Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:02:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 42   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември с "н", като начало!  (Прочетена 144108 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: ноември 15, 2017, 12:24:08 »

Ей такава пластмасова и обикновена е идеална
Моника има дървена от този тип Висока е, обръща се при което детето се стряска.Отстрани желязото ограничава габарита на родителя и много слаб човек(като теб) може и да може да седне зад детето, ако искате да я пързулнете по някое нанадолнище.Моника така я обърнах с тази шейна и цяла зима отказваше да седне на нея.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: ноември 15, 2017, 12:28:45 »

Миме.. ако не те притеснява поръчка... в края на месеца след 20 някъде беше, ще има намаления в Джордж за около седмица.. Там има супер яки кухни и са доста по-евтини от колкото тук.. Паундът леко поскъпна и е 2.20 вече, но пак ще е по-добре Wink
https://direct.asda.com/george/toys-character/pretend-play/little-tikes-red-cook-n-store-kitchen/050215558,default,pd.html
https://direct.asda.com/george/kids/wooden-toys/george-home-deluxe-kitchen/000721481,default,pd.html
https://direct.asda.com/george/kids/wooden-toys/george-home-deluxe-kitchen/000721481,default,pd.html
https://direct.asda.com/george/toys-character/wooden-toys/george-home-kitchen-with-washing-machine/050234226,default,pd.html
« Последна редакция: ноември 15, 2017, 12:30:27 от alexandrova_90 » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #287 -: ноември 15, 2017, 12:55:32 »

Миме, и аз от Джордж ще поръчвам, фен съм им. На Лоли госпожицата също има от там smile Поръчваме с една фирма посредник, дето взима 2 лв на кг за доставка,  а те са към 10-15 кг ако не се лъжа, но дори и така пак излизат по-евтино и са по-хубави ако не друго.
Маги, мерси, засилила съм се точно към такав, само че с облегалка, че ММ каза че трябва да е удобно на принесата:



Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: ноември 15, 2017, 12:57:38 »

Не мисля, че ще се облегне, по-скоро да я предпази от падане назад.Но мислете да е достатъчно дълга, да може и някой от вас да се намести на нея.А още по-хубаво е ако има място да сложиш торбата с покупките.Аз зимата така ходя на пазар дете и покупки в шейна smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: ноември 15, 2017, 13:03:33 »

Добър ден!
Наденце, да си жива и здрава, много сбъднати мечти и поводи за усмивки!
Маги, бързо да се оправя тм и без повече Т.
Булче, това за свекърва-снаха, сме аз и оная сле 30тина год. Така де, няма да ми простудява момченцето някоя кукувица.
Ей, добре че за шейни гиворите, че за рдто на Ники ми дадаха ваучер за Декатлон и са определени за шейна, та ще го оборудвам като ги пуснат.
От седмица се каня да разгледам сайта на Хипо и все ме.мързи. уж ми се пазарува, обаче не ми се почва да избирам  pardon, а трябва че имам да понакупя подаръчета.
Днеска много непревиветливо това време, сутринта ходихме с мм да поплуваме, а тате толкова го е страх да седи с малкия, че в дъжда го води на разходка около басейна  funnytooth
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: ноември 15, 2017, 13:15:30 »

В Декатлон вече има шейни, от там ще вземем с колани.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: ноември 15, 2017, 13:17:18 »

Наде, да си жива и здрава и само хубави неща да ти се случват.

Рат, къде ходите да плувате?
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: ноември 15, 2017, 13:23:26 »

Панди, благодаря за информацията! Значи скоро ще отидем да вземем, че не знам тия подаръчните ваумери иамт ли валиднос, после ще чакаме снега. Ох, нямам търпение да завали сняг, дано като миналата година да има многооооо и да се задържи!
Маги, Банкя нали е някво курортно място и има няколко почивни станции и санаториуми с басейн. На мм от работата му дадоха някаква карта и ходим в най-близкия от нас, на около 1км да е/ 3мин с кола и 10 пеша от нас. Има детска площадка до него и обикнвено там ни чакат. А ние гледаме да сме бързи, то и няма много време де, мм трябва да ходи на работа от обяд.
Чудя се дали да не почна да хидя с Ники на плуване. В един от другите санаториуми май предлагали плуване с бебета, обаче не съм сигурна дали ще е ок за кожата му.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: ноември 15, 2017, 13:57:26 »

Рат, по същата причина, плюс че ми се види все нехигиенична темата с басейните ( моя си мозъчна врътка ) crazy , и аз ще отлагам засега това мероприятие.
Инак ние още миналата година взехме ултра неподходяща шейна, ама то баща му си я взе за себе си ахахах, а гушкаше бебето и се пускаше лекичко с него . pardon Инак е здрава и сме доволни, но по натам ще тр да вземем някъв по различен модел лично за лапето.
https://www.igra359.bg/detska-6eyna-plastmasova-little-seal-zelena/17035
https://www.igra359.bg/media/products/17035/18465-detska-plastmasova-6eyna-isbseal-little-seal-zelena.jpg

Маги, мисля ви тези дни, моля се всичко най накрая да тръгне в правилната посока.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: ноември 15, 2017, 14:20:34 »

Р, имам приятелка, която си води детето в Щерев на басейн.. нямам идея за условия и тн, то на вас и не вие много близо, но ако искаш да плува, опция е.

Еми, тая шейна е всичко друго, ама не и за бебе.. Браво на ТМ, сбъднал си е мечтата да се пързаля с шейна хахаха smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #295 -: ноември 15, 2017, 14:28:06 »

Нашата е такава, каквато Маги показа. ММ я купи за без пари от негов колега с пораснали деца. В първия момент не ми хареса, защото исках да е такава повдигната като на Маги. Сега обаче се радвам, че случайно сме уцелили. Не съм се замисляла, че тия високите могат да се обърне. huhhuh.gif Недостатък на ниските е, че малко им мръзнат дупетата, та не става току така за игра, а си иска дебелите дрехи. ММ на няколко пъти прибираше малката от градина с шейната. Тук е необичайно да има толкова много и за дълго време сняг, та шейни много-много няма по улиците.
Сега да ви обясня защо процъфтяват щандовете с готова храна по магазините Wink От три часа пощръклях и вместо да сготвя нещо като турлюгювеч, мусака или да напълня чушки, аз взех да шия портбебе за кукла. Ние си имаме едно в комплект с бебешката количка за кукли. В градината госпожата обясни, че много се разнасяли момичетата с такива портове. Та имах една покривка с дефект (ръжда или машинно масло по нея), имах и вата от възглавницата от комплекта за количката на дребния. На такава възглавница аз не бих лежала, камо ли бебе да сложа. Сега се емнах и шия ли шия girl_haha Уж няколко прости правоъгълника с дръжка, ама отнема време, че всичко е двойно и с пълнеж. Луд умора няма! Това е сигурно!
Рат, завиждам за плуването! Близо до нас има басейни на хотели и не само, ама ми е сложна организацията. Плюс това минералната вода няма общо с маришката, която само за водопой на крави става. Дребосъчка скоро ще ходи на плуване, ама да видим от кога ще започне занимания.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: ноември 15, 2017, 15:10:08 »

Пък в нашата група има въшки.Аз вече ще се гръмна.Как да накарам едно дете на няма и 4г, да седи на едно място да му пощя косата? В Потрес съм.

Сега имам нужда от помощ, нали въшките няма да се качат на котките, щото тогава вече ще погина.Защото на котките бълхите на хората не се качват ама за обратното не съм подготвена  shok

Еми, благодаря  give_rose На всички ви благодаря, едни такива периоди ужасни, но ще минем през тях.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #297 -: ноември 15, 2017, 15:26:36 »

Бълхи е едно, въшки - друго. Този тип въшки вървят само по човешки косъм. Котките няма да прихванат, но могат да пренесат гнидите. Скоро в темата на Ина коментирахме кой, как и кога се е справял с въшки, може да погледнеш там. При всяко положение трябва да натиснеш Моника и да изчистиш живите яйца. pardon Иначе спасение няма. Действай по всички глави вкъщи, превантивно. Кажи и на гостите ви, дето ги имахте преди време, да си сложат един противовъшков шампоан. Само това ти липсва, ама няма как.
Бълхите едно време ги носеше Родният от козите, когато си ходеше на село. Последно го "изпуснах" да влезе директно вкъщи когато котката имаше новородени. Станахме развъдник, ужас някакъв.
Дано се справите бързо и повсеместно, тоест, всички родители от градината да се ангажират good
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: ноември 15, 2017, 15:29:50 »

Аз съвсем случайно реших да направя поръчка от Емаг. Днес има 30% намаление и поръчах Легото за Алекс. Доволна съм!  pardon


Наде, честит рожден ден и тук! Всичко най-прекрасно ти желая от сърце!  heart heart heart

Панде, сили и да се оправящ бързо.  smile



Тони, никога не съм поръчвала от Джордж или от Амазон и не съм наясно как става. Ако някой реши да ме просветли, ще съм благодарна.  smile Не знам каква точно кухня да търся. Не искам да е някоя трошка, но и нещо по-бюджетно търся, че и други подаръци ще купуваме.
Иначе и аз им харесвам нещата, но главно дрехи съм поръчвала от Англия и то чрез някой от групите във фейсбук.

Хмм шейна май имаме, но не знам как изглежда.  girl_impossible
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: ноември 15, 2017, 15:30:22 »

То вчера ми съобщиха в градината ама аз изключих покрай моя мъж.Днес обаче едната учителка ми напомни и аз вече бих алармата.Ще я натисна довечера дребната, така или иначе ще и мия косата и я реша докато е мокра и т.н. та ще я видя как е.
Няма да ви казвам, че ще чеша като крастава от тогава насам нали?
Да права си за бълхите и въшките, ама аз да си питам и за темата на Ина помня, ама ей сега като спомена ми изникна.
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 42   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines