Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 10:18:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 42   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември с "н", като начало!  (Прочетена 144106 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: ноември 17, 2017, 13:47:37 »

Добър ден!
Аз днес станах леля /стринка, чинка, учинайка, чайка- зависи от къде сте  tease/, етървата сутринта роди момиченце на име Камелия. Да е жива и здрава и дано родители й да останат заедно и да й подарят с прекрасно детство!
Да са живи и здрави малките недоносени герой, дано всички да имат сили и да излязат победители от бирбата си, като нашата Фери! Приятелката, с която най-много излизаме е с неднисено момченце, вече е почти на две и е прекраснен, само дето дробчетата му са слабо място и от най-леката хрема прави бронхеолити и в болница. Дано го израсте!
Защо ли вчера се похвалих със спящо дете  crazy тази нощ, така се е будил, че все едно кит в еуфория имаше в леглото. Буди се, мята се, реве, сяда, става, хили се  girl_impossible
От Хиполенд с малка борба със сайта им успях да поръчам набелязаното и уж малко щях да пазярувам-няколко подаръчета и 200+  shok. Останалото майчинство вече е разпределени за тиха книжка, Лидл и още малко подаръци.
Абе вие сигурни ли сте, че се повтарят нещата в Лидл? Миналата година не я помня тази кухня, нито замъка, кораба и фермата.
« Последна редакция: ноември 17, 2017, 13:50:43 от ratatui » Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: ноември 17, 2017, 14:02:46 »

Привет и от мен smile

В духа на днешния ден, дано има по-малко недоносени бебоци и повече добри неонатолози и техника за бързащите!

Аз сутринта минах през Хипо - много добра организация имаше, много момичета помагаха на клиентите и не е имало тълпи, блъскане и т.н. За съжаление не всичко имаше в този магазин и отидох и до The Mall. Там и кафе пих и през Комсед и Сефора минах. Абе доволна съм, всичко си отметнах  girl_wink

Повтарят ги в Лидл нещата. Имам спомен за кухня пак от миналата година ноември/декември, както и за каталога с дървените играчки. Тогава си мислех, че ще са много интересни за Иван и следващата година (т.е. тази) ще му взема като ги пуснат, но вкъщи не са на почит  pardon

Адиктед, и аз бих поръчала количката и от Хипо, че даже и в Рая Тойс бих видяла. Който първи я изпрати супер, на другите отказваш. Минала година поръчвах всичко от Хипо (около 15 артикула), чаках 3 или 4 седмици, за да съберат всичко и да го изпратят. Поръчката дойде малко преди Коледа.
« Последна редакция: ноември 17, 2017, 14:05:56 от ma6ka_ » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: ноември 17, 2017, 14:06:15 »

Ако е мутси количката, че не разбрах, коя поръчвате.. няма в Рая Тойс. Вис Виталис също имат намаление.. утре май.

Зарибихте ме с тоя Лидл, ще купя на кръщелницата от тези комплекти пица/сандвичи, но ако останат за следобед.. в другия четвъртък ще е лудница при мен  Girl_hide
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #363 -: ноември 17, 2017, 14:34:01 »

 Да, Мутсито е. Вече ще видим кой как ще реагира и ще преценим кое да откажем. В Рая е имало до 31.10 промоция на Мутси така че не съм гледала пак. През седмицата бях писала и на този сайт 3калинки за оферти предложиха ми цени същите като на Ивентас с -20%, които ще раздават на Бебеманията.  Само аз ли не виждам кухня по каталозите на Лидл, видях къща, разни пици, торти, ама кухня не виждам. Не че ми трябва де, ама толкова я говорите, че ми стана любопитно. Wink

Рат, твоят девер и моят толкова си приличат, че чак децата им се раждат през един ден хаха. Само дето нашата племенница е вече на 2. И ние така си говорехме дано са заедно да го изгледат, пък да ти кажа така добре си живеят. Всички им стъпват на пръсти, децата им се гледат когато кажат само и само да няма поводи за скандали. Около
тях всички си тровят нервите, ама важното е, че засега са се кротнали. Да ти е жива и здрава племенничката, аз моята много я обичам, защото ММ и брат му си приличат, а тя прилича на тях и ми е много сладичка.  heart

 Забравих да кажа снощи за Възвишението. Салонът беше пълен и накрая хората пляскаха. Хубав беше, че ако беше сниман като Воеводата миналата година с камера в свински тръс не знам дали щях да издържа. Малко в повече ми беше псуването не знам защо в български филм трябва или да има голи, или да се псува на всяка втора дума. ММ каза, че сме такива и си се псуваме, ама чак пък толкова.... Заслужава си де, може би все повече се доближаваме до световното кино. Свалих и книгата да я чета, явно и тя ще е с попържни biggrin
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #364 -: ноември 17, 2017, 14:54:24 »

Малко нечестно постъпих, ама майка я оставих да пуши навън, а аз се наврях вътре с количката. blush Пуснаха ме като майка с бебе. Иначе още щях да се въртя по гишетата pardon
И аз кухнята не я видях в този каталог на Лидл, но я знам от 2 години. Въртят ги редовно нещата. През няколко месеца пускат дървени играчки. Свикнала съм да им следя всяка седмица стоката. И аз харесах тортата, че пица имат в градината. Ще видим! Така сме се запасили - като за война. Тия дни все нещо се купува вкъщи и е все в количество lol Само ако ми свърши шоколадът и аз като Пандето трябва да изляза lol

ако беше сниман като Воеводата миналата година с камера в свински тръс не знам дали щях да издържа.
laugh laugh laugh laugh
За количката и нашата я издирваха по магазините, че имах претенции за цвета. Братът на кума ни работи в Хиполенд и от рано я беше поискал в техния магазин. Много е тъпо в сайта им, че не пише къде има наличност на дадена бройка.
1000% ще сме по-изобретателни от американците в пазаруването good Wink Нали ви разказвах как ходихме в София на един музей. къде-къде - пряхме на Билла. Ама то паркингът е платен след определено време. В един момент ММ скокна и решил да направи номер - да върне старото билетче и да вземе ново. Първи път, втори път - изведнъж видял, че пише "Няма кола" lol Не се ориентирал къде е датчикът и бръм с колата - изход, пак вход и пак нов час безплатно. Много е важно да прецакаш системата. Не е заради 1,50 лв lol
Рат, да е живо и здраво детенцето и да е гледано с любов! Другото как да е Wink Отдавна не съм чувала да кръстят някого с това име, та ми стана интересно Wink
Хехе, наскоро деверът нещо казал на майка си, че много искал второ. Той твърдеше, че категорично и двамата искали едно дете, а сега друга песен запял. Не зависело само от него - като завършек на разговора. Сега остава аз да им се нацупя и да им рекна, че се състезават с нас. Имаше подобно подмятане по наш адрес, когато съобщихме за първата ми бременност crazy
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: ноември 17, 2017, 15:00:41 »

Ето я кухнята:
https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=5545

Рат, честита племенница! Да е жива и здрава и майка и татко й да са щастливи заедно  heart
« Последна редакция: ноември 17, 2017, 15:21:07 от ma6ka_ » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: ноември 17, 2017, 15:13:07 »

И аз само къщичка видях, без кухня.. само тези пособия за ядене и правене на маджи, за които писах..

Не помня писах ли за племенницата на Рат.. Да е жива и здрава, да расте в добро семейство и в разбирателство  heart (ако съм писала, нищо Wink  )

В Рая тойс не съм виждала Мутси бе.. убивате ме.. или просто в този магазин, където ходя аз няма... ама едва ли.

Изпрах всички бебешки дрешки.. суша ги сега.. толкова са дребни, че голямата ни 9кг сушилня ги побра двете перални хахаха smile После ще гладя.. дано не ми се възпали синузита пак като онзи ден  angry

ЕДИТ: видях, че Машка я е постнала... Много е красива беее  shok shok shok shok
« Последна редакция: ноември 17, 2017, 15:17:13 от alexandrova_90 » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: ноември 17, 2017, 15:18:03 »

В каталога я няма кухнята, влизате в сайта(или приложението), гледате съботната оферта и там я има.Всичко се повтаря.миналата година имаше кухня, кораб, магазин, всички продукти за рязане са вече трета година в асортимента им.Куба който е с низанка също, подарявала съм го преди 2 години на племенницата.Та въртят едно и също.

Рат, да ти е жива и здрава племенницата.Името ми е много близко, много близък човек на мен се казва така.Страшен чешит е но преживява всичко с усмивка smile

Аз се разходих, но заваля и не можах да свърша начертаното за деня.С жесток ПМС съм и искам просто да ми дойде и да си почина.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #368 -: ноември 17, 2017, 15:21:33 »

чинка Раратуйке, да ви е жива и здрава Ками!

Кухнята е за събота да, миналата година коледния каталог беше по-хубав, тази година е слаба работа.

Аз имам санитарен полу-петък днес, събираме багажа в офиса, реве ми се, от другата седмица се местим на мегдана у Софето... тъжно ми е че ще си загубя прекрасната гледка на Витоша, спокойствието да съм в отделен офис от вождовете, ама карай... всичко си има начало и край, дано е за по-добро!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: ноември 17, 2017, 15:33:24 »

Добър ден!

И аз сутринта се борих с Комсед от телефона. Много се изнервих, защото 2 артикула ми бяха изчезнали от кошницата Не стига, че обявили като количество една бройка.... Включих лаптопа и там същата бавна работа. Кошницата ми пълна. Не разбрах какво стана. Отказах се и си направих поръчка от Хиполенд.  Там дали доста дълъг срок за доставка, но хората си знаят, че ще е лудница.

Много съм щастлива, защото убедих ММ за Лидълската кухня.  yahoo Всъщност не ми се наложи да го убеждавам, просто му я показах и той я хареса. За пореден път го подцених.  blush Инструктирах дори майка ми как да ходи другата седмица и да се бие до победа. Представям си как ще изкарат 1-2 бройки и няма да се доредим...каквато съм късметлийка. Не помня кой се смееше, че хората си запазвали предварително, но с удоволствие бих го направила.

Току що ми доставиха и пратката от Емаг. Много са бързи. Ама куриерите от Европът са ....дотича до нас, метна ми я в ръцете и "чао". Няма подписи, нищо.

Подаръците за Алекс са поръчани и измислени. Дано да няма изненади само.

Пожелавам и аз на всички бъдещи мами да си изкарат до термините.
Дано няма повече недоносени деца, да има повече професионалисти и подходящи грижи.

Аз нямам познати с недоносени бебета, дано и да нямам. Не ми се мисли колко е тежко.

Рат, честита радост. Да е здрава и щастлива Камелия.

Кухнята е " кухненски бокс" (ако търсите по име), затова не сте обърнали внимание
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #370 -: ноември 17, 2017, 15:44:49 »

Да, видях и аз! То кой да гледа в събота... Аз миналата година подарявах тенджерките. Костенурката по гръб е от поне 3 години из каталозите, рибките в аквариума също.
Все ми се искаше да вярвам, че ще напускат още такива неща. Преди един Великден май бяха пуснали по 3 бр чаши с герои на Дисни. Не бяха евтини, но пък идеално ми паснаха за подаръци. После не са ги повтаряли. Затова се надявам и на нови неща.

Страшен чешит е но преживява всичко с усмивка smile
DANCE Готино описание!
Булче, хайде на ново и на чисто да ти е през Новата година Wink Да, гледката си е важна, спор няма. И аз вкъщи не всеки ден по цял ден съм залепена за прозореца, но винаги си отмарям, ако погледна навън.
Горкото ми бебе! Днес го разнасях като дамска чанта. Така се е уморил, че спа досега. Малко поразмести храненията днес, но утре рестартираме pardon
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #371 -: ноември 17, 2017, 15:56:30 »

Миме аз разправях, ама ако можете запазете що не, нищо не ви струва. Аз колегата навивам днес да вземе кухнята на племеницата му, всяка година измисля подаръци за племеницата му без да ме е питал  lol

Аличка новия офис е уникален, няма да има втори такъв в България , гледката пак ми е готина, но е урбанистична, но все пак ще гледам в една от по-хубавите сгради в София, Министерството на земеделието  girl_wink

ето една снимка от една от 20-те тихи стаи



това е един game room Лего, ще има още 15 някъде такива в различен стил

Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: ноември 17, 2017, 16:03:39 »

Ooo, ако може, ще попитам. Не мислех, че е възможно.  huhhuh.gif

А стаите са уаууу Oh my ...
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: ноември 17, 2017, 16:12:57 »

Добре де, как става номера с запазването в Лидл?
Булче, може ли да дойда да си поиграя в тия стаи, уникални са!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: ноември 17, 2017, 16:28:30 »

Булче, идвам да работя при теб.

Миме, радвам се че сте постигнали консенсус.Да ти дам идея.Купихме кухнята и я скрихме, обяснявахме за дядо Коледа и като заспа я сглобихме.Сутринта беше много готино като стана и я видя smile Това на 24 срещу 25-ти.
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 42   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines