Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:34:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 42   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември с "н", като начало!  (Прочетена 144111 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #465 -: ноември 23, 2017, 16:39:24 »

Ами като си вляза в историята на поръчките ми пише само "нова" и това е. А съм я направила на обяд, не съм чакала чак до вечерта. До 12.12 има време де, ще видим. Просто така наистина съм под напрежение,  че може да не е налично.

Аз се  надявам моя мъж да НЕ ми купи телефон(често ми го повтаря), защото наистина не искам. С удоволствие бих му взела на него, но на своя глава няма да действам, защото не знам дали ще го хареса. Наскоро му взех зимна шапка, защото загуби неговата и той не я хареса особено. А тя е просто черна шапка, няма какво толкова да не й харесаш. За телефон няма да рискувам, макар че нали още съм гузна, където изпрах неговия.
Брехх къде ти моя мъж ще каже, че иска айфон. Ако е така ще си умра от кеф. Много ми е скромен. Все от нищо няма нужда.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #466 -: ноември 23, 2017, 17:05:44 »

Аз на моя за сега нищо няма да му купувам. Той най-много да си купи поредните обувки. Трябва да ви покажа сравнение на моите и неговите обувки lol lol lol

За мен съм решила халат за баня и книги за киндъла
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #467 -: ноември 23, 2017, 17:08:15 »

Рони, да не е една на Горение, от ретро серията smile Като хладилника и фурната и тн...яки са много  good Сега има нова серия, ма по не ми харесва и по не ми е винтидж.
Миме, звънни на Хипо, аз бая ги тормозих като поръчвах и бяха отзивчиви много smile
Комсед не само, че бяха изчерпани, но им бяха и завишени цените...не ме кефят  NO
И за мен айфоните са излишна торба с пари...пък не са вече нещо Уау, много успешно ги конкурират вече китайци и корейци Wink
Аааа аз казах какво ще купя на ММ - костенурки нинджа lol И нещо по-сериозно, за което разчитам на списъка  pardon
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #468 -: ноември 23, 2017, 17:16:47 »

Пиша втори пост, ма вижте в какъв сайт съм се забила:

http://plannedpooling.com/examples/

Мисля има доста плетачки, ако ви е от помощ smile
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #469 -: ноември 23, 2017, 17:20:37 »

Хелоу,

Аз си казвам чао с офиса и ми е мъчно, новото ми офисче вече е оправено и ме чака в понеделник да кацна. Утре съм в трети офис... tease

за миската :



За коледните подаръци... хъм чудим се, май ще е роботче, ама не сме решили твърдо.

Мимеее спри да хвалиш този мъж, ще ти го откраднем  give_rose
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #470 -: ноември 23, 2017, 17:25:04 »

Привет и мен в края на деня, почти smile

Голям кеф хубавото време, малкият като стана излезнахме и сега се прибираме. Дано да се е изморил и довечера да спи като къпан Wink

За Хипо имайте малко търпение, дори да се е изчерпала наличност, ще поръчат нови бройки и най-вероятно всичко ще пристигне. И те и Комсед ще имат утре пак намаление, сигурно и от там ще мина, че съм забравила някои неща за Иван - пантофи, чувал за количка, няколко блузки бих взела от Майорал и др. Иначе ще се вихря основно в магазините за козметика. Днес си избрах и цвят на фдт и сега се чудя между 2 марки, утре ще го реша. Още 3-4 неща съм набелязала, но за мен утре си е половин Коледа и си купувам повечето неща, които искам и харесвам. Надявам се ММ да не ми купува изненада за под елхата, обикновено избира обици, които не харесвам и от неудобство не ги сменям  blush
ММ и той може да е без подарък под елхата. Днес се е раздавал в няколко сайта за рибарски принадлежности и по думите му съдя, че е доволен Wink

Адиктед, честита годишнина! Бъдете живи и здрави, търпеливи един към друг и най-вече към новия член на семейството ви. Дано болежките ти не са притеснителни, все пак го давай по-леко.

За телефоните нямам какво да кажа много. Напоследък гледам Huawei са доста масови, с много реклами и модели. Казват, че са хубави, но аз хем не разбирам, хем и не ми трябва нов в момента, за да проучвам. На Iphone хубавото му е, че при смяна на телефона не губиш нищо като инфо - слагаш картата в новия, въвеждаш си акаунта и всичко е в новия телефон.
 
Щях да пиша и за новата Мис smile Пабло казва, че "Конкурсът Мис България вече е конкурс само за вътрешна красота" Wink
« Последна редакция: ноември 23, 2017, 17:36:57 от ma6ka_ » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #471 -: ноември 23, 2017, 17:48:24 »

Ми то и андроидите са така smile С Гугъл плей нищо не ти се губи Wink
Аз съм с Хуауей и съм предоволна...а е сигурно 3-4 пъти по евтин...вече е на 3 години почти пу пу, на 2 дена го зареждам, което за смартфон си е доста  pardon
Булче...гледах и аз едно македонско, ама за Григор и много се смях:



Успех в новия офис. Амиииии друго си е да си в центъра пък, аз моя офис много си го харесвам, че е централен и всичко ми е близо smile

Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #472 -: ноември 23, 2017, 17:51:21 »

Huawei са върха, аз съм с P10 , това ми е втори ХуйВей, имам и таблет такъв, бяха ми клиенти няколко години, тея китайчета са уникални, а цените супер
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #473 -: ноември 24, 2017, 08:49:15 »

Добро утро.Аз днес имам работа, ще излизаме да мерим улиците буквално а е една мъгла нищо се не види.Довечера приготвям багаж за Пазарджик.Снощи моя мъж ме ядоса, реши да ревнува и той.Много се дразня аз на такива изблици хич и не ми показват любов на мен лично де.
Хубав и усмихнат ден!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #474 -: ноември 24, 2017, 09:47:01 »

Ха здрасти!
Как сте, девчонки?
Първо с малко закъснение честитя на Рони: да сте живи и здрави и да се обичате поне до 101 години   heart heart heart
Мен лично ме дразнят македонците. Толкова самочувствие без покритие. Ама и българите прекаляват с "македонците са българи". Умрели сме за самохвалци като тях! Сигурно и първия човек на луната е македонец, както и първия човек на света въобще, и Стоичков има македонски корени, и Лили Иванова и т.н. Е Доналд Тръмп със сигурност е македонец, както и Меси  tease
Днес ще ходим на състезание,  ама само като публика. Нали сме болнички, пък и нямаше места в нашата възраст и не можахме да ги придумаме да включат Кари. Освободиха се места в последния момент за участнички 2010 година родени, и 4 момичета от наште ще играят,  та да идем да ги подкрепим.
Аз си искам подарък още за неделя -26 ти. Тук се празнува ден на майката, много се тръби за тоя ден. Карам ги от черния петък да ми купят подарък, ама да видим дали ще ме огрее.
Свекс, Кари си говори без акцент и вече никой не може да познае, че е чужденка. Кико също говори, с руснаците на руски, с бабите и дядовците си на български.  Болно ми е, че почти не говори на турски макар и да разбира. Не толкова от националистически чувства колкото защото всеки език е богатство и защо да не знае и тоя след като всички ние го говорим.  crazy
При нас има 2-3 см сняг не е много. Не е и студено -2-3 градуса.
Хубав петък!  Ние отиваме на соревнование! Пока
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #475 -: ноември 24, 2017, 09:50:13 »

Добро утро ! Маги,не си сама нито с мъглата,нито с изблиците на ревност.Това усещане е абсолютно непознато за мен и по мое мнение е присъщо на хора с комплекси.
Аз от черен петък като че ли няма да пазарувам.На малкия човек подаръците са поръчани.Каката е дала заявка.За племениците мисля да бъдат книжки или пък издателство "Фют" пускат едни интересни коледни подаръци за деца на различна възраст.
ММ тази година може и да хартиса от подарък.В последно време каквото и да му подаря не му харесва или ми казва защо съм си харчила парите ,а това ме дразни безумно много.
Хубав ден на всички ви.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #476 -: ноември 24, 2017, 09:59:34 »

Здравейте!

ММ пита дали искам апарат за кръвно от черния петък. Всъщност искам, ама ми стана смешно lol lol lol той все пак няма да си купи обувки май, защото искал зъбен душ. Чудя за какво му е, ама той си е малко маниак на тема зъби.

Маги, успех със задачите. Ревността е кофти нещо. Дано няма повече изблици.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #477 -: ноември 24, 2017, 10:01:17 »

Добро утро smile

Днес мисля да се възползвам от намалението в аптеки Медея (-40% на скъпа козметика, каквото и да разбират под това), ако е реално.. Имам няколко неща, които да купувам.. Чудех се дали да ходя до Бебемания, ние всичко имаме.. но да си попазарувам още малко хаха smile Ще го оставя за утре, майка ми и Илиян искат да ходят и те  pardon Баба ми снощи спа в леля и днес ще дойде пак.. Трябва да търся някъде цаца, защото й се яде  huhhuh.gif

За телефони.. Аз си използвам Айфон вече 7 години, сменям ги де.. но на този етап не искам друг..Илиян е маниак на телефони.. той изтрелва ракети в космоса с тях..  crazy В началото на годината стоя 3 месеца със скапан телефон, защото стария му се счупи, но искаше да си купи или същия, или един който щяха да го представят през април... В крайна сметка го дочака, егати търпението, аз щях да купя първия срещнат.. Самсунг някакъв е, наистина е впечатляващ от към функции, но аз бих използвала 1/16 от тях.. Има и най-хубавата камера, която съм виждала, но пък си беше и бая добри пари  pardon

Хуауей ненавиждам... Скъпият им клас телефони не са никак на оферта.. а след 1 месец струват стотинки.. Илиян се опитва да ме убеди, че операционата им система била много умна и някакви такива.. Не ми дреме, противни са ми.. Баща ми използва P10, счупил му е дисплея на съставните части и сега 45 дни ще стои без телефон, защото частите не знам си какво.. пффф ужас..

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #478 -: ноември 24, 2017, 10:53:13 »

Добро утро!
Оправям аз из нас и ще се възползвам от хубавото време danceg За Черни петъци не знам дали ще са за мен. Гледам сега от Дайхман едни ботуши за кокона - до скоро бяха на 30 лв промоция, сега за Черния петък са на pleasantry супер оферта от 39,90 лв Wink Есента й купих гуменки на 12 лв, сега са на 13 по повода... Писах писмо на (майка) Дядо Коледа, че дребният има нужда от конкретни неща - с линк към H&M. Другото ще са играчки от Лидл, само да ги пуснат.
От години съм се отказала да купувам супер скъпи телефони. Преди го правех. Не можех да им ползвам много от функциите, защото не се поддържаха от оператора. Сега няма смисъл (за мен). Телефоните са еднодневки като качество в сравнение с по-стари модели. Гледам да има някои читави параметри и до там. Не си нагласям климатиците от телефона, за прахосмукачката ММ се сеща и без моята намеса, пък и с извънземните си имам постоянна връзка без допълнителни устройства pardon Wink

Рат, като каза тийна на Свеки - ММ сега си сложи ново гърне на колата. Много му е кеф да кара на моменти във високи обороти, щото пърдяло хубаво crazy Мъчи се да ме убеди да ми сложи такова. Моето е издънено, та си пърди добре и без допълнителна намеса. В спор сме, че искам тиха кола crazy
Панде, ти си лесна с подаръка! Като описваш мъж ти дева, това е повече от мечтан за него подарък.
Рони, честита ви годишнина give_rose С любов да посрещате годините напред!
Фани, Кико ще си го има като език. Не му давай зор Wink
Миме, на ММ ще му купувам шапка и шал. Смешно звучи, но човек като попадне на хубави такива, знае да прави разлика Wink Ще има и други неща, но това на първо време се сещам.

Аз снощи имах неочаквани подаръци. ММ се прибра от Кауфланд и постоянно обясняваше, че за мен нещата са най-много. Само надничах из торбите и се чудех какво ще е. Eeager Оказа се, че са се видели с вуйчо си на паркинга. Вуйната е пратила 1 пола от кожа и тюл, както и две рокли за мен danceg Дизайнерката й е дала мострени дрехи, единични бройки - на който станат, да подарява. За едната рокля трябва да се заема с коремните преси, че ме очертава. blush Бях си дала 6 месаца след раждането време, преди да подхвана нещо подобно като дейност.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #479 -: ноември 24, 2017, 11:45:06 »

Маги, по- скоро бих го нарекла завист това Wink. Родният като се измъква по разни мероприятия от лично естество за повече от един ден, даже понякога и като ходи в командировки в чужбина се дразня. Аз ако пътувам, всичката слугинска работа е свършена или организирана предварително, включително хранене и обслужване на налични двукраки и четирикраки и той няма ангажименти. Когато той отсъства, просто си отсъства, а аз се нагърбвам и с неговите задачи.  pardon
Та ако ТМ трябва да се грижи за малката и котките, като нищо и него това да го "наежва" blum
Както си бях напълнила кошницата с продукти за емаг, така и си я изтрих. Сигурно ще съжалявам, ама нямам нужда от излишни разходи за общо ползване, отказах се и цветен принтер да си купувам. Толкова много давам с доброволчески труд за бившата фирма, ще ми връщат услугата с разпечатки.  smile
Разсипах се да свиря на пиано вчера и днес, ама при такова хубаво време партитурите много бързо съхнат.
Хубав и успешен ден на всички!
Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 42   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines