Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:51:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 42   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември с "н", като начало!  (Прочетена 144116 пъти)
 
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #555 -: ноември 28, 2017, 09:19:38 »

Marry_me,в този сайт има чудесни идейки.Много пъти съм го използвала за покани и разни други неща за декорация,също и за картинки за оцветяване.
И аз искам сняг ,ама няма само дъжд и грозен вятър.Почти ми се оформи идеята за моята рибка плана е вкаран в действие.
Наде,много е неприятно,но не се отказвай и данo както казва svekarva да си се консултирала с добър адвокат.
И аз имам астигматизъм и нося очила,носила съм и лещи ,по едно време си мислех за лазерна корекция отказах се и с карам с очилата.
Чакам си аз една поръчка от store.bg ,с моторната четка за зъби на Мити.
Да ви е хубав и спорен деня.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #556 -: ноември 28, 2017, 09:36:12 »

Добро утро  give_rose
Аз черния петък не го уважих, ма снощи преди лягане си нямах работа и вършах в озон  angry Попълних някоя и друга колекция от книги и една чаша поръчах на братовчед ми и толкоз...ще видим кога ще го докарат  smile
Пфу аз нали миналата седмица ходих на профилактични от работата и очния ми предписа нови очила щото едното ми око е 0,5 другото си е ок  huhhuh.gif Викам аз знам, че и двете са 0,5  huhhuh.gif Както и да е, ще ходя на второ мнение, то не че това е диоптър, който налага постоянно носене, ма така или иначе иаме право на очила от работата  pardon
У наше село има сигурно 30+ см сняг  girl_impossible Вчера ММ търча по задачки, ма днес дано успее да изкара Мис да се накефи  smile
Сутринта брат ми (спа в нас) взе че отвори вратата към предния двор, не бях спряла алармата и като се разпищя тва чудо  angry Добре, че Мис си къртеше дълбоко, ма рано рано се обяснявах със сотаджии.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #557 -: ноември 28, 2017, 09:53:03 »

Добро утро!
Вчера така и не си подадох носа навън. Майка имаше час за лекар и не можеше да вземе кокона. Чак ММ като свърши работа ходи в най-големия дъжд. Аз в един момент бях започнала да се притеснявам за нея, защото това е около час, след като е свикнала ние да я взимаме. Детето си беше ОК pardon Играла си, редила пъзели, гледали Маша и Мечока... Имат си занимания и не е била последна. Не знам какво работят родителите от нашата група, но много рано си взимат децата. Вероятно и бабите пенсионерки помагат. Ние като се пънехме да сме млади родители, нямаме такива екстри Wink
Днес дъжд няма. Обаче има вятър и то на пориви. Тъкмо да се зарадваш, че времето е прилично студено, надуе вятър и си представям какво изживяване е вън. girl_impossible На вилата сигурно има сняг - хижа Здравец е побеляла.
Пустият му Лидл! Няма и как да отида с кола. Сметнах, че тия 2-3 дни няма да карам (нищо спешно нямам) и изпрах кошницата за кола на дребния. Сега всичко е разгащено из хола - кошница, сушилник под климатика и 1000 части висящи по него.
Вчера почти направих втория порт-бебе за в градината. Трябва да купя малко вата, че имам само силиконов пълнеж и няма да стои добре оформено с него. Днес ще изгледам един-два епизода на Откраднат живот, ще скроя и шия нещо от новите платове (имам идея за рокля и потник) и може да се наканя за измия мивките.
Фери, ти нали работиш с компютър? Заслужава си направата на очила не толкова заради диоптъра (и моят е такъв), колкото заради защитните стъкла good
Наде, вчера много телеграфно писах. Директно си говори на работа за договора и обясни, че е вероятно да ти продължат болничния. Вярвам, че ще намерите най-доброто решение. Не си съкращавай времето за възстановяване и рехабилитация.
Хайде, Есмералда изсуши дрехите и ще я пращам да пие кафе, а аз да сгъвам Wink
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #558 -: ноември 28, 2017, 10:18:13 »

Добро утро и от мен.

Днеска ми е форумско  danceg
От Black Friday се обнових с гримове, че една от любимите ми марки имаше промоция - плащаш 3, взимаш 6.
И една блуза от много обожавания ми Тед Бейкър, и чанта - поредната. Ама то защото, ММ си взе телефон (след голямо пънене, май семейно ще се ориентираме към Iphone  nea ) та реших, че и аз мога да похарча малко, да не остана назад.  blush

Иначе си поканих свеки на гости януари месец. Голямо колебание беше коя да дойде - мама или тя, ама аз предпочетох нея, защото не е идвала, а и тя повече стяга Теодор от майка ми, по-полезна ще ми е  pardon
Нашите най-добри приятели решиха да се върнат да живеят в България и сега вече сме сами тук. Изтрещяването ми е на турбо степен.  girl_impossible

Липсва ми снегът... ама много. Много ми е интересно кучето как щеше да му реагира, как щеше да се радва.  dog

Започнах курс за сватбен агент - сега пиша курсови работи като луда.
Изкарах и курс за първа помощ на работа. Ужас, напълно официално им заявих, че смятам да си скрия дълбоко сертификата и първа ще тичам в обратна посока, ако някой се нарани. Продължавам да съм ужасена от кръв.  bad

Наде, стискам ти палци, че ти е доста гадна ситуацията, ама ... и временна. Ще мине.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #559 -: ноември 28, 2017, 12:45:46 »

Добър ден!
Днес вече не вали сняг, но поне има едни 10-15см за разкош. Снимките из фб, още са с бял и пухкав сняг, а след няколко дни ще остане само киша  nea
Утре трябва да пътуваме към Бургас и дано пътната ибстанивка да е добра! Четяъртъкни петък ще ви моля за.палци, че мм е на изпит. Най-накрая се накани да отиде на последния държавен и дано да се приключва!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #560 -: ноември 28, 2017, 14:06:18 »

Добър ден!
Честит ви сняг! За кой първи за кой не съвсем.
Ратче, ето че в БГ има повече сняг от тук. Не се среща често трябва да се отбележи.
Днес съм толкова заредена и изпълнена с живот. Погримирах се малко и като се погледнах в огледалото: Въх, ама верно станах по-красиванот Мис България.  Даже няколко съмнително изглеждащи мъже на улицата се обърнаха след мен. Впечатлението ми се засили от накъв тип в автобуса дето тръгна да ми пуска ръце.  Добре, че се усети да си прибере крайниците на време, че щеше да отнесе някой шамар.  tease
Днес взехме новото трико на Кари - в розово и бяло heart
Не съм ви чела, ама смятам да се поправя
« Последна редакция: ноември 28, 2017, 14:08:10 от fanimira » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #561 -: ноември 28, 2017, 14:24:39 »

Черешке, означава ли, че ще имаш време да пишеш тук smile
Фани, ние сняг още не сме пипнали. Даже гледам, че и из Родопите остана само по най-високите части. Нямам бърза работа! Като знам, че 2018 са Зимните Олимпийски игри, нищо чудно от общината да ни включат неформално в подготовката я по фигурно пързаляне, я по бобслей, я по ски пловдивски дисциплини. tease
Аз все пак успях да изляза! Купих тостерчето за кокона, кафемашината не ме впечатли, тенджерки има. Забравих да потърся тортата, но евентуално при следващо ходене. На дребния взех от тези 3Д пъзели с дивите животни (но не за празниците, а просто ги харесах). Имаше ужасно много бройки на играчките Bravo Не видях само аквариума с рибките, вероятно имаше бройки под останалите кутии. Явно зависи от управителя на магазина. Щом от кухните имаше над 20 броя, а от момчешките маси над 10... Bravo
Метнах един гювеч с фасул във фурната, бебокът заспа, а аз ще се размажа на дивана, за да гледам филм DANCE
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #562 -: ноември 28, 2017, 14:37:50 »

Али, все едно не сте на 150 км от нас. Тук имаше поне 30см върху климатика, нощес един клон паднал върху съседната кола, явно вчера съм имала усет къде да паркирам.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #563 -: ноември 28, 2017, 14:53:13 »

Добър ден!

Ние сняг още нямаме, освен по върха на Балкана. И днес не можах да зарадвам дребния.

Вчера фотографката ми писа, че си е счупила крака и трябва да отменим снимките от коледната сесия. Днес звънях на друга любима фотографка, но часовете й почти са запълнени, освен няколко, които пък нас не ни устройват. Друг вариант е да търся други фотографи или да се снимаме след празниците. Не си го представях така, но ще измислим нещо.

Снощи пък ме изненадаха от Playsense, че сме спечелили дървен, образователен календар. Много е хубав. Изобщо имат много хубави неща. Малко му е раничко мисля на Алекс за него, но наистина изглежда много занимателен.

Мислех да правя пилешка кавърма, но нямам всички продукти и ще приготвя нещо друго.

И аз от кога се каня да гледам някой филм или.да си сваля сериал, но все си намирам други занимания. Имам още дрехи да прибирам.

Али, май във всички Лидъли са се престарали този път.

Чери, поздравление за курсовете.  smile
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #564 -: ноември 28, 2017, 15:40:05 »

 Що си мисля, че сутринта писах ???  crazy

 Рат, не знам в кой край на София (или може би за Банкя говориш?) не вали сняг, но тук откакто съм отворила очи не е спряло. Точно е тихо се сипе.

Правя сметка какво да готвя, че само един хляб да остане за пазаруване и ММ да го носи. Добре че в събота реших плана за готвене за цяла седмица и днес правя всичко в едно. Сготвих кисело зеле, купешко от Кауфланд, да видим дали на вкус ще го докара като домашното. Сега сварих и едни пилешки бутчета за супа и фрикасе/ пиле жулиен според настроението и продуктите. И си гледам как си вали през прозореца. Чак в четвъртък ще се наложи да си подам носа за зъболекаря. Да видим какво се е получило и да го довършва, че съм решила да се зазимявам за зимен сън. Тъкмо до пролетта ще съм станала на мечка.

 Хич и не ме очудва, че в Пловдив няма сняг. Напротив идва ми в повече зимата тук в София. Гледам по спомени във ФБ и миналата година по това време е валял сериозен сняг. В Пловдив успяваме на 5 зими да преживеем една истинска със сняг и сега разбирам колко е по-хубаво така, ама късно е либе за китка Wink

 Миме, много неприятно за фотосесията. А пък Лидл в момента са единствени от веригите, които не ме разочароват- то не че много останаха на родна земя, ама пак...

  Хайде отчетох се... Хубав следобед от мен!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #565 -: ноември 28, 2017, 17:21:05 »

Добър ден smile

Мотах се цял ден.. сняг има, но положението е добро, шофира се спокойно и времето е топло.. доволна съм smile

Миме, много, ама много ме изкефи календара, даже не знам дали не участвах, щях да го подаря на някого, ако бях спечелила. Много им харесвам всички неща, аз писах и преди... За фотосесията... много, много неприятно sad Дано намериш вариант, хубаво си е.

Чери, приятно ми е да те виждам тук.. нищо, че информацията ми е известна, вълнувам се за курса, звучи супер.. И нямам търпение да се навиете и вие да си дойдете  blum blum blum blum

Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #566 -: ноември 28, 2017, 20:14:59 »

И нямам търпение да се навиете и вие да си дойдете  blum blum blum blum


Аз имам, и то доста  blum Постигнахме консенсус за сега. Планът е да се приберем след 2-3 години. Което означава, че от сега трябва да започнем да работим по въпроса и яко преориентирахме ежедневието.
Ще видим до къде ще го докараме и този план, че при нас всеки е предпоследен.  crazy

Иначе Али, аз си влизам редовно да чета, но не пиша, щото повечето пъти няма какво да кажа по темите.
Но като цяло ще се постарая да съм по-редовна.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #567 -: ноември 28, 2017, 21:02:21 »

А хич не ви искам пловдивските меки зими, защото вървят в комплект с пловдивското лято, не мерси smile Мен снега до момента ме устройва, гадно е като не мога да си извадя колата от паркинга, но тогава винаги има кой съсед да те бутне, а и рядко вали така.

Зимата не ми харесваше единствено миналият януари, когато бях голям пингвин, болен и кихащ, и кръгъл Wink

Малкият змей ще навърто годинка скоро, ще се включите ли с юредшожения за зимни рождени дни. Останалите сме все летни. Торта, парти, роднинииии... Май един ресторант и готово.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #568 -: ноември 29, 2017, 08:51:42 »

Добро утро, прекрасни!
Днеска или сте много заети, илибстежсе успали/а дано е това!/. Мен малки шамари ме събудиха и още ми е криво. Това дете съвсем изтрещя по итнишение на съня, всеки ден нов режим  angry
След малко май ще потегляме към Бургас, дано всичко да мине по план и да си вземе кзпита мм.
Киви, колко хора ще каните? Ще има ли дечурлига? Ако нямаш място вкъщи или не ти се занимава наистина заведение е най-добре, а ако има деца с детски кът примерно.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #569 -: ноември 29, 2017, 09:07:10 »

Добър ви ден, завърнах се!Изкарахме си страхотно, направо беше супер smile Сега ме болят мускулите на прасците, но съм ухилена като зелка.

Киви, аз го правя в къщи все още.На детските кътове в тоя период е пълно с болни деца, на ресторант с нея е мишън импосибъл, та за това в къщи.Тегаво е, но винаги може да се поръча храна.

Рат, лек път!
Активен
Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 42   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines