Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:42:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коледни подаръци 2017г  (Прочетена 44169 пъти)
 
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: декември 12, 2017, 11:53:37 »

Има още малко, дето не са опаковани. А елхата не е завършена. Но като за първи самостоятелен опит ми харесва pardon


* WP_20171212_00_37_29_Pro.jpg (74.89 KB, 137x194 - видяно 2806 пъти.)
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: декември 12, 2017, 12:01:30 »

О, момичета, много хубави подаръци са заваляли!

Искам специално да кажа, Еми, на човек ще му е жал да разопакова твоите неща!
« Последна редакция: декември 12, 2017, 12:30:42 от Bube » Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: декември 12, 2017, 12:28:58 »

Юхуууу страхотни подаръци си имаш Скай.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #48 -: декември 12, 2017, 12:44:51 »

Скай, последната хартия много ме кефи  heart Искам пак да се паднеш да подаряваш на мен  blush  С такъв кеф съм си наредила коледните ти джиджавки  give_rose А тишлайфера понеже ми се свиди да го слагам на масата (понеже котката понякога се качва) съм го плеснала на дивана  да е на показ и стана мммммммммм  heart heart heart
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: декември 12, 2017, 14:20:16 »

Скай, последната хартия много ме кефи  heart Искам пак да се паднеш да подаряваш на мен  blush  С такъв кеф съм си наредила коледните ти джиджавки  give_rose А тишлайфера понеже ми се свиди да го слагам на масата (понеже котката понякога се качва) съм го плеснала на дивана  да е на показ и стана мммммммммм  heart heart heart

 give_rose Ми не, няма да съм аз :-( Пък и тая година нямам толкова време като миналата, за това само малко труд и творчество pardon

Тия хартийки са от Икеа. Купих едни мега яките хартии и отварям да опаковам...те "бетер" тоалетна хартия - късат се по ъглите на кутиите, умрях на мъка...и ааайййде в Икеа. Там пък изкупили почти всички хартии, но се запасих.

Та - моЙта риба да знае - имам да опаковам още малко, да доукрася елхата и пращам. blush
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #50 -: декември 12, 2017, 17:15:40 »

Само да ви кажа, че сте много лоши  beating Пък как никой не си написа коя рибка е, защо е решил да е точно тази рибка. Коя рибка си е избрал и защо nea

Като се стигне до мен, ще отделя няколко реда. А горните да се поправите бързо beating Важно ми е, нали си изграждам представи за вас по този начин kiss2

ЕДИТ: Коригирам се Аличка си каза, че жълт танг. Али, много се чудих дали да не избера точно жълт танг, колебаех се между две, Киви ми е свидетел. Но явно има нещо в Пловдивския въздух, добре си се въртим с Рони. lol
« Последна редакция: декември 12, 2017, 17:29:03 от marry_me » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: декември 12, 2017, 17:20:08 »

Днес си получих подаръка! Разкошен е!
Цвете, много ти благодаря за старанието и желанието, с което си избрала и направила всичко!
Пак се опитвам да кача снимки и пак сайта ме прецаква  diablo явно е нещо лично! Ще опитам.пак в нов пост по-късно.
Моя подарък още не. Е завършвн и това ме дразни до безобразие, но надявам се скоро да пътува към океана!

Аз бях Пъстърва, просто така ми дойде- обичам да гиям, за съжаление само 1 път съм улавяла и е страхотно удоволствие да я извадиш /рибарте ще ме разберат Wink /
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: декември 12, 2017, 17:29:55 »

Имаше някаква драма със сайта, може би за това не си успяла да качиш снимките.

Аз бях шаран. Ей така - щото е обикновен и защото все пак е свързан с Никулден, който пък е празника на Бургас. Пък аз нали съм си от там pardon

Няма още да казвам коя риба съм избрала, защото не съм и пратила подаръка tease
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #53 -: декември 12, 2017, 18:28:09 »

Привет, рибоци! Харесвам духа в тази тема, много е празнично вече.
Аз не съм пратила нищо, защото много ми се иска да е нещо с моите две ръце сътворено, но съм отворила дейности на 3-4 фронта и не стигам, но ще стане и до края на седмицата пращам. Коя е моята риба ли, няма да ви кажа Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: декември 12, 2017, 20:14:38 »

Скай, знам аз за Париж blum  , и за кучетата слухтях, ама не всичко помня, мозъкът ми е на пихтия от некачествения режим. pardon

Елхата дет правиш еееееееееее shok shok shok shok . ПОдобна, но не толкова добра гледах в Лидл, но то нямаше нищо общо . освен по материя и цвят  blum

чакам с нетърпение подаръка на Рат да го покаже и на другите риби. като прикл с подаръците, ще си кажем кой защо е бил еди коя си риба. pleasantry
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: декември 12, 2017, 20:18:11 »

Рат,накара ме да се почувствам доволна от себе си.Ровичках из форума да видя нещо насочващо,но..... не успях и действах интуитивно.И днес отваряйки стара тема за размяна на подаръци се объркахобаче ти ме успокои  Избрах си да подаря на пъстърва защото тази риба обитава чисти хладни води високо в планината.Аз в момента имам огромно желание и нужда да отида за малко на такова откъснато място без комуникации ,без никой,само аз и нищо друго.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #56 -: декември 13, 2017, 09:27:53 »

Скай, знам, че няма да си ти, аз даже не се записах да участвам тази година  blush Ма все пак да си те похваля и да завидя на таз годишната ти рибка Wink
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: декември 13, 2017, 09:51:38 »

Скай, знам, че няма да си ти, аз даже не се записах да участвам тази година  blush Ма все пак да си те похваля и да завидя на таз годишната ти рибка Wink

 give_rose give_rose give_rose

Благодаря! Предвид, че ми беше първият (и последен за сега) тишлайфер, много се радвам че ти харесва и още си го ползваш heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #58 -: декември 13, 2017, 10:12:20 »

Дано намериш време и вдъхновение за още  good Много ми харесва, че е по-плътен от обикновените тишлайфери и може да си го ползвам и за други места (както сега съм си го преметнала на дивана), а ММ скоро му се възхищаваше, че шевовете му са златни lol Айде стига  Offtopic
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #59 -: декември 13, 2017, 14:51:11 »

Да кажа на моята Снежанка Руми, че си взех подаръка  yahoo yahoo yahoo
При мен е, ще си го разопаковам с много любов по-късно  heart heart heart
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines