Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:37:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 42   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември с "н", като начало!  (Прочетена 144129 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #270 -: ноември 15, 2017, 09:09:10 »

Добро утро!
Така са свекървите хаха, мойта пу пу е като мушица, не я усещам  pardon Дано и на мен ми се падне късметът да бъда свекърва да ги науча аз тия с дантелите  beating И аз не разбирам съвместното съжителство, но понякога хората просто нямат друг вариант  nea
Значи откакто сме при нашите в чудо съм се видяла с тоя телевизор, понеже дневната им е общо с трапезария и тв се пуска със ставането, не мога да нахраня Мис  girl_impossible Като зяпне в тоя телевизор, без значение реклами или нещо друго  nea Затова вкъщи само един телевизор, който се ползва предимно само за екран за ексбокса и някой филм и тва е. Нито в спалнята ми трябва, нито в трапезарията, в детската абсурд.
Маги, да се оправя Мерал  give_rose
И мойта не реди сортери, ма не че аз съм хванала много да се занимавам с нея  blush
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #271 -: ноември 15, 2017, 09:12:50 »

Добро утро как сте?Тук е дъждовно и леко меланхолично, аз съм с ужасно главоболие и искам само да си легна, ама няма!Мечтая си за няколко дни в къщи сама!Не искам мъж, не искам дете, искам да не правя нищо.Не знам кога ще ми се случи, обаче.Май от както се върнах на работа нямам този късмет.Веднъж не се разболях толкова качествено че да не ходя на работа.
Днес ако не вали много силно ще обикалям града и центъра.Обичам като е такова времето, защото не е топло, но не е и кучешки студ и като ходиш се загряваш прилично и се чувстваш добре.Имам да си проветрявам главата много.Снощи моя мъж вдигна Т, добре че имам познати лекари да им звъня, че тоя дето го оперира не си вдигна телефона.

Ти ме описваш от до, само че аз един път бях с обилна хрема и тропнах с крак и останах вкъщи, това беше май 2016та, ама още си го спомням  lol а и да те подразня, снощи трябвше да ходя на едно събитие, ама така ме домързя а вече бях уговорила бабата да гледа и си останах 2 часа вкъщи на тишина че и мъж е в командировка  tease Дано твойто мъж се оправи и да не вдига повече температура

Днес верно е супер мрачно навън, само че в Софето и дъждец има и е студенчко.

Хайде Бису Бису ( малко на френски език да го ударим)  air_kiss
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: ноември 15, 2017, 10:17:35 »

Добър ден!

Моето дете още спи и аз си почивам. Не знам какво е времето навън, но със сигурност не е топло.

За интересуващите се тази седмица ще има Хепи уикенд в Комсед и дават талон с 30 % отстъпка.
Аз имам зелена светлина от ММ за подаръците на Алекс и цяла сутрин се ровя и търся кухня.

Близнаците са момчета. Ама как пъзел? Какъв пъзел? Алекс не може да реди такова (не че съм пробвала), а те са и по-малки.

Еми, как да се заиграе само детето? Ами ти какво ще правиш? Няма ли да скучаеш?
Аз така действам, кактоо Вероника е писала. Като го видя, че почва да прави щуротии и се захващам да се занимавам с някоя играчка. Той веднага дотърчава и започва да ми дърпа от ръцете. Става му интересно, не за дълго, естествено, и се заиграва. Като цяло на тази възраст не ги свърта много на едно място. Трябва нещо силно да им привлече вниманието и аз заради това понякога му давам тон на игрите.
Най-дълго може да му привлече вниманието телевизора с музиката.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #273 -: ноември 15, 2017, 10:24:56 »

Сигурна съм, че някой ми е извадил мозъка в родилното или с плацентата е изпаднал и той... няма такова отнесено като мен. Гинко Билоба ли да почвам?!

Мари и Ина притеснително ми изчезнаха, момичета положителна енергия пращам. Дано за добро ви няма.

Аз не знам какво да купя за децата, играчки бол, но знам поне, че щом е Филер Прайс винаги е сполучливо и предпочитам едно, скъпо, но да се ползва.
« Последна редакция: ноември 15, 2017, 10:27:56 от Kiwi » Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: ноември 15, 2017, 10:37:57 »

Девойки, сигурно го знаете тоА сайт, ама ако някой не го знае...

http://www.plantoys.bg/cgi-bin/index.pl

За Ина и Мари сЪ небойте. Добре са и двете, ама нямат много сободно време...
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #275 -: ноември 15, 2017, 10:46:02 »

Честит рожден ден....на мен! Черпя ви и желая да се заразите с моя адреналин на щастие.

Изненадаха ме две колежки още рано, като дойдоха у дома с торта, подарък и огромен плакат със снимки и картички от децата. Едното от пожеланията на децата жеше формула, споделям я, защото много ми хареса - обич+обич=живот.
« Последна редакция: ноември 15, 2017, 10:52:02 от nadelina88 » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: ноември 15, 2017, 10:47:41 »

Добро утро smile

Миме, много хубави кухни има в Playsence не са пластмасови де, не знам какво търсиш.. Иначе там има много интересни пъзели за различни възрасти smile

Комсед ми харесва повече от Хиполенд.. Не, че имам какво да купувам, но бих разгледала  pardon

Иначе за емаг.. Винаги си набелязвам предварително нещо, което искам.. След това проверявам каква е цената му в различните места и чакам.. До сега сме купували много, ама много намаление неща. Всяка година почти.. Сега ще чакам в амазон черния петък, че ММ си е харесал някакви джаджи, но исках да кажа, че и в Емаг си има сериозно намалени неща, просто не е ок да седнеш и те първа да ровиш.. Измежду намалението има хиляди изкустевено намалени..  pardon

Честит рожден ден, Наде  heart Бъди здрава и нека тази година е най-щастливата в живота ти до сега по всички параграфи kiss2
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #277 -: ноември 15, 2017, 10:49:33 »

Аз не знам какво да купя за децата, играчки бол, но знам поне, че щом е Филер Прайс винаги е сполучливо и предпочитам едно, скъпо, но да се ползва.
good Все едно аз съм го писала! Вчера случайно уж тикнах един каталог с играчки в ръцете на кокона. Хареса си дървена пица, но те имат такова нещо в градината. Другото, за което ни ръчка, е... златисто пиано Oh my ... Причината е, че на едно комшийче взеха йоника (черна) и долу се разнася, дрънка и пее на микрофон. Не мога да си го причиня това! Излизам с номер, че не се продават златисти пиана, че няма време джуджетата да изработят такова и тн pardon Знам, че дъска с магнитни букви и цифри би й харесало, но се притеснявам от дребни джунджурии из къщи.
Трябва да мисля и подарък за момченце на 5 г., но ми е сложен. Той е едно дете, т.е. няма да се играе често в група. Не е фен на конструктори. Подарявали сме му инструменти в куфарче, камиони, колички, влакчета... Мисля си за тия робофиш, но така и не съм ги виждала в действие huhhuh.gif
Миме, гледай да има повече отварящи се вратички и чекмеджета. По-нататък може да му допълваш игрите с тенджери, чинии, плодове и зеленчуци. Много им е забавно да ровят по шкафчетата, а и така ще може да събираш всичко вътре, а не да стои разпиляно Wink
Нямам никакъв навик да ходя към Комсед, а ми е на еднакво разстояние с Хиполенда. При нас Комсед е и доста сбутан та това допринася за посоката ми на движение.
Уж по магазините има огромен избор, а децата са така задоволени, че все по-трудно им се угажда girl_impossible
И на мен ми липсват Мари, Ина и Руми. Дано намират повече време за тук smile
Наде, да си жива и здрава, много щастлива и дано пожеланието на децата да се сбъдне обич+обич= нов живот Baby_G Baby_b
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: ноември 15, 2017, 11:02:05 »

Привет, момичета! smile
Тук съм, но не пиша, защото не чета smile(мернах последните постове)
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #279 -: ноември 15, 2017, 11:10:13 »

 Привет!

 Аз снощи си легнах в намръщено настроение, хормони ли е какво е, но на моменти всичко ме дразни. В резултат чистих като луда преди да легна, за да си успокоя нервите. crazy Затова днес започнах с кафе с бита сметана и коледна подправка дано се кротна.

 Не знам, ама аз имам теория, че на мода са добрите свекърви- гледат деца, мълчат и не споделят кусурите на снахите. Има поне 3-4 свекърви отскоро баби, дето са с абсолютно идентично поведение. На мен не ми е естествено, особено като се вижда и с просто око, че ги ползват на макс и не им е особено приятно. Ще видим след време ние докъде ще я докарам smile Иначе всеки си е най-добре сам, дори с добра мисъл като ти се мешат става страшно, а ако е съвместно съжителство между поколения това е неизбежно.  Wink

 Наде, честита да си. Всичко най ти желая smile

 Айде дано намерите нещо хубаво в тоя мрачен ден, че аз се чувствам като къртица на лампи през деня!  smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: ноември 15, 2017, 11:39:45 »

Рони, да.. и снощи ме издразни с вечерята.. и сега ме издразни с красивата чашка за кафе.. Намръщено ми е като си мисля за тебе  beating Wink kiss2
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: ноември 15, 2017, 11:43:12 »

Здравейте!

Честит рожден ден, Наде! Да си здрава и щастлива! И късметлийка  give_rose

Аз съм болна и нещо нямам сила. А съм в Симеоново и Бамбук само ме разкарва нагоре надолу.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #282 -: ноември 15, 2017, 12:01:22 »

Тони, да те успокоя и по двата повода. Китайското ми сладнеше не знам защо. Сложих уж нишесте на месото, за да е съвсем като в ресторантите. Имам го нишестето отдавна, помня че нещо го смесвах едно с друго и аз ли си внуших, че е било сладко, самите спагети ли бяха сладнящи не знам. Сложих и една китайска подправка от Хит дето пак не знам от кога е, не съм я ползвала и може и тя да беше с канела, а люснах бая. ММ изяде всичко, много му хареса, аз на 2та хапка се отказах. nea

 Чашката е много инстаграмъбъл, ама хич не е удобна. Дупката за дръжка е много малка и мъж трудно се справя . Отделно е сбъркано и ако си десничар високият ръб идва от страната, от която да пиеш, а по-анатомичният и нисък от другата страна. Помня лекциите по трудова психология как професорът обясняваше за ергономична психология да се прецени на служителите кое е удобно от какъв материал да се изработи или дори за други потребители. Тука е тотално неизмислено. Радвам се, че ги взехме 2 броя от Варна - черна и бяла и заради формата са съвсем ин и ян. Понеже имаше магазин за ресторантьорско оборудване точно до квартирата и само ги гледахме 2 дни през уикенда. Тогава вече имахме съмнения за наемателя и сигурно ще си останат спомен за последното море двама, но цял сервиз щеше да ме е яд. Някъде в кафене видях подобни, но поправени тия грешки.  smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: ноември 15, 2017, 12:07:37 »

Благодаря ти, по-добре се чувствам  funnytooth lol

Шегувам се... наистина много ми харесва и бих си купила подобна  good

« Последна редакция: ноември 15, 2017, 12:28:30 от alexandrova_90 » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #284 -: ноември 15, 2017, 12:18:38 »

Въпрос: какви шейни биха били удобни за едногодишни?  huhhuh.gif Сори за  Offtopic включването.
Наде, жива и здрава да си  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 42   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines