Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 03:41:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 40 41 [42]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември с "н", като начало!  (Прочетена 144135 пъти)
 
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #615 -: ноември 30, 2017, 17:25:52 »

Девойки, я ми дайде някой друг магазин, от който мога да купя хубав шал, по- "мадамски" и при възможност червен... crazy Купих си един, ама не съм убедена, че е точно моят pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #616 -: ноември 30, 2017, 18:18:28 »

Скай, полиестер, коприна или вълна си търсиш?
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #617 -: ноември 30, 2017, 18:51:30 »

Ами..нещо по-хубаво. Т.е. или вълна или кашмир или коприна...или някакъв микс pardon Да е мек и да топли blush
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #618 -: ноември 30, 2017, 19:15:19 »

Хелоу.
Али, много тежка история. Обади ли се? Бъди там до тях и покажи, че ако им се говори - си насреща. И както казва Ина "само с хора се преживява всичко".
Чери, има бизнес за агент. Щом в моя малък град ползват, значи професията става все по-популярна и необходима. Успех!

А за мен да знаете, че аз съм си говорила с ръководството. На вас го споделих. Проста е откачена ситуацията ми.
Разпита мина. Не очаквах да е тоооолкова подробен. Сагата с регреса от застрахователя продължава, а аз се чувствам виновна за неща, за които не съм.
Общо взето продължавам да откачам хаха докато спокойно си варя боб.

Нооо днес за пръв път мих чинии. Трудно с една ръка, но с подходяща техника и много свободно време измих половината мивка.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #619 -: ноември 30, 2017, 20:04:56 »

Наде, да знаеш, че пак ще те викат и пак ще ти задават малоумни въпроси и ще те объркват. Даже е още по- гадно, защото вадят неща от контекста на казаното преди. Отговаряш само каквото те питат, без да мърдаш и на милиметър от въпроса, най- добре да ги караш да повторят и да разясняват.
Щом ръководството е наясно, не се притеснявай поне за това good
Не е шега да измиеш толкова чинии, браво Bravo heart Чуваш ли се поне с приятелки, идват ли да те виждат?
Силни прегръдки и давай да си откачаме заедно Wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #620 -: декември 01, 2017, 08:37:20 »

Добро утро!
Аз идвам да помоля да стискате палци на мм. Вчера мина устния, сега замина на писмен. Малко му се е свило, то и на мен де  blush ама се надявам да чу се паднат хубави въпроси и да ги разбие.
Наде, браво! Изобщо не се чувствай виновна, оназиа едва ли й дреме ти как страдаш и колко ще се възстановяваш.
Али, страшно тъжно ми стана вчера като прочетох. Кураж на семейството!
Свекърва, тия котки са толкова готини, че ще взема да прошия накрая /с моите леви ръце, няма да се познава, че са котки, ама нищо/.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #621 -: декември 01, 2017, 09:22:08 »

Здравейте!
Али, надявам се второто близначе да ги радва много, за да могат поне малко да облекчат болката. Както казваме алианите: такъв е животът, с едното око плачеш, а с другото се смееш...  cray
Свекс, пак те е избило на творчество,  а?
Стискам палци, Рат!
Мен пък ме карат от едната фирма дето работя да минавам Оксфорд тест за владеене на езика. Чудя се дали ще ми блокират профила ако не го направя. Все пак отдавна не съм правила упражнения и ме е страх да не се изложа. От друга страна имам диплома и сертификат B2 пак Оксфордски, ама в България.  Дали не мога да ги примоля да им пратя сканирани копия като се прибера в БГ?!
Ще го мъдря още.
Какво мислите за Хари и Меган? Мисля, че си утиват, много са ми сладки. Обожавам рижи хора. С учениците ми ги наричаме оранжеви. На едната визита имаше едно полуфранцузойче/полуирландче дето му викахме: Оранжевото момиче
Чери, радвам се да те видя отново тук.
Хубав ден ви желая! 
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #622 -: декември 01, 2017, 09:47:50 »

Добро утро!


Мен ми е шашаво и напрегнато цяла седмица, днес ще е кулминацията та стиснете едни палчета!

Ратче стиснати палци и за тм!

Фани не мисля че е редно на рижави хора да се казва оранжеви, коректната дума ginger

Наде, стискам палци и да има разрешение бързо по твоите казуси!


Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #623 -: декември 01, 2017, 09:53:51 »

Добро утро. Първи декемврийски ден. Дано донесе много позитивни емоции на всички...и чудеса!
Свеки, вчера забравих да те похваля за котките! Мноооого са сладки!
А за откачането заедно - тук съм, на дивана, винаги хаха. Приятелки идват чат-пат..и аз чат-пат ходя до училище да проверявам какви ги вършат с документацията, та размърдвам малко мозъка, за да не затъпея тотално с фокс лайф и тлс.
Рат, стискам, успех голям!!!
А на момичето си й пука за мен, просто се притеснява да не търсят обезщетението от нея. Но аз нямам претенции към нея, а тя си е изправен водач. По закон имам право на такова обезщетение от застрахователя и защо да не го взема? Заради глупави притеснения...безпочвени. Аз нямам толкова пари да си платя операцията и възстановяването.
Активен
Страници: 1 ... 40 41 [42]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines