Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 17:24:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декември-последния месец на годината пълен с изненади  (Прочетена 125032 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #30 -: декември 01, 2017, 16:11:25 »

А, принцеса не ща да ставам, само да живея като такава Wink Аз хич недолюбвам рижавите хора. pardon Уилям беше хубавец, ама като малък, защото по-приличаше на майка си. Сега със самолетната писта на главата може да излъчва интелигентност за някои, ама нямам нужда от нея Wink Аз (знаете) Кейт не я харесвам. Виж, Мегън е друга бира good Много по-топло излъчване има, а не сковаността на Барби. Хари си е бунтар, доколкото от двореца могат да му позволят. Ще е интересно да се проследи тяхната сватба.
Разходих се. Лелееей, вън е края на април shok shok shok Излязох с тънка блуза и с палто и взе, че ми стана жега. Направих супер обиколка. danceg Включително купих и тортата от дървените играчки. danceg Само тях не видях и мислех, че са ги прибрали, а те ги бяха разместили. Последният час нещо ми се изниза вкъщи с връткане на една или друга страна.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #31 -: декември 01, 2017, 16:22:52 »

Аз (знаете) Кейт не я харесвам. Виж, Мегън е друга бира good Много по-топло излъчване има, а не сковаността на Барби.

Али, подкрепям те с две ръце. Кейт е красива (за Британка) и изискана, но като я чуя как говори и какво снобарче е, ме отблъсква тотално. Иначе има осанка, това не й го отричам, само да не си отваря устата.  girl_impossible girl_impossible
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: декември 01, 2017, 16:30:34 »

Минал е  yahoo yahoo yahoo айде свърши се и с тоя университет!
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #33 -: декември 01, 2017, 16:31:29 »

 yahoo yahoo yahoo Честитооооооооооооооооооооооо  yahoo yahoo yahoo

Да му носи много позитиви и успехи Bravo
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #34 -: декември 01, 2017, 16:53:19 »

йеееей хайде честитоооо! yahoo yahoo yahoo yahoo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #35 -: декември 01, 2017, 17:20:35 »

Честито! И при нас нещата са добре, тромбът почти е изчезнал danceg Ще пие лекарства още 6 месеца  и после остава само на аспирин. danceg Ей, за тези две години сума коси ми побеляха...
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #36 -: декември 01, 2017, 18:49:11 »

Бравооо и за двете хубави новинии  heart
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: декември 02, 2017, 13:56:18 »

Честито на мъжа на Рат и се радвам за НИ2 на Свекърва.Все хубави новини да пишем вече тук!
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: декември 03, 2017, 01:35:24 »

Хоп и аз в новата тема smile
Свекърва,много се радвам за твоето момче heart тези дни го мислих,та сега ме зарадва с добри новини.А котките са уникално сладки give_rose
Рат,честито на ТМ,много успех да му донесе занапред.
Али,браво за упражненията,аз килограмите си ги свалих всички,даже един бонус,но без тренировки положението е трагично  blush не съм вярвала колко може да се промени тялото ми след раждането.И все започвам от Понеделник,но кой Понеделник ще е ,не се знае smile
 Надееееее,,,денят ,в който Митето ще даде пръстена,ще бъде обявен за национален празник  blum  И ти вместо да миеш чинии,ела ми на гости,стига се кри у вас.
Ние обмисляме една разходка до Гърция,имало някакво много красиво, коледно градче,близо до Драма,та мислим да заведем децата с кумовете.Дано да ни се получат плановете.Кума ни навива и за Дубай,през Февруари,намерил е уникални апартаменти за по 50 евро,на самата марина,голяма красота.Ма с децата трудна работа.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: декември 03, 2017, 12:02:42 »

Свекс, не съм и разбрала за моя любимец..  shok Радвам се, че в крайна сметка всичко е наред  heart heart heart

Рат, браво на ТМ  give_rose

Лоли, Дубай не ми е сред фаворитите като дестинация вече, че много комерсиално стана, но все пак за тези пари и с тези евтини самолетни билети.. пак си е нещо smile Те кумувете ви вече са истински и постоянно заедно,а ?
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: декември 04, 2017, 03:00:48 »

Пу- пу да не им е уроки сега са заедно  heart
Детето тръгна на градини и малко се тушира напрежението между тях,дано не е временно,че ми е супер яко да са си заедно.Най са ми близко до мироглед и светоусещане.За празниците плануваме традиционната коледна вечеря да бъде в тях,сега сме се заели с организацията с кумата,голям кеф ми е.Те сложиха още една камина в механата и стана толкова коледно,имам чувството,че дядо Коледа аха и ще влезне през комина Wink Мислих си и парти за децата да организираме,но са много малки и не знам как ще реагират на някой странен, белобрад старец.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #41 -: декември 04, 2017, 09:53:25 »

Привет в понеделник good
Нещо бях тръгнала да мисля само в бъдеще време и съвсем се бях скапала, та сега полагам усилия да се върна в сегашно. Ей, дето се вика, мина ми животът и пак се мъча да променям хората и да се чудя къде е границата между това да си будала, примирен и смирен diablo
Без връзка с горните разсъждения, обаче пък във връзка с темата на Тони за предстоящо майчинство, снощи много се смях с разказите на брат ми по родилните зали. Дойде след дежурство и през цялото време цъкаше и се хилеше какво му се е случило: Съвсем нормална пациентка с безпроблемна бременност дошла да ражда първо дете три седмици преди термин. Всичко като по учебник - 7см. разкритие, бързо развитие на нещата, шашнат бъдещ татко, развихрена родилка и последен работен час. Wink Вместо да охка и да пъшка обаче, жената яко захапала мъжа си да му се кара, че ремонтът вкъщи не е свършил, че нещата за престолонаследника не са наредени в стаята му, че колата не е измита, че елхата не е наредена и разни други битовизми. Завалията къде мълчал, къде се опитвал да я успокои, че всичко ще уреди до изписването, говорел и тихо и спокойно, а тя още повече се ядосвала и крещяла с пълни сили, че даже и името на детето не е измислено. Тук вече мъжкото му достойнство не издържало и казал едно име, което според него било вече уточнено. Че като скокнала онази ми ти жена да беснее, едва я озаптили - това било името за второто дете funnytooth Значи, хубаво е таткото да е в родилната зала, иначе сигурно докторите ще го отнесат Wink
Хубава седмица и хубав ден на всички! heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: декември 04, 2017, 10:01:01 »

Добро утро smile

Успешна седмица на всички smile Тук пак се опитва да вали сняг.. Днес имаме среща с М и Йо  heart

Свекс, аз си мисля, че са им ежедневие такива истории.. Ама хората обичат всичко да правят в последния момент, заслужават си го..  pardon
С името, ако има колебания, според мен трябва да се остасвят, за да видят бебето и тогава да решат  heart

Вчера изкарах следобеда и част от вечерта върху топката.. Като легнех усещах много приятни контракции, които Илиян реши да засича  lol и се спуквах от смях, как се радваше при всяка, а бяха ясни, че не са родилните и си бяха на 10 мин.

Обиколихме и хендмейд феста в НДК, доста неща има.. Харесах си порфейл, но цената ме накара да избягам с 300км/ч, че беше и супер непрактичен, но много интересен  blush
« Последна редакция: декември 04, 2017, 10:36:07 от alexandrova_90 » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #43 -: декември 04, 2017, 10:03:40 »

Свекс, много се радвам, че почваш да се възвръщаш към нормалното си състояние на бодър дух с чувство за хумор. Радвам се и за НИ2, децата и тяхното здраве са си ни грижа, без значение на колко години са. Много ме разсмяхте с тази история за родилната зала smile
Моят мъж има опит вече два пъти, първият път само му се скарах да не се смее на вицовете на персонала. Вторият път нямаше време изобщо да се занимавам с него, бях заета с други работи, но мога да кажа, че ми беше страхотна подкрепа на място.
Рат, честито!
Всички, до после спешно ме викат ... heart
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: декември 04, 2017, 10:21:29 »

Добро утро!

Честит ни нов месец, че чак сега го отчитам. Да сме здрави и да ни е топло на душичките! Да е много вълшебен и приказен! Само заради Коледа го обичам. Santa

Сняг още не съм виждала, освен на картинка. Скоро май не го дават да вали,  дано поне за Коледа е снежно.  Skiing

Вече нямам търпение ММ да излезе почивка. Малко остана... heart

Дано е подходящо за излизане, защото имам работа за вършене.

 Горкият човечец. Сещах се наскоро, че напук на всичко,  което дават по филмите (точно, както Свекърва го е описала), аз не съм си и помисляла да се "карам" така на ММ, все едно само той е виновен за случващото се. Точно обратното, мислех го и го исках до мен за подкрепа. А това явно не е само по филмите, защото и в отчетните съм срещала подобни разкази.

Хайде хубав ден! Остават 3 седмици до Коледа!  smile
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines