Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:35:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декември-последния месец на годината пълен с изненади  (Прочетена 124943 пъти)
 
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: декември 01, 2017, 12:05:24 »

Скай,каква ти е темата на Р.Д.

Алиса в страната на чудесата pardon От миналата година планирам мислено...хаЙ дано да се получи и на живо pardon blush
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #16 -: декември 01, 2017, 12:11:38 »

юхуууу аз обърках месеца smile

Добре мина  tease
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #17 -: декември 01, 2017, 12:16:11 »

Оф и аз писах там..даже и честитих месеца..етоо оглупявам. Записвам се и тук поне да чета.
Митко търка и е много миличък...аз просто бездействам и си измислям ангажименти, освен лежане. В такива моменти човек осъзнава какво има и той....пръстен не дава, ама всяка сутрин ме буди с думите "красотата на моя живот". Хахахах
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: декември 01, 2017, 12:27:28 »

Здравейте smile

Аз края на миналия месец го изпуснах, сега ще започна чисто.
Аз все още съм Гринч. Утре сме на бебешко коледно парти, дано ми дойде настроение.

Тази нощ спах 3 часа. Без никой да ми е виновен. Това е знак за бездействие.  nea

Наде, колко мило smile мм ме буди със "Ставай!"
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: декември 01, 2017, 12:31:52 »

Добър ден smile

През целия ми съзнателен живот декември е бил най-любимият ми месец от годината.. Надявам се и през останалата да е такъв, а дори още по-специален  heart heart heart

Мотах се сутринта в дъжда, вали яко! Бях на кафе с една приятелка и сега се прибрах.. Ще си лентяйсвам.. Утре дано не вали, че искам да посетя Немския коледен базар  heart

Имам серия на Викингите smile Гледам пускат реклами на Табу, Westworld.. да не би да има и техни серии? или още само ги рекламират за догодина?

Успешен месец и да е изпълнен с много магия и празнични моменти  yahoo heart heart heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #20 -: декември 01, 2017, 12:35:36 »

Наде, колко мило smile мм ме буди със "Ставай!"
Аз понеже съм забранила да ме будят по какъвто и да е начин /включително и със секс мераци/, Родният ме дебне да отида до тоалетна и ми оправя леглото зад гърба diablo
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #21 -: декември 01, 2017, 12:41:36 »

Aхахахаха Свекс, уби ме...това ли е начинът да те изкара от леглото lol
Панде, що си Гринч  give_rose
ММ ме буди с кафе и закуска в леглото, и той е инструктиран  blush Напоследък само Мис разваля идилията мааааа рисковете на професия мама и тати  pardon
Не обичам зима и няма и да я заобичам, нз ММ що е такъв етусиаст като трябва да прави пътечки  crazy Декември го харесвам само защото се работи малко и заради баклавата на мама  pardon
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: декември 01, 2017, 12:44:22 »

Не обичам зима и няма и да я заобичам, нз ММ що е такъв етусиаст като трябва да прави пътечки  crazy

Аз пък се чувствам по същия начин с юли и август.. жега.. пек.. и пътечки от пот (добре, че не съм от свръх потящите се хора, ама пак ми е гнусно да гледам другите) bad

но например ноември не ми е любим, януари не го обичам.. обичам си декември  heart
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #23 -: декември 01, 2017, 12:51:02 »

Привет  Sunshine Sunshine

Записвам се, че не се знае кога пак  insane

Скай, аз купувам шалове от Mollina и съм мега доволна. Имат магазини на Витошка срещу НДК, на Фр.Нансен преди кръстовището с Любен Каравелов, на бул. Черни връх 32 (под офиса ни) и срещу МОЛ Парадайз. Имат различни шалове, включително и от кашмир  girl_wink

Наде, застрахователят има право на регрес само в изчерпателно изброени хипотези (пр. употреба на алкохол от водача). Идеята на "Гражданска отговорност" е да освободи водача от изплащане на причинени от него щети на трети лица, ако е изправен. Така че тя няма повод за притеснение или има  huhhuh.gif Дори да й заведат иска, ако е изправна го оспорва girl_wink Нищо страшно няма в това да се съдиш с някой или теб да те съдят, това е просто спор кой прав, кой крив Girl_hide

Рат, палци за ТМ, колега ли ще ни става blush

Али, гуш  heart heart heart

Моята рибка още не е с оформена идея за подарък, но поне имам напредък с идеите си  Girl_hide

Хубав ден на всички  Sunshine Sunshine
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: декември 01, 2017, 13:32:29 »

Привет в нови месец <3

На мен декември ми в любим след 15-ти, когато отмине цялата олелия и дъндания. Обикновено имам доста работа и поръчки за кошници от петък за понеделник. Тази година май ще ми е по-спокойна и си мисля след 15-ти да се оттеглим с малки при нашите - да им нагледаме нещата след ремонта, да пробваме Гараш-а на мама дали има достатъчно крем и такива други отговорни неща Wink

И аз бях изненадана, че вали. От вкъщи се чува ромолене, но мислех, че от разтапянето на снега. Малко се изненадах като излезнахме сутринта. Иначе пък е топло, около 7 градуса е.

Рат, Булче, Свекърва, стискам палци за всичко и всичко! Само добри нови и резултати  good

Али, много кураж на твоята приятелка! Със сигурност не ти е било лесно да й се обадиш, но сигурно е усетила подкрепата ти.

Като видях, че обсъждате ginger хората и се сетих, че като малка исках да съм принцеса, ама не от приказките, а истинска. След консултация с мама, най-краткият път бил да се оженя за Принц Хари (с него сме астрални близнаци и има по-голяма вероятност да си подхождаме, отколкото с Уилям), но въобще не го харесвах, защото е рижав. Е сега ММ е рижав, ама не е принц  pleasantry Пък се оказа, че жените им не ставали принцеси, а херцогини, та май не съм изпуснала много Wink

« Последна редакция: декември 01, 2017, 13:34:19 от ma6ka_ » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: декември 01, 2017, 13:49:31 »

Е сега ММ е рижав, ама не е принц  pleasantry Пък се оказа, че жените им не ставали принцеси, а херцогини, та май не съм изпуснала много Wink



хахахах посмях се на воля..

Аз пък много се кефя на Принц Хари, не ми харесва Уилям и има нещо супер изкуствено в него и позите му. Макар и с Кейт да са ми сладка двойка, то се дължи на нея.. Хари и избраницата му са сладички, но тя ми е скована и студена, въпреки топлите нюанси на кожата й  huhhuh.gif

Харесвам оранжево боядисана коса, но не и естествените нюанси, защото идват с изключително бяла кожа и много лунички в комбинация  pardon
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: декември 01, 2017, 14:19:20 »

Аз и на херцогиня съм доволна ама няма.
Скай темата е върха и съм сигурна,че се справиш .Мисля,че тук гледах на една от сватбите торта със снимки от приказки беше суууууупер готина.
Декември го обичам носи ми усещане за вълшебство и Поликсена е родена през декември.
Принцовете и двамата ги харесвам особено Уилям,новата снаха нещо не ме впечатли Хари става.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: декември 01, 2017, 15:03:39 »

Хаха, Малка и аз исках да съм принцеса. Даже принцът, който си бях избрала вече е крал на Испания smile

Аз харесвам само месеците без "р"
По принцип много обичам Коледа и се ентусиазирам, но тази година ми е тъпо нещо. Мисля, че това, че не е тук служебното ми момиче допринася. Тя е луда на тема Коледа. Та, затова съм Гринч!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: декември 01, 2017, 15:23:08 »

Свекърва, палци на товето момче!
Аз още чакам и тъна в неведение  diablo преди 3 часа последно чакаше да влезе в залата, от тогава трябва да е влезнал и излезнал 100 пъти  beating абе да го е взелб пък ще.почакам  pardon
Мери ми, да колега ще става. Ние заедно учихме, ама на него този узпит му беше останал от няколко години и сега го навих да се яви.
В Бургас времето пък е хубаво- топло е, слънце от време на време се опитва да пробие, само на моменти доата духа. Обаче пак с Ники изкарахме 3 часа навън и още щяхме да чакаме като кучета пред университета, ако не му се беше доспало   pardon
Принцеса и аз исках да бъда, ама без да се женя за никого /тогава бях феминистки настроена и не исках брак  Wink /
Панде, тя няма ли да си идва вече?
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #29 -: декември 01, 2017, 15:38:02 »

Алиса в страната на чудесата pardon От миналата година планирам мислено...хаЙ дано да се получи и на живо pardon blush

аййй на нас ни е това темата за коледното парти smile

Рататуйче звъня ли му?
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines