Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 13:06:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декември-последния месец на годината пълен с изненади  (Прочетена 124672 пъти)
 
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #60 -: декември 04, 2017, 14:00:11 »

Момичета, хелппппппп girl_impossible girl_impossible

Прекрасният ми фризьор - млад, позитивен и добър професионалист, са го откраднали от салон в Лондон  cray Той ходеше много по изложения и курсове в чужбина и са го привлекли cray

Търся си мега спешно нов фризьор, приемам всякакви препоръки и във всички райони. За събота се записах на корени при негова колежка. Обаче за РД на фирмата ще ми трябва прическа и грим, а не мога да се доверя на кой да е cray cray cray

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #61 -: декември 04, 2017, 14:49:57 »

Само да кажа, че по сведения от преди минути, детето е с името на по- малкия си брат Wink, майката е добре, но леко засрамена, докторите разнасят клюката за разнообразие в ежедневието и се готвят да искат снимки на домашната обстановка преди да изпишат бебето, а родата е с кодово име "онези, с ремонта". smile
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #62 -: декември 04, 2017, 15:02:03 »

детето е с името на по- малкия си брат Wink

 funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth

Ей, това е по-малкия брат да се роди преди по-големия lol lol lol
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: декември 04, 2017, 15:14:13 »

 funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth


Това за по-малкия брат ще го запомня
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: декември 04, 2017, 15:32:27 »

АЛи, честито пищене. скоро ще премине в крясъци. Или в по добрия вариант- тропане с език в устата като конче. crazy
Свекс, по-малкият брат най-вероятно е стреснат и няма да слезе при тази контрол фриик biggrin

Мери ми, намери Надя Сивкова в ФБ. Гримьор ми е, супер е, може да ти намери уникален фризьор.  Предупреждавам че цените са високи. Прати й поздрави от мен, ако решиш да й пишеш. smile
https://www.facebook.com/NadyaSivkovaMakeUp/
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: декември 04, 2017, 16:17:04 »


Ние излязохме за малко. Прехвърчаше сняг, но много ситно и за малко.

Ама "га ядАхтИ кИфтетата, нИ рИвахте..." tease tease tease

Абсолютно! smoke laugh


А аз си мислех, че децата са заради двамата, ама щом казвате, че само мъжете са виновни. good smile

И аз си бях дала срок до май месец преди да родя да си направим ремонтите, но не успяхме да свършим на време и се забавихме. Моя приятелка пък правиха ремонт, тъкмо приключили и седнали да гледат филм и й изтекли водите. Тъкмо навреме.  pardon

Ние снощи бяхме при нашите и умувахме как ще правим рибата за Никулден. Аз няма кога да чистя и готвя риба, майка ми е до 6 на работа и не сме го измислили още. ММ ме навива да си вземем готова, та ще видим. Майка ми пък навива баща ми да не купуват шаран, а пъстърва. На мен много ми харесва как прави пъстървата на грил тиган, та нямам проблеми с това, ама и шаран обичам. pardon

Панди, до кога сте тук? Не, че ще успеем да се видим, защото излизаме тук, в нашия квартал. Пък и с този му режим на Алекс не знам как бихме могли да си съчетаем нещата.

И ние не сме украсили още. ММ само дава зор, ама ще види колко бързо ще иска да приберем елхата, ако Алекс се развихри.  blush

Свекърва, радвам се за сина ти! Ама не съм разбрала какво му е.

Рат, честито и на твоя мъЖ. smile

Само аз ли не съм виждала Тони на топка? blush Тони, да няма вариант за една Никол, ако родиш на 6-ти. blum
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: декември 04, 2017, 21:57:24 »

Цитат
Машка, ти в болницата ли си ползвала топка? Дори не знаех, че има такава екстра.

Има, да. Дори да няма налична в момента на раждането, може да се вземе от "училището" на Диди Дрингова. На мен накрая ми я дадоха, дори не се сетих да попитам по-рано.

Marry me, съчувствам ти. Днес и аз се чувствам изоставена от фризьора ми. Два пъти звънях, не вдига,  обаждане не връща и във вайбър не писа. Тази седмица имам възможност да отида в някой от делничните дни преди обяд и се надявах да се уговорим. Преди съм ходих при Кейт в Стефан Изток и вече обмислям пак при нея да отида, за да се възползвам от свободното ми време. В моя район е много популярен и хвален Co-co dry bar, но не са ми в ценовата категория и не съм ги пробвала.

Булче, супер план си спретнала за преди 2-рото дете. Бях останала с впечатлението, че сте махнали памперса, ама явно съм чела през ред  girl_wink

Аз си пожелавам за Коледа Иван да започне да си спи в кошарата, а не върху главата ми  Baby_b
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: декември 04, 2017, 22:08:42 »

И аз да си кажа.  girl_wink
На практика, съм готова с подаръка за рибока.  girl_wink В събота ще гледам да го изпратя, че през седмицата няма как...

В събота и неделя ходих на солна стая. И утре пак ще ходя. Купих си и книга - Фалшивият фараон, та ще си я помъкна утре, да я чета в солната стая. Вкъщи не ми остава никаква възможност за четене. Даже за форума не ми стига времето.  pardon

Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #68 -: декември 04, 2017, 22:24:36 »

 Миналата година си подарих ходене в Coco. Реших, че съм заслужила, защото откакто съм в София бях решила, че когато изкарам толкова пари, колкото да ми стигат и да се глезя ще го направя. Дадох много пари за балеаж, ММ като разбра щеше да припадне. Но истината е, че и досега съм с него, не съм го матирала, третирала подновявала и не ми оранжавее. Е, повече не повторих, защото животът се завъртя твърде бързо, но един ден пак ще съм там.

 Иначе познавам фризьорът на Мегз и Андреа. Даже в Папараци отразяваха, че отвори салон за красота Бедрум. На нашите коси се учеше като бяхме деца, мой набор е, от наше село е и наистина още тогава правеше феноменални неща, които обучени фризьорки не можеха да постигнат. Но малко се възгордя и не съм ходила, но със сигурност е много скъп и добър. Та, Миленка, ако решиш, препоръчвам.  Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: декември 04, 2017, 23:35:31 »

Аз пък си препоръчвам двете ми момичета в Cheveux- Метрополитън хотел.. И на цветове са ненадминати и на прически са много добри.. Но и парите са хубави  cray
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: декември 05, 2017, 01:29:17 »

Аз влизам да ви се оплача sad моя съсед-затворника,отново е на свобода и за капак пакси е взел (откраднал) кученце  sad Вчера го видях и бях сигурна,че и то ще последва съдбата на останалите-сигурна смърт.Търсих го днес през деня-крие се,кучето се чуваше как скимти,но не отваря.Следобед пратих ММ преди работа,да говори с него да вземем кучето,твърдо отказал sad 
  Прибирам се към 19:30 и още докато съм в колата, чувам адско скимтене на куче,на тичане отидох пред тях,има тераса и се вижда всичко вътре-буквално мяташе кучето от стена в стена с крак.Развиках се и се разпсувах толкова силно,че всички съседи наизлизаха.Не помня какво точно съм говорила,освен да остави кучето и да пукне той,но от безсилие даже се разплаках и го молих да спре.Е не спря   girl_cray3 излезе и баща ми и той се разкрещя-ефект нулев.Звъннах на 112 ,обещаха да дойде полиция,чакахме час отвън,никой не дойде.Пак звъняхме и пак обещание,сигнала бил предаден,колегите били на път,,,,И така...Жената ме посъветва да подам жалба при кварталния и още утре мисля да отида,но се съмнявам,че ще има резултат.Жалби и преди са подавани...Толкова безсилна се чувствам,дори не знам дали е още живо кучето,вече не го чувам sad сърцето ми се къса,не мога да си обясня какъв изрод трябва да си,за да причиниш това на живо същество???? И как,по дяволите,един затворник с 9949494493020 присъди,пуснат преди няма и месец,може да си прави каквото си поиска????? Днес е куче,утре може да е човек????
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: декември 05, 2017, 08:57:54 »

Добро утро, как сте днес?Днес в Плевен палят светлините на елхата и ако не ни отвее вятъра ще ходим.

Лоли, това ми е болката и на мен, много изверги има, много идиоти, прекалено много, а системата ни е ужасна.Мен това ме е страх за детето най-вече.А как мразя идиоти дето убиват животинки за удоволствие.Напишете жалба, подайте я в полицията.По закона за защита на животните би трябвало да го съдят.Но тоя закона така се прилага в нашата страна, че ум да ти зайде.Друг е въпроса, че е доказано че такива изверги започват с животни и с годините се прехвърлят на хората, като започват от възрастни или малки деца.

Абе скапана ни е държавата!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #72 -: декември 05, 2017, 09:35:15 »

Оф Лоли много тъпо ми стана sad Миличките...всеки път се сещам за нашата котка в какво състояние дойде и не искам и да си мисля защо и от кого е избягала, за да дойде при нас толкова наплашена sad Идиоти има колкото  искаш в тая мизерна държава, ама защо са на свобода да тормозят други живи същества... nea
Аз понеже на фризьор ходя сао за подстригване, не мога да препоръчам никой. Евентуално този от сватбата ми, но е доста скъп също...Гримьорката ми също мога само да ти я хваля smile
Леле Булче точно за това се разправяхме наскоро с някои роднини, дето вече напират за второ...викам а не, едно по едно, първо бибероната, памперс, да пи в отделна стая и тогав амога да мисля за номер две lol
Аз харесвам рижи хора, на ММ брадата му е рижа  heart Има и някой и друг риж кичур и мислех, че ще имаме малка Пипи, ма засега е просто по руса  pardon
Уилям и Кейт ги харесвам, ма наистина малко надменни идват на моменти. Новата кандидат снаха не ме кефи особено, ма се радвам, че Хари (който харесвам) дразни с нея кралицата и ще разчупят малко статуквото. Няма да е модна икона сигурно като Кейт, супер херцогиня, но дано са щастливи  pardon
Скай! lol lol  Уби ме с кюфтетата lol Ми аз 100 пъти съм казвала - изпратих си майстора деня преди да родя,  предпоследния уикенд мих  прозорци с тумбака...но ММ няма никаква вина, направи абсолютно всичко по силите си, предвид някои непредвидени обстоятелства, та не би ми минало и през ум да му се карам, особено пред лекарите lol Такива скандали са си за домашно ползване, иначе сме примерно семейство lol
Свекърва, радвам се че се завърна в стария образ  give_rose Супер за НИ2! А котката как е?
Браво на новодипломирания МР (мъж на Рат)  Bravo
Ние в неделя украсихме, имаше малко скандали за играчките, ма намерихме подходящо място за елхата и засега е на безопасно място. Мая още не е проявила интерес като че ли, ма тя си пада малко непукист, Мис се сеща от време на време, но се разсейва с други неща бързо  smile Само ММ е изтрещял, иска тая седмица да я пренаредим отново, щото не му бил съвсем коледен духът като сме я украсявали  crazy И да не ви казвам какъв бюджет (за мен напълно излишен) е отделил за нови лампички да си накичим къщата отвън, щото не можело съседите да светят, ние не  girl_impossible Викам като по филмите ще си мерим украсата lol Само дето въпросните съседи имат 4 коли по над 300 000 в общо 3 гаража, някак си ги наместват, ма що не дадат една в нашия, да не се мъчат не знам...
« Последна редакция: декември 05, 2017, 09:40:30 от Feribotka » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #73 -: декември 05, 2017, 10:27:36 »

Супер яките постове на Фери, много обичам да те чета smile И като завършиш с дуи дуи и целувкен... разкош smile

Вчера нали питахте защо им казвам на моите 31 и 32 ... Ей сега ще ви разкажа 32 в 12 реши, че се е наспал, и си игра до към 2, ама на мен не ми минават вече тия. Намерих си занимание и не ми беше скучно, сега ми е съненко малко smile

Адио... измислила съм си работа, отивам да се занимавам, че даже краен срок имам!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #74 -: декември 05, 2017, 10:47:26 »

Вчера изпълних не малко задачки и бях доволна. Спестих много от нещата и ги прехвърлих като задачи за днес. Вчера доста студен вятър духаше, та не беше за обиколки. Хванах в последния момент Еконт и вече подаръкът за втората ми братовчедка 3 годинки трябва да я чака на 300 км от мен. Успях да си поговоря и с жената на братовчед ми (чакат бебенце), та й пратих една торба с дрехи за бременни и мушнах едни коледни лампички за разкош. Girl_hide
Фери, виж по китайските магазини. За външно намерих от порядъка на 35-50 лв. Ние купихме такива за вътрешно, 8 м дължина за 5 лв, но ги монтирахме на терасата. Там не навява и не вали, само ММ омаза кутийката със силикон за всеки случай Wink
Ако им дойдат много колите, обади се Wink Лично ще приберем една, даже транспортни разходи твоите съседи няма да плащат. Има вариант скоро да се сдобия с pleasantry нова кола - тази на свекър ми. Сега ММ издирва возило за баща си. Пак ще е схема girl_haha Ще съм доволна, макар това комби да е малко по-малко от сегашното. Звучи като Наполеонов комплекс, ама наистина много мразя малки коли girl_haha
Имам снимки от вчера на кокона в басейна, на кокона в солната стая (за първи път е на такава)... Майка каза, че е като войник - слуша, яде (не се съмнявам), оправя се сама за раз време. Днес ги чакам! Тук солните стаи са много на мода. Сега отварят някаква нова и има промоционални цени, може да се възползваме. По принцип и при двете първите симптоми на разболяване са сополите pardon
Сега за ражданията - когато раждах кокона и бях още нова в отделението, се чу сташна патардия из коридорите. Някаква родилка фучеше. witch Беше рускоговоряща, защото вкара много акцент в бесотията си. В един момент се тряскаха врати и утихна всичко. После видях акушерките да обикалят и да въртят очи - Онази се заключи. Коя? Олга! Как се заключи!? shok Заключи се в стаята си. Много сме й пречели, не можела да си почине. Много сме влизали вътре. funnytooth Та така - рускинята не помня дали си беше взела бебето при нея, но тегли един ключ и няколко майни на докторите и си почиваше като на курорт. После случайно попаднах на изписването й. За много кратко мярнах, че ние не бяхме с най-многото хора. Някакъв чичо снимаше с камера с размерите на двукасетачен касетофон и вреше камерата в лицата на всички до 10-то коляно Wink
Лоли, какво да ти кажа! Такива комплексари посягат на най-невинните. Много, много трудно могат да направят нещо срещу него. sad
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines