Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 16:05:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декември-последния месец на годината пълен с изненади  (Прочетена 124680 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« -: декември 01, 2017, 10:01:59 »

Здравейте в новата тема  blum как сте?
Стискам палци на мъжа на Рат!
Свекс, котките са страхотни, много са хубави!
Фани, мисля че можеш да го легализираш.Те са международни тия сертификати и няма логика да те карат да ги изкарваш пак.Нали за това се явявате на тия изпити?
Наде, мисля от няколко дни какво да ти пиша.Бъди силна, гледай напред!Всичко ще се нареди!Прегръдки!

Аз спах до късно с малката, голям кеф smile Днес няма да се излиза времето е ужасно.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #1 -: декември 01, 2017, 10:07:56 »

Писах, писах в старата и не ми даде да публикувам, та да си напиша постът тук  Wink

Абе Наде, хващай го тоя Митко да мие чинии  beating
Палчета на кой за каквото му трябва  give_rose
Аз едвам се добрах до работата тази сутрин  angry 30 минути не мога да е измъкна от квартала  crazy По едно време си мислех дали има смисъл изобщо да идвам като трябва да си тръгна  един  pardon После се сетих, че другата седмица почват едни проекти и ще си наваксам с работа/време  smile
Цвете, зайчето нещо понякога се ослушва да яде и не пие много вода (предполагам, заради сезона) и се бях филмирала, че не пишка много ( а преди 4 години ѝ правихме операция за камъчета в пикучния мехур), та днес пак ще я влачим да я преглеждат  pardon ММ твърди, че много се вглеждам и си въобразявам, дано да е така, че не искам пак да я мъчим с операции  girl_impossible
Скай...шалчета си взимам от магазините за аксесоари, почти винаги има хубав неща там smile Преди много пазарувах от SIX, ама нещо ги изпозатвориха  huhhuh.gif
На мен ми беше несравнимо удоволствие да си измисля и направя сама нещата за сватбата...е не са се получили много про, ама пък всичко беше правено с любоФ, та по-скоро не бих използвала агент...но такива като мен са еденици, повечето гледат вече да им е спокойно и си наемат хора за всичко  pardon
Фани, ми те са международни тези сертификати, трябва да можеш да ги легализираш?  huhhuh.gif
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: декември 01, 2017, 10:09:11 »

Хай добрЮтро ви и от мен. Аз пък ще си имам компания 4 дни и ще се "отърва" от разходките с добитъка за малко. Че откакто онзи ден имахме близка среща с един питбул, имам мускулна треска на всичкото знаен и незнаен мускул от дърпане.

Този път ние сме без щети, дано и питчо да е добре, че човека е от нашият блок и е един от малкото съвестни кучкари. Ама как да ги удържа тия - излизаме от вратата, аз съм ги отпуснала да щъкат, той докато каже дръж ги и те ме дръпнаха по леда... pardon
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: декември 01, 2017, 10:25:14 »

Добро декемврийско утро!  heart



Обичам го този месец, топъл, пухкав и уютен ми е. Дано да ни донесе радост. Чиста и по детски.  Christmas tree

В колебание съм кога да украсявам, набутах се да правя украсата и в офиса...ама това да са ми проблемите  Wink
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #4 -: декември 01, 2017, 10:30:30 »

 Добро утро!

 Аз по повод началото на декември ще си направя топло какао с бита сметана и някоя друга подправка коледна. Навън вали ужасно и май ще отменя плана за излизане. От вчера не мога да стигна до магазина, в който са донесли основния подарък на рибката заради ужасното време и моя зъб. Поръчала съм и един куп пратки и чакам и тях.

 Иначе този месец го чакам с нетърпение, за да си видим наемателя на ФМ. Дано вече спре с номерата и се покаже какво е, че започнахме да губим търпение, а споровете за името са в разгара си. За момиче сме намерили компромис май, ама за мъжкото ще имаме скандали. Важното е да е здраво, ама все пак безименно ли да ходи... Wink

 Утре ММ е на работа и хич не ми е петъчно, но пък после ще ходим на гости на кумовете-новодомци. В неделя ще се събираме с компанията, с която играем настолни игри -само те не са известени за моето състояние и приключваме с гостувания и съобщения.

 Фани, Оксфорд си е Оксфорд и ако не е с давност, за което се съмнявам, си важи за цял живот навсякъде. Даже не виждам какво има да се превежда и легализира, това е международен сертификат. Така че няма какво да се явяваш наново.

 Хайде хубав бял и празничен месец с ухание на карамфил, джинджифил и канела  heart
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: декември 01, 2017, 10:36:38 »

Лелеб колко съм зле! То е нив месецб аз в старата тема пиша! После ще чета, че ми се е свило всичко и стягам багажа да се разсейвам.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: декември 01, 2017, 10:39:21 »

Е, благодаря ви! Надъхах се да си търся правата. Ще им звъня, да не ми се правят на важни. Аз пък имам нов Ханцук на Пума от намаление го взех за 50 лв някъде, което за тука си е без пари направо. Хубав ватиран да ми топли.
Абе казвах нещо, че мразя домакините с Ханцук и кукуригу, ама си вземам думите назад. За водене на детка на гимнастика не ми трябва бална рокля  heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #7 -: декември 01, 2017, 10:51:34 »

Здравейте!
Пожелавам ви бели, чисти мисли, душевна хармония и страстночервена любов този месец heart
Тази сутрин и аз най-после се чувствах отпочинала. Спя нощно време, събуждам се да нахраня малкото дзверо, което става за кратко време, обаче алармата ми звъни в най-дълбокия сън и съм като бита с пръчки сутрин. Днес циклите на съня ми съвпаднаха с алармата, та съм свежа.
Да се похваля smile Минаха 6 месеца от раждането и започнах да тренирам. Бях си дала време. Не съм чак такава дропла, каквато очаквах след 9+6 месеца, но всичко пука и трака по мен lol Ще видим утре сутрин дали ще мога да направя схемата закуска, кафе, упражнения, баня...
Рат, Булче, стискам палци!
Хахаха, Фери, разби ме с изказването за Митко и чиниите Wink Правилно! Ако се налага, веднага може да спретнем задачки-закачки и Надето да е ангажирана през деня.
Да разбирам ли, че в София пак вали сняг?! shok Тук сме напът да видим слънце. Полуготова съм с подаръка. Днес имам обиколка по нов магазинен маршрут. Имам да опаковам и пращам и други подаръци и коледната магия ще заеме половината хол santz Вчера малката ми показваше каква украса имат в игралната. Беше много щастлива и ми дава зор да украсяваме и вкъщи. Първо обаче ще има основно чистене, че трябва да застелим вече и килимите в хола и детската.
Чух се с майката. Днес ги изписват. Усещах как й е застанала буца на гърлото. Хем се мъчи да почувства радостта от това да се приберат вкъщи, хем й е болно. Това е от разговорите, които ще останат дълго в съзнанието ми. heart Такива разговори те карат да осъзнаеш кое е важното и да вдигнеш глава от дребните спънки в ежедневието ни.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: декември 01, 2017, 10:56:41 »

Добро, снежно утро от мен! gcrst

Ноември го изпуснах, сега се включвам, за да ви пожелая месец изпълнен с чудеса! Santa
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #9 -: декември 01, 2017, 11:08:26 »

Хаха, Чери, набутвацията е голяма работа smile И аз така, ама как да ги оставиш други да я свършат, като ще я направят през пръсти blum
Фани, като нищо да те накарат нов изпит да държиш.  crazy Всяка страна си има собствени изисквания за сертификати за работа, откога и откъде да са, но не пречи да опиташ първо със стария good
Иначе хич не ме е избило на творчество/копирачество, ама на чуждоземско дете какво да подариш? Не бива да е обемно и тежко, защото пътуват със самолет, всичко си имат, майките им знаят какви дрехи и храни да им купуват, не ми се иска да отбия номера pardon
Рат, пак стискаме палци *THUMBS*Стиснете и по едни за НИ2, днес е на контролен преглед give_rose
Скай, майка, свекърва или собствен мъж имаш за компания?
Наде, днес ми е много натегнато откъм работа, утре - също, ама от понеделник идвам при теб на дивана да си откачаме тихо, кротко и по план heart
Хубав и успешен ден, здрав месец с положителни емоции, че да завършим подобаващо годината good
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: декември 01, 2017, 11:12:07 »

Нааачииии (не, че е нужно да сте наясно), от теЗ всичките изброени има само един, за който да кажа, че ще му връча добитъка и аз ще се отърва...та мъжО ще е.

Свека НЕ идва на гости, още по- малко като съм сама. Тя деТ се вика не се е обадила да ме пита как съм и имам ли нужда от нещо, ще дойде...А и изпитва панически страх от всякакво животно girl_wink

А майка ще дойде в неделя, защото в понеделник заминават дружно за Холандия и ще му подосажда 2 седмици, после ще се върнат заедно и Жоро ще си е тук до новата година pardon ТогаЗ ще мога да се отдам спокойно на крафстване, че имам един РД за праЙне и съм си поставила едни цели crazy crazy crazy, а с по 2 свободни часа на ден малко бавно върви shok
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #11 -: декември 01, 2017, 11:17:44 »

Ми така де, за какво ти е тоя мъж ако не мие чинии lol
Али, браво, че си намерила мотивация и време  good Не, не вали сняг, всичко се топи, даже е много топло за първи декември Wink
Е, Скай, много хубаво, че ще си имаш мъж  heart
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #12 -: декември 01, 2017, 11:18:54 »

Али, днес сме на дъжд като изведро в менюто. Вали като пролетен -ситен и обилен. Гледам само да спре, за да изхвърча като тапа ама май няма да ми се получи.

 Да ви питам случайно да знаете ДЖ ама не от тия скъпите- за семейно тържество, че сега кумата ме пита, а аз освен най-известните други не знам. Пък те едва ли са свободни и едва ли са бюджетни каквото е условието.  Wink
« Последна редакция: декември 01, 2017, 11:20:35 от addicted_to_u » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #13 -: декември 01, 2017, 11:34:34 »

Влизам само да ви спамна, че днес в Рая Тойс има -20% на всичко, онлайн и във физическите smile
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: декември 01, 2017, 12:03:15 »

Да ни е честит новия месец.Да донесе на всеки това,за което си е помислил в най-личните си мигове.
Скай,каква ти е темата на Р.Д.
Фани,че какво има на майките с хангунг и чокита? blum
Фери,дано наиситна нищо да й няма на пухкавелка.
Вероника,това с името е гадна работа да се разберете без скандали.Може би то и затова не иска да ви се покаже.
Маги,ти тази седмица с дълъг уикенд.Мина ли ти мускулната треска?
Рат,мина ли изпита на Георги?
Али,много обичам тоз момент опаковки,изпращане,получаване.
Наде,Митковците са тежки гемии ама са добри души.
Чери,много интересна професия е това.
Тони, как сте?
Хубав ден на всички.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines