Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 05:56:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 42   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември с "н", като начало!  (Прочетена 145455 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: ноември 17, 2017, 09:19:00 »

Добрютро как сте?Петък е!Голям кеф!
Аз поръчвам, всички сайтове бозят, нормално е  blum

Не знам защо днес съм весела, може би защото е петък и утре ще спя yahoo

Айде хубав да ви е денят.

Фери, много е хубаво в къщи, нали smile И да те успокоя, всяка година пускат почти еднакви неща в Лидл, та и догодина ще можете да вземете кухнята smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #346 -: ноември 17, 2017, 09:24:19 »

Сори за втория пост, ма се сетих нещо.
Маги...да, най-хубаво е вкъщи  heart
Аз се отказах от поръчките от Хиполенд, заради дървениите в лидл и икеа и шейните в Декатлон. Иначе до другата Коледа със сигурност няма да чакаме за кухня, ако не сега - за рд smile
Днес е световен ден на недоносените деца. И понеже съм едно от тях и аз, пожелавам на всички да си дочакат термина и да не преминават през кошмара на кувьози (дано я изписах правилно) и бебета с глава колкото "средно голяма ябълка" (това пише в моя картон).
И да ви разведря малко:

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: ноември 17, 2017, 10:37:43 »

Добро утро smile

Днес е денят на недоносените деца.. Много от нашите мамчета родиха през октомври и ноември (от отчетните).. не искам и да си представям, какъв е ужасът от това да оставиш детето си в болницата, а ти да се прибереш у дома без бебенцето си.. sad Да са живи и здрави  heart

от Хиполенд поръчах умното куче.. за коледен подарък на бебето.. Вече ми взеха всичко, което мислех да поръчам егати..  pardon Ще седи и ще си чака приложението  smile

Посмях се с вица на Фери  tease

Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #348 -: ноември 17, 2017, 11:19:16 »

Аз започнах деня преди 6 часа и дори успях да напазарувам на децата, дядо Коледа съм го отменила smile

Когато раждах 31 имаше едно недоносено бебенце, 600 грама, не успяха да го спасят вероятно ... Фери, радвам се, че за теб развитието е било добро. Не знаех за тази история, седмаче ли си? Милите малки бебоци, дано всички си дочаквате термините!

Хубав ден, момичета!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #349 -: ноември 17, 2017, 11:46:30 »

Всички май са в хиполенд тази сутрин  girl_impossible
Киви, да седмаче съм, и то в началото на седмия месец...представете си преди 27 години, в цяла София е имали сигурно 3 кувьоза и пак...късмет. Родила съм се 1400, спаднала съм до 1100, посред зима, голям шок за мама след 2 неуспешни бременности  nea Но ето жива и здрава съм, и Слава Богу нормално развиваща се smile
Мойта бивша тийм лидерка роди близнаците си недоносени и също беше много стресирана, като ѝ казах за мен се успокои, че и седмачетата могат да са топ пърформанс lol Айде ще се видим отново след рекламите, излитам да разцъкам няколко приложения  heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #350 -: ноември 17, 2017, 11:56:09 »

Завърнах се от Хиполенда. Ако ви трябват банани на промоция - бетер бабите съм и ще мога да ви купя няколко тона. Wink Та... В 9:10  бях на паркинга на Метро и разтоварвах количката с късното издание. Не беше толкова лудница, колкото очаквах. Имаше много стока. Аз си бях изградила маршрут из магазина - първо подарък за племенника, че беше най- до вратите, бебефон, седалка за WC (че нашата е кофти), сгъваем матрак, после към пъзелите и другите щуротии за N на брой деца... Доволна съм! Аз съм и луда, та рядко по магазини мога да се изнервя. tease Малко ме подразни едната от консултантките при запитване на кои матраци се сваля калъфът, а тя "Всичко е изложено." beating Друга обаче ми обърна внимание и ми показа. После бяха въвели нормален ред за касите. Чакаше се, но без да е бутаница и караница. Не успях единствено да купя подарък за комшийчето - уоки токи, но имам идея, ако намеря нещо по-евтино, че бяха само лицензирани. Ще мина вероятно и през Комсед утре. crazy
Малко ми е кофти, че този път нямаме Уау идея за кокона. В смисъл ще са повече, но дребни подаръчета, а не един голям. Как може да е трудно да избереш за собственото си дете?! Т.е. аз харесах едни интерактивни животинки, ама към 100 лв не ми се дават, при все че и други неща ще има. Това е, че трябва нещо за под елхата вкъщи, нещо от тържеството в градината, нещо под елхата у бабите...
Снощи взех, че на майтап поръчах памперси от Емаг. Имат някакви намаления за 3 пакета. Утре ги чакам. Изводът, който комшията ми много обича да прави - Жена с пари е като луд с  Cow-boy

Фери, направо ме разплака с този пост! heart Дано всички деца си дочакат дата близка до термин! Силно се надявам по Коледа да изпишат близнаците на нашите приятели. Те се родиха по едно килце. Харесала съм топка за елха с надпис "Първата Коледа на ...". Ще поръчам такава за Симушко, за близнаците и за бебето на третото приятелско семейство.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: ноември 17, 2017, 12:15:22 »

Аз живот и здраве мисля да правя топки за елхата с отпечатък на София и това да подарим на бабите тази година.. Не ми се мислят персонални подаръци, защото за Коледа винаги е най-трудно, а и няма да имам време да обикалям.. Сега пък музата ми е за бебешки неща..  pardon

Може би за майка ми и баща ми ще вземем по нещо, защото ще сме заедно.. Но за тях ми е и по-лесно, знам от какво имат нужда..

Али, в Метро също ли е имало намаления, нещо ме обърка поста ти.. Хиполенд пък Метро  huhhuh.gif хаха smile

Миналата година братовчедка ми (по-далечна) роди в 27г.с 900гр, бебе Виктор.. Фери ти за началото на 7-ми месец си си била бая голяма браво.. Та, 90 дни бебе Виктор беше в кувьоз, днес е жив и здрав, слава Богу... Но големи мъки и тревоги, докато дойде момента на изписването..  sad
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #352 -: ноември 17, 2017, 12:19:52 »

 Привет!
 
 Аз съм под пара. Винаги и трябва аз да съм от тия дето се налага да кажат хубава работа, ама българска.... Снощи бяхме в изходна позиция с ММ. Комсед обаче не знам дали ще имат бройки от количката и поръчката седи обратботена, но непотвърдена поради малката бройка наличност. Как си правиш промоции с 3 броя колички в наличност не ми е ясно и то от самото начало. От сутринта или не вдигат, или са заети и аз седя като в небрано лозе.  beating Чудя се дали да не поръчам и от Хиполенд и после да откажа, ако от Комсед евентуално преборят комунизма и има бройка. Не знам много съм ядосана, не искам да съм от тия клиенти, ама... като се отнасят нелоялно....

 И нашето комшийче 7маче сега е голям мъж 10 клас. Дано всички дечица се раждат навреме, но дано има и повече техника и специалисти, за да помагат на тези, които много са бързали.

 Отивам да продължавам свадата, че и гости довечера чакаме. Хайде приятен следобед Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: ноември 17, 2017, 12:21:38 »

Аз  успях след час и половина борба да се преборя със сайта на Комсед. Поръчах от мое име, от името на мъж ми и от името на майка ми подаръци за малкия за р.д. pleasantry
Струваше си чакането -спестих доста пари.

Моите дядовци ( братя на баба ми) са родени недоносени близнаци, отгледани са в метално корито, завити в прясна овча кожа и хранени с козе мляко. Единият още е жив, сметнете сами на каква възраст е. Другият си отиде на към 50 -60 години, не съм запозната.  smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: ноември 17, 2017, 12:23:06 »

Рони, поръчай и от Хипо, винаги можеш да откажеш после.. Не им се намаля, затова така правят.. Няма налично, ама друг път  nea
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #355 -: ноември 17, 2017, 12:27:11 »

Мисля, че Метро и Хиполенд са едно до друго в Пловдив, затова smile Иначе в метро тези дни има плати 1, вземи 2.
Мда, развивала съм се нормално и съм си била ОК за съответната ГС, помня, че в същата седмица ходих на консултация с Мис и тя беше толкова - около 1400...за крушата и дървото сте чували  pardon Иначе и мен са ме изписали 2-3 месеца след като съм се родила, горе долу около терминът ми. Абе да не дава Господ на никой  nea
Аз на мама съм ѝ намислила епилатор, че нейният сдава багажа, а на тати  - ваучер за очила, че ако продължава да шофира без ще го набия  beating За свекървата нямам идея, може би ще я питам и за брат ми също  huhhuh.gif
Рони, аз съм много по-доволна от Хиполенд, пробвай там smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #356 -: ноември 17, 2017, 12:33:12 »

Тони, Хиполенд е срещу Метро. Просто ползвах по-удобния паркинг. "Ще видиш" Wink колко е забавно да товариш кошче с бебе на тесен паркинг и да обършеш три коли с дупе.
Ще намина през сайта и на Комсед, щом двате идеи. Сега се налага да се боря с бюрокрацията, та пак яхвам метлата. Следобяд ще трябва да прибера и поскрия подаръците, а няма да е лесно.

Предполагам всеки има поне един познат с недоносено бебче. Хубаво е да има кадърни неонатолози, които да остават тук и да работят за нашите деца. Няма да забравя в родилното с кокона - неонатоложката беше много възрастна, но в час с всичко ново. Жената ми даде много кураж и за кърмене, и за гледане на бебето. С малкия бебешок неонатоложката беше младичка, много ерудирана, с любов работеше. Преди секциото дойде и си поговорихме как е минало предходното раждане, как е била тази бременност и тн. Ей, така за нейна информация отделяше време на всяка родилка. Поклон пред такива хора!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: ноември 17, 2017, 12:47:35 »

AАз пък се боря със сайта на mousetoys.Хубаво имам да взимам играчки за градината, там са ми почти всичките.Но как може да заредиш количка и след 5 минути да няма вътре нищо?Аз ли нещо не зацепвам!!!ми извикаха ме, имах друга работа, връщам се, натискам поръчай и то ми изписва, че количката е празна, а бях заредила за почти 200 лв продукти!Аз ли съм идиот не знам.

Иначе в Хипото и Комсед бях заредила от предния ден.Сутринта само станах и започнах да пускам поръчките.Забавих се, че сестра ми се сети за още 2 подаръка.Та от мен да знаете, зареждате всичко, ставате и натискате един бутон Wink

Комсед ми пратиха мейл, че са я приели, но още не е сигурно че всичко го има.Хипото за едната ми пратиха мейл, за другата не.

Интересен петък е днес, на една доста динамична седмица smile
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #358 -: ноември 17, 2017, 13:07:11 »

Маги, и аз точно така направих от вчера си заредих количките. В 00:00 на Комсед сайта ми изписа, че вече е ползван ваучера ми и не искаха да ми смъкнат цените. Наложи се ММ да си прави рег, да слага в количка и да поръчва, което пак направихме за 5 мин. Според мен трябва да ти потвърдят като има наличност и като вече няма да си изписва, а не може и да има, може и да няма. Сега се чух с тях. Момичето беше любезно кой знае какво са й чули ушите от сутринта. Не можело по системата да се види дали в крайна сметка има или няма количка за нашата поръчка, можело да идем до физически магазин да си я вземем, ако има или ако нямало те щели да поръчат от доставчици... Демек пак нищо не е сигурно. angry Яд ме е много на подобен вид неорганизираност и не знам дали 100 лв икономия си заслужават разправията. Ама за ММ си заслужавали, та ще гледаме сегаеждувременно си поръчах същото и от Хиполенд . И накрая ако не сме от 2 стола на земята ще се очудя хахаха. На сватбата бяха поканите, тука ще е количката явно крайъгълния камък на подготовката, който ще се помни дълго. В духа на деня важното е да е здраво, пък количката ще я нагласим, че малко да се приземя.

 Не ми се мисли ако имахме черен петък с мащабите на американския... там се прегазват, ама тук съм сигурна, че ще сме по-изобретателни biggrin
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: ноември 17, 2017, 13:39:45 »

Здравейте момичета,и аз се разходих по сайтовете и се ядосах на себе си.Колата писта на Димитър сега е черния петък на Хиполенд, а аз вече я поръчах от друго място ама не си спомням откъде.
Марта на 6 и половина е Димитър.Поликсената ми е трудна яко я тресе пубертета и е огромно предизвикателство.
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 42   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines