Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:07:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 42   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември с "н", като начало!  (Прочетена 144122 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: ноември 20, 2017, 10:19:35 »

Свекърва, колко добре те разбирам.Нагърбила съм се с още една майка да купуваме подаръци за градината и предстои Коледа.Трябва да им драсна текст на родителите, да бъда мила и да им предложа варианти за подаръци.И честно надявам се да изберат варианта с еднакви подаръци за всички.А казах ли, че по намаленията избирах подаръци за групата и пазарувах от 3 сайта едновременно!Луда станах, честно.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: ноември 20, 2017, 10:31:44 »

Добро утро smile

Събота бяхме на бебешкото ни парти, мина прекрасно.. писах в темата, но ми е още прекрасно на душата.. Неделя ядох МЕКИЦИ за закуска.. съгреших, но отдавна искам да посетим "Мекица и кафе", а сега и Никол беше тук от Варна... после не се знае кога и как  smile

Днес съм вкъщи, ще оправям и пера малко, че имаме 2 перални си чаршафи и дрехи..  angry

Утре идва баба ми.. Имам среща... очертава се цял ден да съм навън..

Рони, преди не знам и аз колко време бяхме в на Севда ресторанта, моя приятелка работеше там, не беше зле, ама не е кой знае какво.. Нямам идея как се е развило, даже не знаех, че все още го има  huhhuh.gif

Мацало и на мен ми е мечта.. Само с Никол мога да споделя подобно приключение, тя би се изкефила на мааааакс  heart


Киви, оправяй се  give_rose

След Гришо дойде снега.. Днес никой във фейсбук не помни за грозния нос на Мис България  danceg

Успешна седмица и много късмет на мен (имам нужда, особено в четвъртък  heart)
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: ноември 20, 2017, 11:43:12 »

Здравейте от мен в това зимно утро smile Коледно ли ви е вече?

Ние в събота ходихме на откриването на Немския коледен базар, но имаше толкова много хора, че не можах да почувствам никаква празнична атмосфера.

Миналата седмица официално се дипломирах, беше много тържествено в аулата на Ректората. Завърших пътя си катo студент, сега дано успея да продължа като чирак в науката  Wink

Киви, да оздравяваш!

Рат, да е жива и здрава малката Камелия!

Рони, като спомена за това Мацало, много интересно изглежда, ще крада идеята  blum


« Последна редакция: ноември 20, 2017, 11:49:27 от Bube » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: ноември 20, 2017, 12:19:57 »

Честит първи сняг, Гришо! Както прочетох някъде lol lol lol

Събота с нищо не я помня, но вчера беше blood, sweat and tears. Беше ми дошло през нощта без да усетя, с след това подстригахме Бамбук. Той се съдра от рев и двамата бяхме вир вода докато го удържа. Баща му каза, че повече няма да го подсригаваме и в първи клас ще е на расти lol lol lol

Много се радвам за Григор Димитров! Когато започнах да се интересувам от тенис не вярвах, че ще видя българин номер 3 в света. Все се ядосвах, че съм изпуснала времето, когато сестри Малееви са били в топ 10, но пък хванах времето на Гришо. Признавам си, че по едно време го бях отписала. И както казах още в началото на годината - браво на Дани Валверду.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #394 -: ноември 20, 2017, 12:32:57 »

Четох за първия сняг и гледам, че по високите върхове на Родопите има бели шапки. При нас валеше дъжд и е повече от есенно все още. Сега спря и може все пак да се наканя на бърза разходка, макар да подухва вятър.
Това Мацало изглежда сууупер идейно good Не обичам керамични чаши и чинии, че много бързо се очукват по ръбовете, но идеята да рисувам подобни неща вади всички детско от мен danceg
Бубе, светъл професионален път! Браво, че си с такова настроение след дипломирането! Нашето дипломиране беше пълен провал от към тържественост. Замотаха се с даването на тогите, ректорът дойде бутайки студентите да мине, аулата беше претъпкана и официалните лица решиха, че трябва да изгонят всички родители, макар да pleasantry разбирали как искат да видят децата си diablo Накрая всичко беше придружено от промени в оценките на държавните изпити. Видяхме го при получаване на дипломите. Ние бяхме последен випуск по едната програма, но първи с нов тип държавни изпити и имаше сериозни издънки. На някои (избирателно) ни бяха вдигнали оценките с една единица, което беше като замитане на гафа им. nea В пъти по-организирано ми беше обучението, държавните изпити и дипломирането в гимназията. good
Хахаха, Панде, пък ММ още щом разбра за мъжкия пол реши, че ще е 0 номер. Така да му беше омръзнало да суши дълга коса Makeup
Маги, я разкажи за надиграването повечко. Ще са предварително определени танци ли? Колко школи се събирате?
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #395 -: ноември 20, 2017, 13:21:15 »

Хахаха Панде, умрях от смях...миличкият Бамбук  heart Ма пък е готЕн сигурно  Girl_hide
ММ ме беше водил в ресторанта на шеф Петров май беше (после видяхме и семейство Панди там се бяха тагнали) и беше суууууупер вкусно всичко, за обслужване да не говорим  blum
Съчувствам ви, че трябва и за други деца да се чудите какво-що...дано има майки по-големи активистки от мен като стане време за ясла  pardon
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: ноември 20, 2017, 13:42:42 »

Али, в Пазарджик е, то не е надиграване а фестивал някакъв.Всеки състав отива с 2 подготвени танца.Играе и това е.Миналата година нашите са били първи и тая не се надяваме, на класиране, но това не значи, че не се мъчим да сме много добри.Аз много обичам народните танци, много.Даже мисля догодина да запиша Моника, че тя като чуе музика слага една кърпа(за ръце) на кръста като престилка и тръгва да играе из апартамента.Хахахахаха

Панде
, сигурно е красавец малкия, независимо от цялата патаклама.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: ноември 20, 2017, 13:56:15 »

Добър ден!
Първия сняг така го чаках, а то до сутринта всичко се беше стопило  cray не можах да метна малкото мече в някоя преспа- разочарована съм!
Добре, че имам фб да разбера за Гришо/браво на него/ и да я видя тази грозалия, която са избрали за мис.
Събота, трябваше да чистим у нас, обаче деня много бързо мина и така си остана, но пък ходихме на басейн и вечерта се видяхме с приятели. В неделя и нке ходихме до коледния базар, ама нищо не можах да разгледам, умряхме от студ, заваля ни и си тръгнахме.
Свекърва, тия котки са уникални  heart завиждам на децата, на които ще ги подариш!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #398 -: ноември 20, 2017, 14:04:30 »

Маги, много яко това с танците, на мен ми липсват, но съм такава шматка, че трябва всеки път да ходя без пропуски, че да си помня стъпкиъте. Иначе ми е трудно.

Благодаря ви за пожеланията, това място е вълшебно. Многото положителна енергия се отразява!

Днес имах куп задачи с големия Змей... значи положението е като за нещо между Отдушник или Подарява се заедно с играчките... Това дете от преди да се роди има таланта да ми тества границите на търпението, на издръжливостта, на упоритостта. Винаги съм подхождала с добро, само дето вече сериозно се съмнявам в ефективността на този подход. Напоследък е едно същество, което само "иска", за нищо не съдейства. Много талантливо и много инатливо дете... и сериозно се питам как по мирен път да се контролира това поведение. Иде ми да му лепна един някой път, знам че няма да има никакъв смисъл и само си беснея де на ум, де на глас... Всички майки на пораснали синове, тук е момента да ми напомните, че
аз още нищо не съм видяла и да си трая smile

 Offtopic

Що не вземете да му пратите на 31 малко Слушкен и Папкен, белким прихване и той ... GROAN GROAN GROAN GROAN GROAN GROAN GROAN


wait Christmas tree

И последно.... само 11 риби, айде движение да не ви мятам в дигана, че повечето даже не знам с какво да ви сготвя smile

Заети до момента рибки:
1. Пъстърва
2. Жълт танг
3. Риба клоун
4. Делфин
5. Акула
6. Цаца
7. Мандарин
8. Шаран
9. Сиамска бойна риба
10. Зарган
11. Червеноперка

И последно, последно smile

След като беше победен от Гришо на Гофен му остава за утеха факта, че е по-красив от новата мис България.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: ноември 20, 2017, 14:16:00 »


След като беше победен от Гришо на Гофен му остава за утеха факта, че е по-красив от новата мис България.

Тук много се смях, хахахаха.

И МОника е на такъв етап от развитието си.Иска всичко, но не кооперира за нищо.Иде ми да вия от яд.Всичко става с кандърми, заплахи и викове накрая от моя страна.Иначе иска всичко което зърне!Няма пропуск.

Аз си свърших работата, тук спря да вали и след малко ще изляза малко да се разведря.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: ноември 20, 2017, 14:17:20 »

брат ми беше така до 18 годишен- без таланта, обаче. Сметни за кво иде реч. После изведнъж се оправи.
Само Искам, Дай, Гушни и МАмооо се чуваше от него. Не мога да кажа че не е поступван, наказван- отразяваше му се добре. pardon pleasantry
Сега е всичко друго, но не и това. smile

От темата с Коледните подаръци..... Колкото и да сме заети, нека припомня че след като бременна жена пред раждане, сиреч моя милост, имаше сили и време да избере подарък, значи не е толко до липса на време. А едвам вървях и виех от стягания вече. girl_wink В крайна сметка насила не става де, който както си реши. smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #401 -: ноември 20, 2017, 14:37:06 »

Еми, направо ще ходя да си сипя едно smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: ноември 20, 2017, 14:45:55 »

Еми, направо ще ходя да си сипя едно smile
Коледния базар немският- имат греяно вино ( поне предни години- тази още не съм се добрала до там ) .
А, и е същата зодия  ( сипи си две )    nea
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: ноември 20, 2017, 14:56:53 »

Киви, това с Гофен и новата Мис България е много добро smile

За първа година няма да участвам в Коледната размяна, но не е до липсва на време и средства,  а просто наистина не искам... Много тъпо, но все пак се надявам някой от тук, да получи нещо от мен преди Коледа..  heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #404 -: ноември 20, 2017, 15:11:44 »

След като беше победен от Гришо на Гофен му остава за утеха факта, че е по-красив от новата мис България.
Това е много добро laugh laugh laugh
Нашият убавец поспа навън, а майка му се топлеше с една котка по пейките. По пътя срещнах себеподобна - една майка, която още миналата година я признах. С 2 метра преспи пак беше навън.
Явно в студено време мисля по-добре и измътих подарък за ММ. Доволна съм! Лесно ще го реализирам.
Маги, записвай я good Кокона вече играе право хоро, но по онзи начин напред. Едно младо момиче им води заниманията и много ги пали. Сега само се повтаря "стъпка-стъпка-петичка" DANCE Даже на изложението на каракачанките като чу музиката и хвана баща си и баба си за хоро. Сега зимата си е плюс малко физическо изтощение за енергичните деца.
Това "искам" явно е всеобщо. Най- ме е яд, че си личи кога разбира, кога умее нещо и пак действа напук. Баба ми ми дава акъл как да съм обяснявала, да съм казвала, че не е добре и тн. А то идва, отваря големи очи, изръсва простотия и дуфта - да го няма. Ти си обяснявай на пушека зад нея funnytooth Хехе, в същото време ме разтапя, когато прояви някаква наивност или незнание. Наскоро така ококори очи и "Мамо, какво е онова кафявото?". Изтръпнах, че сочеше посоката, в която са скрити подаръците за Коледа (на терасата). А там - прилежно висяха луканките на баща й funnytooth Ама защо били така защипани, ама защо висели, ама защо съхнели, ама защо на пръчка, защо, защо, защо... girl_impossible
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 42   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines