Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 16:11:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декември-последния месец на годината пълен с изненади  (Прочетена 125025 пъти)
 
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: декември 18, 2017, 13:40:56 »

Булче, направо се засрамих от моето оплакване  nea Бързо оздравяване и скорошно прибиране вкъщи!

Панди, не само, че ми е анти Коледно, ми направо всичко ми е анти. Минала седмица така ми се объркаха нещата, направо място не си намирам. Сега гледам малко по-философски на нещата и се надявам всичко да се разреши по-бързо и само финансови да са последствията.

Фани, браво на Кари! Похвално е, че е излязла пред толкова хора и в голяма зала да играе. След някоя година, като добие увереност, ще е на челните места  Bravo

Скай, много ти е хубава елхата! На мен и така ми харесва.

В едно магазинче до нас са пуснали стъклени играчки от завода в БГ и много се надявам да стигна до там и да взема преди да са свършили. Много са ми красиви тези играчки.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: декември 18, 2017, 13:43:48 »

Бързо да оздравява малкият Звяр  heart heart heart
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: декември 18, 2017, 14:24:14 »

Добър ден!
Булче, пращам ви положителна енергия и дано бързо да има подобрение!
Машка, бързо оздравяване!
Панди, важното е че все пак раницата е цяла и непокътната. Аз май месец нали си загубих телефона в Банкя, ей голям тормоз от мм к майка ми колко съм безотговорна. Накрая им теглих по една и реших аз да се сърдя  tease . Някак сиза. Такива дребни, материални неща не ми се хабят нерви.
Фани, браво!
Свекърва, котки са уникални, стига да не те "гледат" малко са ми зловещи с тези очи  heart ама пак бих ги откраднала от Амели.
Аз пък очаквах доста по-диво дете, представях си нещо като зверчето, което майка ми е отглеждала, а за сега Ники е ангелче.
Събота и неделя минахатолкова бързо, че докато се завъртя и нищо не можах да изпълня от плана. Поне всички пратки пристигнаха, чакам да се докипам до кола и да отида да ги довърша, а дано утре да ги разпратя. 
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: декември 18, 2017, 15:05:25 »

Мили ми момичета тия дни ми бяха много емоционални.Спечелихме ин витро процедура с моя мъж и още не мога да повярвам.Надявам се искрено това да е нашия шанс.Днес получих от Еми подарък, за което искрено благодаря.хубави неща се случват по Коледа!

Фани, много ми хареса разказа, и съм силно впечатлена от Казан.Накрая да не стане да не ти се тръгва от Русията? Wink

Целувки и от мен!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #334 -: декември 18, 2017, 15:07:26 »

Олеее Маги, много яко! Стискам палци да е късметлийска!

Мерси на останалите, условията в болницата са прилични, лекарите мили, сестрите има какво да се желае както винаги. Лежим си, почиваме си и така.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: декември 18, 2017, 15:21:22 »

Леле, Маги какъв хубав подарък- дано да е успешна  heart и скоро и с друго да ни се похвалиш.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #336 -: декември 18, 2017, 16:05:17 »

Маги, разплака ме! Навън сме, но не ми пречи да реагирам толкова емоционално smile Пожелавам ти това да е само началото на чудесата по Коледа!

Аз пък имам неочаквана пратка от леля heart Нямам търпение да я отворим всички заедно вкъщи!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #337 -: декември 18, 2017, 16:37:19 »

Еха, Маги, хайде сега събирайте сили good heart
Булче, не ви се размина и влизане в болницата, значи. Да идва и да минава, стискам палци good
Аз си имам гостенин и още един за днес. Котката се натика в гардероба, само там има спокойствие. Къщата се напълни изведнъж с хора и глъч и ни стана тясно. Бях забравила как се готви за трима големи мъже crazy. Днес празнуваме Никулден по стар стил и размирисахме на риба махалата. Два килограма филе от нилски костур заминаха от раз и очаквам съвсем скоро пак да се гладни Wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: декември 18, 2017, 17:41:12 »

Здравейте!
То вече стана време за лягане, но да се разпиша.

Тук валя сняг и се накефихме за малко, но не го задържа за дълго. На ММ нали отдавна му мина контузията, та пак започнаха да ритат неделите. Мен ме кара да се записвам на народни танци, но нещо не ми е дошла музата и сякаш нямам желание за момента.
Освен това ми уби надеждата за изненада за Коледа, като ми каза, да отидем в София и да си накупим подаръците след Коледа. Козметика (каквото ми беше желанието) ще излезем да ми купи преди това. И без това нямало да знае какво точно използвам. Не, че е лъжа, де. Поради тази причина трябваше да му загатна, че вече съм му поръчала нещо, защото иначе ме накара да му обещая, че няма да му купувам нищо. Не му казах какво е, пък и не знам дали  ще пристигне преди Коледа. Та така...няма изненада.   blush
Затова реших сама да се изненадам с няколко роклички днес. Ще му.ги покажа да ми се кефи.  pardon

Булче, много кураж и силни прегръдки и от мен. Дано скоро се приберете у дома.

Маги, страшно много ме разчувства. Дано се случи коледното чудо. Желая ти го от цялото си сърце.  heart

Фани, браво на Кари. Все по-добра да става. Всичко звучи чудесно и изглежда величествено.

Машка и всички, които са анти. Дано ви мине бързо.

Свекърва, е то с риба какво да се наядеш? Аз поне не успявам. Ама ти сигурно си завъртяла и нещо сладичко.

За отглеждането на деца писахте. На мен единственото нещо, което ми липсва от предишния ми живот ( преди детето) мога да кажа, че е времето между мен и ММ. Просто   бяхме свикнали да сме като дупе и гащи. Давахме цялата си любов, внимание и Време един на друг. А сега този малък бандитко, понякога не ни дава възможност и две думи да си кажем. Е, нещо простичко, но за мен много. Още ми е трудно да свикна.

И нещо друго. Толкова съм свикнала да чета как, ако имаш две деца, те са пълни противоположности, че един ден (дай Боже) да имаме още едно детенце и то се окаже същото диване като Алекс  heart, ще се смея сама на себе си, колко наивно съм вярвала в това. Както и да е. Да сме живи и здрави е важното! Обичам да е точно такова диване!  heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: декември 18, 2017, 17:47:47 »

Миме, на мен това също най много ни липсва.
Маги, не съм знаела за другия ви подарък !
Получило се е синхронизиране между нас, приемам го като знак.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #340 -: декември 18, 2017, 19:06:13 »

Айде втори дубъл, този път дано не ми изчезне целият текст както сутринта.

Започвам с извинение на всички, на които в последните дни отговарям едносрично, с картинка или никаква работа не свършвам, нещо ме е емнала лудницата, а и децата са вкъщи и двете слава Богу с неща, които се лекуват, но мъчат - хреми и температури един през друг.

Иначе сме добре, няма да ни мислите smile

Маги, прочетох за новината! Честито! И догодина пак да си честитим каквото е донесъл Щъркела smile

Булче, гуш!

Другите до после имам да наваксвам, че се оплетох детайлите кой какво със скоростта, с която ви изчетох.
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: декември 18, 2017, 21:51:38 »

Маги,по Коледа наистина се случват чудеса.Пожелавам ви успех и в следващите стъпки.
Всички болнички да оздравяват и за празниците да са добре и вкъщи.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #342 -: декември 18, 2017, 22:58:53 »

Имаше - 2 години подред прави на разни хора такива работи pardon Тая година шИ пасувам. Правя елха все пак хахаха. Силно се надявам довечера да реша дали да я кича още или ще я пращам. В тая връзка - я дайте акъл (знам, че снимката е супер малка)

Изчетох само последната страница. Скай, елхата ми е постничка още, в смисъл в режим съм луд на шаренко се радва. В същото време елхата у нас е с една единствена топка със снимка, защото ме мързи  crazy

Тия дни мернах на МериМи завършения тоалет, много убаво си е нашето гардже, даже по-хубаво от моделите по снимките. Трябва да призная, че много смели ми се видяха кройките по снимките, но съчетанието ми допадна много. Ще те ползвам за моден консултант с удоволствие smile стига да приемеш mother of dragons на пазар.

Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #343 -: декември 19, 2017, 09:18:55 »

Морген!
Маги снощи хвърлих едно очо като успах Мис и много ме разчувства постът ти  heart heart heart Много, много, много се радвам за вас! Бъдете здрави и дано ви е успешна процедурата  give_rose
Значииииии лудница пак в работата, вчера изникна супер спешен проект в последния момент...ма що не се сещат навреме тия хора  crazy Ама нищо, ще избутаме тази седмица и после холидей мууд он  danceg
Ейййй аз толкова се старах за подаръка на колегата, аз познайте какво имам - плюшена овца  huhhuh.gif Що пък да вземат нещо за мен...Мис пак ще намаже  NO Старая се да не ме обземе и мен анти-коледно настроение  blush
Айде дуи дуи, отлитам да вършея  heart Целувкен!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: декември 19, 2017, 09:27:41 »

Добрютро  blum Благодаря на всички за положителните мисли.Благодаря от сърце!

Фери
, мъже, не се впечатлявай, те нямат фантазия в повечето случаи.Моя мъж например е толкова не романтичен и толкова не се сеща за подаръци, че му пращам няколко линка с неща които искам да купи поне едно и да е изненада все пак. Wink

Киви
, нашата елха е много интересна.Всеки ден се сменя местоположението на топките, герляндите не се махат, но се появи бял сняг от някъде наръсен по едната част на елхата плюс пода.

Еми, нищо не става случайно на тоя свят!Аз вече вярвам в тая максима.

Забравих какво четох, но ви пожелавам хубав и усмихнат ден.Аз лично нямам търпение да дойде събота сутринта, да се събудя с чаша топло кафе, да си отворя гоблена на топло и да боцкам smile И така няколко дни.Запланувала съм великото правене на КОледни сладки с дребната и ако намеря хубава украса и да ги намажем smile Имам 3 вида сладки който ще правя, че се събираме всичките семейства и трябва да има за всички.Отварям аз работилницата.Имам да опаковам подаръци за всички дечурлига и чакам с нетърпение коледното парти на дребната в градината, което ще е в четвъртък да видя дали ще е доволна от книжката която и купих.Леле вчера оставих 42лв в книжарницата за 3 книги за нея.

Хубав ден!
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines