Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 17:49:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 42   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември с "н", като начало!  (Прочетена 144818 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: ноември 16, 2017, 10:34:10 »

Да, Маш, памперсите там направо ме учудват.. Чудех да няма някаква измама чак, че са толкова евтини.. купила съм pampers premium care от тук на "адската промоция" 86бр. за 37лева (наистина са си по-евтини от нормалното де).. и 96бр. от стандартен памперс зелен от там.. за 20лева (без промо) с доставката  shok crazy
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: ноември 16, 2017, 10:59:16 »

Тонка, няма измама, просто тука са ни зели за дойни крави и ни доят ли доят... Реално ни пробутват неща на ебати цените. diablo
и мен ме досърбя косата по темата с въшките хахаха.
Тук е едно сиво в Софето, направо... де да се дене човек.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #317 -: ноември 16, 2017, 11:17:58 »

 Привет!

 Въшки имах в 1ви клас, преди това не знам как съм се разминавала, не е като да не е имало в градината. Виж бълхи на село беше пълно. Майка ми първия път решила, че съм с шарка и хукнала към близкия град да ме води на лекар, на чичо ми жената я подигравала, че не знае, че съм нахапана от бълхи. Като се върнехме от село изхвърляхме всичко директно в пералнята на висока температура. Добре че вече никой в нашето село не гледа животни. Малко е носталгично, че дори на село дечицата няма къде да видят коза, крава, ама като се приберяха от паша цялата улица почерняваше.  bad

 Ей добре че се заговорихме за интернет пазаруване колко сайта научих. Ще ги ползвам. Освен цената смятам и качеството е друго колкото и да тръбят, че няма разлика. Скоро гледах едно момиче върнало се от Дания дето тук развива някакво акне от млечните ни продукти и става веган по тая причина- смятайте какво ядем.  angry

 Аз след малко отивам на среща с кумата. ММ пък е наредил такава плътна програма за уикенда, ще съобщава новината на близките приятели. Той досега кри и изведнъж избухна. От утре вечер до неделя ще са гости и срещи и ресторанти, лошо ми става. Добре че той си е поел грижа за менютата и готвенето, че на мен нещо хич ми я няма музата- единия ден пица, единия мексиканско и толкоз, салата и сладолед. Тая вечер сме на Възвишение, дано ни хареса. Хайде хубав ден!  give_rose

 
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #318 -: ноември 16, 2017, 11:20:59 »

Значи и аз открих топлата вода с памперсите в Асда. А някой пробвал ли е тяхната марка, дето пък са съвсем евтини и излизат под 20 ст.  huhhuh.gif
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #319 -: ноември 16, 2017, 11:27:22 »

А, Маги ще си досаждаме заедно явно  blum Да бяхме по-близо да ги съберем да си таласъмстват заедно  girl_impossible

Шшшш... у нас таласъмите са два smile За събиране ей така не знам, но си мечтая лятото да ида на  почивка с компания от себеподобни ( родители на таласъми). Един на пост да варди, другите да спят (спим) smile

В Комсед ще има намалени неща също, минах харесах за 32 много неща.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: ноември 16, 2017, 11:29:38 »

Стига сте ме дразнили с играчките на Лидл. И аз искааааааам. Колко струва кухнята?
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #321 -: ноември 16, 2017, 11:38:22 »

Привет  Sunshine

И аз се обогатих доволно от нови сайтове  girl_wink Досега съм поръчвала само от Asos и SportsDirect.

Но най-вече се обогатих от чесане по главата, не мога да се спра crazy lol lol

Може ли малко съвети Girl_hide Имам налудничавата идея да подарим на кръщелниците ни общ подарък. Това са две сестрички на 3,5 г. и 5 г. (децата на кумовете ни). Искам да им подаря нещо, което може да се ползва от две деца едновременно, и съответно да става за деца с такава разлика  girl_impossible

Малко помощ kiss2

Мисля днес 32 на Киви има повод да е жив и здрав kiss2

По другите теми не се включвам, чета ви, но не съм в настроение  sad По-скоро съм за отдушника  cray
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #322 -: ноември 16, 2017, 11:52:40 »

Кухни на Лидл имаше миналата година. При нас зареждат повече бройки, но не знам дали си заслужава да ви ги пращам с Еконт girl_haha Работя без комисионна;)
Ако някой е съгласен да делим доставка, съм навита заедно да си поръчваме от Джордж например.
Памперси он-лайн не ме блазнят, защото си намирам Пуфиса на супер цена. Тук не знам защо от край време във всяко квартално магазинче има евтини памперси, всякакви марки. Виж, по хипермаркетите е разбираемо за цените, защото там има входни такси, такси за стелаж на дадена марка, консигнация и ред други глупости, заради които цените стават уау! Видяхме с ММ по каталозите играчки, които сме ги продавали - бяха над 250% надценка!
Аз я свърших наполовина. Демек - никаква не я свърших. Уж вчера трябваше да са ми готови документите, а днес още не бяха beating Направих се на луда, че съм с бебе, ама не мина номерът. Утре пак ще прекосявам половин град, но ще е след Хиполенда. Някъде трябва да се вместят и храненията на господина. Днес яде и като го свих в кошницата за кола така повърна... girl_impossible Точно пред Съдебната палата и срещу МВР-то спрях на най-забраненото на аварийни pardon Ами не мога да оставя детето да се дави в кърма я! Сега дясната седалка е мокра и столчето за кола също. girl_impossible Сега се скъсва да крещи и да пърди с уста!
Щях да разказвам за нещо друго. Вчера ММ спрял под дърво и цялата му кола в листа. Тръгнал да чисти и намерил точно до гумата телефон. Малко поочукан, но все пак нечия вещ. Бил с парола. Видял, че пишат на вайбър и колегата му през ФБ тръгнал да търси този, който пише. Междувременно и обява в олх пуснали... Голямо разследване! Намерили една жена - майката на момичето, чийто е телефонът. Разбрали се и по едно време дошъл приятелят на това момиче. ММ беше леко шашнат, защото си личало, че нямат много средства, но въпреки всичко момчето набутало в ръцете на ММ ваучер за храна за 5 лв. Вечерта като ми писаха братовчедите и си викам - ето прави добро и то ще се върне рано или късно. smile
Мери ми, зависи от парите и мястото, но мисля, че всичко тип кухня, тоалетка, къща за кукли, къщичка/палатка с тунелче би било полезно. Прегръдки и дано бързо се съвземеш give_rose
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: ноември 16, 2017, 12:30:37 »

Привет и от мен.При мен тези дни нищо особено.На работа сега ми е малко по-спокойно.Мисля коледни подаръци и аз.За малкия човек единия е поръчан писта -кола Спайдърмен и другата поръчка от него е моторна четка за зъби :danceg:Каката има РД една седмица преди Коледа и тя ме смайва с желания.Племениците са ми ясни вече.Големите са ми по-сложни.Предишни години правех календари със семейна сниммка.Сега май няма да успея.Чакам  с голям интерес Размяната.
Домашни любимци си нямаме,имаме си куче на двора.Аз като мома англичанка си имах какво ли не,само май змия не съм носила у нас защото ги ненавиждам.
За свекървите много мога да говоря,но няма смисъл.Само се моля един ден аз да не съм същатата кукувица.
С въшки се боих миналата година по това време,че и малки с половин см коса и той беше домъкнал щях да се побъркам.Имаше в градината ,в училище и никой не казва всеки си мълчи от срам и се натиска.
От чужди сайтове засега не пазарувам не съм порастнала още за там,дано дойде и такова време.
Маги,бързо възстановяване на ТМ.
На всички ви пожелавам,хубав ден.
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: ноември 16, 2017, 12:36:53 »

Видях,че за таласъми говорите и ето ме Wink Малко ме успокоихте,че се бях наплашила тия дни.Не заспива преди 1-2 вечерта,сутрин в 8 е на линия,пробвах се два дни дая будя в 6-7 ,уж да си ляга по-рано-ефект никакъв нямаше.Само дето я измъчих и нея и мен.Та ,сега съм се оставила на течението.Когато иска да си ляга,аз съм дзен Wink
  За кухнята от Джордж,обожавам я heart
https://direct.asda.com/george/toys-character/wooden-toys/george-home-wooden-deluxe-kitchen-and-cooking-set/050212369,default,pd.html
Сега даже е още повече намалена.Ние на 52 паунда я взехме с приборите.За догодина съм харесала дървената къщичка за куклите,много е красива..Не знам тя дали ще си играе с нея,но аз със сигурност  blush
Мери ми,добра идея е къщичка за кукли за подаръка.
Аз се родих с памперсите от Асда,ползваме Лилъл Ейнджълс.Уникални са.Хиляда пъти по-добри от Премиума на Памперс,който ползвахме в началото.И който мирише толкова странно  blush Досега ми ги изпращаше братовчедката,но сега се премести и ще търся и аз алтернатива с доставчици.
 Ако някой има запоръчване нещо от Джордж или Маталан,може да се комбинираме Wink
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #325 -: ноември 16, 2017, 12:44:14 »

Приветски!

За тая кухня в Лидл всички са полудяли, даже ще ходят от вечерта да я запазват. Ние в градината взехме от Икеа и леличките са много доволни, каза че по цял ден готвят всички, аз намерение нямам такова нещо да взимам че ми се вижда излишно, но пък всички казват че яко се занимават децата с тях.

Хайде да отлитам с метлата че ме чакат годишни бюджети и планирания за 2018та....

Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #326 -: ноември 16, 2017, 12:56:13 »

A! Точно за  Литъл Ейнджълс питах, Лоли. Ама те с тия ценички (видях някакъв пакет от 80+ памперса за 5 паунда) как ги докарваш до 40 паунда за да ги доставят до офис? Някой да иска да се комбинираме smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: ноември 16, 2017, 13:18:06 »

Привет!
Абе накрая и аз ше си я купя тая кухня и ще си играя, нищо че напоследък не ми се влиза в истинската  blush
Азйде да се комбинираме за поръчка на памперси, аз от Джордж съм поръчвала с директна доставка, над 100паунда, доставката до вкъщи в 10паунда. Като сме 4-5 човека ни излиза поносимо.
Чудя се дали да не направя списък с подаръци и да го дам да си избират какво да подарят желаещите- дали ще е много грубо? Иначе дават пари, които аз все кътам и не искам да ги харчим, от рождения ден само малко дрехи му взех, другите ще ги внасям в банка  Wink
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #328 -: ноември 16, 2017, 13:21:05 »

Някой да иска да се комбинираме smile

Аз good

За таласъми не ми говорете.Спи по един час на ден, през ноща се буди 1899999000 пъти и сутрин между 6 и 7 е станал. diablo diablo

Сутринта толкова ме болеше глава, очи и всичко, че ми се гадеше.Сега взех големите, направих им чай и казах да са по леглата след 10 минути, аз лягам с дребното.


Булче, всички деца обичат да играят с кухните.Моят как подрежда подносите в къщи ако знаеш.
Нямам място иначе бих взела кухня.

Cvete. , на колко е твоят младеж и моят иска колата на Спайдермен.Рекламите са голямо нещо.

Мери ми,  къщата за кукли е добър вариант.

Маги, и моята мисия е да се наспя  smile
Пожелавам ти от сърце черният период да е минал и да се случват нещата, които искаш.
Пробвай с Паронит за въшките.Действието му е 7 дни.И внимавай с миенето на косата, че те ходят по чисти коси.Ива така я беше налазила една въшка .
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: ноември 16, 2017, 15:26:49 »

Здравейте

И аз разгледах Лидл, но на Бамбук са му забранени дървените играчки, докато хвърля така. А и има от миналата година неотворени.

В ggbg няма отстъпки за тежки работи, имали сме доставка 18кг.

На мен също много ми харесват нещата от Асда, но вече не ги гледам, явно няма да си поръчам. Като му взема някоя друга дрешка от Лидл, някоя друга подарена и няма смисъл от повече. Вземала съм от фб групи, по скъпо излиза, но за едни бодита, така ми е по-лесно.  Поне за сега.

Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 42   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines