Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 08:29:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коледни подаръци 2017г  (Прочетена 44115 пъти)
 
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: декември 23, 2017, 06:14:21 »

https://postimg.org/image/97xn4usm5/

https://postimg.org/image/r9c6phppp/

https://postimg.org/image/97xn4usm5/

https://postimg.org/image/hdfp33gvx/

 Дано успешно да съм качила снимките,за първи път използвам този начин  Wink Еми ми подсказа
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: декември 23, 2017, 06:33:11 »

Аз бях червеноперка,избрах тази рибка,защото тате и дядо,като ходеха за риба,все такива рибки ми носеха и аз ги отглеждах във всички кофи и легени в къщи,докато не "избягат"
 А рибката-снежанка е Киви.Днес успях да се доредя до Еконт,където беше панаир.Но си заслужаваше Wink
 Имам си два подаръка,единия за мен,другия за Кари.Опаковани тематично и стилно  в тон.За Кари има страхотна плетена шапка,много мекичка и топла,в бяло и розовко.Съвсем малко и е голяма,което е хубаво,понеже ще може да я носим и следващата година Wink Много е доволна,разнася я цяла вечер.Напоследък се впечатлява от всяка нова  вещ и се радва много сладко,като донеса нещо за нея heart
  За мен имам много весел календар,с уникални илюстрации,голям смях са.Ще си го сложа в салона,да ми става весело ,като го чета Wink Имам и форми за сладки с печати,коледни форми за мъфини и балсам за устни с аромат на рози,на мен ми мирише много на локум,идва ми да си хапна от него,аз не излизам от вратата без балсам за устни.Това ми е вечния,задължителен козметичен аксесоар.Дори на раждането си го взех с мен хахахаха.Определено ми нацели с подаръка Киви Wink
 Сега ,тъкмо си мислих,че съм приключила с коледните сладки и ти ме вдъхнови,та утре ще запретна ръкави Wink Имам си едни вечни меденки и едни вечни мъфини,които много си ги харесвам.Ще зарадвам гостите за Коледа.Особено децата с тези формички Wink
 Докато си гледах подаръка,в салона дойде Надето,та и на нея се похвалих ,даже се снимахме - бонус поздрави за Киви  heart Още веднъж ти благодарим,сладко Киви.Бъди честита и много здраве на теб и цялото ти семейство  heart heart heart
  ,,,,Забравих да кажа,че  имам и красива картичка Wink
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #107 -: декември 23, 2017, 08:17:19 »

Аз уж вчера писах, а не си откривам поста crazy Както и да е, ако се повтарям, извинявам се. Просто не искам Снежанката ми да се притеснява. Подаръкът вчера ММ го взе от Еконт, но утре ще го донесе в Пловдив при мен. Не му дадох даже да отвори пратката, за да ми е пълна изненадата. smile
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: декември 23, 2017, 12:01:19 »

Получих си подаръка! Даже два!  girl_wink От emmmy и от marry_me. marry_me ми е рибката.  girl_wink

От emmmy подаръка няма да го снимам - бяха разни лакомства за децата, които веднага добавих в торбата, която ще отиде под елхата на 25-ти.  girl_wink Елха още не сме успели да сложим, ама и утре е ден.  pardon

marry_me много се е постарала - и в опаковането, и във всичко. За всеки опакован отделен подарък, отделно коледни сладки, една висулка елха, и отделно комплект колие с обици за мен - звездички, много сладурски. За децата - коледни чаши в кутийки с форма на елха - и тях набързо ги смотах в торбичките за под елхата - ще си ги намерят на 25-ти.

За мен и Иван - по един комплект чорапи Pirin Hill. Забелязах на кутийката, когато ги разопаковах (още преди да видя, че са чорапи) - пише, че са подходящи за хора с чувствителна кожа (каквато е моята).  girl_wink

Коледни сладки, пък, много обичам - сега съм на диета, ама на 26-ти (пада ми се въглехидратен) - ще си хапна с удоволствие за вечеря.  girl_wink Даже мисля да ги скрия, да не ми ги изядат дотогава.  diablo

Ето и снимки, да се убедите сами колко се е постарала marry_me:











Аз бях рибка мандарин - просто много ми харесва как изглежда - много красива рибка е. Разглеждах и други красиви рибки, но пък на тази ми харесва и името - като мандарина - не че има нещо общо, но звучи коледно.  pardon

Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: декември 23, 2017, 13:18:34 »

Така.. както бях споделила си получих подаръка, но сега успявам да седна и да го покажа. Безкрайно много благодаря на моята Снежанка рибка Лолитка и на нейното ангелче Кари, които донесоха толкова радост в моето семейство. Малката, като видя, че нося подаръци и се развълнува изключително много.  Дори веднага си разпозна името, взе играчката и я закачи на елхата. Та, имам си много хубав коледен тишлайфер, както и страхотна чиния с еленчета, коледни лакомства, които се боря да уцелеят до Коледа, както и много хубава коледна чаша за чай. Имам си и една много нежна гривна, която ще си нося с голям мерак smile Салфетките ти ще красят коледната ни трапеза, а картичката вече украсява и секцията ни. Ето малко и снимков материал:







Благодаря ти за милите думи и дано пожеланията ти се връщат стократно.

А пък аз избрах сардината, защото съм отраснала в Либия и честно да си призная не съм яла по-вкусна риба smile

Еми, много ти благодаря, че не ме забрави и ме направи част от този прекрасен момент с всички вас  heart heart heart
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #110 -: декември 28, 2017, 10:10:38 »

 И аз да си покажа подаръка. Много благодаря на Рат, която се е постарала за моя зимен уют и за оцеляването на бедстващия бъдещ татко. Аз избрах да съм зарган, защото това лято открихме тази вкусна рибка, докато бяхме в Гърция. Пътуването ни дотам беше свързано с разочарование от неуспешен опит за бебеправене, но пък точно на следващия месец се е случило. Та хем разочарование, хем и надежда свързвам с гръцкото зарганово лято.

 Имам си топло чорапки, коледна чашка и имаХ шоколадов Дядо Коледа. Книжката за оцеляването на младия баща вече я започнах, а ММ се е наредил веднага след мен.



 
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #111 -: декември 28, 2017, 20:08:47 »

Голяма мъка ми е шерването на снимки, но ще се пробвам и после ще ви разкажа:

https://www.flickr.com/photos/99682490@N07/shares/5Tn5T0
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #112 -: декември 28, 2017, 20:11:54 »

Надявам се, че се виждат на долния линк.

Аз бях акула, нещо напоследък съм в такъв режим готова да схрускам всички ( някой ден в отдушника подробности). А до тогава вие се грижите чудесно да съм бяла и добра и ме глезите страхотно.
Падна ми се отново Бубето, която надмина себе си smile

Имам бижута, коледна чаша, в която си пия кафето всеки ден. Големият змей сам се ориентира, че за него има цяла кутия и си отвори влакчето. 32 има плюшено еленчИ, а картичката е произведение на изкуството.

От момента, в който каза, че иска акула, аз знаех, че Бубето ще е моята Снежанка, защото тогава помагах на Маги, но въпреки това изненадата се получи. Аз даже мислех, че съм си открила подаръка, но не  ... може пак да ми го подарят някой ден smile

Благодаря още веднъж! Всичко е чудесно и помислено smile
« Последна редакция: декември 28, 2017, 20:19:59 от Kiwi » Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #113 -: декември 29, 2017, 12:51:22 »

Макар че получих подаръка си много рано, го публикувам сега blush Руми, извинявай heart Подаръкът ми е изцяло коледен и изцяло влезна в употреба. Играчката и свещника стоят на бюрото ми и всеки влизащ за тях се закача smile Човечето ми е здраво опипоркано beating (в превод опипано). Имам и поднос на два етажа, който на Коледната ни сбирка в офиса влезе в употреба и му се радваха 18 човека Bravo Имам и картичка с много мили пожелания heart



Аз бях риба клоун lol Просто я харесвам от филмчето Търсенето на Немо, една мила физиономия, добродуша и весела. В Софийския зоопарк съм виждала на живо, имат няколко рибки, много са сладки. Избрах да подарявам на мандарин, защото беше №7. Аз съм родена на 3-ти число и бях №3, ММ е родено на 7-мо число. 3+7=10 (цялост)  crazy И така... blush blush blush
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: декември 29, 2017, 20:47:03 »

Ех, от кога го чакам този отговор и тази снимка. След като на Рат подаръка беше счупен , тръпнех и си мислех, че нещо е станало . Даже направих и застраховка за счупване в еконт. Радвам се че е влезнал в употреба.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: декември 30, 2017, 09:01:41 »

https://ibb.co/eNwbMb
https://ibb.co/cjRXuw
https://ibb.co/fSWnSG

Кив, Мери ми, много са се постарали рибките ви. любим тип подноси са ми тези.
аз получих преди дни коледен подарък  от Свекс, сега се вреждам да кача линкове.Уникален бухал за дистанционни, ножици или каквото си поискам girl_wink , картичка от плат, играчка за дребния и торбичка за сурвакане, с пожелание да му слагат пари и орехи вътре на детето.
Благодаря ти че поредна година беше мой приятел, Свекс. give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #116 -: декември 30, 2017, 10:43:09 »

Аууу, как е избило мастилото на картичката blush
Аз да се похваля, че имам картичка с пиленце за късмет чак от Дъблин heart
Ина, много благодаря, прекрасна е. Тъкмо си мислех, че съм го пропуснала това пиленце, ако някога е искало да ми кацне на рамото heart heart heart
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: януари 03, 2018, 15:38:45 »

За много години!

Честито на всички рибки, прекрасни подаръци имате!

Киви, много се радвам, че всичко ти е харесало, надявам се и на змейовете също  Wink Много ми беше приятно да избирам отново подарък за теб smile Избрах акула, защото това е риба с характер!

Ани, с малко забавяне, да се отчета с твоите чудесни подаръци, които много ме зарадваха! Обичам Коледа и всичко свързано с нея ме прави щастлива  Girl_hide

Така, в навечерието на празниците получих този прекрасен кашон:



А в него намерих приказни коледни нещица! (+много мила и красива картичка)


Порцеланова чинийка



Коледна свещ



Топчета за ваза (досега не бях виждала такива, придават съвсем различно настроение на декорацията)



Шоколадови Дядоколедовци!!



Страхотен тишлайфер, който мисля да използвам и за други празнични поводи  smile



Благодаря ти, Ани!!  give_rose

Аз избрах да съм цаца, защото просто това е единствената риба, която хапвам с желание  pardon А и морето, винаги свързвам почивката там с цаца и картофки!
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: януари 03, 2018, 21:39:07 »

Ехаа, много се радвам, че подаръците са пристигнали. Притеснявах се дали не са зачезнали вече, че покрай празниците доста натоварени тези куриери.
Щастлива съм, че съм ти донесла частица радост в празниците. Позвай си ги със здраве и мерак smile
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines