Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:27:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 42   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември с "н", като начало!  (Прочетена 144126 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: ноември 15, 2017, 15:42:23 »

Миме, използвам превозвач, чийто адрес се посочва в амазон/джордж - www.ggbg.bg то на сайта име  описано всичко.. Правиш си регистрация при тях, правиш си на сайта, от който пазаруваш. Пълниш количката с исканите неща, попълваш адрес/телефон/ ID-то ти и имената, плащаш с карта или пейпал и после чакаш до 7-10 дни получаваш пратката, като ти ще трябва да имаш и доставка с еконт, но то всичко си е описано на сайта на превозвача. Към тях плащаш само сумата на доставката. Много удобно и лесно е, само веднъж трябва да го направиш и ще видиш  good

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #301 -: ноември 15, 2017, 16:06:19 »

Маги, следи, че им е сравнително голям инкубационният период. Нещо като 10 дена май беше. При нас в градината също цъфнаха две деца преди време. Тогава превантивно ползвах шампоан Виприн. Това за чесането ми е ясно! angry
Хехе, преди време бяха изтървали в блока на нашите една черна котка в мазетата да роди. Беше изръсила 6 черни като въглени наследника. Всичките в един момент разнасяха бълхи. Един дядо, бая на години човек, срам - не срам по гащи се събу насред входа lol Бълхите падаха като януарски сняг. lol
Аз хич не съм фен на купуването с карти. Като искам нещо, кумицата ползва виртуална карта със сума само за конкретната покупка. Тя в банка работи, та й е лесно. Иначе да се замъкна по гишетата да прехвърлям суми... nea Бих ползвала посредник точно с тази цел. Трябва да разпитам кумата ми, че тя така пазарува. От Джордж имаме детски дрешки и съм доволна. good А първата кухня е страхотна!
Миме, хубаво ми каза Wink Сега ще разгледам.

Миме, как добави кода за отстъпка? На мен ми дава, че не се прилага кода за стоките в количката huhhuh.gif
« Последна редакция: ноември 15, 2017, 16:14:59 от Alichka » Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #302 -: ноември 15, 2017, 16:18:53 »

 Аз имам виртуална карта и с интернет банкирането си прехвърлям само сумата, която ми трябва за покупката. То си е като различна сметка няма как да ми бръкнат в основната.ММ прави същото с Пейпал, но там не съм наясно как седят точно нещата. Той постоянно поръчва неща. Веднъж имаше проблем с Пейпал, че беше пратен фалшив имейл да си потвърди нещо и той без да усети влезе във фалшив сайт без защита. Блокира веднага всички карти и си изкара нови, но това не беше по вина на самия Пейпал, а хакерска атака и негово недоглеждане. Иначе и ние ползваме такава фирма за доставка и сме доволни. smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: ноември 15, 2017, 16:27:20 »

Тони, благодаря! Ще се поразровя и ще видя. Права си, един път да опитам и ще свикна.  smile

Али, нали видя, че кода е само за някои категории? Да не би да поръчваш нещо, за което не важи отстъпката? При мен нямаше проблем, веднага ми прие кода.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: ноември 15, 2017, 16:30:35 »

Маги, дано пък да я подминат Моника въшките /не знам дали има такъв вариант де/. Помня, че и аз имах един път и майка също, та не й давах да се боядиса и да ги избии, за да не ми е гадно само на мен  crazy
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: ноември 15, 2017, 17:28:11 »

Пазаруването от сайтове като амазон например не ми е никак на мисъл.. Плащам си директно с картата.. в Джордж също.. Вчера за кошницата за кола си използвах Пейпала, защото те просто не приемаха плащания с български карти.. нито дебитни, нито кредитни..  pardon

Посредник не бих използвала, за какво да им плащам, като гледам какви цени обявяват във фейсбук..  nea.. Ако ви е страх, правете Пейпал и готово smile

От фалшиви имейли, имитиращи пейпал редовоно получавам известия, да си потвърдя нещо си и тн.. но винаги си личат.

ММ обикновено като печели бонуси от някой контрагент техен и му дават възможност за ваучер или международна виртуална сметка.. Но бях източила последнита, а сега още чакам за новия бонус хаха Тъкмо ще го имам за черния петък Wink
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: ноември 16, 2017, 09:01:09 »

Здрасти!  
Ох верно че са голяма напаст въшките. Със сестра ми редовано въшлясвахме като малки. Мама правеше газ, мас, оцет в равни количества, седяхме по час два, ама и след измиването сипонамирисваше до седмица някъде. Кари въшляса на няколко пъти ама я хващах в началото и бързо се справях - с Виприн. То има вариант шампоан и вариант лосион ползвах и двете. Струваха около 20 лв някъде едното. Всъщност не съм сигурна за името. Трябва да проверя.
Аз пък като никога чакам един МОЛ да отвори, че ми се е дояло КФС. Ьда живее диетата
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #307 -: ноември 16, 2017, 09:08:02 »

Али, нали видя, че кода е само за някои категории? Да не би да поръчваш нещо, за което не важи отстъпката? При мен нямаше проблем, веднага ми прие кода.
Цъ! Вече бързах и нищо не видях Xixixi Пропуснах офертата, ама нищо.

Днес ще имам тичане по институциите, но ще е до обяд (надявам се). Пълна съм с енергия или бяс, според гледната точка. Дребосъчка тази сутрин ми даде доза адреналин с обличането "не на тази рокля, а искам онази" girl_impossible Дращи ме и гърлото.
Въпреки всичко ми е светло на душата. Вчера тъкмо взех кокона от градината и на вайбър получих снимка от ехограф. Братовчед ми чакат бебенце yahoo yahoo yahoo Само се моля този път всичко да е наред. Наприказвахме се с жена му. Сигурно 40 минути бяха. Вече си е вкъщи, хапчета, инжекции, каквото трябва... Края на април, началото на май вече ще чакам две хубави новини. danceg
Фани, разби ме с тия желания за закуска. А то при вас май вече не е толкова рано, ама все пак Wink
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #308 -: ноември 16, 2017, 09:14:45 »

И ние използваме Джиджибиджи. Само че кухните от Джордж с тия 15+ кг трябва да проуча дсали имат птстъпка за по-тежки неща. А кога ще са там намаленията?
Миме, Али, пазаруването от големи сайтове и/или през пейпал е 100% сгурно, няма смисъл от посредници, взимат си надценка доста smile Вариант е също да си направиш две смектки - разплащателна и спестовна, аз съм така и като ми трябват пари само прехвърлям от спествната в разплащателната, иначе пари не държа почти в основната. С мобилно приложение на банката става за под минута всичко Wink
Има ли наистина вариант да се размине Моника с въшките? Дано! Или поне бързо да се изчисти.
Значи тва дете има енергия за 3  girl_impossible Преди 12 не заспива, без значение колко е спала през деня  angry Сутрин най-късно 8 е на линия  girl_impossible Тотал капут съм вече  pardon
Панде, бързо оздравяване  heart
Абе Фани, как може толкова рано да ти се яде мазно пържено пилешко lol щ
Нов отговор....ехе! Много яко за бебето, искам и аз пак да гушкам малко бебе, ма не мое  blush
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: ноември 16, 2017, 09:39:50 »

Добро утро smile

Намаления ще има след 20.11..(теско, маталан,мадър кеър).  Те в Джордж и миналата седмица имаха, но не вярвам да пропуснат черния петък на 24,11.

Али, браво за хубавата новина! Този път да е до щастлив финал и всичко да е наред  heart
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: ноември 16, 2017, 09:52:19 »

Добро утро.
Аз от сутринта съм на педали и съм свършила 100 задачи и проведох няколко разговора, абе интересна сутрин.

Али
, много хубави новини , супер!

Фани, разби ме жена с това КФС, хахахаха, хапни и заради нас!

В Джорд не правят черен петък, те казват че поддържат ниски цени и няма смисъл от черни петъци.Евентуално да намалят с кодове определени стоки.Това е.Аз съм харесала къща за кукли от там за РД на Моника и ако ми хареса офертата ще поръчвам но ще е след Коледа, защото сега почти фалирах.Обяснила съм на всите баба, че това ще е техния подарък за детето, очаквам да ми дадат парите Wink И без това в къщи е пълно с малки, дребни, ситни, счупени играчки, който в събота ще разчистя!

Фери, Моника и до сега е като твоята Александрина.Просто свикваш!Иначе ако се върнеш да ме четеш от преди 1 година, звуча като теб.А на годинка като беше беше ужасно и аз ходех на работа и приличах на сдъвкана и изплюта буквално.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #311 -: ноември 16, 2017, 10:04:52 »

Да, да...знам за Моника, всеки път като мрънна ми припомняш, ма някак си все се надявам да почне да спи тва вампирче lol Иначе и аз ходя така на работа, ма засега ми е добре като съм до обяд, иначе едвам избутвах до 6  nea Ще видим след НГ като започна по цял ден дали няма да ви мрънкам повече  pardon
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: ноември 16, 2017, 10:08:41 »

Добро утро smile днес успях да ви изчета, доста сте писали  girl_wink

Видях, че Мимето търси кухня. Другата седмица ще има в Лидл дървена, много готино изглежда. Не зная цената дали е Ок или не, но изглежда по-добре от пластмасовите.

Ние също много пазаруваме от Англия, особено от Аsda Grocery. Памперсите и млякото ми излизат по-евтино отколкото тук на промоция. Голяма зарибявка е  blush Ползваме GGBG. Скоро ги пробвах и за транспорт от Германия, нямат грешка, всичко пристигна.

Тази година срещам голяма трудност с подарък за ММ и за нашите, нищо не мога да измисля. Надявам се Сефора и Дъглас да имат хубави намаления другата седмица, поне за мама да взема.

Като ви четох за въшки и мен ме засърбя главата  pardon

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: ноември 16, 2017, 10:12:02 »

Ауууу колко съм досадна значи и колко ми се е набило това неспане нейното.Вчера точно си мислех, че май целта ми в живота е да се наспя!Моето е таласъм, родила съм си таласъм  blum
Предлагах аз на една позната да ги съберем да играят, а ние да пием вино ама ми е далчеко.Та ако намерите подходящ таласъм наблизо се облекчава режима, щото виното помага да заспиш хипнотично бързо.Хахахаха, целувки Фери, и кураж!

Кухнята в ЛИдл е хубава, миналата година взехме на Моника.В комплекта има и тенджера, тиган и бъркалка, по спомен.Дървена е, стабилна, още е жива и се готви на нея, а и котлоните светят като ги включиш.Но трябва да си в 8 там и да вземеш веднага кухнята.Малко бройки са и се изчерпват много бързо.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #314 -: ноември 16, 2017, 10:33:21 »

А, Маги ще си досаждаме заедно явно  blum Да бяхме по-близо да ги съберем да си таласъмстват заедно  girl_impossible
В Лидл ще има много хубави дървени играчки, ама много! Досега плакнах очи  Wink И кухнята изглежда ОК ма май ще я оставя за рд, че сега е на етап всичко да хвърля и ще изгуби половината неща.
Маш ще се провери значи и тоя сайт  smile
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 42   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines