Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 13:14:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 42   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември с "н", като начало!  (Прочетена 144900 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: ноември 20, 2017, 15:24:41 »

Добър ден!
Аз пак по ракиено време се включвам, ама какво да се прави. Днес няма мърдане, много духа и е студено. Айде студа ще го преживея, но вятъра нИ моА. Сняг, гледам, има по върха на Балкана, но не сме се сблъсквали все още.
Запалили сме си камината с Алекс и сме си на топличко. Той спа до 10.30 сутринта и нямах надежди, че ще заспи преди 15.30, ама той пък взе, че ме изненада. Ей, голяма работа е това заспиване. И аз да се включа с бебешките драми.  angry
От сутринта успях да пусна пералня, чистих. Бях се засилила да чистя и фурната, но още й се чудя.
Търся коледни дрехи за детето, ама нищо не успявам да харесам.

Радвам се за Григор Димитров. Не съм фен на тениса, ама си е голямо постижение.  Мис Българи не я знам коя е.

Свекърва, много са готини тия котки.

Панди, същата работа с подстригването и Алекс. Съдра се от рев. Само, че ние го водихме на фризьор, защото не исках с машинка да го подстригват. Мислих си, че като се подстрижа първо аз, няма да се страхува чак толкова, ама сгреших.

Бубе, честито дипломиране!

Хайде съкращавам писането, че се надъхах да чистя фурната.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: ноември 20, 2017, 16:55:22 »

Понеже всички една кухня обсъждахте тука - ето какво са казали "психолозите" по въпроса

https://www.edna.bg/koleda/podaryci-za-2-godishni-preporychani-ot-psiholozi-4650937
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #407 -: ноември 20, 2017, 18:41:15 »

Ехоо и аз по ракиено време.

Понеже е сватбен форум все пак, ето едни страхотни снимки, дай боже всекиму!
http://mashable.com/2017/11/20/queen-prince-philip-70-wedding-anniversary-platinum/?utm_cid=mash-com-fb-main-link#Zq02mCUrvqqA

И понеже пак подканвате за Коледната размяна, аз нали се отказах от всички размени но избухнах на Плюшено мече на сайта, сега на черния петък трябва да изкупим всичкото лего на света  yahoo


Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: ноември 20, 2017, 18:46:37 »

Миме, на фризьор беше и Бамбук, ама за последно. Баща му каза, че толкова и той може, без да плаща. Машинка имаме.

Булче, тъкмо гледах снимки от сватбата им до днес.
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: ноември 21, 2017, 02:40:28 »

Е, на това време му казвам аз ракиено Wink Или както е в моя случай-винено време,днес една приятелка ме попита как издържам,след като видя колко е щура Кари,е  разкрих и тайната-вино  chee
 Киви и на мен ми се иска да се включвам по-често,чета ви много,но все заспивам,преди да започна да пиша,а през деня крием лап топа,че малката реве за него (баща и и е показал какви чудеса прави и как пуска "Джони Джони" ).На мен гърлото ми е болна тема,налепите също,хванала съм им цаката с мед и сода.Още в началото ги хващам,иначе се започва температура,болки.Голям ужас е.Ако имаш време направи си домашни прополки с джинджифил и мед.
Али,казвай от къде да поръчам,докато имам вдъхновение Wink
Свекърва,котките са страхотни,завид завид  blush give_rose heart
Тони,напълно те разбирам относно размяната,аз миналата година пропуснах точно поради тази причина,а и ме беше страх,че ще ми липсва оригиналност ,покрай целите грижи за бебето.Иначе,да си призная тайно се надявах да те избера,щеше да ми е голям кеф  heart heart heart,спомням си за Панди колко се вълнувах,че ми се падна  blush
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #410 -: ноември 21, 2017, 08:31:15 »

А, Лоли, то твоето изобщо не е ракиено - винено, направо си за шкембе чорба време Wink
Киви, сестро по лъвско чедо, свикване му е майката heart  heart Аз като имах опит с нормално дете и си виках, че просто няма как да е истина. Ни с добро, ни с лошо се водят, става на тяхната. Живеем за добрите им моменти, когато сме на едно и също мнение и когато са в обичлив период.
Ей го как се търкаля като безобидно котенце, а в минути след това ти идва да си плюеш на петите и да бягаш:

Като отидох за снимката, та видях, че не съм показала и онова дърво, което прилича на физалис от букета на Мери ми. Вече са станали кафяви и са се разтворили, когато съм снимала:

Али, искам и аз мястото, ако не е скъпо. Интересувам се по служебни цели, вкъщи от сума време съм на минималистичен подход, заради котката.
Вън просветна, може и да се отвори времето. На терасата има тон издухани листа. Това вече е есен. Хаха, племенникът имаше за домашна на подреди картинки на сезоните и да ги оцвети. Къде беше блял, ама лепнал до лятото направо зимата, с оправдание, че вече няма преходен сезон. Есента пък като му останала, сложил я след зимата. Право си е детето, голите дървета и окапалите купища листа се виждат чак като се стопи снега funnytooth От девет кладенеца вода ще донесе, ама ще си спести труда да започне отново, ако обърка нещо. Киви, ако съдя по него и със З2 ще имаш доста предизвикателства Wink
Ако не сме свършили с темата за подаръците, аз пак да си кажа мнението, че каквато и кухня да му се купи на детето, то вероятно ще предпочете истинската. Ако е само за игра, един кашон върши същата работа, трябва да си развиват фантазията. В последно време всичко им се дава наготово и те губят идея да създават игри и да творят по принцип. Ей тези Мацала, направо попълват пропуски от детството blum Пълно е с останали от счупени сервизи чаши, продават се и бои за порцелан, после може и в домашна фурна да се изпече. Да не говорим, че и с перманентни маркери става. Wink
Хубав и успешен ден good
« Последна редакция: ноември 21, 2017, 08:35:40 от svekarva » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: ноември 21, 2017, 09:21:28 »

Добро утро.Вярно е че много вземаме да губим от фантазията като се дава всичко на готово.

Аз днес съм с главоболие, не знам защо.Пих хапче и пак боли, да му се не види и глава!

Хубав ден!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #412 -: ноември 21, 2017, 09:27:41 »

Ставам доволна, щастлива, сестро. Гледам слънце пекнало мъжете съм ги засилила по направления и си викам ето, хванах му цаката на тоз живот .... и ти ме утрепа с прогноза за бъдещето. Свекс, ей сега вече ти вярвам истински, защо организационните проблеми по сватбите преди 5 години обясняваше, че са ни бели кахъри... Добре, че не съм някоя перманентно бяла и добра, че да се бях предала много отдавна. То двама сина не са лъжица за всяка уста явно, понякога се сещам за майката на един съученик - беше ги зарязала момчетиите на другия биологичен родител и тя зад океана. Обаче сега с тоя Тръмп, аз сигурно при отровните буболечки и турбопролепите в Австралия ще трябва да ходя, ако развея белия флаг...

Не съм спала, за туй съм такава ... философски настроена. За момента 32 с температура ми е по-приемливвариант от мече коала. Айде пак ще почна с хубав ден и дано да се стабилизира всичко.

За фантазията дъм съгласна, обаче много ми хареса пустаъа лидълска кухня и на мен. 31 колко лего дупло ми е сготвил на сладолед вече, ще обмислим дали да го обзаведем "професионално".
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: ноември 21, 2017, 09:43:45 »

Добро утро smile

Честит празник на християнското семейство! Да сме живи и здрави, сплотени и да живеем в мир и разбирателство  heart

Днес изпълнена програма...Отивам на бременно кафе, най-после ще се запозная с Йо на живо.. Имам чувството, че я познавам отдавна де  blush danceg След това ще взема бабето, ще се разходим малко и ще пазарувам за вечеря..  heart

Свекс, много ми е любим синът ти!!! (пак да си кажа)

Слънчев вторник smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #414 -: ноември 21, 2017, 09:49:21 »

Гутен Морген!
Днес е ден на християнското семейство. Честит празник на всички влюбени и прекрасни форумски семейства  give_rose
Снощи пак до 100 часа имаше партЕ вкъщи, ма тва вече не е новина, та се мобилизирам с повечко кафе сутрин и вино вечер и действам  pardon
Аз пък мисля, че и с кухнята ще си развиват фантазията smile
Още съм в размисли дали не е много рано за нея обаче, понеже ѝ подариха едно куфарче преносима кухня с чинийки, чашки и тн и вече всичко е разхвърляно и разглобено  girl_impossible Пък да я вземем и да си седи в кашона, не мисля че е удачен вариант  huhhuh.gif
Добре бе тези двамата кралските особи...тя като е кралица, той що е принц?  huhhuh.gif Не трябва ли по тая логика да е крал  huhhuh.gif Ако престолонаследникът беше мъж ще е крал и жена му ще е кралица, обратната връзка не е ли същата  pardon
И мойта фурна е за чистене...и микровълновата, ма тамън съм си направила ноктите, та няма да им се случи скоро  blush Вчера ММ беше изчистил като се прибрах, та за мен останаха само баните и да си пия кафето с вирнати крака, пък Мис взе че се успа и даже имах време за един-два модула да мина.  smile
Айде дуи дуи, че идват швабците след малко и ще ходим по срещи...
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: ноември 21, 2017, 10:03:00 »

Привет и мен smile

Днес ми се струва по-топличко отколкото вчера, въпреки че сутринта беше 2 градуса.

Ооо, завиждам ви за бременелското кафе. Ще се наприказвате  girl_wink

Киви, дано бързо да се оправи З2. Температурата най-много ме стряска, даже и лаещата кашлица не ми е толкова страшна.

Преди време ми направи впечатление Свекърва как обясняваше за Н2, че му е в природата и от зодията да прави нещата само когато се чувства готов и сигурен. От 3 месеца и при малкия наблюдавам точно това - няма проба грешка, може 100 пъти да му покажа или кажа нещо, повтаря само когато може да го направи както трябва. Първия месец чак ме дразнеше на моменти, после се притесних да не му има нещо на детето  crazy До сега не съм имала голям опит с Лъвове, но май няма да е лесно.

Отплеснах се нещо, ама имам малко работа и само се чудя как да отложа свършването й  badgirl

И аз няма да участвам в Коледната размяна, не ми е Коледно тази година. Миналия петък купих толкова много подаръци за децата и пак не ми е Коледно. Не искам да предавам на някой лошото ми настроение blush
« Последна редакция: ноември 21, 2017, 10:07:22 от ma6ka_ » Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: ноември 21, 2017, 10:14:53 »

Оууууу... Аз май съм за отдушника ама съм тръгнала тука и ще си кажа: Никой да не си и помисля, че след време детето му ще поотрасне и няма да му създава грижи.... Да ама не - Кари отново я боли глава и снощи й правиха снимка. Не било синузит, а по-лошо. Да ме питате как съм "спала" нощес. Дано да позакрепи до събота, че пак сме на състезание.  Чакаме пред кабинета на УНГ и се молим всичко да е ОК. Или поне да има оправия. Не ми хареса физиономията на тия дето разчитата рентгеновите снимки.
У дома пък си украсихме елхичка в петък. Друго си е да ти е празнично у дома. Кико вече на няколко пъти я събаря и я пререждаме. Нищо! Изглежда все едно имаме всеки ден нова елха и украса.
Свекс, коя зодия е синковеца?
Моите и двамата раци хем много ме обичат, хем си правят каквото си решат. С голяма разлика уж нямаше да се карат.... Е, бият се. tease
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #417 -: ноември 21, 2017, 10:35:28 »

 Добро утро!

 Фани, стискам палци първо дано не  е толкова черно колкото си си помислила и второ дано всичко има оправия, другото е вятър работа.

 Честит ви ден на християнското семейство. Много разбирателство и хармония във всяко ви желая. Аз днес съм решила да направя по-специално меню по повод празника. Не нещо сложно, но все пак. Тая седмица нали си ни е празнична.  heart

 За пръв път вчера не успяха да спасят моя зъб и сега съм с лекарство и утре ще го умъртвяват. Яд ме е много, че пролетта уж му нямаше нищо на снимка, а сега вече е необратимо колкото и да опита да го калцира за първи път не се получава. Наемателят явно е дръпнал всичкия калций за себе си, пък хазайката да се оправя... Като излязох от поликлиниката пък усетих едно като погалване по корема от вътре, дали го усетих не знам, сигурно и то се стресна и си вика чакай да осъществим контакт.  Wink  Снощи имах доста болка по едно време в зъба и пих половинка парацетамол, та ме отпусна, ММ пък нещо врата го болеше и сме спали много зле. Сухи тренировки правим от сега Wink

  И аз като лъв да кажа, че не знам какво е това градивна критика за мен, ако ми я направят си е направо лична обида. Искам всичко да знам и мога без да съм го правила преди, та ми е ясно какво е. Момчетата лъвове чак като се загаджихме с ММ разбрах, че са много специфични заради брат му, имат си характер и това си е. Стискайте зъби и намирайте алтернативи мога да кажа smile

 Хубав ден  heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: ноември 21, 2017, 10:39:49 »

Здравейте smile

Всички са инати, оставете ги тези зодии lol както казва ММ, те са за оправдание.

Да се изкажа и аз за кухнята в Лидл - моето със сигурност е малко. Няма да познае, че кухня, а просто шкаф, който може да събори. За догодина ми се вижда по-подробно, но няма да се затрупвам. Той у нас го играе помощник готвач, подава ми разни работи.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: ноември 21, 2017, 10:40:52 »

Фани, стискам палци да не е толкова зле положението!

Всяка зодия си има своите интересни черти smile Аз си имам едно теле, докато не се убеди, че това дето казвам е вярно не го приема на доверие и това е!Теле е буквално на моменти.

Киви,
бързо оздравяване на З2.
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 42   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines