Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 13:03:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декември-последния месец на годината пълен с изненади  (Прочетена 124671 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #75 -: декември 05, 2017, 11:16:26 »

Хехе Кивенце, благодаря  give_rose
И аз вече най-невъзмутимо си отварям книгата и я чакам да реши, че ѝ се спи  pardon
Али, нямам никакво време да обикалям по китайските, казах му да поръча от ибей щото не искам да изсипваме цяло състояние за подобна прищявка  NO
Толкова ми е понеделнишко, щото вчера бях отпуска и се влачихме до съда за делото...а пък е вторник и има даже маЕченство  Girl_hide
Тази седмица в края ми стискайте палци, като стане ще се похваля за какво  give_rose
Айде специално за Киви целувкен и дуи дуи  Wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: декември 05, 2017, 13:51:39 »

Добър ден!
Лоли, тоя бих го разстреляла с кеф и не би ми мигнало окото, лошото е после че като за човек ще трябва да го лежа. За съжаление полицаите и съдебната система не обръщат внимание на подобни случаи. Докато бях на стаж имаше едно такова дело, подмятаха го години, оня на свобода и му дреме, за поредната условна присъда  cray
Фери, при вас ще има Космическа Коледа ми се струва. Добре, че у наше село не украсяват и от вън. Някога чичо ми мяташе лампички на единия бор, ама вече.не му се катери по стълби.
На мен изобщо не ми се празнува утре. Исках да сме си само ние и най-много свека, да направим прощапулника, ама няма  diablo вчера се прибраха нашите с 647383 торби и 84927 кила и вида риба и от довечера се почва готвене и чистене. Добре поне, че няма да са в къщата, а в барбекюто и ше.мога и аз да се заклпча като Олга /от на Али поста/  blum
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: декември 05, 2017, 13:59:23 »

Рат, защо ще се заключваш? Не харесваш гостите, които ще идват или ще пазиш малкия именник?

Аз още не съм взела риба, после ще проверя в рибния в квартала нещо останало ли е. Много искам да взема и тарама, много обичам, дано да имат и да е хубава.
Днес почти си свърших задачите, даже и обядвах. Сега остава и малкият да пости повече Wink

Лоли, като ти четох разказа и направо ме сви корема. Много брутална сцена! Дано някоя институция вземе отношение и намери някакво решение на проблема.

Тони, ми се губи днес, дано да е отишла да свърши важната работа Wink че то само с миткане не става  blum


Моята фризьорка, същата като на Тони, ми запази час, но не е за тази седмица. Надявах се за събота да съм подстригана и издухана, но не било  pardon Сама ще се оправям някак.

Днес е Св. Сава, Честито на всички празнуващи!
« Последна редакция: декември 05, 2017, 14:12:00 от ma6ka_ » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: декември 05, 2017, 14:00:27 »

Добър ден!

Лоли, направо е ужасно това, което описваш.. sad Зоополиция.. таратанци! sad

От няколко дни (6-7) в нашия блок се чува от време на време бясно скимтене на кученца.. звучат като 2-3 и то съвсем мънички.. особено през нощта.. Обикалях по етажите, за да чуя от кой апартамент е и колкото повече се отдалечавам нагоре, толкова по-слабо се чува.. Изглежда все едно е от нас, ама не точно  huhhuh.gif Не ми пречат, спя си, но е безумно като се събудя за пишкане и ги чувам, как жално скимтят и се чудех, кой е тоя изверг, който ги оставя така sad Подозирах съседа ни, но си залепих ухото на вратата му и пак не ми се чуваше, като да е от там..

Днес ми пише съседката над нас, ветеринарен лекар (писала съм и друг път), която работи за Animal Rescue.. Да се извини, ако чуваме скимтенето, защото намерила 3 кученца някъде и понеже в тях вече има 3 + 3-месечно бебе и котка.. Мъжа й не й позволил да ги качи в тях, а ги оставили в гаража за през нощта.. денем, докато го нямало ги качвала горе в тях.. хаха Щяла да ги носи в приют, но нямала възможност, че малкия имал много температура от никнещи зъби и така.. Викам аз се чудех, да не ги тормози някой, а то те спасени, но понеже през деня са на топло и си играят, вечер, както и събота и неделя, им е тъжно че са сами.. sad

Душички  heart heart heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: декември 05, 2017, 14:27:56 »

Сега прочетох, Маш, тук съм Wink Ако някога Надето не ти вдига, спокойно можеш да пробваш и Вили, аз се престраших и факт, обичам си Надето, но Вили е супер също  good Просто Надка е по пътя на бебеправенето, дай Боже скоро да им се случи  heart heart heart heart
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #80 -: декември 05, 2017, 15:00:30 »

 Привет!

 Аз бях до Еконт. Взех си пратката, че всяка сутрин се заричам, че отивам и все сняг вали, ама реших да глътна въздух. Остават само още малко добавки и ще пътува подаръчето.

 И аз не съм измислила риба. По принцип първата година заедно направих сьомгова пъстърва с маслинова тапенада и беше много вкусно и гурме и ММ го обича, ама тая година ако може някой да го сготви ще го ям. Нещо не ми се занимава. Или тази вечер каквото има в Лидл, или утре навръщане от работа той ще вземе каквото му хареса в Метро. smile Шарани и много рибешки риби не ядем, едно после всичко мирише, второ ММ не обича да си пипа храната и само чопли и хвърля.

 Днес сме на пицария, че ММ реши, че нямаме достатъчно социален живот. Аз направо все едно гнездя, не ми се бута в навалицата, не ми се рискува какво ям и въобще съм много забила, та малко да се очовеча.
 
Тони и аз само я шпионирам тихо дали се разписва, хахаха. Даже сутринта с това оправдах снега. Викам си Тонито си представя бяло да е като ражда и то за това всеки ден по малко завалява колкото да подкани Wink

 За жалост голяма бруталност сега с животните. Дано има някакви адекватни мерки. Лоли, съчувствам ти за комшията. Нашият затворник тоя път бая дълго го прибраха, дано не се появи на пролет, че да си завърти пак клиентелата.

 Хайде хубав следобед.  give_rose
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: декември 05, 2017, 15:16:09 »

Машка, харесвам част от гостите и то много, сруга част едва понасям. Предимно заради липсата на.място и съмнителния здравен статус на гостите няма да се пъхаме при тях.
Адиктед, вземи една сьомга филе и я метни на фурна- бързо, лесно, вкусно и не се пипа с ръце  Wink
Аз съм до никуде с подаръка. Яко съм зациклила от към идея. Май ще трябва да изляза по магазини, че он лайн нищо не ми идва.
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: декември 05, 2017, 16:09:45 »

Привет момичета!Аз съм почти готова  подаръка на рибката си и се надявам до края на седмицата да успея да го изпратя.
Риба аз просто обожавам.Утре сме на обяд с рибно меню,а вечерта у нас свеки ще пълни шаран.Аз съм правила и със сол и белтък,ама после с кангото го вадих.За Коледа сестра ми ще дойде на гости с племениците и нямам търпение да видя бебко.Малко по малко и с другите подаръци съм почти готова.Аз започнах да получавам само дето няма сняг,но на мен ми е коледно вече.Мити си украси елхичката онзи ден самичък беше много щастлив.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: декември 05, 2017, 16:40:08 »

Добър ден!

Днес тук беше ветровито и излязохме само до един магазин. Неочаквано ми пристигна поръчката от Хиполенд (най-после), даже човекът от куриерската фирма ме попита дали имам пари в себе си, защото не са ме предупредили със смс.  Girl_hide Чакам още две неща и вече ставам нетърпелива. Обмислям и други поръчки...Оф, добре че преведоха майчинството.

За утре още не сме решили. Ще чакам ММ да се произнесе.

Да си кажа пророческия сън. Сънувам, че действието се развива с днешна дата 5.12. Маги съобщава, че Тони е родила още на 1.12, но досега го е пазила в тайна.   pardon По-натам нищо не помня.
Днес е моето предположение за дата, още имам шанс.

Срам...ние още не сме украсили. Не мога да си харесам елха. И още неща мисля да накупя.

Иска ми се да видя и тазгодишната украса на Мари с камината. 
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: декември 05, 2017, 16:46:35 »

Миме,  ще се чуе  heart Иначе и аз сънувах снощи, че с ММ правим секс (нали вече не съм девствена, че в 8-мия месец не ме докосваше) и изведнъж съседите над нас ни наводняват от някаква дупка.. малко и на три пъти изтичаше.. Събудих се със луд смях, викам знак ще да е за водите ми  funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: декември 05, 2017, 18:00:10 »

Малее девоооойкиии, чета аз тука, че някой за риба купувал...сега чета още един за риба купувал...ма то тука бамбуци, панди, змеьове...викам - моЕ и риби да има. И е те НА СЕГА се усетих за какво иде реч crazy Много съм зле.

Мен днес пак ме нервят в офиса. Сега ми се иска обяснение защо едно проучване го правя една 7 дни, било много, да се изкажел "шефа". Викам - толкова, защото така и така. Не, много било, как мислел шефа...Казвам им - не мога да се изказвам кое е ок и кое не е, казвам ви защо на мен ми отнема толкова време. И не мога да разбера, явно вече трябва и да се "самообучавам" по стандарт за време. Баси, правя презентация за други хора, пиша едновременно нещо като ръководство, чета на 15 места, за да съм възможно най- изчерпателна...почвам го 3 пъти, за различна версия на системата, и пак не е както трябва. Яко ми писна и се чувствам супер обидена...да кажем...

И аз съм почти готова с рибата pardon Ама с покупките. Мисля да направя 2 неща, за които ми трябва време...и C200 Girl_hide
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #86 -: декември 05, 2017, 18:11:23 »

Мани, мани... Скай верно много объркано стана! Особено като в първия момент се стъписах на рецептата ти за риба с С200 smile Аз май се сещам какво ще направиш, обаче сега големия майтап.... тръпна в очакване кой на кого ще подарява. Дали, ако легна и хубавко се наспя някога, паметта ми ще зафункционира отново пълноценно ...
Замислих се, че тука май повечето сме свекърви, обаче трябва да купувам подарък за кръщенка и да пусна едно проучване. Майките на дами одобрявате ли генерално розовото или примерно има и други фенове на синьото за мини мис?

Кажете как ще го готвите това чудо шарана, много ми е сложно smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: декември 05, 2017, 18:14:47 »

ЗдравейтИИИИ
мен пък предп-азнично госпожите на Кари ме изнедоха, трябва да разказвам за България.... ХЕЕЕЕЕЕЕЕЛЛЛЛЛППППП , искАМ да се представя по-възможно най-добрия начин. Така ми се ходеше с носия, жалко, че не ми казаха по-отрано. Все щях да накарам някой да ми прати от БГ.  pleasantry crazy
Извинете, че не коментирам, но наистина трябва хубаво да го обмисля това с презентацията. Цял клас ще ме слуша на руски !!! Уффф, защо се съгласих?>=!!!!
Едит: Киви, Кари има много светло сини дрехи, любим цвят й е, утива й заради очите...
Между другото вчера получих Коледна картичка от нея. Не беше в плик а гола. Донесъл я пощальона
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #88 -: декември 05, 2017, 18:26:55 »

И аз чакам камината на Мари heart Дано се включи и без повод.
Аз слагам ролковите кънки - кокона е с варицела, дребният май ще вади скоро зъби, водя го и по профилактични прегледи (остава нефролога), а майка няма да взима болничен. Ще се оправям сама, за да имам дебел врат като вълка. Имам все още надежда, че свекърва ми може да подаде ръка pardon Объркано ми е на този етап!
Готова съм с подаръците. Утре може и да хвана Еконт навреме.
Скай, бравоС за дългия пост! Само така те искам.
Киви, мини мис какво мисли? Аз генерално съм отхвърлила розАвото. Вкъщи се тачи лилавото като за момичешко. Иначе аз обичам и синьо, и зелено... Вариант ли ти е златисто, сребристо?
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #89 -: декември 05, 2017, 20:14:39 »

Али верно ли е с варицела? Нали на спа беше??

Кивчо пуснах рецепта назад бре, на Манчев, много лесна и тестванеа

Скай много мразя и аз така, когато някой все иска фа се намира на работа и да иска обяснения... Ония ден и аз се обяснвах що еди кой си не бил включен в една задачка, ми включен беше, ама не бил, абе включен беше от начало до край, ами що тя не знаела тогава че е бил включен... И вече почвам заето да давам честно...
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines