Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 12:36:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 42   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември с "н", като начало!  (Прочетена 144163 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #420 -: ноември 21, 2017, 10:42:32 »

Добър ден вече станало smile
Честит празник! Пожелавам ви уют, любов и хармония вкъщи!
Снощи големи емоции - комшийката, дето е тийн, си е довлякла кученце с размери на несесер за гримове. Снощи отидохме до го видим и дребната прекара времето или по корем на пода, или тичайки след кучето. Беше неописуема радост Xixixi Говорихме с майка, че като нищо след година ТЕ ще имат куче. ММ не ще такова нещо вкъщи (засега), а бабите са податливи на обработка.
Свекс, сетих се за дървото! good По парковете точно съм го виждала. Много е красиво.
За зеблото и прочие фирмата е споменавана много пъти тук из форума - Диги 84. Открих ги по сватбата ни. Аз от тях си купувам органзени ленти, целофани за опаковане, имат всякакви джиджавки за творчество. Последно ходих до склада им за опаковките по рождения ден на коконата. Имаха зебло на лента, с дантела и без. https://www.digi84.com/pandelki/t-kano-zeblo.html Сигурна съм, че имаха канелени пръчици. Складът им е на удобно място по центъра - пресечка на улицата от Понеделник пазара посока площад Шахбазян.
Дървените играчки точно с това ги рекламират към днешна дата - не дават на готово решение, а карат детето да играе, да твори, да мисли. Преди години много си играехме с големи кашони - правехме къщички, лепяхме картинки от списания като за тапети, перденца от парчета плат...
Фери, това с принца и принцесата (ама не с кайма Wink ) е почти като заблудата на татко. Учил той за началото на Първата световна как убили принца и очаква принц на крехка възраст като в приказките. А то - мъж на 50. То и Чарлз си е принц, макар да е дядо.
По повод коледното настроение - вчера в Лидл ми харесаха тези топки за елха, които са със снимка вътре. Големи са за нашата елха, но за украса може и да станат. Ще видим какво ще каже и ММ. Разгледах аз подробно и минах през хранителните стоки. Има една салата - пролетна. Искам аз от нея, а едно от момичетата зад щанда избухна в смях и вика "Чух "коледна салата!". Посмяхме се, че може и "коледна" да съм казала с толкова джунджурии дето гледах. tease
Фани, Адиктед, Киви, кураж и на трите Clover
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #421 -: ноември 21, 2017, 11:23:37 »

Е да де, ма този принц е женен за кралицата...не би ли трябвало да е повишен в длъжност  pardon
Много са милички децата като видят животни... дори само затова си заслужава да си гледаш домашен любимец  heart
Уф Фани, дано не е нещо сериозно  heart
Бързо да оздравяват всички болни  give_rose
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #422 -: ноември 21, 2017, 11:35:09 »

Добро утро!

На мен деня не ми започна добре... забърсах новата колата от една стена и ми се реве цял ден...

Но пък хубавата новина е че тате днес има рожден ден и официялно от днес се нарича с дългочакваната дума ПЕНСИОНЕР, много се радвам за него, пенсийката ще му е хубава, мама ще се присъедини към клуба след 11 месеца. Черпа ви една кошница с плодове че е диабетик и да не го дразним  good


Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: ноември 21, 2017, 11:41:51 »

По-страшното от Лъв са Овен 2 бр.ММ искаше второ издание  момче Овен.С женските овнета нямам никакви грижи,много са ми любими и се разбирам идеално с тях.Аз съм Близнаци въздух под налягане според някои хора.Ама преживявам го.
Свекс,НИ2 е просто страхотен.И аз изтръпавам да не ми намерят скривалището на коледни изненади.
Утре ще си имам вечер с детенце без каквото и да е присъствие.

Внимание - 5 нови отговора бяха публикувани докато ти пишеше. Ужас!!!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #424 -: ноември 21, 2017, 11:50:25 »

Фани, кураж! Рони и Киви, да се оправяте и вие heart heart heart
Да се доизясня, какво имам предвид за фантазията: Wink Много ясно е, че с малко фантазия дори нарисуван кръг на лист хартия може да стане на котлон, листа на пари, замотан парцал на кукла. Нещо като на Малкия Принц шапката, която в действителност е питон, глътнал слон.  smile Куклите им ги купуваме с мебели и дрехи, количките с гаражи и какво остава да измислят те? Даже електронните игри им са готови, после получават готови теми, готови дипломи, готови ястия, бе всичко вече е готово pardon Ама пък на нас това ни пести време, децата се занимават самостоятелно, рядко питат или се опитват да разширят играта, никой не рови из гардероби да търси парцали, чинии или тенджери, не разхвърля и цапа.
Ако погледнете детските градини по Монтесори метод, всичко е истинско - брашно, тесто, яйца, вода, мият, месят и учителките пекат, после ядат. Сеят истински семена в земята, поливат, копаят, всичко както си трябва. Въртеше се клип от някакво руско предаване, където момиченце на 3 годинки правеше салата и месеше пелмени. Да, обаче в началото родителите трябва да са плътно до детето, има и доста чистене и подсушаване след това. Така се подготвят, после не им трябват готварски курсове начално ниво. Wink
За моите деца все още тези дейности се вършеха по подразбиране, стоят до теб в кухнята и помагат, защото иначе беля ще измислят. Племенникът по други причини го занимаваме с готвене - може да се излъже да хапне нещо после. Вече е голям наистина, но успешно реже кромид, прави салати, пържи си яйца, знае технологично кое след кое се слага в манджата, меси и точи доста добре и ако има нещо за пасатор/блендер, той си е извоювал правата да е шеф оператор. Не съм съвсем в течение, но имало специални рецепти за малки готвачи с подробни указания и къси филмчета за нагледност. Естествено, всичко става под наблюдение от възрастен. Та така, въпрос на лично виждане, възможности и приоритети.
Честит празник и от мен и нека даваме достоен пример как се изкачват стъпалата към храма на духовността и семейните ценности. Ау, какви надути думи, ако и да имам без месец 40 години бракуван живот Wink blush
Булче, да ти е жив и здрав колегата! Ефективно ли ще е пенсионер или ще продължи да работи?
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: ноември 21, 2017, 11:59:23 »

Фани, стискаме палци!

Булче, честито на баща ти! Да се радва на много внуци!
Съжалявам за колата. Дано твоят мъж, не е като моя. Има ли и нещо на колата не може да се говори с него.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #426 -: ноември 21, 2017, 12:00:34 »

Цитат
Булче, да ти е жив и здрав колегата! Ефективно ли ще е пенсионер или ще продължи да работи?

Ooo не, той отдавна не работи, беше съкратен с тлъсто обезщетение + си взимаше от бюрото парички. Сега ще взима достойна пенсия за живот в малък град и се надявам да им е по спокойно. Там където сме ние не е обичайно да се работи след пенсиониране че пенсиите не са толкова зле както тук. Той и не е вече работоспосбен, има тежък диабет и стреса му влияе много зле, та така.

За играчките напълно съм съгласна с теб, моето Зверче направо е супер глезан, от толкова много играчки само се тръшка, ама напоследък почна да се заиграва да рисува и да моделира с пластелин, ония ден пица ми направи  blum

Панде, скарахме се жестоко за колата ама карай
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: ноември 21, 2017, 12:20:13 »

Ох мале и туй не си е работа.Като е толкоз важна колата да си говори с нея ,да си спи в нея,да си живее с нея ,в нея или както там дойде.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: ноември 21, 2017, 12:20:25 »

Е затова, ако някой ден благоволя, че ще имам кола, няма да има пръст никой друг в нея. angry
Булче, честито на татко ти- Ни на бъзик, ни на истина-много пъти съм ви казвала че това е моята мечта от дете. biggrin
Лъвовете са тежка бира, не са за всеки. Девите също. С вторите по се справям.
Киви, да оздравява детето!
Свекърва, ще те питам подробно и лично, как си ги постигнала тия 40 години, аз като се ядосам както днес и вчера, имам чувството че и 5 няма да изкарам, честно! diablo
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #429 -: ноември 21, 2017, 12:37:32 »

Пфу...няма ли каско тази кола?
ММ също не е на кеф като стане нещо с колата  angry
Честито на пенсионерът  give_rose
На мен девите са ми бая тегава зодия за мъж, не само де...но пък се сещам за Пандьо, който май е от по-умерените деви  huhhuh.gif
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #430 -: ноември 21, 2017, 12:52:23 »

Еми, искрено и лично, с много преглъщане и дъвкане на дъвка, финансова зависимост /основната причина/, почти удвоени килограми в следствие на личностна неудовлетвореност, няколко сериозни заболявания на нервна почва и безкрайна вяра и надежда, че винаги мога да си взема шапката и да се справя все някак сама heart blush Wink Хаха, най- вече, че като гледам мъжете на приятелките ми, не намирам нищо по- различно и по- добро. Според майка ми, защото съм случила на мъж да ме трае funnytooth
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: ноември 21, 2017, 13:24:49 »

Свекърва, чудесно обобщение. Такива изводи и аз си правя като гледам баба и дядо.
Особено това, че няма нещо по-различно и по-добро

Ей, тая несправедливост не мога да преглътна - ако мъжът удари колата жената гледа да го успокои,  а в обратния случай- нищо подобно. Живи и здрави да сме, ама не е честно.

Фери, Пандьо е много тежък случай Дева, ама пуста любов. Редовно ми иде да го наръгам и гушкам едновременно

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: ноември 21, 2017, 13:48:14 »

Еми, искрено и лично, с много преглъщане и дъвкане на дъвка, финансова зависимост /основната причина/, почти удвоени килограми в следствие на личностна неудовлетвореност, няколко сериозни заболявания на нервна почва и безкрайна вяра и надежда, че винаги мога да си взема шапката и да се справя все някак сама heart blush Wink Хаха, най- вече, че като гледам мъжете на приятелките ми, не намирам нищо по- различно и по- добро. Според майка ми, защото съм случила на мъж да ме трае funnytooth

ще си запиша някъде това. heart
Не че ще се оттървеш само с тази мъдрост де. pardon
Панди, съчувствам ти- явно моята любов не е била толко голяма, защото две Деви отритнах в житейския си път biggrin. Единият ме караше да си връзвам косата, за да не съм пускала косми. diablo
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: ноември 21, 2017, 14:34:34 »

Здравейте!
Ама, много моля стига се оплаквайте от нас котките, много сме лесни за отглеждане, има само 1-2 хитринки- дай ни каквото искаме сега и веднага!  Wink Баща ми, още черпи мм, че ме е взел и го моли да не ме върне  blum
Булче, съжалявам за колата! Дано бързо я оправят! Като ви слушам май само мм не му дреме за колата, някога забърсвала съм на баща ми, никой гък не ми каза. После си я китосах, пръснах... Абе 1 седмица не разбраха, че е ужулена  Yes. Мм винаги е бил на принципа "имаш книжка, ето я колата, оправяй се!"
Фани, дано нищо сериозно да не е!
Киви, бързо да оздравява малкия змей.
Тони, завиждам за кафето.
Свекърва, напълно си права за играчките. Вчера, по идев на Маги, му дарох боб и ориз, много се забавлява. Давала съм му и тесто като меся, обаче нещо му лепне и не го хареса. Скоро мисля да му направим от тези лърнинг таур и да може да стига до плота спокойно.
Утре май ще изписват бебето, та днеска девера дойде да ми се оплаква от свека, падам от смях с тия хора, как никога не са доволни. Още се чудя дали ми се ходи, особено след като чух, че по-голямото дете било на антибиотик, ама май то няма да идва.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: ноември 21, 2017, 15:37:49 »

Добър ден!

Честит ден на Християнското семейство! Много здраве, взаимна любов и уважение, разбирателство и винаги ръка за ръка да вървим! heart heart heart

Днес, за разлика от вчера, преди обяд беше много слънчево и приятно времето при нас. Ходихме на разходка и се порадвахме на слънчевите лъчи. Sunshine

Аз варя боб и ММ ми е заръчал да го направя с мерак.  pardon Та ще видя как ще се справя.

Скай, много добри предложения за подаръци. Това трябва да си го запазя.

Фани, кураж мила!  heart Не разбрах ясно ли е какво й е на Кари или само в твоята глава са зловещите филми? Пращам ти много положителна енергия и дано всичко е наред.

Маги, и моето голямо теле е такова (ММ). Не разбра този човек, че винаги излизам права, ама той все с рогата напред. И после " Е, да трябваше да те послушам".  angry
За мъж дева се сещам само за брат ми. Този човек е ужасно педантичен. Едно конче да се подава от някъде ще обърне света да го махне на секундата. Само види пред огледалото и се оглежда.  tease


Али, и аз снощи ги гледах тези топки, сърца и звезди със снимка за елхата. Много ми харесаха. Тази година мисля сама да си опаковам подаръците и хартията там също ми хареса. Както и още някакви декорации. Ще ходя тези дни, видяло се е. Първо искам да се отърва от старата ни елха, защото хич не ми харесва, макар че само миналата Коледа сме я украсявали. Искам нещо друго.

Булче, да е честит баща ти.  smile

ММ не знае какво си пожелава, като повтаря, че иска да изкарам книжка.  nea

Свекърва, много си права, че всичко е на готово.  nea

Аз пък продължавам да твърдя, че ММ е нещо по-различно и по-добро. Както тогава, така и сега, след 11 години. Особено като гледам околните... ами не виждам нещо по-добро.  nea

И тък... айде сега, знам че ще си кукувам сама тук.
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 42   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines