Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 09:05:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декември-последния месец на годината пълен с изненади  (Прочетена 124991 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #480 -: декември 22, 2017, 12:03:36 »

Кое защо за кризите? По време на криза се намалява покупателната способност на хората, съответно повечето фирми намалят производство, някои фалират (тези, които не издържат на темпото). Хората, които все пак имат пари (винаги има богати в едно общество) стават по-придирчиви и имат по-високи изисквания, за да вложат парите си в нещо материално. Производителят пък се старае да задържи и малкото клиенти та иска-не иска повишава качеството (поне временно). Замисли се за строителството в България - типичен пример.

Панде, а какво ще кажеш за Сам вкъщи като филм lol С ММ коментираме, че по Коледа и нашите внуци ще трябва да го гледат.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #481 -: декември 22, 2017, 12:13:02 »

Панде, а какво ще кажеш за Сам вкъщи като филм lol С ММ коментираме, че по Коледа и нашите внуци ще трябва да го гледат.

И ако са като мен, и влязат в тогавашното imdb.com, да видят кое е туй дете дето играе и ще си кажат - еееее, ма той отдаааавна умрял...пфуууууу tease tease tease
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #482 -: декември 22, 2017, 13:35:27 »

Мен пък позата им ми е наистина като на подчинение- в и любовен и в социален план, както Свекс подчерта. Но тя позира в този статут, с удоволствие, при това явно. Дори сайта, който поддържаше, му е казала чао, в самия него. Значи е взела присърце ролята си.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #483 -: декември 22, 2017, 13:39:53 »

Точно Еми, и аз това си мислех!

Взех подаръка на мм, ей много съм доволна, знам че са чорапи, но много добре си поднасят продукта хората. От месеци ме спамят с рекламата им, ама си заслужаваше. Взех си и един кашон от ремикс, обувките са ми трепач

Да видите за кои чорапи говоря

http://www.pirinhill.com/product/1190/luxury-box-7-comfort-feet.html

Аличка, да мине лека варицелата при Симо, че той мъж, не е лесно...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #484 -: декември 22, 2017, 13:43:03 »

и мен ме спамят с тази реклама, ма моят ги смята за гейски и ще ме утрепе.
купих му ангорски чорапи, нали все скита по планините. И бельо. И огромна халба бира в която е набутан огромен кен бира и всичкото това в картонена кутия. shok
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #485 -: декември 22, 2017, 14:25:26 »

Мен ме спамят и с едни други чорапи, ама колкото и оригинални да са - не бих дала толкова пари за чорапи.

https://creativegg.com/socks.html

Но пък дават идеи за опаковане.  girl_wink
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #486 -: декември 22, 2017, 14:32:48 »

И мен ме спамят и с двата вида чорапи, бих предпочела пиринските, щото Пиринско много обичам, ма ММ си носи само един вид чорапи - от Декатлон  pardon Предишната му работа му подариха такива шарении и сега само ги подбутва в шкафа  pardon
Подарък в консерва съм подарявала, много високо се оцени  Wink
Единственото, което харесвам в Меган и Хари (щото и той е почнал да оплешивява) е, че ще се женят на 19 май, емблематична за нас дата  blum
Булче бравос!
Али, дано се размине леко и Симеон  give_rose
Офффффф егати измъчената работа е днес в тоя офис...2/3 ги няма, останалите яко не ни се работи  blush
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #487 -: декември 22, 2017, 14:33:56 »

Еми, бързо кажи от къде ги купуваш тия чорапи? Ти преди няколко размени за Коледа ми подари чорапки- това са най-топлите ми и любими чорапи. Искам още от тях, а никъде не съм срещала.
Булче, браво че вече сте си у дома! Дано повече да не се разболява така тежко! Иначе 1яти си луда- 2 часа да четеш за Джорджина Oh my ... . Не ми пука чак толкова за личния им живот, интересуваме да играе и да бележи -което тоя сезон не ме удовлетворява, ама никак  diablo сигурно всички бебета реват и не се наспива, та не е продуктивен  beating
Али, да минава бързо!
Баща ми ми врътна чуден номер- трябваше да взема колата и да си свърша задачите, ама той е сега си дойде, когато Ники спи. И не стига, че цял ден го чакам, качих им яденето горе, за да не тропат и да събудят шефа, ами съм била забравила хляб и пак се разтропа  diablo.  
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #488 -: декември 22, 2017, 14:43:56 »

Ратче, от левчето магазина при нас. ПОкажи ми в фб на лично какви съм ти взела, ще ти намеря пак.
Но те най вероятно нямат общо с тия мъжките- те са боцкащи техните.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #489 -: декември 22, 2017, 14:45:14 »

Офффффф егати измъчената работа е днес в тоя офис...2/3 ги няма, останалите яко не ни се работи  blush

Говори ми, а на мен ми е и последен работен ден за годината blush
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #490 -: декември 22, 2017, 15:18:01 »

Creative Egg само дето на хобит не са си надянали чорапите...  bad Ама не може да ми сложиш някакъв крак просто на снимка. И ПиринХил са снимали мъжки крака, но "козинката" е ретуширана, кракът е по фин, издължен... Май, май не може да ми се угоди.
Свекс, весело празнуване и както Булче ти е пожелала снахите една през друга да се чудят как да ти угодят. М2 няма ли да реши да се натегне малко като за пред чужденците пък Белким М1 се раздвижи при конкуренция? И хем ми е забавно като го разказваш, хем се сещам, че мен ще ме изненадат някой ден с две Марии... мани, тва да си свекърва е много крива работа. Хем трябва да си бяла и добра, хем все те гледат под лупа...
Али, петнистото го пропуснах на предишното четене... Айде дано е фалшива тревога, ако ли не - леко да минава!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #491 -: декември 22, 2017, 15:21:18 »

Опаковах единия подарък на Алекс, утре ММ ще занесе другия, защото е в голям кашон и няма как да мъкна и него. Връчила съм кухнята на баща ми да я сглоби. Да видим какво ще направи. Получих обратна информация, че си е сложна работа.
Търсих кутия за подаръка на ММ, но не намерих подходяща.
Иии окончателно няма да ми пристигне подаръка за ММ за Коледа.  sad Фери, знам, че ще ме разбере, ама ми е тъпо така без подарък под елхата.  cray Взех му сега една рамка за снимки и ще изпращам брат ми да ходи да ги извади някъде тайничко.  pardon Иначе подаръкът му е персонализирана тениска на любимия футболен отбор с надпис Alex's daddy и като номер рождената дата на Алекс.  heart Надявам се да му хареса и да му стане.  blush

Булче, браво на вас. Хайде вкъщи на топло.  smile

Преди Алекс гледах мачове с ММ. Знаех всички футболисти и отбори, вратари, всички футболни термини и т.н. Сега нямам време да се ограмотя на тази тема.

Али, да минава леко.   smile

Еми, щях да ти пиша за една книга - Коледни пожелания и бисквитени целувки. Леко и приятно коледно четиво.  smile Поне на мен ми хареса.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #492 -: декември 22, 2017, 15:35:38 »

Говори ми, а на мен ми е и последен работен ден за годината blush

Сейм хиър  Girl_hide

Е, аз ще съм тъща, ма се надявам Мис поне да ме обгрижва, както аз мама  pardon
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #493 -: декември 22, 2017, 16:20:32 »

Хай на всички.
Аз днес бях на Коледен концерт на Кари. Ще ви кача танца на нейния клас, но сега искам да ви сА похваля как сА барнах. Ученичката ми след концерта не спря да ме гледа  heart
ей сега ще чета абе бивало да глътна малко корема, ама карай....
добавям децата:
https://www.youtube.com/watch?v=d_vIpIrtL5Q
https://www.youtube.com/watch?v=QB4J8qM6fA4 Познайте кое е Кари???
« Последна редакция: декември 22, 2017, 16:41:54 от fanimira » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #494 -: декември 22, 2017, 16:27:53 »

Мани корема, дръж телефона пристрани от тялото, щото така нищо не видим. pardon
Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines