Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 12:20:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 42   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември с "н", като начало!  (Прочетена 144894 пъти)
 
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #525 -: ноември 27, 2017, 09:49:45 »

Добро утро smile

В събота се сетих за всички чакащи кухнята в Лидл. Следобед бях в Лидл в Ринг и имаше много бройки, минимум 15. Предполагам, че и днес ще има още от тях и не само там. Тази година явно са зареди доста.

Направо не ми се вярва, че вали сняг. Изобщо не го обичам и едва ли ще може да излизаме много в това време.
Аз се спирам вече с пазаруването, че ММ дори не подозира за всички неща badgirl В петък се стърпях и нищо не поръчах от НМ, снощи ми пратиха мейл за 30% отстъпка и не се стърпях.

Днес ще се отдам на чистене. Събота и неделя никаква работа не свърших вкъщи и днес ще наваксвам  witch

Хубава седмица на всички smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #526 -: ноември 27, 2017, 10:03:03 »

Добро утро!

Още не съм си подала носа от леглото и не знам какво е положението навън.

Вчера ходихме до Лидл да пазаруваме и видях, че има доста останали кухни, а аз се притеснявах, че няма да се доберем. ММ ми вика, те истинските кухни във Виденов са по 200лв, така че... blush
Киви, аз четох добри отзиви за кухните, но ще видим. Наистина и сега има сладки комплектчета за тях.

Рат, и ние имаме такива периоди. Тази нощ се буди много често и се въртя. Имам чувството, че не съм спала много, а той сега продължава да си кърти.

Машка, сега има до 70% в НМ. Прави се, че не съм ти казала. Wink
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #527 -: ноември 27, 2017, 10:03:49 »

 Добро утро!

 И аз се сетих за кухните, дано всички желаещи са се вредили. Ние вчера ходихме да пазаруваме за седмицата, че вече повече от 1 мляко и 1 хляб ми е тежко да мъкна, но във всички магазини беше лудница. С тия бутаници за банани на промоция просто не мога да ги разбера ще каже човек това са единственкте банани, до които имаме достъп. crazy

 Аз в петък пак останах без оправен зъб. Не се е умъртвило нищо с лекото лекарство без арсен. Днес ще слагат упойка, дано ме хване от малко и да го махат тоя нерв, че направо вече само това сънувам. АГ-то не беше очарована от идеята и това още повече ме наплаши.angry Стискайте палци днес да се свърши с драмата. На всичко отгоре се пробвам и да се разболея от ходеници по автобуси, та тъпча лучен сироп и мед и лимони, дано ми се размине. Малко стана за отдушник, ама ще прощавате!  give_rose

 Лек ден на всички, че с това гадно време трудно ще го добута да е хубав! smile

 
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #528 -: ноември 27, 2017, 10:10:06 »

Добро снежно утро smile

Миналата седмица имах възможност за разходки и времето беше прекрасно, но бабето беше тук.. Сега съм сама, но времето е ужас.. Няма две добри smile

Много се ядосах.. Поръчах от Комсед куче интерактивно и разни играчки за баня... Исках розово куче (с розови уши де), поръчката ми беше потвърдена и тн, като дойде е синьо.. Върнах всичко!! Много се ядосах, нямали и ми дали синьо..  diablo

В събота ходихме до Бебемания, цялата тумба хора.. Не, че имам нужда от нещо, всичко е купено, ама взех два накрайника за стъклени шишета и 2 залъгалки.. После, обаче с мама и баба се отцепихме и ходихме на шопинг.. Лоша работа.. изхарчих 380лева от парите на мама, но Илиян пак се ядоса, защото наистина сме купили всичко, но аз продължавам  blush Мислех да изчакам с козметиката, но имаше -40% в Медея (аптеките) и накупувах Мустела и малко Веледа smile В Малечко имаше -20%.. в Комсед -25%.. ужасен ужас хаха smile

Илиян и тати измиха прозорците и дограмата, спестиха ми парите за фирма.. Изпрахме всичко пердета, калъфи на дивана и матрака.. всичко. Изчистихме после и това е..

В събота играхме с нашите Ticket to Ride и с Илиян се скарахме на 300%, защото си измисли стратегия, която ми се струваше извън правилата.. В неделя до обяд не си говорихме  Girl_hide  най-тъпото е, че се оказа напълно по правилата и трябваше да се извинявам..  sad pardon

Успешна седмица Wink

ДВА НОВИ ОТГОВОРА, но пиша този коментар, вече 20 мин.. пускам и после пак.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #529 -: ноември 27, 2017, 10:19:51 »

Добро утро.
Мислехме и ние на бебемания да ходим, ама други задачки си измислихме. В събота ходихме на МОЛ, леля ми ми се обади, че ще ходи да си търси обувки и да се видим ииии ни замина почти целия ден...вечерта пак идваха кума и кандидат кумата и се наприказвахме, после цъкахме малко ексбокс. В неделя чистихме двора и садихме лалета, че време не остана, ето днес заваля...та добре че го отметнахме. Мис върша покрай нас, гони кучето, маха и крещя на съседите, зъбира камъни, листа и каквото успя да намери, накрая падна, порева и заспа, та откърти на двора 2 часа + на въздух. После ходихме да заведем заека на преглед, ма закъсняхме с 5 мин и вече си бяха тръгнали  blush Минахме и през нашите и така! Но съм доволна, че зазимихме двора  smile
Мислим утре да ходим на лов за дървени играчки в лидл, харесала съм много неща, ако има кухня сериозно ще се замисля  pardon
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #530 -: ноември 27, 2017, 10:25:49 »

Добро утро!

Тук е сняг, студ... ужас smile Къде ми отиде лятото?

Лидъла реших да го пропусна, сега и без това недоразбралите, че искаме една голяма играчка от всички, ще дофтасат с разни кутии и мисля да пропусна аз пък да купувам още, даже вече знам за един такъв ентусиаст и от сега се чудя къде ще я дявам тази работа. Целево пропускане! А те змейовете не е да са останали без играчки.

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #531 -: ноември 27, 2017, 10:29:22 »

Здравейте!
Тук е мокро, тъмно и гадно време. Всъщност, идеално за чай с ром и разпалена камина. Ама нито пия сега, нито камина имам pardon
Вчера бяхме до Хисаря за вода с малкия и с нашите. Приятно изненадана останах от едни малки магазинчета. Ще ги посетя пак! Напълнихме вода, хапнахме в една пицария и кой - от къде е. Кокона беше на вилата за почивните дни и бяхме младоженци (с бебе). ММ пак в ролята на Панталей-Пътник в ден неделя, за да разходи два хладилника по родните пътища. Накрая прибра коконата с големия бус и тя беше доволна. Сега са на етап безопасност на движението и всичко за МПС-тата я вълнува.
Нямам нет, тв и едва се стърпявам да не яхна количката. Ако се кротне времето, ще съм към ЛиТъла. Миналата година купих тенджерите за подарък. Много са хубави! Специално ги отворих тогава. Сега от тези играчки ще купя, че баба даваше зор за нещо от нея. Майка пък не е много Ок за нещата, които избрах от НМ. Може да е купила нещо отпреди и затова да се дърпа. Ще видим! По Коледа ще стане ясно.
Имам идея за рибката ми. Искам и Свекърва да ме води в магазинчето й. Трябва ми хубаво време, за да се развъртя още малко. Чак тогава ще се кротна с покупките.

ММ ми вика, те истинските кухни във Виденов са по 200лв, така че... blush
funnytooth funnytooth funnytooth Не е майтап!

Рони, голяма драма! Да минава вече... На мен ми оперираха мъдреца, докато кърмех. Помня колко се притеснявах дали всичко ще е нормално.
Айде, от телефона толкоз! После, ако имам нерви, пак ще кълва.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #532 -: ноември 27, 2017, 10:43:14 »

Здравейтее.
Аз продължавам да си лежа вкъщи на топло. И си ме вълнуват моите си възстановявания, та имам въпрос. Някой ползвал ли е крем против белези...и да е останал доволен от резултата. В момента мажа с природни лекове - промивки със смрадлика и крем с невен. Но раните вече се излюпиха напълно и се чудя какъв истински крем да си купя?
И да ви кажа развитието след въпроса ми за болничния - пратиха ми смс (което беше голяма изненада), че имам преведено обезщетение на 14.11 за месец октомври.
Успешен ден желая...въпреки дъжда! kiss2
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #533 -: ноември 27, 2017, 10:52:03 »

Рони, направо ужас sad Дано мине днес тази драма.. Направо бих изпаднала в ужас, ако на мен ми се наложи. първо ме е супер страх от зъболекари, ако има болка и се нуждая от упойка, всичко това с бременност.. направо ще откача.. sad

В нашият ЛИДЛ също имаше адски много кухни.. На мен пък евтини ми се струват, има много неща.. Бих си купила, ако имам детенце.. заслужат си парите... Като знам, че другите са над 200лева.. тази за 130 си е оферта. ММ изкара поне 3-4 мин да си играе с тостера lol

Наде, до кога си в болничен? Да минава бързо  heart

Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #534 -: ноември 27, 2017, 12:13:28 »

Наде,от приятелка фармацевт знам,че контракт тубекс дава добро резултати.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #535 -: ноември 27, 2017, 12:14:21 »

Привет и от мен  snow-man snow-man

Наде, препоръчвам с две ръце Контрактубекс good

Цвете, ако е удобно, покажи ги тези картонени красоти  blush

Ние в петък и събота бяхме по молове, няма да се жалвам колко изхарчихме уж за необходими неща. Само подмяната на очилата ми е 4 цифрена сума, защото съм с кофти астигматизъм, та ми се вие не като вълк, а като върколак  cray cray

Украсихме си елхата и вече ми е много топло на душичката.

В неделя правих една рецепта на Бон Апети, печени круши с Горгонзола/Камембер, направих няколко вариации. Ще я споделя в темата, ако някой иска да ги пробва. Стават уникални, ам, ам, ам Girl_hide

Тази година не съм мислила за подаръци, ще се захвана след 15-ти ударно, че нали имаме събитие във фирмата. Трябва да си измисля тоалет girl_impossible girl_impossible Загледах се във Феде и Ердем в колаборация с НМ. Да видим с какво ще се издокарам. И като се замисля как ще фалирам там, се чудя кое да орежа - подаръците или партито girl_impossible girl_impossible girl_impossible
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #536 -: ноември 27, 2017, 12:16:54 »

И нашата елха е готова  heart heart heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #537 -: ноември 27, 2017, 12:21:15 »

Наде, био ойл също помага за белези smile Ма с каквото и да се мажеш трябва да си много упорита Wink Успех  heart
Елхата тази седмица сигурно...някак си преди декември не ми е достатъчно Коледно за да украсявам  pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #538 -: ноември 27, 2017, 12:45:39 »

Привет!
Големият син е намерил добро разрешение на Черния петък - извел жена си извън Щатите до вторник  smile Те и така избягват пазаруване в такива дни, в Америка има хиляди по- изгодни начини с купони и карти и
някак им е минал меракът. По някаква статистика, 2/3 от закупените стоки никога не влизат в употреба pardon
Като казах употреба, та да спомена и нашата сушилня - вече е в активна употреба от няколко дни. Ама не е работа, лангърка памучните неща по 2 часа и ако са повече, трябва да се добави поне още час. Ще видим каква ще е сметката за ток  crazy За Коледа и включително за 40- годишнината от сватбата ни ще получим от децата по кръв и закон дехидратор. Доволна съм, поне е нещо, което няма да ме изненада, даже съм му намерила и място.
В първите години във форума имаше много сръчни и идейни майки, та ето нещо, останало от тогава:
https://www.detetoigrae.com/%D0%B8%D0%BC%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%88%D0%BE%D0%BD-%D0%B8%D0%BC%D0%B0-%D0%B8%D0%B3%D1%80%D0%B0/

Ей, много гадно време... Аз разглеждам коледни украси и се чудя как от нищо да направя нещо  crazy Трябва да измисля декорация на правоъгълно помещение от 80 кв.м., с две колони по средата, 6 прозореца на едната стена, по една врата на всички останали, боядисано в бяло, с висящи тавани /хънтър дълглъс май им викат/ като НЕ бИВА ДА ДУПчА И лЕПЯ КАКВОТО И ДА Е ПО СТЕНИ, ВРАТИ, ПРОЗОРЦИ И ТАВАНИ. Може да стърчи и виси /окачено на металните рамки на тавана/ pardon. Пък  ако може да е съвсем без пари, а най- добре е съвсем сама да го направя nea
Мери- ми, като ти слушам сумите, хич не си за жалене blum
Наде, Контратубекс нищо не помогна за белег на малкия син. Бабешки лек е кантарион, накиснат в зехтин. Може и изсушен да е, но трябва да престои 20 дни на светло. Става за пресни белези, пак с относителен резултат. Зависи много от кожата и мястото, на което е. И нищо да не правиш, след време всичко избледнява и не е толкова натрапчиво. Ще питам за едни мазила от Смолян от меча мас  и едни други, които са с розмарин, прополис и розова вода и ще ти пиша за отзиви.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #539 -: ноември 27, 2017, 13:06:14 »

Мери- ми, като ти слушам сумите, хич не си за жалене blum

Свекърва, защо да не съм  cray cray cray И аз искам да отида и да се размина с макс. 200 лв., ама уви всяко стъкло се прави индивидуално за моята корекция, за да е прецизно, защото бързо ми расте диоптъра  cray cray cray Да не говоря, че си ги чакам да дойдат girl_impossible
Преди години ми ги закръгляха и винаги си взимах налични на склад, по-евтино е, но това са очи, не е редно да пестя от тях Girl_hide Иначе съм си ги разсрочила и ще ги плащам 6 месеца lol lol lol
А ММ е по-зле и от мен  cray Неговите са с високи колбички и му ги изтъняват на максимум. Поне от сега си знаем, че и децата ни ще са с очила lol lol lol
Лещите пък са с 30 работни дни срок да ми ги произведат.
Хайде наоплаках ви се  Girl_hide Girl_hide Girl_hide
Активен
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 42   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines