Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 11:20:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декември-последния месец на годината пълен с изненади  (Прочетена 125438 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: декември 18, 2017, 09:47:04 »

Привет на всички и от мен.Аз съм супер щастлива след събота и неделя.Бях в София, видях се с любими за мен хора, изкарах си страхотно.Времето не ми стигна да се наприказваме и да се видим, но ще повторим.

С децата и личното пространство, особено с първото дете е много трудно според мен.Човек има едни очаквания, то се оказва друго.Хем искаш да си добър родител, хем установяваш, че искаш да си и човек, жена, личност.Трудно е!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: декември 18, 2017, 10:16:04 »

Хехе, Машка и ти ли си анти Коледа.
Ние сме купили разни подаръци, но още не са опаковани.

Вчера на фона на Мис на Фери още веднъж видях колко е щур Бамбук lol lol lol
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #317 -: декември 18, 2017, 10:26:10 »

Ина, свекърва го е написала - бях убедена,че Бамбук, че ще си седя вкъщи с Бамбук, докато стане на 3г, но нещо взех да изтрещявам. Лятото беше прекрасно, но зимата е много тегаво. Не че ще тръгне ей сега на ясла, просто констатирам, че е по-трудно, отколкото си мислех и твърдях тук.

Тони гледам са я изписали с черно-бялата рокля.

Казано честно, разпознавам и себе си в това  good

За Тони се радвам изключително много и нямам тьрпение за повече новини  heart

... откраднах идеята на Скай и му направих чаши за топъл шоколад...

ОФ !!! Тя такава ли идея имала ...  GROAN

Иначе Маги, при мен знаеш ли какво се получи - Марта като се роди и порасна малко беше точно обратното на всичко, което сьм си представяла за дете. Буквално смаза всичките ми сигурности и останах гола пред нея с рьце на главата (фигуративно). Толкова занимания й организирах, тя само тичаше и крещеше, нямаше способността да седне за 10мин да рисува спокойно или да се занимава с друго предложено, нито да си играе сама, катереше се по стените, скачаше по диваните и леглата... Имах чувството, че сьм родила Спайдьрмен  girl_impossible Просто ясно ми показа, че светьт не е това, което аз сьм си мислела.

Сега София е пьлното й обратно - седи си, занимава се супер концентрирана, нормално бавна, спокойна, играе си и си говори сама, точно както сьм представяла, че едно дете би било...

Много ми е интересно да наблюдавам тази разлика в натурите им.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #318 -: декември 18, 2017, 10:37:29 »

Добро утро! Телефонът ме цензурира sad
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: декември 18, 2017, 10:38:52 »

Ина, разбирам те напълно.Аз видях племенника преди Моника.Той беше като Марта, див по цялата глава.Лошо ми ставаше като го гледах.С Моника бях подготвена, че няма да е лесно, но не вярвах че ще е толкова трудно.А и едно е да го гледаш за 2-3 дни, друго е постоянно.Моника до 3 години и половина не се заседяваше дълго на едно място.Играеше с пластелин само ако има още някой покрай нея и макса и беше 30 минути.Сега е съвсем различна.Но ми  е повече от ясно, че второ дете ще е коренно различно от нея.Аз гледам тримата - племенника и племенницата и Моника, ми нямат едно с едно общо.

Фери, много готини тия чаши бе, браво на теб!

На мен ми е много Коледно не знам защо.Имаме подаръци за дечурлигата, имаме елха, която онзи ден е побеляла  pleasantry взели спрей за изкуствен сняг и Моника го изпръскала всичкия върху едната част на елхата.Как се чисти това не знам, но ще науча.Чакам с нетърпение да дойдат почивните дни, да правя сладки и да шия гоблен.Имам един нов-подарък ми е от много близък на сърцето ми човек и съм му се наточила.

Киви, скарай му се на тоя телефон.Аз на моя му махнах редактора изписваше ми все глупости!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #320 -: декември 18, 2017, 10:40:05 »

Здравейте!
Да ви затворят две седмици вкъщи с две деца и ще ви питам дали няма да ви е лесно само с едно Wink Шегувам се, разбира се! Между година и две са хали. Между две и три са мрънкащи и дразнещи. pardon Както един доктор наскоро каза - ако не беше удоволствие самото правене на децата, светът щеше да се затрие girl_haha
Ина, много се надявам описанието да важи и при нас. Каката е пълната противоположност на това, което хората си представят, когато им кажа, че имам дъщеричка. Дано поне синковецът е да по-спокоен Girl_hide
Днес кокона е на градина. Тази седмица й обещах да ходи по-официално. Трябва да надпиша подаръка и да го занеса тайно в градината. Сутринта нямаше кой да се клечи около мен, докато си правех упражненията. Малкият нещо се превъзбуди и ми стопира влизането в банята. Събота и неделя минаха неусетно! Беше много по-приятно отколкото очаквах. ММ бяха на вила от петък с колегите - техният вариант на банкет. Каката беше в настроение и помагаше за дребния, излизахме навън, ших гоблен, ших на машината... Все приятни неща.
Снощи украсихме вкъщи. Всеки път се изненадвам, че имаме неща от предната година, които не ги помня. Нещо започна да ми омръзва тази украса, та за догодина може да я подменя из основи. pardon
Тази седмица ще ходя да изнудвам банката да променяме условията по кредита. Демек ще се занимавам предколедно с администрация и ходене по мъките girl_haha Ще имам нужда от стиснати палци. Най-вече си пожелавам да не ни затрупа непроходим сняг. Предпочитам 20-тината градуса от изминалите дни, макар хората да ги определят като болно време smile
Дребният заспа - впускам се във водни приключения bath
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: декември 18, 2017, 10:41:04 »

Скъпи съфорумки,
нямам време да ви чета, защото искам да използвам малкото свободно време, което имам за ДА опиша 2 много важни за нас събития: Евровизия и пътуването до Казан
Много се вълнувах, както знаете, но всичко мина много добре. Когато звънеца звънна бях готова да разказвам още поне 2 часа. Показах им забележителностите. Направиха знамето с цветни балони, слушаха химна, ядоха локум. Говорихме за розата и всички се "напарфюмираха" с розово масло, подарихме на учителките рози, кулминацията беше ръченицата. Веднага хванаха ритъма, много бяха сладки. Чак не можахме да излъчим победител. Определено България спечели Евровизията  yahoo
Казан: просто красота  heart
Пътувахме с нощния влак. Децата спяха през цялото време. И аз можах да си почина. Още от влака видяхме, че има какво да се види. Пристигнахме около 7 ч. сутринта. Беше още тъмно и крайбрежната улица със забележителностите светеше прекрасно. Намерихме хотела. Починахме си малко, после се разходихме около хотела, намерихме Макдоналдс  pardon. На обяд Кари отиде на тренировка, а ние с Кико поспахме в стаята. Когато се върна отидохме на разходка. Вече се беше стъмнило и определено беше много красиво. Централната църква и джамията са една до друга. Явен знак за търпимостта между различните етноси. Направихме снимки. Легнахме си рано, защото на следващия ден беше състезанието.
Страхотна зала!!! Всъщност не е зала, а център по гимнастика. Огромно, внушително... Като знам как изглеждат повечето зали в БГ ми става много тъжно. Все се питаме кога ще стигнем европейците... Е аз бих искала да стигнем руснаците. Имат страхотно отношение към спорта. Личи си, че се отделят средства, а не като в БГ - всичко на самотек. И татарите са много мили хора с дръпнати очи  blum
Според мен Кари игра страхотно, но напусна очертанията на килима и на второто съчетание се обърка и игра с гръб към съдиите, което й донесе много минуси. Тъй че по класиране сме на опашката. НО най-важно е участието. Важно е това, че въобще намерихме добър треньор, че въобще участваме на състезания, че беше единственото момиче от Бг сред 800 гимнастички, че чухме името й в тази огромна и красива зала на другия край на света. Чувствам се изключително горда с моята шампинка  heart

Сега ще се опитам да кача снимки.

Ще ходя да чета в темата на Тони  give_rose
Прекрасен понеделник!!!!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #322 -: декември 18, 2017, 10:50:01 »

Ина, не те разбрах за идеята на Скай...аз ли нещо грешно съм схванала  huhhuh.gif
Панде, като се прибрахме вкъщи ММ каза, ей тамън настигнем Т по щурост и следващият път е по-щур  pardon Та да, аз си мислех, че Мис не се заседява на едно място, ма Бамбук ни скри шапката  blush
И нашите подаръци още не са опаковани...
Фани, супер изглежда всичко  give_rose А Кари да не се ядосва, следващият път ще си има едно наум Wink
Али, много ме изкефи тва за децата lol
Ма я се стегнете  beating Идват най-хубавите и уютни празници  heart heart heart
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #323 -: декември 18, 2017, 10:52:52 »

Добро утро,

Включвам се на живо от детска белодробна болница, където висим от събота вечер с пЛевмония както казват старите... Направо празници ми се разбиха на пух и прах, сега единственото желание ми е до петък да ни изпишат и тея хрипове да изчезнат. Единствено позитивно е че антибиотика е през устата а не венозно. Тааа стискайте палци!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #324 -: декември 18, 2017, 11:08:28 »

Ужас !!! Прегрьщам те силно.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: декември 18, 2017, 11:12:25 »

Булче, кураж ще мине!Ужасно изживяване е и се молиш никога да не ви повтаря!Прегръдки и кураж!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: декември 18, 2017, 11:24:25 »

 cray Кураж, Булче!!!  Два пъти сме имали това чудо с Лари - ужасно, но се преживява. Дано да минете бързичко през този нелек период!!!  good
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: декември 18, 2017, 11:41:57 »

ОФ !!! Тя такава ли идея имала ...  GROAN

Имаше - 2 години подред прави на разни хора такива работи pardon Тая година шИ пасувам. Правя елха все пак хахаха. Силно се надявам довечера да реша дали да я кича още или ще я пращам. В тая връзка - я дайте акъл (знам, че снимката е супер малка)


* 1.jpg (74.68 KB, 108x248 - видяно 2077 пъти.)
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #328 -: декември 18, 2017, 11:52:26 »

Булче, кураж  heart Дано са ви уцелили антибиотика.
Скай, само в горната част според мен нещо малко за украса още smile Иначе да, имам предвид, че аз имам такива чаши от Скай и се сетих от тях да направя smile Е, станаха супер имровизирани и в последния момент, маааа не са за толкова арт настроен човек, че да намира кусури  pardon
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #329 -: декември 18, 2017, 11:53:53 »

В тая връзка - я дайте акъл (знам, че снимката е супер малка)
heart heart heart

Булче, кураж на теб, а на Звяр целувки smile

Фани, браво и за двете събития Bravo За Евровизията много ми хареса, че си успяла да вкараш нагледни неща. Преди много години по география всеки трябваше да прави доклад за дадена държава от Европа. Майка тъкмо се беше върнала от Ирландия и аз разказвах за там с нагледни неща - карти, монети, диплянки от различни забележителности. Сега с ерата на интернет нещата уж са улеснени, но малко хора ще си направят труда специално да търсят нещо без някой да ги е подбутнал Wink

Вкъщи ухае на пащърнак. Отиваме да се борим с лъжиците Torte
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines