Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 16:51:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41 42   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември с "н", като начало!  (Прочетена 144910 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #570 -: ноември 29, 2017, 09:31:28 »

Добро утро!
Вчера ходихме в Лидл за дървени играчки, имаше над 10 кухни сигурно, ма не взехме...ММ продължава да твърди, че е малка...но напоследък той прекарва доста време с нея и има наблюдения, тъй че му се доверих smile Взехме иначе пица, зеленчуци и разни други храни за рязане и игра, но ще са скрити до Коледа. Вчера ми просветна да ѝ вземем и конче, ма докато се усетя са свършили навсякъде, звънях  nea
Маги звучи супер  Bravo И презаредена изглеждаш  good
Рат, лек път и успех а ТМ
Уф зайчето пак нещо не е във форма и ще я мъкнем по лекари  cray
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #571 -: ноември 29, 2017, 10:21:13 »


юредшожения за зимни рождени дни...

Мисля, че достигнах нов връх в създаването на думи през телефон. Благодаря, че все пак ме разбирате smile

Ресторант, ресторант... имаме едно проверено местенце до нас, в което ще ни дадат отделна зала и няма да се занимавам със слугинаж, а и торта там мога да поръчам. Детски клуб в никакъв случай, аз продължавам да не виждам смисъл да хвърлиш стотици левове ( 400 в нашия квартал) за 2 часа тичане и скачане и някаква третокачествена храна за децата, особено пък като се сравни, че само за тичането във въпросната зала беше 6 лв на час за дете.

Не знам де, да сме здрави, всичко друго се организира за 2 часа в голям град.

Маги, разкажи как сте изкарали? Натанцувахте ли се? Изглеждаше освежена по снимките.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #572 -: ноември 29, 2017, 10:28:31 »

Здравейте!
На мен ми е едно ошашкано. Разбрах кофти новини, та търся личното си равновение, за да се обадя на нашите приятели и да се опитам да им дам кураж. Друго няма какво да се направи sad
Зимите в Пловдив са тежки точно през пет години good Един съсед ми обърна наскоро внимание - 2017, 2012, 2007... Най-отвратно е ноември месец. Като се захлупи това небе и може две седмици да откара - без слънце, без вятър, без дъжд, мрачно, гадно и подтискащо. За щастие днес няма нито вятър, нито дъжд, а вече напече. Ще излезем по някое време, за да се разсея. Лятото си е жегаво всяка година. Това тук може да се сравни с онова в Русе или това в Благоевград, Сандански...
Миме, наистина неприятно за фотосесията, но ако се разровиш отсега, съм сигурна, че ще намериш също добър вариант. И ние трябва да се задействаме, но ще чакаме декември за самите снимки.
Чери, важното е да имате план... Макар и предпоследен Wink
Маги, голямо презареждане е било Bravo
Готова съм със слугинската работа и отивам да се докарам в приличен вид.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #573 -: ноември 29, 2017, 10:35:35 »

За детските рождени дни, на толкова малки деца аз не виждам смисъл от ходене по клубчета и хвърляне на пари точно както Киви.А и на 1 година детето хабер си няма какво става и ти седиш с него в клуба вътре.По-лесно е наистина, но след всеки такъв РД сме били болни и съм давала 50+ лв за екстри.Аз наистина го правя в къщи, хола е голям и не ремонтиран, там е детската стая в момента.Имаме играчки като за детски клуб и събирането на 4 деца и майките им ми е напълно достатъчно и физически и психически като изпълнение.Иначе с роднините ми е по-лесно дори, защото и ние и те нямат големи очаквания.Каквото сготвя го ядат, радват се на детето и толкова!

Беше много хубаво на фестивала.Тръгнахме в 4 сутринта в 8 и малко бяхме в Пазарджик.По пътя дънеше Шушана(за който не я знае да се информира smile аз вече я пея на сън, до четвъртък нямах идея кво е това) в автобуса и народа не спря да пее и да се забавлява(чувствах се като на лагер).Бяхме 19 под ред от 34 клуба.Сцената беше ужасна, театрална сцена с паркет и върху него метнато едно черно, тънко платнище което се хлъзгаше жестоко.Едното хоро ни е стационарно, на редички, но на второто щяхме да се изпопребием!Аз попаднах в някаква дупка и добре, че момчето до мен ме хвана, че щях да замина цопната на земята  blush
Като ни мина изпълнението всички се отпуснаха и половината заспаха на седалките в театъра, което си беше трудно предвид силата на музиката.Аз успях и пред театъра на площада да потропам малко, ама то луд умора няма.После класиране, не сме от тройката, но получихме специална награда на журито за автентичен танц и сме много горди!Наградата беше кошница с луканки, вечерта им видяхме сметката  blum
Като свърши всичко се накачулихме на автобуса и към хотела, който беше в някаква местност над Пазарджик.Обхват йок, интернет йок.Но аз лично танцувах много, веселих се и си легнах към 3 ужасно уморена.На сутринта станахме и айде към Батак, но доста по-спокойно и лежерно.А след Батак към Плевен.В къщи бях след 20 часа.От вчера ме болят прасците, що ли  blush
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #574 -: ноември 29, 2017, 11:34:58 »

Здрасти!
Вчера имах много интересен следобед. Понеже имах нова ученичка и се бяхме разбрали срещата да е у тях. Кой да знае, че живее в някакво село на г...за на географията. Оле майко, смених 3 автобуса +накрая такси, че закъснявах. Ама добре, че излезе разбрана, та ще се видим на работното й място, което е къде къде по-близо.
Моят синок пък се събуди със силно жрланир да ходи в "Маленкий пинц" /градината/. Беше още получмрак когато го заведох.
Поръчала съм си от четни петък едни обеци от розово злато, колкото да не е без хич. Да си имам нещо типично руско. Само дето сега ми идва наум, че всичко ми е бяло /злато, сребро / т.е. сега трябва най-малко един пръстен розово злато да си купя. А черния петък продължава до утре вкл. Видях, че има за 50 лв дори.
Напук на всички недоспали, аз си се наспах хубавичко след като заведох Кико. Тук вече украсиха празнично. Освен това строят стадион, мост, метро,  пътища. Голяма работа ще да е това световно.   pleasantry
« Последна редакция: ноември 29, 2017, 11:41:43 от fanimira » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #575 -: ноември 29, 2017, 12:14:27 »

аз па си намерих свестна бижутерка за поправки и си поправих бившите сватбени обици, момите дет са по-отдавна тук, ми ги помнят може би. Та се въодушевих и ще ида да й оставя да ми оправи годежния и детеродния пръстен ( тоз дет ми подари свека като родих biggrin ) .

РД да сме живи и здрави ще правим в заведение, деца няма да има, така се случи -хората около мен нямат деца към момента, или пък са им големи и болни. pardon Торта му поръчахме детска, не че ще я помни, но по снимки да я види някой ден. Голяма двуетажна, с мечо Пух. Фенове сме му. smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #576 -: ноември 29, 2017, 12:57:11 »

Влизам да отбележа, че вече има календар на Енимъл Рескю, ние всяка година купуваме и за подарък и са страхотни  heart

http://arsofia.com/bg/60608/%D0%BA%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B4%D0%B0%D1%80-2018-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%BAa-%D0%BA%D0%BE%D1%8F%D1%82%D0%BE-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%B3%D0%B0/
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #577 -: ноември 29, 2017, 13:01:48 »

Всъщност е доста як  Oh my ... Oh my ... Bravo
Аз вчера купих календар за унас, с полета за писане до всяка датата, защото направо се изумих колко неща имаме да помним, а и тука както всички часове се записват за седмици и месеци напред...
Иначе съм взела и адвент календари, за нас и за кучето. Исках за мен да взема с вина, а на Теодор с бири, ама нещо ми се видяха много скъпи и се сдържах. Иначе има дървени и са уникално красиви, догодина мисля да се отчета.  heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #578 -: ноември 29, 2017, 13:12:44 »

Да, правят ги в криейтив студио и са много професионални и изпипани  heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #579 -: ноември 29, 2017, 13:36:25 »

И аз да си покажа котките и къде ще отидат Wink. Остават сурвакарските чанти, но за 1/4 българчето май няма да имам време, та ще е от плат с коледни мотиви.
На котките им "хванах цаката", но в Pinterest намерих много по- лесни за изпълнение и сега ще отлежават ден- два докато реша кои да са. Нищо няма повече от котки, също като по онези витрини от Швеция, дето ви и показвах след пътуването ни.
Али, все си мисля за близначетата на вашите приятели, с тях ли се случи нещо?
Еха, Маги, следващия път и ръцете чак от танци да те заболят Wink
Рат, хайде късмет и да свършва като задача следването good
Чери, ясно защо бърникаш из сватбените теми, значи Wink Какво представляват курсовите работи?
Еми, Киви, кога се родиха, кога пораснаха тези деца heart


* tinypick3.jpg (71.86 KB, 504x284 - видяно 175 пъти.)
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #580 -: ноември 29, 2017, 13:55:50 »

Тъкмо се хвърлих в тревоги къде се покри свекървата и хоп тя се явява с котешка  стъпка.
Рат,хайде да е на късмет и Георги да си защити титлата победоносец.
Верно бързо растат децата аз докато се обърнах и трябва да вадим на Поли лична карта,а Мити е към 7 вече.Никак не ми се иска да расте повече и да става пуберско магаре,сега е много забавен и още ми мирише на бебе.
Фани,снимай и ние да се порадваме на красота.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #581 -: ноември 29, 2017, 14:27:59 »

Свеко, ти що не им пришиваш опашките на дупетата на тия котки мари??? pardon


* 21102011 002.JPG (66.27 KB, 400x414 - видяно 2237 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #582 -: ноември 29, 2017, 14:40:47 »

Що бе, тъкмо там са crazy Освен ако главите им ти приличат на дупета blush
Опашката съм я вкарала между двата плата здраво, да може Амели да я върти и разнася като я хваща там. Идеята е да им се захванат ей така, но полицата на нашия прозорец е малка, та висват като.... blush


* 6e23c1305c4e7cb2cba356d10df6d3d7.jpg (20.61 KB, 236x314 - видяно 2266 пъти.)
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #583 -: ноември 29, 2017, 14:44:08 »

Мне...нямам снимка отзад. Идеята е, че опашката не е така свободно висяща, а е зашита за "тялото" на котката и тя се подпира на нея. Не знам дали ме разбра... blush
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #584 -: ноември 29, 2017, 14:58:14 »

Ааааа, да е фиксирана, имаш предвид. Да, ще и зашия, даже и лепки за свързване една за друга може да сложа, защото идеята е да пазят да не подвява под прозореца. good
Активен
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41 42   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines