнали съгласие, за първото - не, та като нищо между напъните да се уточняваме. Wink

 Тони, много мило ми стана като те видях на топката и едно такова нетърпеливо. Рядко така се вълнувам за бебе. heart

  И последното обявяване на новината мина. То вече си беше живо показване, а не казване. И двете жени забиха първо поглед в корема ми.

 Хендмейд феста го посещаваме всяка година, но тази ще пропуснем. Нещо им се наситих честно казано. А и нещата, които харесвам са скъпи, а сега съм в спестовен режим.

 Взех си подаръка на рибката, сега са доставили и допълнението. heart

 Хайде успешна на всички и бебедонасяща форумна седмица  blum
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: декември 04, 2017, 10:39:39 »

Здравейте smile

Преди се чудех, защото казвате на децата си Змей и Звяр. Но снощи осъзнах, че от известно време наричам Бамбук Чудовище lol lol lol 

Аз съм във Враца и времето е врачанско. Откакто сме тук не сме излизали.

Миме, как да не са виновни мъжете lol lol lol нали заради тях се стига до този момент Wink

Пък и може би не са били готови наистина, заради мъжа в тази история. Нали знаете как за мъжете все има време.
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: декември 04, 2017, 10:59:42 »

Привет и от мен smile

Отметнах половината задачи за деня и 15 минути се боря със скенера, нещо се разваля и само ми бави нещата. Въобще не му е ред за подмяна.

Радвам се за добрите новини при Рат и Свекърва!

Хихи, Свекърва, направо цветно си представих ситуацията на родилката. Ама верно ако ремонта и елхата не са готови, лоша работа. За 3 дни едва ли ще се оправи момчето, то само докато изтрезнее и ще трябва да ги прибира  girl_wink

Тони, снощи като те видях на топката и си викам "айде, започнало е", после видях и намигащото човече и се досетих, че явно не е още. Дано имаш възможност да използваш топката и в родилното. Много, много помага! Чак не вярвах, че е от нея  pardon

Панди, направо ти завидях! И на мен така ми се е приходило при нашите, само че чудя как да наместя нещата. Не стига, че сме с една кола, ами и ММ само ми измисля задачи.

Щях да пиша и за Хенд Мейд феста - много исках и аз да отида (една шапка съм си харесала, но забравих в кой от всички подобни магазини и съм почти убедена, че там ще я има), но в НДК направо е немислимо с количка да се влезе. Толкова са им объркани асансьорите и тези полуетажи, та и аз ще го пропусна.
« Последна редакция: декември 04, 2017, 11:03:54 от ma6ka_ » Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: декември 04, 2017, 11:30:24 »

Миме, как да не са виновни мъжете lol lol lol нали заради тях се стига до този момент Wink

Ама "га ядАхтИ кИфтетата, нИ рИвахте..." tease tease tease
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: декември 04, 2017, 11:33:17 »

Свекс, ама оня си е бил за бой... 3 седмици  преди термин, ремонт не се довършва. Стрес си е..
Мъж ти те буди тамън по девешки, Пандата ще ме разбере кво имам предвид, след две гаджета дева от моя страна biggrin.
Още не сме  украсили тук- чудим се де да качим елха, за да не я срине малкия. nea

Мъжете са виновни за всичко, винаги, но не трябва да им се казва. biggrin
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #51 -: декември 04, 2017, 11:37:22 »

Добро утро!

Времето в София да вземе вече решение че аман!

Днес било Варвара, има още една след 2 седмици за поправка ако тази не ни изкефи smile Плюс това е и ретрограден Меркурий до 23ти, не купувайте никаква техника

Свекс, верно че присветна ти малко  Sunshine а за историята, просто си ме представете мен в тази картинка  tease, това съм аз ако отида да раждам и нищо не е готово, ще му извада душата  witch lol

магито аз миналата година за първи път правих шаран, еми стана пръсти да оближеш... мисля и тази година да спретна пак, ама без орехите и стафидите, ей по тази рецепта, много са му добри рецептите на Манчев smile https://gotvi.lidl.bg/recipe/15
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #52 -: декември 04, 2017, 11:50:37 »

Здравейте!
Аз тези дни все по-късно ще имам шанс да се включа. Направих упражненията, макар да ми е трудно да ги съвместявам във времето кърмене, закуска, будно бебе, баня, вече събудило се бебе pardon Лоли, то затова избягвам понеделник като ден за заричане. Стартирай някой петък и ти blum Може да се получи!
Почивните дни минаха бързо и странно. От вчера кокона е на СПА. Съобщихме й го в събота следобед и направихме офанзива на магазините. Хората якета гледаха, а ние й търсихме втори бански heart Разходи го точно като на модно ревю - потник, чорапогащник и отгоре цял бански с харбали Wink Сега имам само едно шумно нещо на главата, но и то грижи иска. Тези дни ще съм на колела, че имаме доста полагащи се прегледи и изследвания да правим. Всичко това трябва да го съчетая с Еконт и ако се съчетае с превод на майчинството, няма да се сърдя blum Пред мен са наредени подарък за рибката, подарък за братовчедката, подарък за бебето на комшийката и за един рожденик. На дивана се кипрят коледните пакети за децата. За щастие няма нужда да разчиствам хола под норматив.
Снощи ни пратиха снимка на един малък мъж с голямо име и широки гащи. heart Скоро ще ходим да го видим, та и за там подарък трябва да подготвя. ММ има набелязани неща за Коледа, но ми трябва време, организация и пари, за да съчетая пазаруването. А уж подхванах от рано организацията тази година crazy Мда, аз душата на тоя мъж щях отдавна да съм я извадила - да ми се мота до 8-9 месец beating Аз ремонти обичам, ама не и претупани. Едно време банята в нашите беше правена точно така - пет за четири, че видиш ли майка ми родила седмица преди термин. Какво са се мотали, да ги питаш! Понеже помня колко беше отвратително изпълнението на плочките, чистила съм ги и съм си казала, че сериозните ремонти искат сериозен подход. beating Вече през смях се сещам как на Великден чистихме вкъщи pqz , а седмица след това двете майки любезно си предложиха помощта. Ще седи някой в мръсотията, за да ги чака...
От вчера имаме коледни лампи на "витрината" в хола danceg ММ се зае да поставя кукички, за да закачим 8 м. лампи от външната страна. Бях го заключила на терасата, че много боклуци хвърчаха и в този момент звънна свекърът на вратата. Та така - показах снахата как гледа сина му girl_haha Елхата - след Никулден и се разваля денят след Ивановден. Второто ми е задължително условие!
Защо толкова отрано с тия шарани? Ние го пълним на Никулден с орехи, кашкавал и лимон на кубчета. Това си е рецепта на баба ми от Русе и майка я продължава като традиция.
Свекърва, чак в първия момент не можах да включа, че за онзи същия тромб ставаше дума shok Ей, големите бели от малките неща стават! Хубаво, че всичко вече е в норми.
Рат, честит ти юрист вкъщи smile Да му е доходоносна дипломата!
Отивам да се гримирам и да измисля къде по-напред да огрея Wink
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #53 -: декември 04, 2017, 11:56:04 »


Преди се чудех, защото казвате на децата си Змей и Звяр. Но снощи осъзнах, че от известно време наричам Бамбук Чудовище lol lol lol 


Пандич, добре дошла сестро ... smile Айде да повтаряте вие с Буля по още едно издание, няма само а з да съм с два змея. Макар че са ми много добри децата, пу пу... да не са им уроки. На тях това им е кодовото име и идва от Дракон ... ама съвсем мистериозно стана хаха smile

Давайте рецепта за шаран, аз се нагласих също да посрещам гости на Никулден.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #54 -: декември 04, 2017, 12:03:49 »

Аййй никакви повторения, не съм изпълнила петилетката с първото издание, остават ми още 2 неща, памперс и обличане сам, до тогава ще един на майка и на татка.

Аличка, какво рано бре жена, Никулден е след 2 дни  lol да разменим рецепти, да уловим шаранчИ, мисля да мина през КауПланд както казва малкия и да взема от там шаранчИ

Трябва да седна и да мисля на кой заплата да повиша, на кой позиция, на кой нищичко... ще го играя на тото хахах
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #55 -: декември 04, 2017, 12:12:15 »

Аййй никакви повторения, не съм изпълнила петилетката с първото издание, остават ми още 2 неща, памперс и обличане сам, до тогава ще един на майка и на татка.
Bravo Bravo Bravo Е на това викам организиран човек!
Аз мислех, че днес ще ги готвите prepare-fish На 7-ми със сигурност няма да украсявам, освен ако не се намери междувременно мераклия да бърше прах и да мие баня pardon
В КуФлана, както баба ми казва, видях Пънки с мъжа си и с двете издания. И нейните дечурлига растат височки, а Алекс е като коконата ми - не може да ходи. Само скача и тича Girl_hide Обсъдихме набързо как олекват нещата с две деца, ако се намери някой мераклия да изведе поне едното от вкъщи за няколко дни Girl_hide
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: декември 04, 2017, 12:31:03 »

Благодаря за рецептата ще я разгледам.

Булче, споко, много скоро ще прави всичко сам, чак ще ти е чудно кога се е научил, как успява.Е я Моника, всичко прави сама.Има и друго, като сме им наоколо все гледат да ни използват, де за хранене, де за обличане.

Еми
, нашата беше качена на един шкаф, дето не можеше да се качи на него.Че тя не можеше да ходи първата година, ама се катереше   pardon

Аз успях да напазарувам, малко я изведох, че откачам вече в къщи.Минах и през Еконт, че имам пратки да пускам и сега ще лягаме да почиваме.Хванала съм един гоблен да довършвам и ми е краста и само чакам да легне да си почива дребната или да се заиграе.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: декември 04, 2017, 13:00:48 »

Киви, аз затова на бъдещите майки все им казвам "ще видиш" - аз всеки ден виждам Wink
И моето чудовище е от добрите, ама си е чудовище.
Много ме забавлява ММ с въпроса "Кога ще започне да ни слуша?" lol lol lol

За Никулден на мен баща ми ще ми направи пъстърва на скара  heart  heart

Все пак излезнахме във врачанското време. Ходихме да вземем майка ми от работа. Да го похваля малкото - отиде и се върна пеша без да го нося. И там се подмаза на всички. Добро чудовище Wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: декември 04, 2017, 13:28:49 »

Добър ден!
Свекърва, браво за добрите новини от НИ2- здраветоне най-важно! Много се радвам и че ти започваш да излизаш.от дупката  heart
Машка, ти в болницата ли си ползвала топка? Дори не знаех, че има такава екстра.
Панди, тм много оптимистично настроен, иска и да слуша детето. Аз съм на 30 почти и питай нашите дали някога съм слушала  tease. Само смених и сега не слушам мм  pardon
Нещо изобщо не ми се празнува Никулден, аз исках да сме сами и да правя прощъпулник, а от вчера разни навлеци звънят на тате да питат какво ще има  nea .
Много се смях с родилката, ама то си е притеснено, особено ако е контрол фрийк. За името ние до последно се чудихме и по пътя за болницата мм ме предупреди да внимавам какво ще кажа, веме доста болеше и не ми се спореше. Но за 2рото ,най-много да остане озадачен от името  girl_wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #59 -: декември 04, 2017, 13:49:47 »

Много се смях с родилката, ама то си е притеснено, особено ако е контрол фрийк.
О, тя ще остане изненадана при всички случаи, ако е контрол фрийк tease За второто може по- да претръпне и да се е научила да очаква неочакваното в такъв момент.
Ние с първото издание бяхме лесни - избор между две имена. За второто - док ни улесни, като каза, че е мъжко girl_haha Аз както излязох по роба пред родилния блок да се видя с ММ баш преди кулминацията, 100% щяхме да дъвчем женски имена със С.
Рат, ама вие хубаво сте го намислили да е на имения ден Bravo Само да не стане като в онзи филм, който навремето Мариолка ми препоръча "Ивкова слава". Wink С тези приказки, че на имен ден не се кани...
Ох, от седмица вкъщи се крещи. Не е онова бебешко пищене, а си е здрав мъжки крясък crazy girl_impossible
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines