Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 20:27:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 42   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември с "н", като начало!  (Прочетена 144823 пъти)
 
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: ноември 17, 2017, 16:29:47 »

Ооо, Булче, и аз идвам да работя при вас  pleasantry Много готино изглежда.
Не знаех, че може да се запазват така неща в Лидл.
« Последна редакция: ноември 17, 2017, 16:36:12 от ma6ka_ » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: ноември 17, 2017, 16:38:34 »

Маги, благодаря за идеята.

И аз не знам как става запазването и дали действително може. То ако е така, ако всеки запази предвидените бройки, какво ще остане за "продаване" на самия ден? Не знам...
Активен
elitza844
Регистриран

Публикации: 4



« Отговор #377 -: ноември 17, 2017, 16:40:43 »

Честит Празник на всички преждевременно родили се! И помнете, недоносени не значи недоразвити!

Bulcheeee, това от работното ти място ли е наистина, ако да - УАУУУ!!! smile Прелестнооо!!!!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #378 -: ноември 17, 2017, 16:42:36 »

взимам ви всичките! Това със запазването е минавало като номер, все пак зависи от персонала на Лидл, не е редовна практика, имайте го предвид.

СвекрИвата се загуби пак!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #379 -: ноември 17, 2017, 17:33:24 »

Булче, нямаш право да се оплакваш blum
Аз не съм запазвала, макар да имам позната в Лидл. Предполагам, че ако си направя приказка, ще може. Както казах, при нас много рядко нещо да се изчерпва първия ден. Иначе в Метро преди години работеше наша роднина и тя казваше, че е запазвала дори на непознати.
Имах желание скоро да се видя със Свекърва, ама много кофти времето и хич не ми се обикаляше надалеч. Обещала е да ме води в онзи нейния магазин. Дано скоро се отвори шанс.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: ноември 17, 2017, 17:39:14 »

Булче, всяко ново нещо- нови шансове.
Аз пък видях че в лидл има за момчетата работен плот, дет после ставал за бюрце.
ще преговарям с дядовците. Wink
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: ноември 17, 2017, 20:36:40 »

Аз нямам  възможност да изчета всичко, ама понеже преди време ви пуснах мухата за едни рокли: "За бога, братя, не купувайте!" Роклите са отвратителни - по-точно материята, от която ги изработват - супер лигава и ужасно ниско качество. Честно, предпочитам да дам 100лв при моята шивачка да ми направи рокля като хората, с хубава материя, отколкото 40лв за някакъв парцал.

Купих по една енциклопедия/образователна книжка за децата от промоцията на Комсед (едната за динозаври, другата за изкуството - Зарко е фен на динозаврите, а Сиси се увлича по рисуването в момента и дори ходи на такъв курс).

Утре съм на конференция за javascript и времето ми като цяло клони към нула.  pardon
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: ноември 20, 2017, 04:12:34 »

Първо да кажа,че ми е особено хубаво днес,заради Гришо heart Сигурна бях,че ще спечели,с голям кеф гледах мача give_rose
Свекърва и на мен ми се губи Wink Сетих се и аз за нейния вълшебен магазин,точно сега ме е ударило вдъхноението на коледна тема,та добре ще ми се отрази.Решил съм да си правя играчки за елхата от зебло,шишарки,канела и такива подобни джиджавки ,дано ми се получи,,,А и за домашни курабийки се стягам тази година,пък да видим.
  И аз не пропуснах Хиполенд,купих на децата подаръци,само обърках бройката на една работилница,вместо  три съм поръчала две,но пък се пробвах с един сърцераздирателем мейл да ги омая Wink дано мине номера.Остана ми само племенника ( който всичко има),за него една персонализирана книжка има за сега и влакче -дървено  с името му на всяко вагонче.Другги идеи не ми идват и май това ще остане.За малката интерактивно куче взех,музикална маса със сортер ,говореща кукла и това куче на Фишър прайс.Разпределих кое от кой да бъде и се оказа,че имам да избирам още два подаръка,а идеи вече нямам blush
 За недоносените бебенца,голяма мъка ми е sad нали станах кръстница за втори път,бебчо се роди в осмия месец,с много проблеми на дробчето и сърцето sad дори само,като го споменавам и почвам да плача.Вече е на четири месеца и още не сме го виждали,постоянно е по болници и  не смея да отида в тях.А и каквато съм ревла,само ще разстроя майката.Виждам го само на снимки.Сигурна съм,че ще се оправи,но мъката е  голяма,никой не трябва да преживява нещо подобно.
Да  разведрим обстановката,видяхте ли новата Мис България?????
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #383 -: ноември 20, 2017, 08:50:09 »

Добро утро, Лолиии!Включвай се по-често.

Снощи си легнах рано, болна съм, мъжа ми само мина да ми каже, че Гришо е победил и са подскачали със 31 в хола. Добре, че дойде да каже, че аз сънувах, че някакъв апокалипсис се случва smile

Иначе да ви се похваля имах страхотен петък следобед по южните земи, ако не бяхме се натръшкали можеше и супер уикенд да стане, но колкото толкова. Правя някакви вуди магии и единия ми налеп взел та изчезнал. След като приключа с това кърмене ще сменям бранша, ще почвам да лекувам със силата на мисълта smile


Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: ноември 20, 2017, 09:19:35 »

Добро утро и от мен.

Киви, бързо оздравяване!

И аз се радвам за Гришо, макар да не обичам тенис.Важното е, че е в топ 3, а той наистина е добър!

Ние събота и неделя доста динамично изкарахме.Събота лежачката в къщи и оправяне.В недела изведох дребната на МОЛ.Оставих я в детския кът и успях да купя от Комсед още едно лего, да взема една блузка от Уйкики и една книга от Сиеал за детето на кумовете, че и той пораства тоя месец.Котките ни са завъдили котешки бълхи и взех препарат за умъртвяване на гадините.Моя мъж сега ми каза, че в леглата им е намерил мъртви бълхи, а дано.Сега отиват за пране леглата, плюс всичките им одеалца.Аз се подготвям за надиграване от народните танци другата събота, да стиснете едни палци като наближи, че съм много притеснителна да не объркам стъпките.

Хубава седмица от мен!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #385 -: ноември 20, 2017, 09:33:39 »

На нас ни минаха бързо почивните дни, не толкова динамично като миналите, но пак се изнизаха. В събота се видяхме със свекърите, излизахме малко с ММ и с децата, а вчера бях с двете издания сама, че ММ помагаше на баща си за една кухня. Хубаво беше smile
За днес тъкмо направих плановете и сутринта чух как трополясва дъжд по первазите. Ще е цяло чудо, ако успея да отида до Лидл само... А как ми се обикаляше по центъра Wink
Продължавам а си блъскам главата за подаръци - на ММ, на баба му, че има имен ден скоро, и за рождения ден на татко му.
Май и аз ще взема да намразя изненадите по празниците. ММ ми съобщи как баба му е започнала да плете шушони на децата olele Пред него реагирах остро да каже, че не искаме, няма да носят, имаме една торба, която и без това пълни гардеробите... Като станеше дума и хората масово около мен "Ама знаеш ли как топлят?!". Все едно в иглу живеем crazy Те краката вкъщи и без това не могат да ходят - само се тича и скача, завоите се взимат на верев, а аз шушони да им обуя, че пребиването да е качествено... Дано има лимит от по един чифт на човече pardon Много ме е яд на труд и пари на вятъра! Хубавото е, че наслагаха контейнери на БЧК и мога да се оттърва от такива неща с чиста съвест. blush
Гришата го превключвахме. Не сме фенове на тениса вкъщи, но от любопитство и pleasantry шовинизъм, хвърляхме по едно око.
Лоли, мога да ти дам идея откъде да намериш материали smile
Киви, бързо да се оправяш! Wink
Нещо и моето здраве не го чувствам както трябва и от няколко дена глупости ми се въртят из главата. Явно времето навън ми действа зле на психиката, а оттам и чакрите ми се разместват girl_haha
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: ноември 20, 2017, 09:43:23 »

Добро утро!Не са много моментите в които се гордея,че живея тук ,но снощи наистина се почувствах много горда.
Браво на всички мами успели с коледния шопинг.И аз вече съм на тази вълна,мисля нещо новичко за украсата у нас.
Маги,не се притеснявай сигурна съм ,че ще се справиш.Моя приятелка ме зарадва с новината,че може да се видим този уикенд в Плевен дано ни се получи.
Булчето,пак си с късмет Министерство на земеделието е рядко красива сграда,добре поддържана и отвътре е уау.Пожелавам ти бърза адаптация в новата служебна къща.
Рат,да е жива и здрава и много щастлива племеницата ти.Еми,успя ли с преговорите.Аз отдавна водя такива само с мама и тати защото там има смисъл.Със свекърва ми се отказах след като на два пъти ме пита какво да подари на Поли и след това изцепки до там бях с преговорите.
Свекърва липсваш,чакаме те.
Хайде момичета хубав ден и успешна седмица.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #387 -: ноември 20, 2017, 09:50:19 »

 Добро утро!

 Ние се скъсахме от гости тоя уикенд, но и другият ще е така. И двата дни минахме успешно с едно и също меню, но ММ осъзна, че не е на 20. Вчера бяхме като трупове, но успяхме да се замъкнем и до ресторант да кажем на още едни приятели. Явно вече няма да казваме, а ще показваме, защото момичето още с влизането ме погледна право в корема.  Wink И свекърите успяхме да видим, та свекърва ми само ми обясняваше как вече ми личи.Взех, че се снимах накрая да видя ми верно станал корем  Oh my ... Нашата драма с количката свърши. В събота ходихме в Комсед. В Парадайс имаха количка с един тон по-тъмна и я купихме. Консултантката и служителката бяха много мили и като цяло всичко завърши добре. Отказахме другите поръчки и ми олекна. good

 Ние тази седмица имаме и годишнина откакто сме заедно 5 години. Решили сме да ходим в ресторанта на Севда от Masterchef и в събота в Мацало да си изработим по един подарък един на друг. Трябва да минем и през Бебеманията. Въобще пак динамична седмица ни чака, но така по-бързо ми минава времето. Днес съм на зъбар дано се е калцирал зъба и да успее да го пломбира. В чест на показалия се корем реших да си сложа вече значката Бебе на борда за градския транспорт, че досега ме беше срам, ама карат като ненормални последните пъти, та да видим ще се сети ли някой да ми отстъпва.

 Хайде хубав ден! Не честитя снега, че това значи, че ще трябва да се зазимя заради гадната настилка пред блока, та дано изтрае още без дълбоки снегове.  Wink
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #388 -: ноември 20, 2017, 09:58:23 »

Морген!
Пак съм недоспала, ама поне снощи използвахме с ММ да се нагушкаме на дивана и да позяпаме малко филми като заспа Мис  heart
Събота и неделя пак ни бяха тичане напред-назад, в събота ни идва кума на гости (малко след като се прибрахме, добре че си донесоха ядене lol ), в неделя едни други приятели. Къщата ми е мръсна и разхвърляна, но поне успях да наготвя да не мисля за ядене тази седмица  pardon Хубаво, че съм до един и днес имам план програма за почистване следобеда...остава госпожицата да  прояеи милост към мен  Wink
Уф и аз имам една торба с плетени шушони, ма вече съм ги инструктирала да им слагат кожа отдолу, за да не се пързалят.
Рат, да ви е жива и здрава племенницата  heart Мнго хубаво име, верно не е актуално напоследък, но хубаво Wink И аз все хубави хора познавам с това име.
от Хиполенд не купих нищо, нито от Комсед, ма така ме зарибихте с тая кухня, че трябва да мисля някакви врътки...в събота докато станем и за замъкнем ще стане обяд, а нашите ще пътуват  nea
Киви, да се оправяш бързо, пращам ти Целувкен и Прекръдкен  give_rose
ММ четвъртък и петък почива, заради деня на благодарността, но аз май ще използвам да работя целия ден, че имаме и височайша визита от швабци. Ей ние що не почиваме като има празник е Дойчланд?!
Свекърва верно се загуби, дано всичко е наред с тях!
« Последна редакция: ноември 20, 2017, 10:10:57 от Feribotka » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #389 -: ноември 20, 2017, 10:13:01 »

Привет! Наистина бях всекрива през последните дни и то за глупости, та нямах вдъхновение за писане и четене.
Патките колежки бивши ми говорят врели- некипели и с възможно най- учтив и разбираем език им отказах да ги представлявам в медийното интернет пространство. То си е ясно "вълкът козината си мени, нравът - не" и току някои ги избива на червена политика, други залитат по внуци с божествен произход, а трети се мислят за първа младост, кокорят очи и пърхат с бръчки pardon На последното събиране напомних за приказката "Орел, рак и щука" и май ще се съсредоточим върху неща, за които сме склонни да правим взаимни компромиси.
Подновяваме дейностите по Коледа за отдалечени места. Тази година ще има материални подаръци само за детските градини и училищата, общи за всички. Ще избират баби с внуци, аз нямам думата, щото племенник не се брои. Wink По- добре, нещо нямам нерви да ги убеждавам и да вися по опашки пред магазини за намаления. Със събраните и отпуснати /от фирмата/ средства се прие част от децата да се водят на тържество в Детски център. Това го преглътнах, ама като разбрах, че заведението е на сина на една от функционерките, нещата съвсем ми се изясниха и отказвам да вървя срещу течението. Искаха и на официален фотограф да плащат за фотосесии, но никой не снима за без пари, та ще разчитаме на моите умения. Имам няколко по- близки, с които сме на един акъл, но за съжаление не с еднакви ръце и май се нагърбих с доста работа по интериора и цялостния план на събитието.
За празниците ще идват в Бг. немската Амели и внучката на покойната ми приятелка, ще трябва и за тях нещо да мисля за подарък. Спряла съм се на ей тези котки за прозорец. Имам платове със зимни мотиви и смятам да им направя по 3бр., като на всяка сложа буквата на майката, таткото и детето. Ако съм доволна и спокойна /по принцип/ може и по една торба с българска бродерия за суровакане да се напъна да измайсторя, ама това е План Максимум.
Киви, развивай ги тези умения, не е шега полип с мисъл да откъртиш good Ама смучи и лукчета билкови, за всеки случай, че то не може непрекъснато в болежки да се концентрираш мозъчно smile
Та така, хубава седмица, светли и реализирани помисли heart heart heart


* Handmade4.jpg (64.81 KB, 504x284 - видяно 111 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 42   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines