Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 08:44:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 39 40 [41] 42   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември с "н", като начало!  (Прочетена 144140 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #600 -: ноември 30, 2017, 11:16:19 »

А, ние имаме листчета. В чекмеджетата на бюрото на компютъра задължително има, както и в кухнята. Wink Второто ми трябва, за да поставям началото на дългите списъци за пазаруване от някой хипермаркет. Иначе все се сещам за нещото, когато съвсем е свършило и ми трябва. pardon
По повод писането и помненето. Оказа се, че кабелът, който е в пералното, не е много голям на квадратура. Той е за бойлера и за сушилнята. Предишните собственици не са имали сушилня. Бушоните издържат, но да не стане беля отскоро разбрахме, че трябва да изключваме бойлера, когато пускаме сушилнята и обратното. Вчера само аз не мих коса вкъщи. Вода за най-малкото дупе имаше вечерта, но смесителят беше най- на горещо извъртян. Още сутринта бях спряла сушилнята и въпреки сложената от мен бележка да включа бойлера съм забравила. То колко е да излезеш от пералното и да цъкнеш едно копче crazy ММ ме скастри. Обясних му, че ще пуснем бойлера като лягаме, барем е на нощна тарифа Wink Той - Ще забравиш, аз - Няма да забравя.
Мина се време и вече къщата утихнала, ще лягаме. Телефонът ми изпищя качинг-качинг и ММ - Чакай да видя кой ти пише по това време beating Аз бях с гръб и само се захилих тъпо Xixixi Идва той при мен и оперва телефона в носа ми, за да си видя напомнянето - Бойлерът ти пише Xixixi Xixixi Почва и той да се хили тъпо и ми казва - Не знаех, че и ние имаме смарт бойлер.
Та който не помни, пише! pardon Чукче-писател! tease

Скай, винаги ми е смешно като видя някой с голямо куче по улиците как вкъщи казва на добитъка: Стани от дивана, за да легна аз tease
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #601 -: ноември 30, 2017, 11:24:29 »

Добър ден!Планът за рибката ми е в действие и се вълнувам много.
Али,дано наистина успеят да се справят приятелите ви с предстоящите предизвикателства.Аз много исках близнаци в рода на ММ има много и се надявах,но и сега ми е добре.
Маги,бързо да се оправя Моника.
Фери,какво пак й стана на зайката?
Скай,това усещане е много готино,аз имах овчарка като момиче и сутрин ме събуждаше с молба за разходка ,ама то си беше пълна лиготия.
Свекс,защо не използвая линка ,който дадох на черешка за украсата на това помещение.Маса ще има ли?Ако има по покривката на масата може да се закачат разни неща,или пък аранжировки върху масата.За друго не се сещам,много си ограничена откъм действия.
Фани,имате ли много сняг.
Бременелките,как са наемателите и вие самите?
Рат,ТМ взели си изпита?
И последно да ви кажа вчера едно момче от нашия град си спечелило 500 000 лв.от билетче.Страшно много се зарадвах защото наистина заслужава.Семейството му мина през сериозни изпитания.
Ако съм пропуснала някой,да ме извини,моля.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #602 -: ноември 30, 2017, 11:27:08 »

Днес съм вкъщи, почивам.. чистя и пера.. smile

Али, много неприятно.. sad Преди 6-7м. Моя позната във Враца роди близначета, доносени и всичко беше ок.. Радост голяма.. И сега гледам само момиченцето, а момченцето починало малко след раждането sad Направо акъла ми не го побира, ужасна история  cray


Трябва да измисля нещо за ядене, което Илиян да купи и да имаме време да го направим.. т.е да става за 20-тина минути хаха smile  Girl_hide


Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #603 -: ноември 30, 2017, 11:44:33 »

Скай, винаги ми е смешно като видя някой с голямо куче по улиците как вкъщи казва на добитъка: Стани от дивана, за да легна аз tease

Абе те по принцип не седят по диваните, нито по леглата. Ама малкото идва от време на време да се гуши, седми 10-15 мин макс и си ходи. Само сутрин понякога изкарва по половин час спане. И аз не и отказвам, защото съм свикнала с котките да си ги гушкам, а тя е една огромна плюшка heart heart heart pardon

Скай,това усещане е много готино,аз имах овчарка като момиче и сутрин ме събуждаше с молба за разходка ,ама то си беше пълна лиготия.

"Големият" бацил така буди Жоро, ама само него. Мен ме знаят, че ако не е зор зор...ще излезем като стана pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #604 -: ноември 30, 2017, 12:43:18 »

Цвете, крокотак е изцяло в Пинтерест. Ползвам го от много отдавна, харесала съм им страницата във ФБ, но не ми върши за случая работа, че хем да е лесно, хем да е евтино, хем и обемно /да не се губи в огромното бяло пространство/, но най- вече да не изглежда недодялано, че не съм толкова сръчна в изрязването по линийка. Ръчната работа ще я оставим за децата, нали с нещо трябва да се занимават и да научат.
Реално имам вече идеи, ама всичко си иска време, мамка му...
Скай, да не ти пиша на лични, че съм от телефон сега, ама онези капки /от РД на Александрина/ как и правиш? По прозорците смятам да направя от памуци за почистване на очи и да ги натракам на машина, да не се моткам с лепене. Има ли по- лесен начин?
След малко ще покажа какво си обсъждахме с Еми по повода smile
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #605 -: ноември 30, 2017, 12:47:29 »

Аз спя с тапи за уши и нашия си знае, че ако му мине номера ще е при Теодор.  Режим няма,  защото и ние нямаме.  Теодор работи на смени, всяка седмица различна и съответно се разхожда преди или след работа.  Аз вече не го разхождам, голям ми е, тежък и само по изключение излиза с мен. Той живее на долния етаж,  на стълбите има бебешка ограничителна вратичка и изобщо няма достъо до спалнята. Че иначе нямаше да го преживея, аз както съм със супер лек сън....
А относно сватбената организация - буквално е като по филмите, за това и не очаквам да я практикувам тук. Още съм много далеч от това,  някой тукашен да ми повери 50 хилки да му направя сватбата,  не мисля и да се пробвам.
Свекс, няма да има практика,  аз дистанционно го ларам, защото академията е в друг град. Тоест само онлайн си пращам творенията.
Идеята е точно за България да практикувам, но пък и там няма практика да се ползва сватбен агент.  Живи и здрави,  ще го мислим.

Поканиха ни за кумове,  ама може и да ни се размине.  Теодор не е кръстен и сега ги чакам да видя какво ще решат.

Тука е супер студ, аз съм отпуска от другата седмица и сега поръчах пистолет за горещ въздух за боя, да оправям щетите от безценния Марс.

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #606 -: ноември 30, 2017, 13:27:19 »

Чери, друг кум, кръстен ще си намериш Wink
Мисля, че агенти ползват по- бюджетните сватби в Бг. Някак функциите се изземат от декоратори и флористи. Но пък много от работещите в чужбина биха разчитали на нещо познато за сватбите си тук, та ти ще имаш това предимство.
Ето ги капките и част от идеите:


* Handmade5.jpg (48.13 KB, 448x252 - видяно 324 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #607 -: ноември 30, 2017, 13:32:05 »

Тук големите топки представляват облечени в плат балони, което изобщо не ми харесва. Мислех за кълбета прежда, но са тежки, после - за вата, ама пък едва ли ще са полкова сферични... Та приемам предложения crazy


* Handmade6.jpg (49.49 KB, 448x252 - видяно 328 пъти.)
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #608 -: ноември 30, 2017, 13:39:57 »

Тия висящите кръгчета ли? Ами с рязане на по 2 кръгчета и лепене на корда...С шиене ще стане също, по- бързо ще е, но аз не исках да се виждат тегели и за това си поиграх повече pardon crazy
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #609 -: ноември 30, 2017, 13:43:49 »

Привет, привет smile

ние се разходихме преди обед, обиколихме куриерите и малчо сега спи smile

Свекърва, страхони са ти котките. Преди време като ти писах да си направиш ФБ страница и да
продаваш там творенията си, не се шегувах. Мисля, че ще имаш страхотен успех  good
За топките може да използваш стиропорени. Виждала съм в Джъмбо, Бриколаж и Слънчоглед. Сигурно и по крафт магазините ги има.

И в БГ се ползват сватбени агенти за цялостна организация. Обикновено младоженците са чужденци, живеещи в чужбина българи или са много заети и имат време само след работа и затова и избират агент. Като най-често клиентите идват от препоръка от други младоженци или са били гости на сватба организирана от съответния агент/агенция.

Днес ми е толкова петъчно, няколко пъти си припомням, че е четвъртък. Отивам да отметна малко работа, докато не се е събудил злодейко Wink
« Последна редакция: ноември 30, 2017, 13:46:32 от ma6ka_ » Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #610 -: ноември 30, 2017, 13:50:47 »

Свек - за какво са ти тия топки? Има едни пластмасови, може от тях да ползваш...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #611 -: ноември 30, 2017, 14:18:04 »

СКай, да ги облека в плат, че ще остане от картините и после да ги висна от тавана. Затова ми трябва нещо голямо и леко, ама по- малко от надуваема топка, че ширината на плата е 50см. и съответно нещото трябва оптимално да се натика в квадрат 50 х 50.
Слънчолед и Бриколаж нямаме, Джъмбо ми е доста далеч и трябва да командировам някого. crazy Иначе продават от пяна, по които да се рисува, но са малки. Съвсем таман са ми едни детски гумени топки за игра, по 5лв., обаче съм се писала на спестовна crazy
Машка, по- скоро бих се прикачила към някого... Нищо от тези неща не съм измислила сама, всичко е копирано blush
П.П. Не моа да си намеря подходящи клони, нямам от къде crazy Като ще взема дебел кафяв картон и ще го направя на тръба и после ще го намачкам и усуча diablo Или ще замотам няколко дръжки на метли, които после да яхна blush
« Последна редакция: ноември 30, 2017, 14:23:35 от svekarva » Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #612 -: ноември 30, 2017, 15:18:43 »

https://www.youtube.com/watch?v=LRDZOGooXnk

 funnytooth funnytooth funnytooth

Извинявам се, ако вече го знаЙте...
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #613 -: ноември 30, 2017, 15:58:54 »

Хич не са рядкост вече сватбените агенти.. моята декораторка нали вече работи само с една агенция.. Те са мееега добри и са точно с агенти.. много, много високо ниво, щом само моята декораторка им поема по 50 сватби на сезон.. а те работят и с още 2 или 3.. Много пари излиза, но има все по-платежоспособни хора, за щастие явно.. Едната ми позната, която се жени тази година със 150човека гости.. 3500 е дала само на агенцията, отделно декор, наем, фото, видео.. На мен цялата ми декорация от Цвети струваше 1600лева.. но всеки с възможностите си  pardon
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #614 -: ноември 30, 2017, 16:28:47 »

 За мен са рядкост такива, които стоят по цял ден и ако нещо се обърка оправят нещата. Най-вече за настаняване и транспорт на гостите. Такива не съм срещала, но то може да е личен опит, а не че ги няма. Аз не съм и търсила много, защото реших, че ще си правим нещата сами. Имаше 2-3 гафа, но бяха минимални- например видеото не можа да намери ММ от раз,баща ми се загуби, после забравили нещата за църквата у нас, свекърва ми забравила да пусне сота и едни нахални гости, които си тръснаха децата на места за възрастни. В тия моменти, ако имах човек, нямаше да е зле, ама пък мина и замина. Wink
Активен
Страници: 1 ... 39 40 [41] 42   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines