Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:02:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 42   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември с "н", като начало!  (Прочетена 144113 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #240 -: ноември 14, 2017, 10:42:36 »

Али, ето ти потвърждение Wink

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #241 -: ноември 14, 2017, 11:19:25 »

Да, явно работят по сайта, че тази сутрин нямаше такава информация, а сега се влачи и едва зарежда.
Чувствам се като в кол център - комшийката ме известява за отговор на общината за един проблем тук, кумата поръчва през мен кремове за ръце, аз се боря със сайта на Хипото, счетоводителката и колежката от офиса не могат да оправят 4 суми, а дребния се скъсваше да мрънка за фон на какафонията crazy
Я кажете за Емаг - когато е луд петък там, всички стоки ли се намалят и продават или само определени? Намерих една книга, която другаде не откривам, а ни трябва за в градината.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: ноември 14, 2017, 12:24:13 »

Привет!
Няма да си кривя душата животни не обичам. Не знам защо?? Може и да е заради селското ми детство. Гледахме агнета, козленца и после ги колеха. И така де, не е хубаво да обичаш животни, защото рано или късно умират...
Вчера Инж. имаше РД. Много добре ми се получи вечерята и украсата. Кико повтаряше през цялата вечер: Папа има Джуджен ден  tease
Абе я да ви питам - да не би случайно да шиете или познавате някой да шие трика за гимнастика. Пусто много са скъпи беее  sad от тукашния продавалник най-евтино намирам за 100-ина лв - ползвани. Нови - 2-но по-скъпо най-малко...
а на руски сигурно целувкен ще бъдат целувкые или целувкой  tease blum blum blum второто ме кефи
Айде - целуФкой!!!
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #243 -: ноември 14, 2017, 12:26:07 »

 Привет!

 И аз се изстрелях сутринта по работа, ама сега всичко свърших и съм си у нас.

Али, Емаг-а намалят определени стоки, не всичко, даже не цяла група, а модели и обикновено трябва да си мегабърз, за да се вредиш. Първите години беше уау сега изобщо не ги ползвам. Слагат си надценка и после уж ги намалят, а без промоция на други места са същите пари.

 Kiwi, мисля от 24 си избираме рибоци.

 Животни след експеримента с котката установихме, че не можем да гледаме. Едно на ръка алергията на ММ, второ, че в началото се чувствах като майка кърмачка с храненето и трето, че после беше психопат тая котка и изобщо не се привързах само мяукаше и ме дереше .Веднъж нещо му имаше и се намести да спи у мен, а на следващия ден пак беше с ноктите и зъбите наострен. Не, мерси съм. Много са сладки, ама отдалеч. smile

 Айде хубав ден! Аз днес мисля да чета приказки на наемателя, че да започнем някакъв контакт. Wink
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: ноември 14, 2017, 12:38:10 »

И така де, не е хубаво да обичаш животни, защото рано или късно умират...

И пак - значи не е хубаво никой да обичаме, защото всички умираме рано или късно pardon

А това дали обичаме или не жвотни си е въпрос на лично усещане и никой няма за какво да те упреква good
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: ноември 14, 2017, 12:56:30 »

Не е точно така, защото животните живеят по-малко от хората, ама със селските животни си е баш друго... Особенно ако се случи по погрешка да видиш как колят...
единия ми ученик има сиямка. Ей умира си цял час да играе с нея. А е толкова зле горкия. Имам чувството, че всеки момент майка му ще каже, че му спира уроците, щото няма никакъв ефект... Никакъв интерес - говоря   му, занимавам го, игри му измислям, даже му се карам на моменти.... Почти преди всеки час си мисля да измисля някаква квалификация или курс заради който уж не мога да се занимавам с него  blum
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: ноември 14, 2017, 13:50:44 »

Ау в Хиполенд ограничение само до 5 продукта и безплатна доставка над 100 лв.Хм...
Моята среща мина, беше добре, можеше и по-добре да е ама няма как.
Аз от е-маг искам гофретник, щото не знам кога ще се замъкна до някой магазин за такова чудо.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: ноември 14, 2017, 14:33:41 »

Не е точно така, защото животните живеят по-малко от хората, ама със селските животни си е баш друго... Особенно ако се случи по погрешка да видиш как колят...
единия ми ученик има сиямка. Ей умира си цял час да играе с нея. А е толкова зле горкия. Имам чувството, че всеки момент майка му ще каже, че му спира уроците, щото няма никакъв ефект... Никакъв интерес - говоря   му, занимавам го, игри му измислям, даже му се карам на моменти.... Почти преди всеки час си мисля да измисля някаква квалификация или курс заради който уж не мога да се занимавам с него  blum

Ако всичко с случваше в живота по ученбик, щеше да е така. Но реално се случват всякакви "гадости" при които това не е съвсем миродавно. И да - със селските е различно, но и ние в по- домашни условия гледахме зайци и съм виждала как дядо ги коли. Не, че не съм му викала, че е убиец, но не ми е променило любовта към животните...но и не съм вегетарианка.

Пак казвам - не искам да мислиш, че в нещо те обвинявам, просто всеки си има различно усещане за нещата. pardon
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: ноември 14, 2017, 14:38:39 »

Да, точно така е.Просто има хора който не обичат животни и това е.Моя зет е така.Но пък всички животни в него се навират и най-редовно като ни дойде на гости е накичен с 2 котки по себе си.Хахахаха.Шегите на живота.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #249 -: ноември 14, 2017, 14:39:58 »

Ау в Хиполенд ограничение само до 5 продукта...
5 броя от вид! Не че имаш ограничение колко артикула ще купиш. Wink
Аз съм с полупропилян ден. Връткам се в кръг и гледам да наваксам с неща "ще ги свърша, когато имам време". tease Терасата ми светна! Изчистих всички сухи клечки. ММ има мерак на пролет да я обновим, ама ще е сума - замазки, гранитогрес, иззиждане на парапета, шпакловка. Дори с домашен майстор няма да е под 200 лв huhhuh.gif
Фани, имате ли Декатлон? Там съм виждала трика на нормални цени.
Маги, разсмя ме със закичените котки girl_haha Като брошки си ги представям.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: ноември 14, 2017, 14:41:30 »

Боже, че съм заплес е ясно, ама чак пък толкова.АЛи, мерсаж че ме светна.Че аз пазарувам и за градината на дребната, щото съм в някакъв родителско настоятелство/тройка/нещо си.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: ноември 14, 2017, 15:02:06 »

Здравейте!

Ние днес бяхме на ваксина. Хич и не ми липсваха.  huhhuh.gif
Ще хапна нещо и ще се заема с един гардероб. Имам да прибирам дрехи и да подреждам.

И моето майчинство вече го няма, но като знам колко разходи ще имаме другия месец, желателно е да напреднем с покупките от сега. Така, че с нетърпение очаквам и заплатата на ММ.  pardon Представям си в Хиполенд какво лудница ще е и ще забива сайта, ама ще се борим.

Трябва и до Техномаркет да отидем, за да си изберем нещо от ваучера, но не знам и те с какво намаление ще се покажат.

В Емаг не успявам да вляза от телефона. Нещо съм го блокирала.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: ноември 14, 2017, 15:12:10 »

аз гледам сайта на Хипо и се чудя с кво би си играл едногодишният вихър. Не си задържа много вниманието, то нормално, ама... май по-скоро да му взема нещо с перспектива. huhhuh.gif
някой да е имал робот, гледам има едни за 60- 70 лв уж говорящи?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: ноември 14, 2017, 15:26:50 »

Еми, ще го счупи.Ще има такова биене в земята да му прилага, не е истина.Колички, нещо за лятото за игра на вън, колички Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: ноември 14, 2017, 15:29:07 »

да, права си. ще разгледам количките.
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 42   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines