Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 09:03:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декември-последния месец на годината пълен с изненади  (Прочетена 124990 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: декември 20, 2017, 09:46:52 »

Добро утро!
Аааа Маги, не го слушай тялототи, иска почивка просто, кажи му че не е подходящо за болести сега  Wink
Булче, айде днес да се отчетеш с подобрение при звяра.
Чери, да качиш снимка. Да оплакнем око, а и догодина да знаеш къде да търсиш  blum
Аз отивам да опаковам подаръци и вече да пращам моя, че мина Коледа  tease
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #376 -: декември 20, 2017, 09:52:31 »

Добро утро!
На педал съм от 6:30 днес, водих баба на преглед (вкъщи е, че кръвното ѝ създава проблеми и я взехме тук да я прегледа някой нормален лекар, различен от градския с който "много си се уважават") и преди малко кацнах в работата  smile  
Системата ни пак нещо се е бъгнала и трябва да се ровя в таблици, ужасна работа  angry
Винаги съм си харчила с кеф и без угризения, но сигурно защото и ММ  pardon А, и парите сама си изкарвам, та и при нас като при Чери, мойте пари са си за мен (вече и Мис), неговите са за всичко останало  pardon
Маги, да се оправяш  heart
Ина, бих заложила винаги на дълъг ръкав smile
ММ вече почти е обгрижен, само бонбони трябва да му взема  smile
Свекс и мен снощи много ме разтъси тоя епизод sad Много реалистично са го направили, ама и Йоана Буковска, евала!
Мери Ми, ти си си природно красива, тия само са ти прдали малко цвят Wink АЙде да минава лудницата вече  heart АМа и ти, вместо да се кротнеш да си починеш, макарони ще правиш  beating Никакъв шанс, директно щях да се изпльоскам на дивана и да поръчам вино на ММ  blush
Трябва да намеря време да снимам и нашата коледна обстановка smile
Айде целувкен  give_rose
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: декември 20, 2017, 10:07:34 »

Здравейте smile

Аз все повече излизам от мрън настроението. Не ми е коледно, но ми е смирено и спокойно, което е по-важно smile

Аз макар че съм телец не съм много по харченето, защото съм практична. Понякога искам ей така да си к нещо за мен за глезене, защото виждам че при други действа ободряващо, но почти не ми се случва. Може би понякога с някоя рокля много намалена.

Не съм гледала Откраднат живот, защото го гледам много рядко, когато съм у нашите, но Йоана Буковска винаги съм я харесвала.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #378 -: декември 20, 2017, 10:54:40 »

Тялото ми подсказва настинка...

Как хубаво си се изразила  good Точно сьщото чувствам и аз, ма и аз имам работа - не професионална де. Ще ходя до Дьблин центьр да купувам подарьците на Фабио и майка. Все сьм си мечтала да отида сама и да се разходя по всички магазини, които искам - и ей го, сега отивам и няма представа кой магазин да разгледам. Доколкото се познавам, ще купя това дето трябва и ще се прибера. Хич не става за жена да му се не види, а имам желание.

Има тук един магазин, ТК Маx - стоки на големи марки, супер разценени. Огромен е и трябва да се ровиш с часове. Повечето хора го обожават и супер много носят дрехи оттам. Бях си намислила да хдоя да ровя, но сега сякаш ме ... мьрзи. А и си викам какво ще губя време там и без друго нищо няма да купувам.

Фабио за празниците ми преведе една хубава сума пари, но сега като са мои вече и не м се харчат. Иначе си бях намислила да си купувам висококачествен шал и шапка от кашмир. Много скьпи, ама се купуват един пьт. Засега задьржам.
И хубави рькавици ми трябват, ама и с това се мотая. Друго всичко имам.

Та тоя ТК Маx лично на мен ми стои като магазин втора употреба, макар да са с етикети дрехите. Нямам нищо против тези магазини - напротив, в по-голяма част от живота си, там сьм се обличала. Просто сьм уморена от това и вече искам ново, преди да остарея напьлно, да понося и аз нова дреха.

Но смятам сьщо, че влязох на нов стадий в обличането. Превьзмогнах миналогодишното: "ще нося само скьпи дрехи" и сега сьм на сьчетание евтино-скьпо, но добре сьчетано. Кьм този момент ми се вижда интелигентно решение.

Евтиното се изразява най-вече в една грейка, която си купих от супер-маркета (в нашия град има 5-6, може и повече втори употреби, два супер-маркета, които продават дрехи, но нормални магазини за дрехи почти няма). Та за тази грейка, вьобще не сьжалявам. Хубаво ми стои, супер топла е и отива на всичко и по-спортни и по-елегентни (си дадох сметка, като бях на коледното парти на Амазон). 58е струва, да дам ориентир кое тук е евтина грейка.

Довечера е коледния коктейл на рецепцията на нашия блок, организиран от нашия комитив. Т.е трябваше да бьде организиран от нашия комитив, но собствениците на сградата се накефили на идеята и предложили те да финансират украсата и бюфета. Жалко, че най-близката ми сьседка няма да идва. Но пьк Фабио ще е с мен, та така, ще има социален живот. Ще си облека пак копринената коктейлна рокля. Вчера се боядисах и сьм Топ. Само лакьт ми е за преправяне, но май просто ще го махна, че нямам време да слагам друг (говоря за обикновен лак, правен вкьщи, не за специалитети при козметичка, за които чувам да се гоговри тук).

Това са новините днес от моя свят  Wink

ПП. Забравих да кажа Фери, мерси за сьвета. Сигурно така ще направя. От любопитство само: защо е по-добре винаги дьльг рькав?
Ти какво си взела на твоя мьж?
« Последна редакция: декември 20, 2017, 10:56:14 от inaxastra » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: декември 20, 2017, 11:09:39 »

Божке 58 евро е евтино при вас? Съчувствам ти, сериозно.
Гел лак вкъщи е трайното решение за майки smile. Ако проявиш желание, ще ти пиша на лично марка.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: декември 20, 2017, 11:30:04 »

Ина, помотай се.Аз също не обичам да ходя по магазините, но в редките пъти когато съм сама си го налагам и се мотая ей така без път и посока.И да разбирам те напълно какво искаш и защо(за дрехите).Открих няколко ишлемета в Плевен и гледам като имам пари да си пазарувам от тях.Пак е скъпо за стандарта ни, но са качествени и хубави дрехи, който могат да се носят много дълго време.

Радвам се за коктейла, ще е хубаво изживяване.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: декември 20, 2017, 11:34:12 »

Привет, дами!

Първо да поздравя Маги, не за настинката, за голямото щастие! Дано всичко мине успешно!!

Откакто се омъжих, с моето момче си имаме общ бюджет и считам за напълно нормално парите наистина да са общи, без значение кой ги изкарва. До края на годината няма да имам собствен доход, но си имам пари за лично ползване. Е, с тях купувам най-вече подаръци, за мен само една по-голяма покупка - яке. Но въпреки това, любимият винаги ме насърчава да си харча за каквото преценя  pardon

Булче, дано пък стане предколедно чудо и по-бързо да се оправи твоят мъник!

Ина, беше писала, че за първа Коледа няма за учене  Bravo и аз съм така и е много странно, опитвам се да му се наслаждавам максимално, но винаги съм имала проблем с усещането на мига...

Фери, много обичам постовете ти, просто винаги мислено си се съгласявам с теб  blum

Панде, даже не е целта да се чувстваш празнично щом не се, просто не се задължавай да се чувстваш както и да е, а то настроението само ще дойде, веднъж щом се отпуснеш  Wink На мен в такива "дупки" винаги ми помага да си повтарям да не се вторачвам в себе си и да не се наказвам с очаквания.

Мери_ми, вече не си спомням дали писах и аз да те похваля - много си била хубава, прическата ти е един път! Ще чакаме и още снимки smile

Хайде, хубав снежен ден от мен (вече съм си в Самоков, та се наслаждавам на зимата до камината  heart )
« Последна редакция: декември 20, 2017, 11:36:04 от Bube » Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: декември 20, 2017, 11:39:03 »

Добър ви ден!

Завръщане е много силно казано, чета от тук от там и май съм тотално извън обсъжданите теми, затова не смея и да пиша blush

Ина, определено и аз съм за дългият ръкав(малко със закъснение да кажа). И много харесвам мъже в поло(е, тези, но които фигурата им позволява разбира се).
Апетитът идва с яденето, ти излез, пък каквото ти е на душата....
За цени няма да ви говоря, за да не ви шокирам.

Свекърва Friend

"Откраднат живот" е наистина много добре направен сериал, направо съм впечатлена. Някой го беше сравнил с "Анатомията на Грей", но тук се усеща българското някак си и много повече ме привлича.
Последните епизоди са много силни и добре направени, музика, игра , въобще....
А Йоана Буковска винаги съм я считала за добра актриса, но в тази роля беше...наистина неотразима, много ще ми липсва нейната героиня.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #383 -: декември 20, 2017, 11:45:13 »

Ина...Ми щото са ми по-практични, пък и няма да се чуди с какво да го съчетава smile Казано честно, като чуя къс ръкав и си представям ризите с къс ръкав, които хич н харесвам, слава Богу и ММ...предпочитам с дълъг, с възможност за навиване Wink И аз харесвам мъже в поло, ма моят мъж не харесва полота  tease Взех му една поредица от книги, допълних я де, любимата му костенурка нинджа (Рафаело), ще ги сложа в кутия и ще ги затрупам с бонбони  smile След празниците може и още нещо да намаже, ма е в процес на обмисляне  smile
Иначе се разходи на воля, пък кой знае, може нещо да ти хване окото smile Поглези се с шапка, шал и ръкавици щом ти е мерак и имаш пари  heart
Мари, да по-добре не говори за швейцарския стандарт  Girl_hide
Бубе  give_rose
« Последна редакция: декември 20, 2017, 11:48:17 от Feribotka » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #384 -: декември 20, 2017, 11:46:57 »

Сега си дадох сметка, че като казах поло има недоразумение в термините. Не говоря за поло-яка, както тя се нарича в Бг и май в англо-саксонския свят, а за ей това:



Кьде тая снимка на Мери-ми?? И аз искам да видя роклята и прическата !!!

Откакто се омъжих, с моето момче си имаме общ бюджет и считам за напълно нормално парите наистина да са общи, без значение кой ги изкарва. До края на годината няма да имам собствен доход, но си имам пари за лично ползване. Е, с тях купувам най-вече подаръци, за мен само една по-голяма покупка - яке. Но въпреки това, любимият винаги ме насърчава да си харча за каквото преценя  pardon

Бубе така е, но аз не работя вече 7ма година, а имаме две деца и чисто физически, парите трябва да се разпределят по нуждите.

Свьрших гимнастиката и отивам да се кьпя. Всеки, който има грижи по тялото си, го сьветвам от сьрце да почне гимнастика. Без да си давам супер зор и да се фиксирам вьрху това, бавно бавно, за 6 месеца вече имам чисто ново тяло. Далече сьм от перфекция, но сьм много по-добре от преди.
Чудна резолюция за 1ви януари може да бьде  Wink good

Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.

ПП. Ааааа, аз шапкатам шала и рькавиците сьм си ги подбрала старателно като марки и модел и тук ги няма. Всичко по нета от Франция трябва, за което има и друг проблем - понякога трябва смс потвьрждение на кредитната карта, а аз не получавам смс-и в Ирланидя от френския номер. За да сменя номерьт пьк, трябва да се срещна лично в банковата си представителка, която е сьщо вьв Фр. Вьобще.... хахахаха
« Последна редакция: декември 20, 2017, 11:49:12 от inaxastra » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: декември 20, 2017, 11:54:03 »

Когато заговорихте за къс ръкав на поло, си дадох сметка, че говорим за различни неща и се сетих точно за тези блузи тип за играта поло, хахахаха.Разбрахме се.Мерал има и с къс и с дълъг ръкав.Не ги харесва много, но аз го харесвам в тях Wink
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #386 -: декември 20, 2017, 12:04:31 »

Тук по тия култури, това е една от най-носените ежедневни мьжки дрехи. И аз много харесвам как стои. Фабио има 6-7, но все овехтели.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #387 -: декември 20, 2017, 12:15:58 »

А, такива...ММ ходи основно с такива също, само че не маркови  blum Ми значи за такъв тип съм по ок за къс ръкав  good
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #388 -: декември 20, 2017, 12:33:27 »

Влизам да ви "полазя" ... хубава да ви е годината  heart!!!
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: декември 20, 2017, 12:42:10 »

Точно и аз това помислих Ина, ама после реших, че аз съм в грешка като видях другите коментари.  За къс ръкав съм и аз, ако не държиш на дата за подаряване, вероятно на boxing day ще има намаления.
Иначе аз много ги харесвам тези, на моя мъж много добре му стоят,  но той не ги носи. Има 2-3 и ги облича само ако всичко останало е за пране.
Никакви проблеми нямам да харча пари, особено мойте. Предполагам,  че няма да имам и ако седя вкъщи да гледам деца, а той работи.  Особено предвид факта,  че унас децата ако ги има ще е защото той ги иска.  Ама реално.... Ще харча ако има, ако не.... Здраве да е.  Wink
Вкъщи никой не очаквам днес,  ще отменим Игнажден  blum
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines