Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 13:17:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 42   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември с "н", като начало!  (Прочетена 144800 пъти)
 
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #510 -: ноември 24, 2017, 17:42:17 »

Аз се отчетох за Black Friday-a с един lan кабел за 4.05лв от Технополис. С 10% отстъпка.  girl_wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #511 -: ноември 24, 2017, 18:11:19 »

Ние снощи украсихме елхата.. Винаги го правя на 6.12, но тази година не исках евентуално раждане да ме хване неподготвена, а това да оставя Илиян да я украсява е ужасен ужас.. Той винаги слага всички играчки само от страната, където е застанал и погледнеш ли елхата от друг ълъг е празна  pardon

Много ми е коледно..   heart heart heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #512 -: ноември 24, 2017, 18:59:10 »

Моят рибар горкият, откакто се роди Бамбук ходи по 4-5 пъти в годината. Чак ми е жал за него. Но пък чакам с нетърпение след години да си ходят двамата, а аз да си стоя сама у нас.

Еми, страхотно е това  heart
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #513 -: ноември 24, 2017, 22:35:55 »

Аз съм се наканила да правя елха от филц, с играчки които се слагат и махат, ама да видим дали ще ми се получи, че нали съм малко спъната  blush
Ние обичаме да ходим на риба семейно, да не кажа че аз бях по-запалена от мм, аз връзвах кукички и правех различните видове поводи, сега с малкия и да искам няма шанс да си играя и 10мин с въдица pardon
Киви, едва ще дочакам да ти пиша!
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #514 -: ноември 25, 2017, 20:28:45 »

От този Черен Петък,такава беля си сложих на главата  blush Уж нищо  не ми трябваше и нищо нямаше да си купувам,а днес сметнах покупиките за 578 лв  sad  ММ каза,че ще ме изхвърли...и наистина го мисли  yahoo Ще си остана  навън с кучетата и осиновените съседски котки,ако минавате насам оставете ми няколко бутилки вино,е така да издържа на студените нощи....А всичко започна съвсем неволно.Станах в 9 и започнаха да ме затрупват със съобщения (дори и на Вайбър за намаленията) и аз нали съм наивна ,мила и добра,викам си чакай да подпомогнем малко икономиката.Започнах с подаръците за кумата и братовчедката,взех  им чармчета на Пандора и една гривна бонус ( че беше 3 на цената на 2,как да откажеш ????).После отворих Емаг,имаше стол за грим намален на 50% (стария ми издава багажа),поръчах го и за да не е само той, сам самичък в количката,взех и един пасатор на Бош Wink  После от Луксио ми писаха ,че и те имат намаление,,,е как да откажа ??? Поръчах и от тях.След това отвотих Зара и НМ ..и тук спомените ми се губят ,,,,Поръчала съм и от Фешън дейс,,,,ма почти не си спомням кои точно кецове,всичко ми е в мъгла..
  Та,,,ще спя навън ,за наказание.
Еми,от коя серия на Кардашиян поръча,тази на Чи ли?
 
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #515 -: ноември 25, 2017, 21:13:44 »

 Хаха Лоли, звучиш като от рекламите на кредисимо biggrin Да са ти честити покупките, пък ТМ ще те изтърпи  smile Ние купихме в последния момент микровълнова за кумовете. А днес си прекарахме чудно в Мацалото. Много е отпускащо и приятно. Препоръчвам за отпускане на нервите и сплотяване и за дечица, които имат уклон към рисуването. Имаше една група момичета на 10-11 чужденки, явно едното имаше рожден ден. Обясняват техниките, боите и си седиш 2 часа. Може ако не ти стигне времето да си запазиш за друг ден и да си довършиш. Заплаща се само керамиката, която си избрал, предполагам там са им калкулирани всички разходи за бои, печене. Има напитки, които може да си поръчаш и пийнеш- топли, както и вина.  Направихме си по една голяма чашо-купа- аз на ММ, той на мен- и сега в сряда ще са готови глиджосани. Нямам търпение да ги видим. Бихме повторили, много ни хареса heart
« Последна редакция: ноември 25, 2017, 21:20:08 от addicted_to_u » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #516 -: ноември 26, 2017, 01:22:37 »

Я, Лоли писала рано-рано.  blum Посмях се с теб, добре си се отчела. И мен ме зарибяваха по вайбър.

Ние вече си имаме кухнята от Лидл. Още не съм я виждала, защото е при нашите, но цяла нощ съм я мислила.
Вчера само от Емаг поръчах един мечок за Алекс и ММ си пожела някаква наглезенка ( нали е контузен). Ядосах се с Емаг, защото ще плащам две доставки, защото са от различни доставчици. И к'во 10 артикула, 10 доставки...пфф
И така подаръците на детето са готови, само да пристигнат. Мисля и книжки да вземем и това ще е. ММ няма да мине само с тая наглезенка, ако това си мислеше. nea

Тия от Лидл пак ще избухват с разни играчки другата седмица. Тотално фалирах вече.  angry И ММ вече се плаши като му звънна по телефона с нова идея.

Днес пък беше мъгливо. Надявах се да се вдигне мъглата, за да излезем, но това така и не стана. Вечерта ходихме на гости и децата дивяха яко.

Вероника, това Мацало звучи много добре. Ще си имате хубави спомени.. smile
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #517 -: ноември 26, 2017, 02:05:22 »

Миме,верно рано,рано съм писала,та да се разпиша и по моето време Wink
Вие се шегувате,ма наистина ми е много ядосан ММ,Вместо да си купя гуми за колата,аз глупости съм купувала nea Направих му даже баница,ма пак е сърдит.Утре ще се подмажа с палачинки и ако пак се цупи,ще сменя тактиката,аз ще започна да се сърдя,че той ми се сърди и даже ще съм многооооо обидена и наранена Wink
 Рони,видях снимки,толкова забавно ми изглежда и много миличко heart сладкиши сте.Точно от нещо такова имам нужда сега,ще ме разтовари на макс.За това се заех да правя коледни джиджавки,много отпускащо ми действа.Днес подарих няколко,та сега нови вдъхновения търся.Чакам Свекърва да покаже готините котки,но ще ми трябват поне 10 години спокойствие,за да започна нещо такова,като проект.
  Миме,супер,че сте взели кухнята.Племенника днес беше на гости и не се отдели от нея,не ми отрази даже играчките,дето му купих.Сега навихме баща му и утре ще ходят до Лидл да поръчат,ако има останали наличности някъде Wink
  ММ е голям рибар,ходи последно ( и за първи път ) преди три години с баща ми.От тогава все се кани да отиде и все нещо излиза.Обаче има три въдици Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #518 -: ноември 26, 2017, 09:15:21 »

Лоли, е този: https://www.arlen.bg/product/2428/barzo-sahnesht-sprey-shampoan-sazdaden-s-ekstrakti-na-cheren-kimion-kardashian-beauty-take-2-dry-shampoo-150-gr.html

Аз пък мисля че добре си си напазарила.  smile за битовизми инак винаги зее дупка да се дават пари, ама сиктир понякога на всичко реално трябва да се тегли.
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #519 -: ноември 26, 2017, 11:27:10 »

Еми,същия е.Хубав е.Аз съм ползвала цялата серия на Кардашиян,даже и пресата си взех.Като искаш нещо от тях пиши ми,ще ти поръчам на доставни цени Wink шампоана го взимам на 18 .На ММ му мина сръднята,направил ми е закуска,но още твърди,че не съм права.Сега кумата ме офертира за някакво коледно градче в Гърция.Малки къщички,много украсени,имало е и дядо Коледа и виноооооо Wink не е лошо да се разходим някой уикенд
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #520 -: ноември 26, 2017, 15:16:29 »

Лоли, ще се възползвам следващия път, мерси.  give_rose
Коледните къщички звучат супер.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #521 -: ноември 26, 2017, 15:39:48 »

Лоли, вчера мм като видя колко пратки ме чакат при нашите и взе да изкарва дим от ушите. Едната беше в кашон от детска количка и като видя щеше да ме навре мен вътре  tease
Аз официално фалирах, та спирам докато не преведат майчинство /което сигурно ще свърши за около  2 часа  nea /.
Днес направихме и коледна сесия и съм страшно доволна, понеже стана много спонтанно от днес за утре, ама ето имали сме късмет  yahoo
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #522 -: ноември 26, 2017, 21:31:01 »

 diablo

Следва Кибер понеделник! Изобщо нищо не съм ви казвала ...

Иначе честито за покупките, имали сте, купили сте, нали трябва да се върти всичко. Ние пък на змейовете решихме да вземем кухня.

А то имало и някакви аксесоари към нея, но понеже father of dragons ходи в Лидъл аз нищо не разбрах, та да ги издирвам ли, струват ли си?
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #523 -: ноември 27, 2017, 09:08:47 »

Добро утро и "честит" понеделник!
Киви, разходи себ може и да са останали. Аз само на снимка ги видяхам,а изглеждат добре.
Тия дни не знам какво става, ама дребното се буди по нощите с неутешим рев. Втори ден се събужда преди
angry , аз не се наспивам,той не се наспива, абе идилия beating
Днес поне се събуждаме и вали сняг  yahoo дано натрупа до обяд, да изведа и да овъргалям шефа  Yes
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #524 -: ноември 27, 2017, 09:27:04 »

Добро утро и от мен .Тук вали гаден дъжд.Тази сутрин малко чудо замина облечен като спайдърмен на градината.Каката нещо се оплака ,че я боли грълото дано удържим положението.Започнах да украсявам за Коледа,с Мити миналата седмица правихме едни картонени играчки.В края на седмицата ще изваждаме и елхите.
Активен
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 42   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines