Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 06:57:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 42   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември с "н", като начало!  (Прочетена 144782 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #480 -: ноември 24, 2017, 12:14:50 »

Добър ден!
Аз сутринта ходих на профилактични и сега съм вече във вихри  Girl_hide
Що да струват стотинки след месец хуауеите...много са си добре, моят не е мръднал нито откъм производителност, нито откъм батерия. Имах преди него айфон, китайчето ми е в пъти по-любимо heart
Ако твоят айфон се счупи...колко време мислиш че ще му е сервиза  pardon Затова съм бронирала със стъкла, калъфи и нямам грижи.
Али, хайде почвай да се фръцкаш  blum
Нищо няма да купуваме тази година от черен петък...ударили сме го на минимализъм напоследък  pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #481 -: ноември 24, 2017, 12:25:12 »

И аз си чакам още от Комседа, ама ни вопъл ни стон. явно ще подаряваме на детето за р.д подаръците, по Коледа. diablo

А Миме, много си щедра ти,милионерче сладко, ние такива скъпи подаръци не можем да си разменяме biggrin
Маги, аз съм много ревнива, та го разбирам твоя мъж, повече от теб хахаха. smile
За мен си поръчах две книги, едната психологическа, насочена към децата- казва се : как да избавим децата от възрастните и обратното ( нещо от сорта ). Хареса ми авторката в интервю, въпреки че изглежда малко смотана. Поръчах си и Възвишение.
Поръчах и чарм за Пандората на момичето, с което родихме заедно. Чудесен човек е.
Подаръци към мъж ми ще правя в плик с парички, най ще се зарадва. Взехе първо една възглавница за масаж от Лидл, но се оказа отвратна и я върнахме, та пак съм на кота нула за неговия подарък.

Моят лаптоп сдаде багажа и си поръчах нов с намаление от 282 лв ( реално ! )  shok вчера.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #482 -: ноември 24, 2017, 12:34:39 »

мИчета...не се карайте за телефони. Всеки си има предпочитания. Аз съм фен на Нокиа, но последните ги правят смотани и също мисля за [глупости пиша]вей. Примерно при мен НЕкупуването на айфон си е някаква моя вътрешна настройка, че не искам пък айфон crazy pardon

Тъй, че кой каквото го влече. Дет се вика - в 80% от времето ги ползваме за Ало Ало и толкУ
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #483 -: ноември 24, 2017, 12:47:49 »

Привет!

Аз съм недоспала и разсеяна. Станахме сутринта по-рано, за да чакаме Емаг-а. Обикновено всяка година имаме какво да купуваме, сега мисля, че доста са се изложили. Все пак си взех един външен хард диск, че с моето "фотографство" не ми остана вече памет. Мисля и за една сокоизтисквачка за нашите за Коледа, ама по принцип не ги разбирам (сокоизтисквачките) и не знам дали ще е читава, уж е намалена от много пари...

Обичам да купувам подаръци, досега не ми се е случвало моето момче да не хареса нещо (или поне така казва). Тази година обаче нямах идея за главен подарък, бях решила да взема много, но по-малки. И вчера попаднах на това - радиоуправляем танк, със светлини, пушек и стрелба от оръдие до 25 м. Знам, че е играчка (макар да пише, че не е за деца) и не си заслужава парите, ама толкова ще му хареса! Отделно вече му взех един кожен портфейл, един часовник на Star Wars (стенен) и мисля още някакви дребни неща да довзема.

Ревността е голямо нещо, аз бях (съм?) много ревнива, не мога да направя нищо по въпроса. То даже не е до доверие.

Телефон, винаги съм си купувала само, когато имам нужда, т.е. предния е сдал багажа. Не бих си купила айфон или друг излишно оскъпен, защото аз на телефона ползвам това, че е телефон. За снимане си имам фотоапарат, а за другите опции, какви пък толкова да са, че да ми трябват.

Рони, честита годишнина и от мен! Да ги направите 105!

Стана вече следобед, а задачите си ме чакат... Поне нямам за готвене.

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #484 -: ноември 24, 2017, 12:53:43 »

Бубе, прати ми ако можеш на лично линк за танка , моля. мерси smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #485 -: ноември 24, 2017, 12:55:36 »

И аз искам да го видя тоз танк.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #486 -: ноември 24, 2017, 12:57:44 »

Искам и аз танка и паметта да видя, моляяяя heart
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #487 -: ноември 24, 2017, 13:04:39 »

При толкова много желание давам направо, не на лично  girl_wink

Ето танковете (има и малко по-евтини, ама пък нямат дим и такива джиджавки) http://hobbyland.bg/radioupravlyaemi/drugi-elektro-modeli/radioupravlyaemi-modeli-tankove/show/all.html

А хард дискът е от Емаг (реално е намален, макар и не много) https://www.emag.bg/vynshen-hard-disk-seagate-expansion-1tb-2-5-5400-ob-min-8mb-usb-3-0-cheren-stea1000400/pd/D01HZMBBM/?ref=prod_CMP-878_1273_12935
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #488 -: ноември 24, 2017, 13:10:56 »

Пфффф ММ ще пощурее ако му взема такова нещо  blum
Яки са, ма може би за рд  smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #489 -: ноември 24, 2017, 13:25:19 »

А така, бях забравила, че ми трябва памет и си имам и аз подарък. Танкът ми идва доста скъп crazy
Обаче пък се сетих за една много хубава соц песен:
Купи ми, мамо, топ /2/
да убия Ленчето, дето ми изневери!
Няма да ти купя топ /2/
щот се бориме за мир!
 funnytooth funnytooth funnytooth
Благодаря ти много.
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #490 -: ноември 24, 2017, 14:11:50 »

Хихи, Бубе, голяма зарибявка с тези танкове smile То ще се окаже, че мъжете са по-големи деца и от децата  blum

Панди, аз си мислех, че само ММ иска душ за устна хигиена. Обаче като е намален, все и нещо друго трябва да купува и остава на заден план.

Свекърва, страшна песен  funnytooth

Искам да свършва тоя Черен петък - взех си всичко набелязано, но голяма част от нещата са он-лайн и хем съм ги взела, платила съм ги, ама ръцете ми празни  blush От 1 час пълня и изпразвам количката в HM и в Зара и само се чудя дали да поръчвам. ММ и той днес няма работа в офиса и през 15 мин ми звъни да ми каже какво е харесал (разглежда само рибарски сайтове) и малко ми досажда вече с тея макари, мачове и други глупости.
Чакам Иван да се събуди и да излизаме, поне да се разходим на топлото време.

Готови ли сте утре за щурм на Лидл?
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #491 -: ноември 24, 2017, 14:52:05 »

Добър ден!

Ние се разходихме, прибрахме се и сега спим. Имам да върша 300 работи. Имам чувството обаче, че нищо няма да успея да свърша. Трябва да готвя и да дооправям едни дрехи. Напълних 2 торби и мисля да ги нося към ХМ.

Снощи се приспивахме с един балон Мики Маус, висок, колкото Алекс, но два пъти по-обемен. Ами Мики, та Мики... Girl_hide

Нищо не съм пазарувала още и не знам дали ще успея да избера нещо.

Булчееее, сега не го хваля, а се оплаквах от него, защото ме затруднява.  nea И нИмойте ми го открадна. Внимавайте, че съм от ревнивите и аз.  pardon Къде ще намеря някой да ме търпи толкова години.  girl_impossible

Еми, а милионерче. Има нужда от телефон, ама на инатото трябва още да му пиля на главата, току виж го предумам.

Искам и аз да си поръчам книги, ама не знам какви.  blush Ти от къде поръча?

Оф тая Зара така ме изкушава. Ама някои неща намалени с по 2-3 лв ми се вижда малко смешно.  crazy

Машка, шшшт не споменавай Лидл, че няма да спя тази нощ.  angry
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #492 -: ноември 24, 2017, 14:55:12 »

Аз май се отказах от кухнята...някак си нямам нерви да търся дребните неща, които неминуемо ще бъдат разпилени на този етап  pardon
Ще ѝ вземем за рд примерно Wink
Аз НЕ харесвам детското на зара, всичко което имам вкъщи или се е изпъпчило, или обезформило...само якетата са ОК...като цяло не съм фен на Зара откакто спрях да работя там  Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #493 -: ноември 24, 2017, 14:58:39 »

от хеликон, Миме. за ден дойдоха в офиса на спиди.
при нас се избягва пиленето- не го понасям ни аз, ни той. pardon
аз па харесвам много юношеското и детското на зара. първото ми става и е различно като модели и цветове от  женските модели на други марки. smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #494 -: ноември 24, 2017, 15:17:57 »

Aaaa юношески и аз имам, размер 14 годишни lol Ама за бебешкото говоря главно smile
Миме, в озон също има намалени книжки почти постоянно smile ozone.bg Wink
Маш, моят спря да ходи на риболов за моя радост, ма вкъщи сме заринати с каквото може да се сетиш  nea
Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 42   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines