Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 17:10:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декември-последния месец на годината пълен с изненади  (Прочетена 125031 пъти)
 
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: декември 19, 2017, 10:06:14 »

Елхата замина в тази си конфигурация. Гледах за още един ред да сложа, но не ми седеше добре и реших, по- добре малко отколкото да прекаля blush Тя цялата прежда от която е елхата е лъскава...абе - аз с моите подаръци съм на принципа, подарък е, ако не се хареса - всеки има избор да постъпи с него както прецени. Няма да се сърдя на никой tease pardon
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #346 -: декември 19, 2017, 10:16:12 »

Честит първи сняг и от (за) мен Wink Даваха да е ужасно време, но вече поспря да вали ту дъжд, ту сняг. Има натрупано само върху колите и бързо се топи. Общо взето синоптиците ми объркаха плановете pardon Не е късно обаче да скове студ и на настане жестока поледица. Точно в такова декемврийско време ми беше първият ден кормуване. Няма да забравя как едва не се пребих още на входа, доста преди да стигна до учебната кола. blush
Миме, че какво лошо има да се разходите из София на  pleasantry шопинг Wink Приеми го от хубавата страна. Аз по отношение на козметиката издирвам сенките, които са ми любими, и виждам голям зор angry Магазин, от който ги купувах, вече не ги предлага. Намирам ги само в един магазин - на почти двойна цена и няма да я бъде тази diablo
Два килограма филе от нилски костур заминаха от раз и очаквам съвсем скоро пак да се гладни Wink
funnytooth Подари им ушанки, за да не настинат докато ровят в хладилника!

Снощи преди лягане отворихме подаръка от леля. Оказа се, че са неща и от братовчедката на татко. Децата имаха по два пакета, но с ММ надничахме супер любопитно. Сега масата е отрупана с книжки, дрънкалки, кукли, шноли, шоколад и какво ли още не. santz Страхотно настроение ми създадоха heart Днес чакам една дамска чанта, която си подарих сама blush
Хайде, усмихнат ден!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: декември 19, 2017, 10:33:42 »

Здравейте!!!
Маги, стискам палци  good good good good  good heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart
Мери ми с каква рокля е и къде ще ходи с нея? Аз искам и снимка тууууук  huhhuh.gif
Свекс, радвам се за изобилието от хора при теб  give_rose
Аз пия кафе и ви чета. За свободно време с Инж. при мен беше рай в Бг. Оставяхме ги на бабите и ето ти време за нас. Тук е по-сложничко. Трябва да стоим след като заспят или да ставаме рано сутрин. Като тая сутрин в 5:30 pleasantry само дето толкова рано адски ми се спи и не става за разговори, само за гуши-муши  blush  
Тая седмица чакаме дед Мороз - в сряда за Кико и в петък за Кари. А аз си имам един бужутериен фаворит и вече съм си накупила даоста подаръци. Ама и те се постараха. То не беше -70% , 5000руб. за 2000 руб., 1+1 = 3 и т.н.
тук е бяла приказка. Снегът ми харесва по принцип, но и ме изпълва с тъжни чувства понякога. В един такъв прерасен зимен ден погребахме баба. Както си беше бяла и чиста душата й, такова беше и времето. Много я обичах, кръстена съм на нея. Беше толкова хубава, макар и на 85 г. Дъщерята на братовчедка ми - тогава на 12-13 г. сложи кокичета до лицето й. Всеки път като завали сняг се сещам за нея. Дано ни пази и закриля там където е...
Не мога да не спомена и една трагедия, за която разбрахме вчера. По-големия брат - 18 г. на едмно от момичетата в гимнастиката се е хвърлил от моста над Волга. В момента тече разследване, но вероятно се касае за някаква секта или наркомания. Ужасна трагедия. Събрахме пари за семейството - много хубави хора, просто не проумявам как е могло да се случи. Днес майката ще дойде на гимнастика, защото както се е изразила от телефона, ако стои сама вкъщи ще полудее. Пък и тя е постояла, вече са минали около 10 дни. Просто ние разбрахме късно  cray Бог да го прости и да дава сили на семейството, най-вече на майката  cray
Нека приключа с малко музика:
https://www.youtube.com/watch?v=usY-uRi2UMA
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #348 -: декември 19, 2017, 10:52:40 »

Цък! Само ви оставям едно супер яко нещо (според мен), на което попаднах: https://minimeis.com/...не е ергономична раничка, ма детето е на високо и според мен много би се кефило  smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #349 -: декември 19, 2017, 10:57:59 »

Фани, толкова мила и трогателна история за баба ти... Много ме разчувства  heart

Като ви чета как щедро си подарявате неща и се чувствам много странно. Странно не го казвам в негативен смисьл, просто аз от години не сьм имала свои пари и не сьм си купувала неща свободно (а и не правя нищо, за да имам, така че в момента си го заслужавам) и някак не мога да си представя, да мина по магазините и да си купя нещо  blush  crazy

Не че абсолютно нищо не купувам, примерно наскоро си порьчах сьставки, за да си направя по-обогатено олио за масаж, но дрехи от магазин почти не ми се случва, освен крайна нужда и супер ниска цена, с приемлива материя, т.е почти никога хахахаа

За ушанките много се смях !!!

Маги,  heart heart heart  Clover Това е страхотна новина, дано има надяван резултат !!!

Сняг сьщо не сьм виждала от години. Тук днес е 13'С
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: декември 19, 2017, 11:22:36 »

Скай, не знам кой не би харесал подарък направен от теб. biggrin
Али, покажи ги тия сенки на картинка и име, да задействам детективската си агенция отново.
Ина, аз лично си подарявам по един път в месеца, нещо с парите от майчинството - някак ми се види редно, щото все пак аз съм го раждала biggrin. Преди си купувах много, макар и не скъпи неща, но сега финансите са пренасочени.  smile blum
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: декември 19, 2017, 11:42:53 »

Ина, прекалено добра си! От години Инж. е свикнал с изречението: Трябват ми/ни........,  приведи ми пари. И така. А понякога и сам ррешава да ме зарадва с някоя чанта като минаваме покрай магазина например.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: декември 19, 2017, 11:58:20 »

Скай, не знам кой не би харесал подарък направен от теб. biggrin

Бе то не знам за харесването, ама като започна да преалявам, все си мисля че на хората им писва и нямат къде да ми натъпчат всичките бАклуци...(Ина например blush)
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #353 -: декември 19, 2017, 12:02:28 »

Точно думата боклуци най-малко ги характеризира, но точно защото в сравнение с тях, всичко друго е боклук, ставаш невьзможна за подаряване - т.е на теб някой да ти подари и хората (аз) се отчайват, та накрая - нищо  pardon
Супер тьпо. Оня ден цял следобед разсьждавах вьрху това.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: декември 19, 2017, 12:08:51 »

Точно думата боклуци най-малко ги характеризира, но точно защото в сравнение с тях, всичко друго е боклук, ставаш невьзможна за подаряване - т.е на теб някой да ти подари и хората (аз) се отчайват, та накрая - нищо  pardon
Супер тьпо. Оня ден цял следобед разсьждавах вьрху това.
мда, аз бях поставена в твоята ситуация тази година, Ина. pardon
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: декември 19, 2017, 12:37:39 »

Замислих се сега във връзка с подаръците. Ние сме улеснени. Понеже сме далече не купуваме за никого само за нас самите. Кари ме убива. Имам чувството,  че вярва в дядо Коледа само и само за да получи подарък. Макар да сме й накупили супер много неща настоява за подарък под елхата. Нямам идея какво може да е. С кукли вече не играем....
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #356 -: декември 19, 2017, 12:51:09 »

Фери, готино, ама с нашите високи мъже не си е работа... nea Ще има да подтичваме и само да крещим по тях "Внимавай, внимавай, наведи сееее..." pardon
Това за ушанките си е лаф на свекъра. Той разказва как преди време двамата синове са надничали вечер преди лягане в хладилника за "нещо интересно", а сутрин преди да направят завой към банята, са се отбивали в кухнята и главата пак в хладилника. Сякаш може през нощта да се появи "нещото интересно" crazy И като си представиш, че техният хладилник е като гардероб с две врати, вечно някоя от вратите зеела.
Еми, сенките са Чифели единични цветове. Ей такива https://www.cifellicosmetica.com/cifelli-eyes?lightbox=image_22w2 На нормална цена са 7-8 лв, а аз в момента най-евтино ги намирам за по 13-14 лв броя nea Не е въпрос в парите, а ме е яд на такива надценки. Ние цветовете си ги делим с майка и пак ги ползваме по 3-4 години.
Фани, трябва ли да е играчка подаръкът за Кари?
Тук пекна и слънце crazy
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: декември 19, 2017, 13:13:55 »

Маги, много хубава новина! Желая ви само положителни емоции!

Булче, дано днес има подобрение!

Фери, аз ти казах, да вземеш един шал и да не го мислиш Wink

На ММ взе да му писва да съм анти Коледа и вчера опакова всички подаръци. Включително календари  crazy даже се появи и един опакован подарък за мен. Днес май ще ускрасим.

Пожелавам на всички само хубави неща!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #358 -: декември 19, 2017, 13:23:26 »

На мен ми е пьрва Коледа от много години, в която не трябва да чета за изпити и е супер кеф и релакс. Още от 3ти декември някьде сложихме украсата, елхата, лампички навсякьде, много ни е хубаво. И коледни сладки правих, даже днес питах свекьрвата какво ще готви и май, май ще правя паста на рька и аз. Имам вдьхновение тази година.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: декември 19, 2017, 15:18:55 »

Здравейте! smile

Утре са ни коледните снимки, а аз така и не си намерих червена рокля, тъй че ще е без такава.

ММ пък ни записал на коледно тържество да ходим с Алекс в яслата, от където си взимаме кухнята.
Ще трябва да правя схеми с режима и за двата дни, защото хич не са ни удобни часовете.  nea


Миме, че какво лошо има да се разходите из София на  pleasantry шопинг Wink Приеми го от хубавата страна. \

Ооо, Али, нищо лошо няма. Аз даже много се радвам. Не сме ходили от октомври мисля. Измислили сме план за действие. Даже наши приятели искат да ходим заедно и после да останем да спим в техния апартамент там. Тъкмо няма да тичаме, както се получава всеки път, защото все не ни остава време на обиколим всичко, което искаме.
Но, и тук идва едно голямо НО, което ММ ми съобщи вчера. Обаждали са му се за колата (продаваме я) и искат да я видят в събота. Ако я харесали искат направо да я взимат.  Oh my ... Аз не, че много им е връзвам на такива и на обещанията им, но представям си вЕрно да я харесат. Най-най любимата ми кола. cray   heart Хем искам, хем не искам да я даваме.  huhhuh.gif И другото - да останем без кола за празниците е  crazy В такъв случай всичките ни планове отиват някъде си.  girl_impossible ММ каза, че бързо щял да купи нещо, ама то така се купува.  nea Ще видим какво ще излезе от цялата работа.

А за козметиката - аз искам спирала, бб крем, маска и кристали за косата. Ей, такива неща. Е, и на някакви сенки няма да се разсърдя. Просто моите и без това са на свършване и това успях да си изсмуча от пръстите като желание за Коледа.  pardon

Фани, хубави спомени пазиш за баба си.  Лека й пръст.heart

По повод личното подаряване вчера бяхме на гости на една приятелка и тя под секрет ми сподели, че е похарчила една "скромна" сума за дрехи и чанта. Това при условие, че не са й излишно парите и все не й стигат, ама решила да се поглези "един път". На мъжа си казала, че част от нещата са от баща й.  pleasantry
Аз като не работя и не изкарвам пари за момента, освен майчинството, си купувам неща, които са ми необходими. Не ми се иска да го товаря с прищевки за някоя гривна или блузка, примерно. Не, че той не ми купува, но аз не нахалствам.  pleasantry Някакси не ми се струва редно и си скромнича.  Girl_hide
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines